WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm


  RAW 22/08/11

  Paylaş
  avatar
  Savior of WWE
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 216
  Kayıt tarihi : 24/10/10
  Yaş : 25
  Nerden : San Antonio,TX

  RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Savior of WWE Bir Salı Ağus. 23, 2011 12:31 am


  RAW,başlıyor!
  Şov Yeri:İspanya
  Yapılacak Arena:Nou Camp


  Sexy Boy ,çalıyor.Ve RAW GM,Shawn Michaels geliyor.Mikrofonla..
  Shawn Michaels:

  -Hepinizin bildiği gibi Edge'in lakait davranışları nedeniyle , ondan kemeri almak zorunda kaldık. Ve bugün 8 kişinin katılacağı bir WWE kemeri turnuvası yapacağız.Yeni WWE Şampiyonunu belirleyeceğiz.İlk öncelikle 4 maç olacak ve hepsi " 1v1" olacak.Ardındanda haftaya kalan 4 yarı finalistler iki tane "1v1" maçı yapacak ve geriye kalan iki kişide PPV'de WWE kemeri için maç yapacak!Ve sonunda yeni WWE Championı belirleyeceğiz ve match card bazı teknik sorunlardan dolayı açıklanmadı fakat hepiniz maçları sırasıyla ve sabırla göreceksiniz.
  avatar
  Savior of WWE
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 216
  Kayıt tarihi : 24/10/10
  Yaş : 25
  Nerden : San Antonio,TX

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Savior of WWE Bir Salı Ağus. 23, 2011 1:52 am

  Edge vs John Morrison:
  Metallingus,çalıyor ve Edge müziği eşliğinde geliyor.

  Ain’t No Make Believe çalıyor ve John Morrison geliyor.

  Ardından ikisininde gelmesiyle maç gong sesi ile birlikte başlamış oluyor.İkili kısa bir süre birbirlerinin etraflarında dönüyor ve el sıkışıyorlar.Ardından Edge,karnına tekme atıyor John Morrison’ın. Ardından iplerden sekiyor ama John Morrison,çekiliyor.Ardındanda boynundan tutup, Swinning Neckbreaker yapıyor. Springboard Moonsault yapıyor. Ardından pine gidiyor ama başarısız oluyor. Ardından hakeme itiraz ediyor ama hakem ona , maça dönmesi hakkında ikaz veriyor. Ardından John Morrison , arkasını döndüğünde Edge clothesline yapıyor ona ve ardındanda turnbuckle’a çıkıyor.Fakat turnbuckle’dayken John Morrison , kip up yapıp , Roundhouse kick yapıyor .Ardından da hurricanrana ile onu ringe atıyor ve oradan Starship Pain denemek istiyor ama Edge,kendini ringin dışına atıyor ve saçlarını geriye atıp John Morrison’a bağırıyor.John Morrison ise Diving Crossbody ile üstüne atlıyor Edge’in.Ardından ikiside yerdeyken hakem saymaya başlıyor. Hakem dörtteyken Edge kalkıyor ve John Morrison’ı kaldırıyor .Ardındanda ringe sokuyor ve kendiside ringe girdiğinde John Morrison’ ı biraz hırpalıyor.Hatta saçından tutup turnbuckle’ın aşağısına koyuyor kafasını .Ardından dizi ile eziyor. Ve karşı turnbuckle’a gidip,John Morrison’ın üstüne koşuyor ama John Morrison çekiliyor ve Edge ,kafasını demirlere çarpıyor. Kafasında kan var mı diye bakarken , John Morrison aşağıdan gelip ,roll up pozisyonuna sokuyor. Bir,iki ama üç olmuyor. Başarısız oluyor ve John Morrison , gene sinirleniyor.Tekmelemeye başlıyor Edge’i . Ardındanda yumrukluyor ve hakem ayırıyor onları.John Morrison,arkasına dönüyor sinirlenip , saçlarını geriye atıyor ve tekrar Edge’e saldırıyor.Kaldırıp , kafasını turnbuckle demirlerine çarptırıyor. Fakat , Edge geriye doğru dirsek atıyor ve clothesline Şovu izliyoruz . Ardı ardına clotheslinelar geliyor ve John Morrison , engel oluyor sonunda . Reversal yapıyor , eğilerek ardından da Chuck Kick yapıyor …Tauntlarını yapıyor ve yüzünde ufak bir tebessüm var. Ardından da pine gidiyor!Bir,iki ama pin başarısız oluyor.Ardından da John Morrison sinirleniyor , hatta Edge’i yumrukluyor ve kaldıracakken Eye Poke yiyor. Kendini geriye atıyor ve gözlerini tutarken Edge , kalkmış oluyor ve John Morrison’ı ringin ortasına getiriyor. Edgecator bağlıyor ama John Morrison , Edge’i üstünden atıyor.
  Ardından da kendi Camel Clutch bağlıyor ama Edge , üzerinden atıyor ve Edge onu kaldırıyor.İkili lock-up’a giriyor ve John Morrison , üstünlük sağlıyor . Arm Drag yapa yapa fırlatıyor . Ardından arm draglerden sonra , John Morrison turnbuckle’a çıkıyor ve Missile Dropkick ile Edge’e atlamak istiyor ama Edge ,bacaklarından tutuyor ama genede işe yaramıyor ! Headscissors yapıyor John Morrison ardından Edge,düştükten sonra iplerden sekiyor Rollin’ Thunder deniyor ama Edge , kendini ring dışına atıyor ve John Morrison’a bakıyor. Ardından ringe tekrar giriyor ve tam girerken John Morrison , Edge’in saçından tutuyor ve yumrukluyor ringte fakat Edge , gene eye poke yapıyor . Ardından da Side Slam yapıyor . Ve pine gidiyor , fakat başarısız oluyor . Ardından da Edge,hakeme itiraz ediyor ama hiçbir faydası olmuyor.Ardından arkadan John Morrison , yavaşça geliyor ve German Suplex yapıyor. Ardından ikilide yerde yatıyor. Fakat Edge , kip up yapıyor ve gene Edgecator bağlamaya çalışıyor ama gene başarısız oluyor.Fakat o da ne ? Spear geliyor!

  Ardındanda pine gidiyor ve başarılı!
  Edge,birinci yarı finalist oluyor ve reklamlara gidiyoruz.


  En son Savior of WWE tarafından Salı Ağus. 23, 2011 3:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  avatar
  Savior of WWE
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 216
  Kayıt tarihi : 24/10/10
  Yaş : 25
  Nerden : San Antonio,TX

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Savior of WWE Bir Salı Ağus. 23, 2011 3:21 am

  Alex Shelley vs Suicide:
  Machine Guns! Alex Shelley geliyor.

  Suicide'nin şarkısı çalıyor ve Suicide ringe ilerliyor.


  Suicide, Alex Shelley’e bir Clothesline çakarak siftahı yapıyor. Shelley, pek etkilenmeyip hemen ayağa kalksa da Suicide bu sefer de Big Boot çakıyor. Shelley, 3-5 saniye civarında burnuyla oyalanıp ayağa kalkıyor. Suicide, bu sefer Dropkick yapmak istiyor ama Alex Shelley uyanık : Suicide’dan bir adım uzaklaşarak Suicide’ın kendi kendine yere yapışmasını sağlıyor. Shelley, tauntunu yaparak yerdeki Suicide’a Border City Stretch bağlıyor. Suicide, bundan kurtulmaya çalışıyor. Shelley’e dirsek atıyor, tekme atmaya çalışıyor ama nafile. Suicide, tek seçenek olarak Shelley’i zar zor da olsa iplerin civarına götürüyor. Suicide, parmak ucuyla iplere zar zor değiyor. Ama hakem bunu hemen fark ediyor. Shelley’e bırakmasını söylüyor. Shelley, hemen Suicide’ı bırakıyor. Suicide, nefes nefese. Shelley, ard arda tekmeler atıyor Suicide’a. Suicide, acı içinde kıvranıyor ama nedense sesini çıkarmıyor. Dark Savior, bir anda kendisinden beklenmeyecek bir şey yapıyor. Aşağı inip spiker masasına kaçıyor. Hakem saymaya başlıyor. 1,2,3,4,5,6..7 Suicide, tam Shelley kendi kendine yakınırken ringe giriyor.
  Suicide, Alex Shelley’e bir D.O.A. hediye ediyor. PIN. 1.2.Shelley, zar zor kaldırıyor omuzlarından birini. Suicide, buna çok kızıp “Suicide” tauntunu yaparak Shelley’in kalkmasını bekliyor. Shelley, iplerden yardım alarak ayağa kalkıyor. Suicide, Suicide Solution deniyor ama Alex Shelley, Suicide’a bir Reversal yapıyor. Shelley, bu durumu PIN’e çevirmeyi başarsa da daha Suicide, omuzları yeni yerdeyken ayağa kalkıyor. Shelley, Suicide’a bir Gut Kick vuruyor. Ardından ard arda yumruklarla Irish Whip’e yolluyor. Suicide, Irish Whip’lerde durup aşağıya iniyor. Ring altından bir sandalye çıkarıp ringe giriyor. Suicide, hakemin itirazlarına rağmen sandalyeyi ringe sokuyor. Hakemin saymaya başlamasıyla da Suicide’ın hakemin kafasına sandalyeyi geçirmesi bir oluyor. Alex Shelley, Suicide’a bir Shoulder Block armağan ediyor.Hakemin başındaki sandalyeyi çıkartıyor.Hakem yerdeyken onun kafasındaki sandalyeyi çıkartıyor fakat hakem hala yerde.Shelley gülümsüyor.Sandalyeyi alıyor ve ona geçirecekken spiker '' DONT DO IT! '' Diyor.Shelley onu dövmeye başlıyor.Ardından biraz tekmeledikten sonra onu kaldırıyor ve köşelere atıyor.Tree Of Woe pozisyonuna getiriyor ve ardından Double Foot Stomping yapıyor! Ardından onu alıyor ve bir Hurricanrara! Skull Fuck yapmaya başlıyor.1.sini yapıyor,2.sini yapıyor,3.cüsünde Suicide onu atıyor ve yarım yamalak bir D.O.A yapıyor.Hakemi kaldırıp saydırıyor 1... 2... 2.5 Shelley zor kurtuluyor! Suicide sinirleniyor ve onu tekmelemeye başlıyor.Köşelere atıyor ve Corner Arm Drag geliyor! Irish Whip yapıyor ve SHoulder Block! Omuzlarına alıyor ve Fireman's Carry Slam yapıyor! Kaldırıp Swinging Russian Legsweep! Coşuyor.Köşelere çıkıp taunt yapıyor.Ardından alıyor,iplere koşuyor ve Springboard Back Elbow yapacakken Shelley onun kolunu tutuyor! Çevirip DDT pozisyonuna alıyor ve onla beraber koşuyor,Sprinboard DDT yapıyor.Ardaından iplere çıkıyor ve Diving Double Knee yapıyor! İplerden sekiyor ve Moonsault! Ardından biraz kendine geliyor ve onu kaldırıyor.İplere kalkıyor ve Springboard Enzuigiri! Kaldırıyor ve Spin kick geçiriyor! Ardından Superkick! Köşelere çıkıyor ve Springboard Spin Kick yapacakken Suicide çekiliyor,harika bir Spin Kick geçiriyor ve hemen ardından Shoulder Block! Ardından harika bir Slingshot Oklahoma Roll geliyor! Ardından harika bir Running Front Dropkick! Tauntunu yapıyor! Baygın bir şekilde D.O.A'ya gidiyor fakat Shelley hemen kafasından tutuyor ve Sliced Bread! Tuş denemesi 1... 2... 3... Shelley kazanıyor! Shelley çok seviniyor ve orayı terk ediyor.

  Oğuzhan ve Orhan birlikte yazdılar.Çok hataları vardı zar zor düzelttim.
  avatar
  Savior of WWE
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 216
  Kayıt tarihi : 24/10/10
  Yaş : 25
  Nerden : San Antonio,TX

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Savior of WWE Bir Salı Ağus. 23, 2011 4:34 am

  Christian vs Chris Jericho

  Just Close Your Eyes! Christian podyumda görünüyor. Tauntlarını yapıp ringe giriyor.

  Break the Walls Down! Chris Jericho podyumda görünüyor. Tauntlarını yapıp ringe giriyor.
  Gong sesiyle maç başlıyor.
  İlk öncellikle ikili birbirinin etrafında dönüyorlar ve birbirlerine bir süre bakıyorlar. CC "RAW is not Jericho,RAW is CC" diyor.Y2J ve CC, Lock-Uplarla maça başlıyorlar. Y2J, önce bir Chin Lock yapıyor, Christian bundan hemen kurtularak Jeri’yi DDT ile yere yapıştırıyor. Bir Ankle Lock denemek istiyor hemen ama Jericho tekmesiyle kurtuluyor bundan. Ardından da soluklanıyor iplerde ve ardından ise Christian, sinirlenip Jericho daha ayağa kalkmadan onu ayağa kaldırıyor. Irish Whip’e yolluyor. Jericho, Irish Whip’ten dönerken atlıyor onun üzerinden. Jericho, bu seferki Irish Whip’te duruyor. Christian, ona Clothesline çakmak için üzerine atlıyor ama Jericho, yere eğilip Christian’ı aşağı postalıyor. Jericho, Lionsault varisi bir hareketle Christian’ın üzerine atlıyor. Jericho, hemen ayağa kalkıp ringe giriyor. Christian, Jericho’nun Lionsault’ından(benzeri) sonra 6.5 saniye civarı yerde kalıyor. Jericho, tauntlarını yapıp boo’larını toplarken Christian sinsice kalkıp ringe giriyor. Y2J’in arkasından bir Roll-Up yapıyor. 1,2.. Jericho, son anda kurtuluyor. Christian, Jericho’yla aynı anda ayağa kalkıyor. Y2J, turnbuckle’a yolluyor Christian’ı. Ardından Corner Clothesline. Christian, kendini bir anda karnını tutmuş yerlerde buluyor. Jericho, son bir kez de hediye olarak Low Kick yapıyor. Ardından Jericho, yine seyircileri gıcık etmek amaçlı tauntlarını yapmaya başlıyor. Christian ise, ellerini yere koyarak ayağa kalkmaya çalışıyor. Ancak, o gücü alması biraz zaman buluyor. Jericho, yavaş yavaş terbiyesizleşirken Christian, iplerden güç alarak dengesizce ayağa kalkıyor. Christian, bir sağa bir sola sallanırken Chris Jericho, seyircilere laf atmaya devam ediyor. “Lanet parazitler! Hepiniz lanet parazitlerden daha öteye gidemezsiniz!” Christian, Jericho’yu dürtüyor. Jericho, arkasını döner dönmez Jericho Spike yapıyor Christian’a. Christian, taklalar attıktan yere düşüyor. Jericho, Christian’a uzun bir süre baktıktan sonra ellerini silkeleyerek Christian’ın yanına gidiyor.Jericho, Christian’ın bacaklarını kaldırıyor. Ve Walls of Jericho! Jericho, Christian’ın bacaklarını iyice çekiştiriyor. Christian, dayanamayacak gibi. Acıdan kızarıyor Captain Charisma. Jericho’nun ise bırakmaya hiç niyeti yok. Christian, bunu kendi lehine çevirmeyi başarıyor ama. Kolunu Jericho’nun ayıp yerine ulaştırınca işi bitirdi.Jericho, irkilerek sıçrıyor. Jericho, ringden aşağıya iniyor ve ringin dibinde bakınıyor. Christian, gülerek bacaklarını ovuşturuyor. Zar zor ayağa kalkıyor. Chris Jericho da sonunda ringe giriyor. Karşısında ise toplu bir Christian görüyor. Christian, Jericho’ya bir Gut Kick vuruyor. Onu Irish Whip’e yolluyor. Ardından Eye Poke yapıyor.

  Jericho, gözleriyle uğraşırken Christian, Chris Jericho’ya bir Killswitch yapıyor. Christian, Chris Jericho’ya uzun süre bakıyor. İntikamını almış gibi ellerini kaldırıyor. PIN. 1,2,3.
  Christian wins!
  Christian,Jericho'nun kovulduğunu açıklıyor ve "Nananan,hey hey , hey goodbye diyor. Ardından da yarı finallere kalıyor.
  avatar
  Savior of WWE
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 216
  Kayıt tarihi : 24/10/10
  Yaş : 25
  Nerden : San Antonio,TX

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Savior of WWE Bir Salı Ağus. 23, 2011 5:01 am

  Shawn Michaels,titantron ekranına bağlanıyor.

  Shawn Michaels:
  -Evet, şimdiden üç tane yarı finalist belli oldu ve 4.de belli olduktan sonra artık gerçek şovu izlemeye başlayacaksınız.Fakat şimdi bu ekrana bağlanmamım sebebi bu değil. Biliyorsunuzki ben size her istediğinizi verdim. Ben size showu verdim. Ben size Shawn Michaels'ı verdim ben size,Heart Break Kid'i ben size , The Icon'ı verdim! Main Event'ı verdim ! Ve şimdi size tekrar şovu vereceğimden emin olabilirsiniz . Biliyorsunuzki Smackdown'ın başında Ric Flair var ve o sarışın aptal adamın kariyerini iki kere bitirdim!WTR evrenindeki ilk RAW Show'unda kariyerini bitirdim ve Wrestlemania 24'te kariyerini bitirdim ama o hala bir yüzle tekrar geliyor. O sürtüğün brandi Smackdown' da bir şey yapamıyor ve emin olunki ben ratinglerimle onu ezeceğim . Dediğim gibi ona şovu vereceğim. Ben ona verebileceğim en kötü şeyleri vereceğim ! Ayrıca Chris Jericho'yu Smackdown'a kovuyorum ve onun yolladığı yetenekli güreşçi olan Christian'ı alıyorum. Gerçekten çok büyük hatalar yapıyorsun Ric. Gelecek hafta show'unda garip şeyler dönebilir.
  der ve ekran kapanır.
  avatar
  Savior of WWE
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 216
  Kayıt tarihi : 24/10/10
  Yaş : 25
  Nerden : San Antonio,TX

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Savior of WWE Bir Salı Ağus. 23, 2011 5:16 am

  The Miz vs. Jeff Hardy  The Miz rampada görünüyor ve ağır adımlarla ringe doğru gelmeye başlıyor ! Sonrasında ringe giriyor ve Jeff Hardy i beklemeye başlıyor...  Jeff Hardy giriştedir ve büyük destek altında ringe doğru ilerlemeye başlar.Taraftarlarla selamlaştıkdan sorna ringe girer ve Ringde de köşelerde tauntlarını yapar.Miz ile bir süre bakışırlar ve hakem maçı başlatır .....

  Maça Jeff Hardy arka arkaya yumruklarla başlar ve en son bir diz darbesi ile Miz i köşeye doğru gönderir.Sonrasında köşedede bir Elbow Drop ve bir de Knee Drop.Miz yerde kalıyor.Hemen bir tanede Leg Drop yapıyor ve tuşa gidiyor ama Miz çabuk kurtuldu.Jeff hardy hızlı başladı.Rakibini kaldırıp iplere yolluyor ama Miz Reversallla engelliyor.Birde gelişine Shoulder Block vuruyor ve Jeff yerde.Miz iplere gidiyor,Jeff yerde yuvarlanıyor ve Miz onun üstünden geçip diğer iplerede gidiyor.Jeff Mİz gelene kadar ayaklanıyor,yukarıya atlıyor ve Miz in ayakları altından geçiyor.Mİz diğer iplerdende geliyor ve Jeff tekme atıyor ama Miz yakalıyor.Bir anda Jeff den Spinninh Mule Kick !!! Miz yerde kalıyor ve Jeff iplerin dışından atlayarak birde Splash.Hemen tuşa gidiyor : 1..........................2... ama Miz kurtuluyor ! Ardından Jeff Miz i kaldırıp köşeye yolluyor ama Miz Reversalla Jeff i köşe ile buluşturuyor.Miz koşarak Jeff in üstüne koşuyor ama Jeff bir Big Bootla karşılık veriyor ve karşı iplerden gelerek Flyin Forearm ile Miz i tekrar yerde bırakıyor ! Sonrasında bride Extreme leg Drop ve iplerden gelerek Drop Kick ! Miz çok kötü şekilde yerde ve Jeff hemen tuşa gidiyor : 1.......................2............ ama Miz kurtuluyor ! Miz köşeye taraf gidiyor ve Jeff gerilerek Mizin üstüne Hardyac Arrest ile uçuyor ! Ama Miz çekiliyor ve Jeff köşede adeta darmadağın oluyor.Bu Sefer Miz diğer köşeye doğru geriliyor ve ayaklanmaya çalışan Jeff in üstüne Modified Corner Clothesline ile uçuyor ! Jeff yerde kalıyor ve Miz birde iplerden atlayarak Springboard Leg Drop ! Hemen tuşa gidiyor : 1.......................2.... ama bu sefer Jeff çabuk kurtuldu ! Miz Jeff i iplere tutunarak ard arda tekmelemeye başlıyor ve ayağı ile Jeff in kafasını iplere doğru sıkıyor.Jeff i kaldırıp 619 yapar gibi iplere bırakıyor ve diğer iplere doğru geriliyor.Ve bir anda Hotshot ! Jeff adeta yerle bir oluyor ve Miz iplerden atlayarak bir Elbow Drop geçiriyor ! Hemen tuşa gidiyor : 1......................2......... ama Jeff kurtuldu ! Miz hemen ayaklanıyor ve Jeff in ayaklarından tutup karnına vurmaya başlıyor.Sonrasında bir Head lock ve Jeff çok zor durumda.Miz Jeff in kafasını öyle bir sıkıyor ki Hakem bir ara Jeff den bir haraket göremeyeceği için zili çaldırmak bile istiyor ama Jeff kolunu kaldırarak hakeme bunu yapmayı engelliyor.Yavaş yavaş ayaklanan Jeff iplere uzanmaya çalışıyor ama olmayacağını görünce arka arkaya Mize dirsek darbeleri vuruyor.Miz in karnını adeta Dirsek darbeleri ile mahveden Jeff en sonunda birde Neckbreaker yapıyor ve Miz in leyhine olan durumu,bir anda kendi leyhine değiştiriyor ! Hemen tuşa gidiyor : 1.....................2......... ama Miz kurtuldu ! Jeff hayretler içerisinde ayağa kalkıyor ve arka arkaya Miz i tekmelemeye başlıyor.Sonra Miz i kaldırıp GourdBuster ile yere yapıştırıyor ve ayağa kaldırıp köşeye fırlatıyor.Miz reversal ile Jeff i köşeye yolluyor ama oda ne ? OMG ! Jeff den bir Whisper In The Wind !!! Jeff hemen tuşa gidiyor : 1....................2................ ve 3 oluyor derken Miz in ayağı iplerde !!! Jeff adeta çılgına dönüyor ve ayağa kalkıp bir onu destekleyen taraftarlara,birde Miz e bakarak Swanton Bomb zamanının geldiğini düşünüyor ! Hemen köşeye tırmanıyor ve taraftarlara oradada bir taunt yaparak cevap veriyor.Köşeden Swanton Bomb için atlıyor ama Miz çekilince yerde kaldı !!! Miz Jeff in arkasına geçiyor ve SCF tauntları !!! Jeff kalkıyor,Miz SCF için Jeff i kavradı ama Jeff izin vermiyor,hemen Miz i beline alarak yere fırlatıyor ve Miz kalktığı gibi Twist Of Fate !!! İnanılmaz bir pozisyon !!! Hemencecik bir daha Köşe tarafda tauntunu yapıyor ve köşeye tırmanıyor ! Swanton Bomb gelecek gibi ve geliyor !!!  Hemen tuşa gidiyor : 1........................2....................3 ve maçın kazananı Jeff Hardy oluyor !!!

  Bütün yarı finalistler belli olmuş oluyor ve şov bitiyor.
  avatar
  Rated R-Cenation
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2142
  Kayıt tarihi : 20/02/11
  Yaş : 23
  Nerden : California

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Rated R-Cenation Bir Salı Ağus. 23, 2011 5:52 am

  5 saatlik şova da kötü diyemeyiz heralde.Görsellik bakımından çok beğenmedim.
  avatar
  Cult Of Personality
  Yönetici
  Yönetici

  Mesaj Sayısı : 428
  Kayıt tarihi : 17/10/10
  Yaş : 24
  Nerden : Death Valley

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Cult Of Personality Bir Salı Ağus. 23, 2011 5:53 am

  Şovu beğendim Tahircim,eline sağlık. Smile
  avatar
  The Corporate Champion
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 708
  Kayıt tarihi : 20/06/11
  Yaş : 24
  Nerden : Dedengilden... :)

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından The Corporate Champion Bir Salı Ağus. 23, 2011 5:54 am

  Şovu beğenmek ne kelime bayıldım yarı finale çıkmışım şampiyon olacağım eminim.Teşekürler Tahir şov güzel.
  avatar
  SES CM PunK SES
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 366
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Nerden : Yunanistan

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından SES CM PunK SES Bir Salı Ağus. 23, 2011 7:17 am

  Christan Y2J felan SD'de ?
  avatar
  Savior of WWE
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 216
  Kayıt tarihi : 24/10/10
  Yaş : 25
  Nerden : San Antonio,TX

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Savior of WWE Bir Salı Ağus. 23, 2011 8:07 am

  Christian,Smackdown'dan kovuldu.Y2J ,yenisi oldu ve RAW'a geldi.Smackdown'a kovuldu. Bilip ,bilmeden yorum yapmasak ?
  avatar
  Land of Extreme
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 418
  Kayıt tarihi : 06/12/10
  Yaş : 26
  Nerden : Geldin sen evladım?

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından Land of Extreme Bir Salı Ağus. 23, 2011 6:53 pm

  RAW is CC!Ow yeah!Bekle beni Jeff!!
  avatar
  SES CM PunK SES
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 366
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Nerden : Yunanistan

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından SES CM PunK SES Bir Salı Ağus. 23, 2011 8:36 pm

  Tamam hemen kızma tahir Facepalm
  avatar
  The Straight Edge Savior
  Co - Admin
  Co - Admin

  Mesaj Sayısı : 1545
  Kayıt tarihi : 09/10/10
  Nerden : Yarram Victoria

  Geri: RAW 22/08/11

  Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Bir Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

  Görsel, booklama süper.Eline sağlık Tahir.

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 9:01 pm