WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+6
Evolution's Animal
A**hoLe
ChiLdren Of Bodom
The Showstopper
Wrestling Doctor
ERESIEF
10 posters

20 Haziran 2011 - Şov İncelemesi - ERESIEF

ERESIEF
    ERESIEF
    Rookie
    Rookie

20 Haziran 2011 - Şov İncelemesi - ERESIEF Empty 20 Haziran 2011 - Şov İncelemesi - ERESIEF

Mesaj tarafından ERESIEF C.tesi Haz. 25, 2011 3:04 am

RAW'un introsu gösteriliyor...

Ardından süper Pyro şovu :

Ardından This Fire Burns çalıyor ve CM Punk ringe geliyor.Seyircilere el hareketi yapıyor(Bizim dilimizde kapak).Ringin ortasını oturup eline bir mikrofon alıyor.Ve konuşmasına başlıyor.

Güç insanların.Bu gece benim için birşey yapabilirsiniz çünkü ben dünyadaki en iyi güreşçiyim.Ben dün gece Rey Mysterio'u Capital Punishment'te yendim.Geçen hafta John Cena'yı tam doğrumu duydum ? Monday Night Raw'da.Evet bayanlar ve baylar ben yendim.Bu gece ben WWE Kemeri için 1 no'lu contender olacağım.Cole,Kimliği belirsiz Raw GM'inden bir mesaj geldi...CM Punk bu gece #1 Contender maçına çıkacaksın 3 kişilik olacak.

NEXT...

Evet şimdi Brie Bella ve Kelly Kelly Divas kemeri için karşı karşıya geliyorlar.İkisi tartışırken hakem araya girip ayırmak istiyorken Brie Kelly'i itip kaçar.Kell kovalamaya başlar.Kelly iplerin arkasındayken gelip diğer Bella vuracak sanar ve birşeyler derken Brie tekrar vuruyor.Kelly yerde.İnip Kelly'i ringe sokuyor ve köşeye ittikten sonra orda dizini boğazına sıkıştırıyor Kelly zor anlar yaşıyor.Hakem ayırmaya çalışıyor.Hakem ayırır giderkende bir tekme atar.Kelly'nin boğazını bu sefer iplere sıkıştırır ve boğmaya çalışır.Tuş denemesi Kelly engeller.Kelly'nin kolundan kapıp kolunu çıkarmak istiyor.Kelly yumruklar ile engellemek isterken Kelly'i yere seriyor Brie.Brie boğazına kilit yaparken Kelly Brie'yi üstünden atıyor.Kelly kalkan Bella'ya bu sefer tekme ile ayağını keser.Kelly kafasını vurmaya başladı inanılmaz.İkiside ayağa kalkar Kelly koşa koşa üstüne atlar ve yerde yumruklamaya başlar.Kaldırır kafasını yine yere vurur.Ardından tuş denemesi yapar ama Brie engeller.Ringin köşesinde itişirken Kelly yere yatar Brie tuş etmek isterken Kelly onu tuşa götürür ve tuş ! Yeni şampiyon KELLY KELLY ! kalp

20 Haziran 2011 - Şov İncelemesi - ERESIEF Normal_RAW_943_Photo_027
    Jerry: Seni insanlar seçti onlara ne demek istersin ?
    Kelly : Hepsini çok seviyorum onlar olmasa Divas maçına çıkamayacaktım şampiyon olamayacaktım.Çok teşekkür ederim.İnsanların gücü !

AİR BOURNE !

Evan Bourne geliyor...Her zamanki neşeli hali ile ringte rakibini bekliyor.Ve rakibi Mason Ryan ! Korku dolu bir gülümse yapıyor Evan.Maç başlar başlamaz Evan,Mason'un bacaklarının arasından girip ayağından tutar düşürmeye çalışır ama düşmez.Yumruklamaya başlar ardından köşeye sıkıştırıp karnına omzu ile darbeler atmaya başlar.Ardından tutar öbür köşeye şiddetlice atar ve Evan öbür köşeye çarpıp yere düşer.Ardından Evan'ı kaldırır ama Evan bir dropkick atar Mason köşeye sıkışır.Bir tane daha...Mason sinirlenir ve bir closthline ile işini bitirir.Ardından kaldırıp sırtını dizine vurur.Evan çok zor ayakta duruyor.Evanı kaldırır ve sırt üstü yere atar.Ringin köşesinden Evan üstüne atlamaya çalışırken Mason tutar ve finisher'ını yapar ardından tuş gelir.

KAZANAN : MASON RYAN !

NEXT ! ....

Mark Henry ringe gelir.Ve Ardından Kane'de gelir.Arm Wrestling yapacakları açıklanır Mark biraz tedirginlenir elini çeker bir daha yapacaklarında Mark yatırmak üzereyken Kane'e yumruk sallar.Maçı kazanan Kane olur.Ama hala yumruklamaya devam eder.Sanki Big Show'un yaptıklarının öcünü alıyor Kane'den.Yerde tekmeler ve kaldırırken yumruk atarken Clotshline atar.Ringin dışına atar ve spiker masasını parçalayıp üstünde o meşhur finisher'ını yapar. Gider.

I AM PERFECTİON ÇALAR ! Ve Dolph ile Vickie ringe girer.Kofi'de gelir ve maç başlar.Karşılıklı yumruklaşırlar.Ardından Kofi yere yatırır tuş dener Dolph izin vermez....

NEXT ! (Çok uzun bir maç.)

Terkar ringin içindeyiz Dolph kilit bağlamış durumda Kofi'ye.Ayağa kalkarlar ve Bir tekme ile yerde Kofi.Ardından Dolph yere yatırmaya başarır.Tekrar kilit yapar.Kofi kurturur ayağa kalkar bir sağ bir sol yumruk ardından bir dropkick Dolph yerde.Ringin dışından maça devam ediyoruz.Dolph kemer ile Kofi'ye vurmak istiyor.Ama Kofi engelleyip Trouble in Paradise yapar. Kofi Dolph'u kaldırıyor ve ringe sokuyor.Ardından tuş denerken hakem sayıyor ama kemer yerde olduğu için hakem saymıyor.Dolph seyircilerin arasından kaçmak istiyor ama Kofi tutuyor ardından vuruyor.Dolph elindeki garip cisim ile Kofi'ye.Ve eleniyor Dolph.

Kazanan : Kofi Kingston.

Tanıtımlar yapıldıktan sonra Haftaya RAW'da HBK'nin olacağı duyuruluyor !

ADR Geliyor ! Ringe gelir ve konuşmaya başlar :

Benim adım Alberto Del Rioooooo ! Ama siz bunu zaten biliyorsunuz.Birazdan CM Punk ve Rey Mysterio ile karşılaşacağım.Der ve şarkısı çalmaya başlar.

This Fire Burns ! CM Punk ringe gelir.

Ardından ADR ile Face to face yapar hakem aralarına girer.

Booyaka Booyaka 619 Çalar ve Rey ringe gelir maç başlar.

Falls Count Anywhere maç yapacakları açıklanır.

Rey çok hızlı yapar CM Punk ile ADR'yi birbirlerine çarpıştırır ardından tuş dener ama olmaz.Ardından ADR'yi dener yine olmaz.ADR Rey'i yerde yumruklar ve tekmeler.Ardından kaldırır iplere gönderir Rey bacak arası girip tekmeler hem CM Punk'ı Hemde ADR'yi.ADR karşılık verir.Ama Rey ADR'yi CM Punk'ın üstüne yollar Punk eğilir ADR yere düşer.Ardından Rey Punk'ı 619 Pozisyonuna düşürür tam yapacakken ADR gelir ve Clotshline yapar.Punk ringin dışında harika bir Powerbomb yapar ADR'ye ardından tuş dener.ADR engelledi.CM Punk hakemin üstüne yürürken Rey Punk'ın üstüne atlar ve ikiside yerde ama Rey kalkar.Tuş dener Ama Punk izin vermez.

Ringin içinden devam ediyoruz...Rey Punk'a bir Hurricana yapar.Ardından ADR'yi tekmeler Punk'a tekrar Hurricana yapmak isterken Punk tutar ve dizine yapıştırır.Ardından aynı hareketi ADR'de yapar.Tuş dener ama Punk tekme atar ADR'ye.Punk kolunu kaptırır ve ADR tekmeler.Rey engel olur ADR'ye Hurricana yapar 619 yapabilmek için Ardından Punk'ada tekme ile İplere yatırır ikisinede 619 yapacakken ADR kaçar Punk Rey'i ayaklarından tutar yapamaz.Kaldırır GTS yapmak isterken ADR tekme ile engel olur ardından ADR Finisher yapmak ister ama Punk engel olur.Tuş dener Punk ama Rey engeller.Ringin köşesinde Punk ve Rey var Punk suplex yapmayı ister ama ADR altına girip iksinide atar aşağıya ikisinede tuş ikiside izin vermez.Punk bir ara uzak durur ve Rey ADR'ye 619 yapar ringin köşesine çıkıp üstüne atlar tam tuş edecekken Punk gelir Rey'i fırlatır ve kendisi tuş eder kazanır.

KAZANAN : CM Punk !

Tag Team maçını yapamadım zamanım yetmedi eve yeni baza felan alındı çünkü.Daha sonra yazacağım.

2011 - ERESIEF - İzinsiz alınamaz çoğaltılamaz.

Konuşmalar felan tüm çeviri kendime aittir.Kelimeler ile birleştirip çevirdim.
    Wrestling Doctor
    Rookie
    Rookie

20 Haziran 2011 - Şov İncelemesi - ERESIEF Empty Geri: 20 Haziran 2011 - Şov İncelemesi - ERESIEF

Mesaj tarafından Wrestling Doctor C.tesi Haz. 25, 2011 3:14 am

Çok kısa geldi bana.
    ERESIEF
    ERESIEF
    Rookie
    Rookie

20 Haziran 2011 - Şov İncelemesi - ERESIEF Empty Geri: 20 Haziran 2011 - Şov İncelemesi - ERESIEF

Mesaj tarafından ERESIEF C.tesi Haz. 25, 2011 3:15 am

Kısa mı ? affraid
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper C.tesi Haz. 25, 2011 3:20 am

Güzel Olmuş Smile Tekrar izlemiş gibi oldum
    ChiLdren Of Bodom
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından ChiLdren Of Bodom C.tesi Haz. 25, 2011 4:48 am

İzledim okudumda genelde kısa olmuş görsellik hatsafada olabilirdi Teşekkurler ..
    A**hoLe
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından A**hoLe C.tesi Haz. 25, 2011 4:54 am

Kısa olmuş ve görsellik açısında pek beğenmedim.
    ERESIEF
    ERESIEF
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından ERESIEF C.tesi Haz. 25, 2011 6:03 am

İşim vardı resim bulamadım. Smile
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal C.tesi Haz. 25, 2011 6:41 am

Mükkemmel olmuş.Punk ve Kelly Kelly yendi.Kelly Kelly kalp benim için süper Raw oldu.
    The Champ
    The Champ
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından The Champ C.tesi Haz. 25, 2011 7:44 am

Yazıyı okumadım çünkü şovu izledim. Fakat güzel görünüyor ellerine sağlık.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior C.tesi Haz. 25, 2011 2:37 pm

Kısa olmuş ancak, arkadaşın hakkını yemiyelim.Sonuçta ortada bir emek var.Hiç yoktan bir ''eline sağlık'' kelimesini kullansak güzel olurdu.Şovu izlemiştim ama hatrın için okuyorum Eren.Eline sağlık. 20 Haziran 2011 - Şov İncelemesi - ERESIEF 869357
    ERESIEF
    ERESIEF
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından ERESIEF C.tesi Haz. 25, 2011 4:24 pm

Teşekkürler. Smile Bu konuda görevli olduğum için yazdım zaten.
    ' FRodoM
    ' FRodoM
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından ' FRodoM C.tesi Haz. 25, 2011 9:39 pm

3 saatlik bir show için kısa .
    Teşekkürler.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation C.tesi Haz. 25, 2011 9:59 pm

Şovu izlemiştim ama gene de okudum kısa olması daha güzel olmuş fakat resim de ekleseydin keşke.Brie Bella'nın kemeri kaybetmesine gerçekten üzüldüm.Punk'ın kazanması güzeldi fakat dediğim gibi Kelly'nin kazanması berbattı. Sad

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 8:24 am