WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+9
Second City Savior
SES CM PunK SES
PhEnOmFoReVeR
The Corporate Champion
Rated RKO
Efsane
Hell Yeah
Turkish Angel
WTR's Déstt
13 posters

10/08/11 RAW 11. Bölüm | Şov

WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

10/08/11 RAW 11. Bölüm | Şov Empty 10/08/11 RAW 11. Bölüm | Şov

Mesaj tarafından WTR's Déstt Çarş. Ağus. 10, 2011 7:06 pm

RAW Intro gösteriliyor ve RAW'ın 11. Bölüm'ü başlıyor! Bugün yayınımızda harika olaylar olacak. Match Cards'a göz atalım.

*Gunner vs. Alex Riley

*Boby Lashley vs. Brock Lesnar

*Alex Shelley&CM Punk vs. Jack Swagger&Sheamus

*Jeff Hardy vs. R-Truth

*Edge vs. SCSA

*Undertaker - Triple H yüzleşmesi

*Gecenin Sonunda Sürpriz Olay

Gecenin sonunda bir sürpriz olay olacak. Aynı zamanda Undertaker-Triple H yüzleşmesi de olacak. Vakit kaybetmeden ilk maçımıza geçiyoruz.

Alex Riley Ring'e gelirken Gunner arkasından koşarak ona saldırıyor. Bariyerlere fırlatıyor ve tekmeler atıyor. Ardından Ring'e atıyor. Bir sandalye alıyor ve sandalye ile defalarca vuruyor Riley'e. Sandalye'yi köşeye koyuyor. Ve Riley'i köşeye sandalyenin üzerine fırlatıyor. Hakem'e maçı başlatmasını söylüyor ama hakem başlatmıyor. Gunner çılgına dönüyor ve hakeme bir yumruk atıyor. Hakem kaçacakken sandalye ile vuruyor hakeme. Gunner adeta çılgına dönüyor. Ring'i terk ediyor.

Boby Lashley vs. Brock Lesnar
    Yazan; SES CM PunK SES

Maç başlar ve Brock clothesline'ı hemen yapıştırır ve iplere gider tekrar clothesline Boby kalkıyor Lesnar'dan bir suplex Bobby tekrar ayakalandı Lesnar scoop slam hemen arkasından bir elbow drop Lesnar Bobby'i powerbomb pozisyonuna aldı ve powerbomb Lesnar Bobby'i corner'a atıyor orada ard arda yumrukluyor ve superplex için corner'ın tepesine yerleştirdi ve superplex! Lesnar booby'i ringin dışına atıyor kendiside çıkıyor ve steel steps' gönderiyor oradanda bariyerlere atıyor oradan da direğe yolluyor bobby bayağı zor bir durumda esnar Bobby'i ringin içine atıyor Lesnar ringe gelir gelmez Bob^'den bir Spear! Pin 1..........2.........Lesnar pinfall olmuyor.Bobby Dominator pozisyonuna aldı Dominator geliyor derken Lesnar kendini öne atıyor ve hemen bir DDT pin 1..........2...........(Bobby ayağını iplere koyuyor ama hakem görmüyor)3 maç bitti Lesnar kazandı ama durun Hakem Lesnar'ın kutlamasını bölüyor maç tekrar başlıyor Bobby Spear! 1...............2...........Tuş olmadı Lesnar Bobby hakeme bakarken Lesnar Spinebuster yapıyor aniden Pin1.........2.........Bobby ROLL-UP 1.............2...........hayır Lesnar kalktı Lesnar hemen bir clothesline yapıştırdı Bobby kalkıyor ve big boot deniyor ama Lesnar aniden bir Brock Lock yapıyor!!! Bobby pes edecek sanırm Bobby ROLL-UP 1........2........tekrar kalktı Lesnar yumruklamaya başlıyorlar Bobby vuruyor Lesnar vuruyor Bobby aniden Dominator pozisyonuna aldı Lesnar'ı ve Dominator Pin 1...........2.........ROPE BREAK!!! Bobby Neckbreaker yapacak ama Lesnar kurtuluyor ve Lesnar Necbreaker yapıyor Bobby'e iki kişide yerde ikiside köşeye çekiliyor ve birbirlerine koşuyorlar birbirlerine clothesline yapıyorlar yine Brock ve Lesnar yerde tekrar köşeye çekiliyorlar yine birbirlerine koşuyorlar bu seferde birbirlerine aynı anda big boot yapıyorlar
    Lesnar dropkick ilginç ve Pin 1.......2........Lesnar corner'ın tepesine yerleştiriyor Bobby'i tekrar superplex yapacak ama Lesnar'ı yumrukluyor Bobby Lesnar'da Bobby'i yumrukluyor ama ikiside ringin dışına düşüyor ikiside yüksek bir mesafeden düştüler Bobby zar zor ringe girdi Lesnar'da yavaş yavaş girdi Lesnar clothesline yapacakken Bobby alttan kurtuluyor ve Spear! şimdide Dominator! PİN 1...........2...........3 kazanan Bobby!!!
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

10/08/11 RAW 11. Bölüm | Şov Empty Geri: 10/08/11 RAW 11. Bölüm | Şov

Mesaj tarafından WTR's Déstt Çarş. Ağus. 10, 2011 7:10 pm

Alex Shelley & CM Punk vs Jack Swagger & Sheamus
    Yazan; Code Blue

Maçtan önce bir reklam gösteriliyor ve ardından kameralar ringe döndüğünde Alex Shelley ve CM Punk'ı ringde konuşurken görüyoruz.Ardından Written In My Face çalıyor ve Sheamus görünüyor.Ringe giriyor ve Punk ile Shelley'e bir şeyler söyledikten sonra tauntunu yapıyor.Seyirciler girişe doğru bakıyorlar ve tam o esnada We Are One çalıyor.

Swagger yanında arkadaşları ile rampada gözüküyor ve arkadaşlarının desteği ile ringe doğru geliyor.Arkasına dönüyor ve arkadaşlarına gitmelerini söylüyor, onlar da gidiyorlar.Hakem 4 güreşçiyi de kontrol ettikten sonra zili çaldırıyor ve maç başlıyor.Alex Shelley hemen Sheamus'a saldırıyor.Yerde üst üste yumrukluyor ve kaldırdıktan sonra Irish Whip'e yollamaya çalışıyor fakat Sheamus ağırlığını koyarak Shelley'i köşeye yolluyor.Üzerine doğru koşuyor fakat Alex alttan kaçarak Sheamus'u köşeye yapıştırıyor.Sheamus'ın dönmesini bekliyor ve ardından üzerine doğru uçuyor.Sheamus ayakta durmakta güçlük çekiyor.Alex Shelley CM Punk'a tek veriyor ve Punk hemen Sheamus'a Shining Wizard Combo deniyor ama Sheamus Punk'ı dışarı gönderiyor.Kafasını tutarak Swagger'a doğru gidiyor ve tek veriyor.Swagger hemen iniyor ve Punk'a doğru koşarak bir Running Clothesline yapıyor.Punk yerde kıvranıyor ve Swagger da yerde şınav çekiyor.Seyirciler de onu booluyor.Sonrasında Punk'ı ringin içine sokuyor ve tekmelemeye başlıyor.Bir süre daha devam ettikten sonra bırakıyor ve Sheamus'a tek veriyor.Sheamus da Punk'ın kafasına ard arda yumruk atıyor ve kaldırıp Irish Curse Backbreaker yapıyor ve tuşa gidiyor: 1...2 fakat Punk kurtuluyor.Sheamus şimdi Punk'ı ayağa kaldırıyor ve Celtic Cross denemesi yapıyor ama Punk arkadan kaçıyor ve Alex Shelley'e tek veriyor.Shelley köşeye çıkıyor ve Sheamus'a Body Splash yapıyor!1...2 ama Sheamus kurtuluyor.Shelley yine köşeye çıkıyor ve Frog Splash için hazırlanıyor.Atlıyor fakat Sheamus ayaklarını uzatıyor ve Shelley'i etkisiz hale getiriyor.Alex yüzünü tutuyor ve tam o esnada Sheamus bir Clothesline ile onu ringin dışına gönderiyor!O da dışarı çıkıyor ve Alex'i ayağa kaldıracakken Punk tarafından yumruklanıyor.Bir süre sonra yumrukları engelliyor ve Punk'ı spikerlerin üzerine doğru atıyor!Shelley'i direğe vuruyor ve içeri sokuyor.Bu arada Punk da kendini hemen toparlıyor ve ringin kenarına geliyor.Sheamus da Alex'i kaldırıyor ve Celtic Cross için hazırlanıyor.Kaldırıyor fakat Punk arkadan hemen tek alyor ve Sheamus C.C yapamadan ayağına vuruyor.Shelley de ringin kenarındaki yerini alıyor.Sheamus köşede dinlenirken Punk'tan bir Shining Wizard Combo geliyor!Hemen Swagger'a doğru koşuyor ve onu da dışarı yolluyor!O esnada Sheamus da arkasını dönüyor ve Punk'dan bir GTS geliyor!Hemen tuşa gidiyor: 1...2 ama birdenbire hakem dışarı çekiliyor ve çeken kişi de Swagger!Fakat hakem bunu görmüyor ve yerde baygın vaziyette yatıyor.Shelley hemen köşeye çıkıyor ve dışarıdaki Swagger'ın üzerine Moonsault ile uçuyor!İkisi de yerde!Ardından Punk, Shelley'e bakıyor ve arkasını döndüğünde Brogue Kick'le tanışıyor!Sheamus hemen dışarı fırlıyor ve hakemi içeri sokuyor.Hakemi uyandırıyor ve saymasını söylüyor.Hakem ne olduğunu anlamadan saymaya başlıyor!Bu iş bitti gibi: 1...2...3!Sheamus ve Swagger maçı kazanıyor!

Jeff Hardy vs. R-Truth
    Yazan; SES CM PunK SES

Maç başlıyor Jeff'ten bir headlock Truth ROLL-UP 1.......Jeff kurtuuluyor ve headlock'a devam ediyor Trutj jurtuldu clothesline Truth'tan bir tane daha ve Truth bir kez daha clothesline yaparken Jeff alttan kaçıyor iplere gidiyor Jeff clothesline yapacakken Truth alttan kaçıyor iplere gidiyor ve
    Calf kick Jeff kalkıyor Truth'tan bir toe kick Truth Axe geliyorken Jeff kafasını geri çekiyor ROLL-UP 1........2.........Truth Jeff'i corner'a vuruyor ve Truth'tan Roll-UP 1....2......Jeff'te Truth'u corner'e vuruyor Trurh arkasını dönünce DDT geliyor Jeff'ten Truth corner'da Jeff crossboddy ve arkasından dropkick Jeff suplex pozisyonunda ama Truth face suplex yapacak ama Jeff Twist Of Fate'e çeviriyor suplex'i Twist Of Fate yapacakken Truth ROLL-UP 1.........2........Jeff kalkıyor Jeff aniden bir belly to belly arkasından bir leg drop Jeff Truth'u ayağı kaldırdı ve powerbomb Truth ringten dışarı çıkıyor Jeff'te geliyor Twist Of Fate pozisyonuna aldı Truth'u Jeff Truth ileri koşuyor ve Jeff'i bariyerlere çarptırıyor ve sırtına alıyor Jeff'i gutbuster yapıyor ringe attı Jeff'i Truth ve Truth Axe! Pin 1............2.........pinfall olmadı Jeff R-Truth Suplex Stunner için Jeff'in kalkmasını bekliyor Jeff kalktı ve TRUTH SuplexStunner! Jeff ayakta duruyor Truth iplere koştu ve Lie Detector yaptı Pin 1..............2...........NASIL OLUR JEFF KURTULUYOR! R-Truth JEFF'in bacaklarını tutuyor Jeff R-Truth'u ayakları ile itiyor R-Truth iplere gidiyor geri geldiğinde Jeff Truth'un karnına bir tekme vuruyor ve Twist Of Fate Pin 1...........2..........Truth tuş olmadı Jeff Hardy Swanton Bomb yapmak için Top Rope'a çıkıyor Swanton Bomb ama Truth çekiliyor Truth paydirt için bekliyor Paydirt gelecek ama Jeff kurtuluyor iplere tutunarak Truth hakeme çarpıyor Drew McIntyre geliyor Future Shock DDT gelmek üzere ama Jeff kurtuluyor Russian Leg Sweep Truth'u Drew'ın üstüne koyuyor ve Double Swanton Bomb Drew ringten dışarı çıkıyor Jeff PİN ama hakem kalkamadı hakem belli bir süre sonra kalkıyor ve yavaş yavaş sayıyor 1..................2.............Truth kalktı Jeff çok sinirli Jeff Twist Of Fate pozisyonunda Drew geldi Jeff Truth'u bıraktı ve Drew'a bir Twist Of Fate Truth paydirt PİN 1..............2...........Jeff Pinfall olmadı Truth'un yüz ifadesi görülmeye değer Truth top rope'da elbow drop yapacak Jeff çekiliyor Truth boşluğa atladı iki superstar'da yerde Jeff dropkick ama Jeff yere düşüyor tekrar Truth top rope'a çıkıyor tekrar Jeff'e atlıyor Jeff çekiliyor Truth boşluğa atlıyor ama ayakta Jeff Extreme Twist Of Fate yapıyor Pin 1.............2.............3 Jeff kazanıyor zorlu bir maçın sonunda.

Edge vs "Stone Cold" Steve Austin
    Yazan; Code Blue

Metalingus çalıyor ve seyirciler coşuyor!Edge, Lita ile görününce seyirciler çıldırıyor!İkisi birlikte ringe giriyor ve Edge köşeye çıkıp tauntunu yapıyor.Taunta devam ederken...

Glass Shatters!Stone Cold her zamanki gibi bir şovu daha bölüyor!İzleyiciler Edge'in gelişinden daha fazla coşuyorlar!Steve Austin de tauntunu yapıyor ve hakem ikisini de kontrol ediyor.Zili çaldırıyor ve maç başlıyor.İlk önce iki güreşçi birbirini yokluyor ve ardından Edge hızlı davranıp SCSA'yı headlock'a alıyor.SCSA sürekli hareket etmesine rağmen Edge bırakmıyor ve SCSA bayılıyor.Ama hemen harekete geçiyor ve iki dirsek darbesiyle Edge'i bırakmaya zorluyor.Edge yüzünü tutuyor ve o anki siniriyle SCSA'nın üzerine koşarken bir Big Boot yiyor.Edge iyice sinirlenmiş durumda kendini ringin dışına atıyor.Lita'yla bir şeyler konuşuyorlar ve ardından Edge ringin içine giriyor.Sanki maçın en başına dönüyoruz ve lockuplarla birbirlerini deniyorlar.Edge yine başarılı olan taraf ve bu sefer kilit yerine Irish Whip deniyor ve dönüşte Stone Cold'a bir Flapjack hediye ediyor , ardından da tuşa gidiyor:1...2 ama SCSA kurtuluyor.Edge yerdeki SCSA'ya sürekli Elbow Drop yapıyor ve yine tuşa gidiyor:1... Ama bu sefer de 2 olmadan SCSA kalkıyor.Edge hemen Edgecution deniyor fakat SCSA Edge'in kolunu bükerek kurtuluyor.Edge kolunu tutuyor ve kendini yere atıyor.SCSA o arada Edge'in kolunu yakalıyor ve üst üste tekmeler atıyor.Ardından da bir Arm lock bağlıyor.Edge sürekli bağırıyor fakat o esnada da iplere ulaşmaya çalışıyor.SCSA da onu çekiyor fakat Edge bu sefer de hafiften kalkmaya başlıyor.SCSA Edge'in koluna iyice yapışıyor ve bırakmıyor.Fakat Edge iplere doğru koşuyor ve üzerinden dışarıya doğru atlayarak SCSA'ya harika bir Hotshot yapıyor!SCSA boğazını tutuyor ve o esnada Edge tuş deniyor:1...2 ama SCSA yine kurtuluyor.Edge SCSA'yı yakalıyor fakat aniden kendini köşede buluyor.SCSA'dan şimdi üst üste yumruklar ve tekmeler geliyor.Ama hakem onu ayırıyor.Tekrar Edge'i kaldırıyor ve bir Suplex yapıyor ve tuşa gidiyor:1...2 ama Edge kurtuluyor.Edge iplere yaslanarak ayakta kalmaya çalışıyor ve tam SCSA Clothesline için koşacakken hakemin görmediği bir anda Lita SCSA'nın ayağına vuruyor.SCSA Lita'ya bakıyor ve dışarı çıkıp ona bağırıyor.Lita kaçmak isterken kendini yerde buluyor ve SCSA'ya bakıyor.SCSA da Lita'ya bakarak aprona çıkıyor ve önüne baktığındaysa Edge'den bir Spear yiyor!İki güreşçi de dışarı uçuyor!Lita Edge'i kaldırmaya çalışıyor fakat darbeden dolayı Edge de hasar görüyor.Lita uğraşıyor ve en sonunda kaldırıyor.Edge de SCSA'yı kaldırıp ringin içine sokuyor ve tuşa gidiyor:1...2 Ama SCSA son gücüyle kurtulmayı başarıyor!Edge yine SCSA'yı kaldırıyor ve iplere atıyor.Dönüşte bir tekme atıyor ve SCSA'nın Stunner'ını çalmaya çalışıyor!Fakat SCSA ayağı yakalıyor ve Edge'i yer atıp bir Figure 4 Leglock bağlıyor!Edge acı içinde kıvranıyor ama pes etmiyor.Kurtulmak için defalarca arkaya dönmeye çalışıyor ve en sonunda başararak iplere tutunuyor.SCSA da mecburen bırakıyor.Şimdi Edge'e doğru koşuyor ve o da Spear deniyor!Ama Edge de kendi hareketini yemekten kurtuluyor ve SCSA da köşeye çarpıyor.Edge tam Edgecution yapacakken SCSA yine hareketi çeviriyor ve ardından Stunner!Edge dışarı uçuyor!SCSA neden içeri doğru yapmadığını kendi kendine soruyor ve kendine kızıyor.Ardından dışarı çıkıp Edge'i ringe getiriyor ve o da tuşa gidiyor:1...2 ama Edge'in ayakları dışarıda!Hakem SCSA'ya bunu anlatıyor ve o da sinirleniyor.Edge'i kaldırıyor ve yine bir Stunner denemesi ama Edge SCSA'nın ayağını yakalıyor ve orta parmağını göstererek Stunner yapıyor!Edge hareketi çalıyor!Şimdi bir tuş denemesi:1...2 Bu sefer de SCSA'nın ayakları iplerde diyor hakem!Edge sinirleniyor ve hakemle tartışıyor.Hakem Edge'e "Benimle tartışmaya devam edersen diskalifiye olursun!" diyor ve o esnada SCSA, Edge ve hakemi köşeye yapıştırıyor!Ardından karşı köşeye gidiyor ve taunt yapıyor.Edge'e doğru koşuyor ve bir Spear!Çalınan 2. hareket oluyor bu!SCSA Edge'e bağırıyor ve ardından hakemi uyandırmaya çalışıyor.Hakem uyanmıyor ve hemen yeni bir hakem geliyor!SCSA tuşa gidiyor ve hakem sayıyor:1...2 Fakat hakem gelene kadar gereken gücü toplayan Edge, tuştan kurtuluyor!SCSA sinirleniyor ve Edge'in ayağı kalkmasını bekliyor.Edge ayağı kalkıyor ve tekme atıp Stunner'a gidecekken Edge iplere tutunuyor ve Stunner boşa gidiyor!SCSA arkasını tutarak kalkıyor ve Edge de SCSA'nın ayaklarını yakalayarak bir Sharpshooter deniyor!SCSA iplere doğru gidiyor fakat tam dokunacakken Edge, SCSA'yı karşı iplere doğru götürüyor!SCSA direniyor fakat en sonunda dayanamıyor ve pes ediyor!Rated-R Superstar maçı kazanıyor!
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Çarş. Ağus. 10, 2011 7:14 pm

Time To Play The Game!

Triple H Giriş'te. Klasik bir şekilde giriyor Ring'e. Apron'da Taunt'unu yapıyor önce.

Ain't No Grave!

Her yer karanlığa bürünüyor. The Undertaker geliyor! Yaklaşık 2-3 dakika sürüyor Ring'e gelmesi. Triple H'in karşısına geçiyor. Face to Face yapıyorlar. Taker mikrofonu ağzına götürüyor:

-"Rest in Peace!" Triple H:

-"Suck It!" Taunt'unu yapıyor. Taker ise boğaz kesme Taunt'un yapıyor. Triple H bir şeyler söylüyor:

-"Extreme Rules'ta ne oldu? Seni mağlup ettim Taker. Seni yendim. Seni her zaman yenebilirim. Çünkü ben en iyis..." Undertaker:

-"Evet yendin. Tebrik ediyorum. Ama daha oyun bitmedi. Daha işimiz bitmedi. En iyisi değilsin. En iyisi kim, seyirciler karar versin." Seyircilerden 'Taker, Taker' sesleri gelir. Undertaker:

-"En iyisi kimmiş?" Triple H:

-"Onlar umurumda değil Taker. Extreme Rules'ta amacıma ulaştım. Seni yendim ve en iyisi olduğumu kanıtladım! Bu zamana kadar en iyisi olabilirsin. Ama Triple H uyandı. Anladın mı? Bambaşka bir Triple H geldi artık. Shawn'ı yendin, WM'da beni yendin bütün güreş efsanelerini yendin bla bla... Ama onların hepsi eskide kaldı. Çünkü bambaşka bir Triple H geldi. Acımasız bir Triple H geldi. Rakiplerine korku salan bir Triple H geldi. Ve ben, seni her zaman yeneceğim." Undertaker:

-"Bitti mi? Herkes sıkıldı Triple H, seni dinlerken. Rakiplerine korku salan kişi sen değilsin benim. Şuan gözlerinin içindeki korkuyu görebiliyorum. WM'dan önce Shawn'ın sözünü hatırlıyor musun? 'Üzgünüm dostum, onu yenemessin' Bu sözleri o kendisi söylemişti. Ama sen kendine güvenip karşıma geçmiştin. Fakat ben seni de yendim. Seni de mağlup ettim ve serimi 19-0 yaptım. Ve ben, efsane olduğumu orada yine kanıtladım. Evet Extreme Rules'ta beni yenmeyi başardın tebrik ediyorum seni. Ama bu Feud burada sona ermedi. Sana, sana Unforgiven'da bir maç teklif ediyorum. Sen ve ben. Eğer korkmuyorsan bu maç teklifimi kabul et Triple H. Ve, ve benden korkmadığını göster!" Triple H:

-"Düşündüm de. Düşündüm de maç teklifini kabul ediyorum Taker. Senden korkmuyorum, anladın mı?" Ve biraz geriye çekilip 'Suck It!' Taunt'unu yapıyor. Undertaker ise 'Boğaz Kesme' hareketini yapıyor. Bir anda Triple H Taker'a yumruklar atıyor. İplere gönderiyor ama Taker geri geldiğinde Triple H'in üzerine atlıyor. Ardından ChokeSlam Taunt'larını yapıyor. Ama bir anda 'Sexy Boy' duyuluyor! Kimse yok. Taker Giriş'e bakıyor. Ring'e döndüğünde Ring'te kimse yok. Neler oluyor böyle? Taker da gidiyor.

Gece daha bitmedi!

The Miz Ring'te. Ve konuşmaya başlıyor:

-"Extreme Rules'ta Batista'ya yine yenildim. Artık pes ettim. I Quit dedim. Artık Batista'nın rakibi olmayacağım. Onu mağlup edemeyeceğimi anladım. Bla bla bla... Tabii ki şaka yaptım apt.llar! Batista da kimmiş? Ben hala pes etmedim. Batista'yı elbet mağlup edeceğim! Extreme Rules'ta yenilmiş olabilirim. Ama sorun yok. Kendimi hazırladım ve Batista'nın eksiklerini fark ettim. Ve, kısa keseceğim. Batista, sana Unforgiven'de bir maç teklif ediyorum. Eğer kaybedersem bu Feud'dan çekileceğim. Hadi. Korkmadan bu maç teklifimi kabul et!"

'Sexy Boy!' The Miz şaşkın. RAW GM Shawn Michaels Giriş'te. Ve konuşmaya başlıyor:

-"Bu maçı önce benim kabul etmem gerekir. Ama ben kabul etmiyorum! Öncelikle bu maça çıkmayı hak etmen lazım. O yüzden, haftaya RAW'da Edge ile karşılaşacaksın. Kazanan, Unforgiven'de Batista'nın rakibi olacak. WWE Şampiyonluğu için..." Miz tam konuşacakken Shawn sözünü kesiyor:

-"Daha sözüm bitmedi Miz. Sana bir sürprizim, pardon. Sürprizimiz olacak."

Bir anda Giriş'te Batista gözüküyor. Koşarak Ring'e doğru geliyor. Miz kaçacakken arkasından Triple H geliyor. Miz HHH'ye bir yumruk atıyor. Ama Batista da Miz'e saldırıyor. Batista ve Triple H Miz'i tekmeliyor. Batista köşeye fırlatıyor. Triple H bir sandalye alıyor. Köşede duran Miz'e sandalye ile defalarca vuruyor. Batista da bir sandalye alıyor. Miz'i Ring'in ortasına getiriyorlar. Miz kalkıyor ve ikisi aynı anda sandalye ile vuruyorlar. Miz adeta eziliyor. Triple H Miz'i kaldırıyor ve sandalyenin üzerine Pedigree! Batista da kaldırıyor ve merdivenin üzerine Batista Bomb! Shawn Ring'e giriyor. Ve konuşmaya başlıyor:

-"Evolution, WWE'ye korku salmaya geliyor!" OMG! Evolution kuruluyor! İnanılmaz! Herkes şaşkın. Şov böyle sona eriyor.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Çarş. Ağus. 10, 2011 7:17 pm

Evolution mu Nexus Evolution iyi olur aslında he bunu düşünelim Abdullah.Çok güzel bir şov yenmişiz.
    Hell Yeah
    Hell Yeah
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Hell Yeah Çarş. Ağus. 10, 2011 7:18 pm

Tam okumadım ama güzel şova benziyor.
    Efsane
    Efsane
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Efsane Çarş. Ağus. 10, 2011 7:21 pm

Güzel bir şov olmuş..Edge'e yenilmişim.. omg Ellerinize sağlık 10/08/11 RAW 11. Bölüm | Şov 869357
    Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Rated RKO Çarş. Ağus. 10, 2011 7:25 pm

Gerçekten güzel bir şov olmuş.Evolution'ın kurulmasına şaşırdım açıkçası.Bir Nexus vs Evolution feudu bizleri bekliyor olabilir. :kop:
    The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Çarş. Ağus. 10, 2011 7:28 pm

Gerçekten güzel şov olmuş herzaman ki gibi yenmişim Very Happy Very Happy.
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Çarş. Ağus. 10, 2011 7:28 pm

Ortalık karıştı ya,bu Evolution kurulması HHH vs Taker feudunuda yakından etkiler.Vengeance de maçımız var süper dogri Aynı şekilde şovda harika olmuş.Bookerlerin de,senin de eline sağlık Abdullah 10/08/11 RAW 11. Bölüm | Şov 869357
    SES CM PunK SES
    SES CM PunK SES
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından SES CM PunK SES Çarş. Ağus. 10, 2011 8:23 pm

Sürpriz o kadarda etkileyici değil hep WWE'den özeniyoruz kendi fikirlerimiz yok
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Çarş. Ağus. 10, 2011 8:25 pm

SES CM PunK SES demiş ki:Sürpriz o kadarda etkileyici değil hep WWE'den özeniyoruz kendi fikirlerimiz yok

Şova yorum atsaydın güzel olurdu. Ayrıca biz WWE kadar akıllı olmadığımız için o kadar büyük senaryolar üretemiyoruz. Ayrıca bu sürprizin WWE ile alakası ne? Ne beklerdin yani. Uzaylı kişiler falan Ring'e mi gelseydi?
    SES CM PunK SES
    SES CM PunK SES
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından SES CM PunK SES Çarş. Ağus. 10, 2011 8:27 pm

WTR's Déstt demiş ki:
    SES CM PunK SES demiş ki:Sürpriz o kadarda etkileyici değil hep WWE'den özeniyoruz kendi fikirlerimiz yok

Şova yorum atsaydın güzel olurdu. Ayrıca biz WWE kadar akıllı olmadığımız için o kadar büyük senaryolar üretemiyoruz. Ayrıca bu sürprizin WWE ile alakası ne? Ne beklerdin yani. Uzaylı kişiler falan Ring'e mi gelseydi?

Güzel şov sağol apo dogri
    Second City Savior
    Second City Savior
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Second City Savior Çarş. Ağus. 10, 2011 8:31 pm

Debut yaptığımdan beri bir maç kazanamadım Mad
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Çarş. Ağus. 10, 2011 8:33 pm

İyi feud olacak.Undertaker - Triple H uzun feud olacak.Ama Undertaker kazanır feudu.Booklamalar idare eder.Elinize sağlık.
    The Rated R Champion
    The Rated R Champion
    $impLy Thé ßést
    $impLy Thé ßést

Mesaj tarafından The Rated R Champion Çarş. Ağus. 10, 2011 10:43 pm

EVOLUTION ? !! Dağılın diyorum Very Happy Çok güzel şov olmuş.Özellikle sürpriz olayı çok beğendim.Ama ben heel mi oldum şimdi onu anlamadım ?
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Perş. Ağus. 11, 2011 6:44 pm

Haftaya 1. contender olup Batista ile feuda gircem ve Evolutions'ı dağıtcam. dogri
    The Legend Killer
    The Legend Killer
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Legend Killer Perş. Ağus. 11, 2011 11:18 pm

Of yenilmişim Sad

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 11:06 am