WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

3 posters

23 Haziran 2011 Superstars Tartışma!

Game Hunter
    Game Hunter
    Jobber
    Jobber

23 Haziran 2011 Superstars Tartışma! Empty 23 Haziran 2011 Superstars Tartışma!

Mesaj tarafından Game Hunter C.tesi Haz. 25, 2011 3:36 pm

Main-Event'ın Santino&Kozlov vs Michael&Otunga olduğunu öğreniyoruz.Sonra Natalya'nın Theme Song'u çalıyor ve Natalya&AJ&Kaitlyn geliyor.Geldikten sonra Alicia Fox'un Theme Song'u çalıyor.Alicia&Tamina&Rosa geliyor.

Tamina ve Natalya başlıyor.Tamina güzel başlıyor,fakat sonra AJ Tag alıyor ve ibre Face Team'e dönüyor.En son Ring'de Alicia ve AJ Lee kalıyor.Alicia Axe Kick deniyor,fakat AJ eğilip Roll-Up yapıyor ve tuş ediyor.

Sonra son Raw'da olan 6 Man Tag Team Match'i izliyoruz.Ben saçma buldum,çünkü bu tekrar verileceğine başka bir maç koyulabilir Superstars'a.WCW Nitro DVD'nin reklam gösterildikten sonra Melina geliyor.Melina'yı artık hiç Raw'da göremiyoruz,Superstars'da sürünüyor.Gail Kim geliyor ve maç başlıyor.Melina üstün götürüyor ve en son tekme atmak istiyor.Gail çekiliyor ve Melina oturuyor.Gail hemen Melina'yı tutup Roll-Up'a götürüyor ve kazanıyor.

R-Truth ve John Cena'nın Promo gösteriliyor.Sonra Main-Event'a geçiyoruz.Güzel bir maç oluyor.Otunga,Santino'yu Ring'den düşürüyor.Sonra Otunga ve Michael,Kozlov'a doğru koşuyor ve Triple Clothesline oluyor.3 isim yatıyor.Santino geliyor ve Kozlov'dan Tag alıyor.Hakem Kozlov çıkamadığı için uyarıyor.Bu olduğu zaman Otunga Santino'ya ip tutarak tekme atıyor.Michael bir tekme ekleyip sekiyor ve gelip McGillicutter'ı geçiriyor.Tuş edip galibiyet getiriyor New Nexus'a ve şov böyle bitiyor.

Superstars'ı beğendim ben bu hafta,çok kötü bir şov olmadı.Fakat çok reklam ve tanıtım yapılıyor.Gereken değer verilmiyor Superstars'a.Gereken değer verildiği zaman çok önem taşıyan ve güzel olacak olan bir Brand olduğunu düşünüyorum.Kapatılmamalı ve gereken değer verilmeli Superstars'a.

' FRodoM
    ' FRodoM
    Jobber
    Jobber

23 Haziran 2011 Superstars Tartışma! Empty Geri: 23 Haziran 2011 Superstars Tartışma!

Mesaj tarafından ' FRodoM C.tesi Haz. 25, 2011 3:53 pm

Ve Six Man Tag Team Marchi tekrardan göstermeleri saçmalıktı.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

23 Haziran 2011 Superstars Tartışma! Empty Geri: 23 Haziran 2011 Superstars Tartışma!

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior C.tesi Haz. 25, 2011 4:06 pm

Diva maçları çok güzel denemez ama güzel oldu.Diğer haftalara göre fena değildi.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 3:39 pm