WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+9
Straight Edge Warrior
Game Hunter
Rated R-Cenation
The Straight Edge Savior
The Champ
Evolution's Animal
A**hoLe
ChiLdren Of Bodom
' FRodoM
13 posters

23 Haziran 2011 WWE Superstars Şov İncelemesi

' FRodoM
    ' FRodoM
    Jobber
    Jobber

23 Haziran 2011 WWE Superstars Şov İncelemesi Empty 23 Haziran 2011 WWE Superstars Şov İncelemesi

Mesaj tarafından ' FRodoM C.tesi Haz. 25, 2011 4:23 am

23 Haziran 2011 WWE Superstars

Şov açılış videosuyla başlıyor. Bugün Vladimarella vs Nexus maçının olacağını öğreniyoruz.

AJ & Kaitlyn & Natalya vs Tamina & Rosa & Alicia

New Foundation çalıyor ve Natalya & AJ & Kailtyn ringe ilerliyor ringde AJ ve Kailtynden güzel hareketler görüyoruz. Daha sonra spikerle rMatt Striker ve Jack Korpela tanıtılıyor ardından Alicia Fox & Rosa Mendes ve Taminada ringe geliyor maça Alicia Fox ve Natalya başlıyorlar maça Natalya üstün başlıyor ve rakibine headlocklar bağlamaya başlıyor ardından Natalya Aliciayı iplere atıyor ve yere düşürdükten sonra Sharpshooter bağlamaya çalışıyor lakin Alicia çırpına çırpına kurtuluyor ve Taminaya tag veriyor Tamina ve Natalya uzun bir süre bakıştıktan sonra Tamina Natalyayı iktiriyor Natalya iplerden sekiyor Taminaya bir headlock bağlıyor fakat fark etmiyor Tamina rakibini bir Clothesline ile yere seriyor tuş denemesi 1 , 2 fakat 3 gelmiyor Tamina hakeme ısrar ediyor ama faydada etmiyor Tamina Natalyayı iplere gönderiyor Natalya iplerden sekio geliyor fakat bir hamleyle Taminayı tuş pozisyonuna getiriyor 1 , 2 fakat bu denemedede 3 olmuyor Tamina üstün duruma geçiyor ve Rosaya tag veriyor Rosa rakibini köşede tekmeliyor ama Natalya gücünü topluyor ve Rosaya Jackhammer gibi bir hareket yapıyor yerdeyken birde Rosayı tokatlamayı unutmuyor tuş deniyor başarılı olamıyor Nattie rakibini köşeye fırlatıyor ve Kailtyne tag veriyor Kaitlyn ve Nattie ortaklaşa Rosayı dövüyor Kailtyn rakibine bir Slam geçiriyor ve iplerden sekiyor tam gelecekken Alicia onun dikkatini çekiyor Rosada arkadan Kaitlyne saldırıyor ve Kaitlynin yüzünü ringe çarptırıyor ardından Taminaya tag veriyor Tamin aynı Natieye yaptığı gibi bir Clothesline ile Kaitlyni yere seriyor Tamina deyim yerindeyse rakibini eşek sudan gelene kadar dövüyor yine bir Heel işi görüyoruz Tamina hakemi oyalıyor ve Rosa & Fox Kaitlynin kafasını ringin köşesine vuruyorlar ardından Alicia tag alıyor. 2 yumruk attıktan sonra Fox , Rosaya tag veriyor Rosa Kaitlynin sırtına bir tekme geçiriyor AJ ile Natie ise tribünleri coşturuyor Rosa Kaitlyne bir chinlock bağlıyor fakat Kaitlyn kurtuluyor ve maçta üstünlüğü sağlıyor Rosaya bir Clothesline yapıyor Rosa Aliciaya Kaitlyn ise AJ ye aynı anda tag veriyor Aj Aliciaya clotheslinlar yapıyor ve ardından bir dropkick geçiriyor tuşa gidiyor ama Rosa ve Tamina tuşu bozuyor fakat Natie tek başına ikisinede Clothesline yapıyor ringde aksiyon devam ediyor Alicia AJ e vuruyor tam Scissors Kick yapacakken AJ kaçıyor ve tuş pozisyonuna getiriyor ardından 1 ,2 ,3 kazanan Aj ve takımı oluyor

Kazanan : AJ & Kaitlyn & Natalya

Bu hafta olacak Raw Roulettedeki Evan vs Sin Cara maçının promosunu izliyoruz

Geçen hafta rawdaki Randy & Cena & Riley vs Miz & Truth & Christian maçını tekrar izliyoruz

WCW Nitro DVD sinin videosu tanıtılıyor

Gail Kim vs Melina

Paparazzi duyuluyor ilk olarak Melina ringe geliyor ardındanda Gail tauntunu yaparak geliyor herzamanki gibi yine Melina , Gaile 2 'Sen herzaman nefret dolu bir arkadaştın ' gibi sözler ediyor aslında bu ikilinin feudu Rawa taşınsa hiç fena olmaz maça ine atışarak başlıyorlar fakat Gail kim sempatikliğini bozmuyor Melinaya elini uzatıp başarılar diliyor Melinada Gaile başarılar diliyor maç başlıyor. Gail Kim maça Slamlerle başlıyor fakat Melina kısa süre içinde hakimiyeti alıp bir headlock bağlıyor Gaile Melina yine esnekliğini konuşturarak Gaili eziyor tuş denemesi fakat başarılı değil maç şimdiden sıktı diyebilirim. Gail bir Slam ile Melinaya cevap veriyor ardından Gail köşeden Melinaya spear tarzı birşey yapıyor ve iplere kafasını sıkıştırıyor köşeden üstüne Flaying dropkick ile atlıyor ve tuş denemesi 1 , 2 ,3 kazanan Gail

Kazanan : Gail Kim

John Cena - R-Truth ve Little Jimmy arasında geçen diyaloglarla ilgili bir promo izliyoruz

WWE Tag team Champion Nexus vs Vladimarella

İlk olarak Vladimarella ringe geliyor büyük bir cheer alıyorlar diyebilirim daha sonra Nexus üyeleri David ve Michael geliyor ama yanlarında Mason Ryan yok müzikleri duyulduğu anda büyük bir boo almalarıda ilginç Smile Santino ve Otunga maça başlayan isim oluyorlar Santino herzamanki gibi yine komik tekmeleriyle maça başlıyor Vladimir ise tribünleri alkışlattırıyor. Maç Santinonun headlock u ile başlıyor fakat Otunga Marellayı iplere gönderiyor ardından bir omuz darbesi atıyor yine aynı olay oluyor yine bir omuz darbesi bu sefer Santino iplerden sekiyor ve David Otungaya omuz darbesi yapıyor Otunga yerde Otunga Santinoya ardından Armlock bağlıyor bu arada tribünler Santino diye bağırmaya başlıyor bu seferde Santino armlock bağlamak istiyor ama Otunga bir punch ile buna engel oluyor Otunga köşeye gidiyor Santino üzerine atlıyor ve tam Cobra yapacakken Otunga ringin dışına kaçıyor ardından Santino Kozlovun yanına gidiyor ve Kozlov Santinonun elini tutup Cobra pozisyonuna getiriyor bu arada Michael tag alıyor ve Marellaya 2 tane punch geçiriyor sonra bir headlock bağlıyor ama Santino kurtuluyor Christianla ilgili promo izliyoruz döndüğümüzde ringde Otnga ve Santino var Santino Otungayı ring dışına atıyor ve Kozlova tag veriyor Kozlov headbutlar geçiriyor ardından bir Kickle devamını getiriyor birde Slamden sonra Otunga nasıl ayağa kalkacak acaba Smile tuş girişimi ama tuşu Michael bozuyor Santino yardıma geliyor ama gelmeden ringin dışına atılıyor o anda Nexus Kozlova clothesline yapmak istiyor ama Kozlov onlara clothesline yapıyor ardından Santino ringe giriyor ama Michael ona finisherini yapıyor 1 , 2 ,3 kazanan Şampiyonlar.

Kazanan : WWE Tag team Champion Nexus
    ChiLdren Of Bodom
    Mid Card
    Mid Card

23 Haziran 2011 WWE Superstars Şov İncelemesi Empty Geri: 23 Haziran 2011 WWE Superstars Şov İncelemesi

Mesaj tarafından ChiLdren Of Bodom C.tesi Haz. 25, 2011 4:49 am

İlk maçı sadece izledim onda da Keiyln vardı ötekileri okudum Teşekkurler . .
    A**hoLe
    Mid Card
    Mid Card

23 Haziran 2011 WWE Superstars Şov İncelemesi Empty Geri: 23 Haziran 2011 WWE Superstars Şov İncelemesi

Mesaj tarafından A**hoLe C.tesi Haz. 25, 2011 4:52 am

Teşekkürler şov için. TT kemerlerinin kazananı belli gibiydi.
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal C.tesi Haz. 25, 2011 7:10 am

İzlemediğim için okudum.Her zaman ki gibi vasat bir şov.Divaların maçları güzeldi sadece.
    The Champ
    The Champ
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından The Champ C.tesi Haz. 25, 2011 7:46 am

Şovu izlemedim. İnceleme'nin bir kısmını okuyup ne olmuş bitmiş ona bakacağım. Smile Ellerine sağlık kardeşim.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior C.tesi Haz. 25, 2011 2:33 pm

İlk maçı izledim.Gerisini okudum ama.Nexus kazanacağı belli bir maç.Kaç haftadır aynı ME maçını mı izliyoruz Superstars'ta ? Eline sağlık bu arada Yiğit.
    ' FRodoM
    ' FRodoM
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından ' FRodoM C.tesi Haz. 25, 2011 3:03 pm

Önemli değil arkadaşlar birde eklemek isterim ben ilk defa bir şovu inceledim.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation C.tesi Haz. 25, 2011 9:54 pm

Sadece divalar maçını izledim.WWE eğer Superstarsda divalara önem verecekse Superstars kaldırılmamalı.
    Game Hunter
    Game Hunter
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Game Hunter Paz Haz. 26, 2011 4:18 pm

Çok güzel bir inceleme olmuş Yiğit,Superstars'ı beğendim bu hafta.
    ' FRodoM
    ' FRodoM
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından ' FRodoM Paz Haz. 26, 2011 4:49 pm

Önemli değil arkadaşlar. Birde benim ilgimi çeken taraf 3 maçlık bir Showun 2 maçının diva maçı olması . Very Happy
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Haz. 26, 2011 8:22 pm

Çok üzel bir inceleme teşekkür ettim.
    вяαggıηg
    вяαggıηg
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından вяαggıηg Paz Haz. 26, 2011 9:08 pm

Şovu izlemedim ama incelemeni okuyunca izlemiş kadar oldum .Teşekkürler.
    ιяση мαι∂єη
    ιяση мαι∂єη
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından ιяση мαι∂єη Paz Haz. 26, 2011 9:20 pm

Evolution's Animal demiş ki:İzlemediğim için okudum.Her zaman ki gibi vasat bir şov.Divaların maçları güzeldi sadece.

WWE Superstars ne zaman güzel oldu ki?
    Buzzer Beater
    Buzzer Beater
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Buzzer Beater Paz Haz. 26, 2011 10:02 pm

Şimdi okuyorum . Teşekkürler. İzlemekten fazla sarıyor beni artık okumak ..
    The Phenomenal
    The Phenomenal
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Phenomenal Ptsi Haz. 27, 2011 2:07 am

İzlemektense okumayı tercih ettim. Teşekkürler güzel inceleme olmuş. Ama şov kötü :S. Teşekkürler.

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 10:52 pm