WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+12
A**hoLe
Land of Extreme
Turkish Angel
The Corporate Champion
Evolution's Animal
Cult Of Personality
Savior
Mr.Master
michelle_ebru
The Straight Edge Savior
Rated R-Cenation
WTR's Déstt
16 posters

28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG]

WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] Empty 28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG]

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 28, 2011 8:54 pm

RAW Intro ile RAW Şovumuz başlıyor! Bugün RAW'ı izlediğinize pişman olmayacaksınız. Hemen ilk maçımıza geçiyoruz.

Yazan; American Angel

Jack Swagger apronda tek başına görünür.Kemeri ile ringe girer ama bu kemer maçı değildir.Köşeye çıkar tauntunu yapar ama seyirciler onu boolar ve rakibini beklemeye başlar.

Suicide theme duyulur seyirciler ayaklanır.Suicide ringe girip tauntunu yapar seyircilerden destek alır.
    Hakem ikisini de kontrol eder ve zili çaldırır maç başlar.Jack hemen tekme atar.Suicide'yi iplere yollar ve clotsline yapıştırır.Suicide'yi ayağı ile iter.Suicide'yi kaldırır ve suplex yapar.Şimdi tekrar kaldırır ve köşeye yollar üstüne clotsline ile atlar.Suicide yerdedir.Jack iplerden seker ve leg drop yapar.1... olmuyor birde kalıyor.Jack hemen kalkıyor.Suicide'yi de kaldırıyor iplere yolluyor ama Suicide dropkick yapıyor.Jack yerde yavaşca kalkar ve Suicide bir kez daha dropkick yapar.Şimdi seyircileri ayaklandırır.Tauntunu yapar.Jack'in kalkmasını bekler Jack kalkınca Running front dropkick yapar.Jack yerde ve Suicide hemen tuşa getirir.1...2... olmuyor.Suicide kalkıyor Jack'i biraz yumrukluyor.Hemen köşeye çıkıyor ve missile dropkick için hazırlanıyor.Jack kalkınca hemen Missile dropkick yapıyor tuş pozisyonu 1...2... olmuyor Jack yine kurtuluyor.Suıcıde Jack'in kafasını tutuyor ve Run ın yapıyor.Jack'i kaldırıp köşeye atıyor ve facebreaker yapıyor.Tuş pozisyonu 1...2... olmuyor tekrar kurtuldu.Jack'i kaldırıyor ama Jack onu yumruklamaya başlıyor.İplerin üstünden dışarı yollamak istiyor ama Suicide iplere tutunuyor.Jack ona yumruk atacakken Suıcıde tekme atıyor.Suıcıde iplerde ve springboard dropkick yapıyor.Tuş denemesi 1...2... olmuyor.Suicide Jack'i kaldırıyor iplere yolluyor ama Jack ona omuzu ile vuruyor.Jack sinirli görünüyor.Suicide'yi yumrukluyor hakem ayırıyor.Suicide'yi Corner slingshot splash pozisyonuna sokuyor geriliyor tauntunu yapıyor seyirciler booluyor ve Corner slingshot splash yapıyor!!!Tuş pozisyonu 1..2... olmuyor ikide kaldı.Swagger tauntunu yapıyor seyirciler booluyor.Swagger Suicide'yi kaldırıyor ve Gutwrench powerbomb!!!
    28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] Gutwrench-powerbomb-o
    Hemen tuşa gidiyor.1...2...3 ve maçı Swagger kazanıyor.

Swagger iki kolunu kaldırarak Taunt yapıyor. Swagger'a bakıyor. Kemerini kaldırıyor ve Ring'i terk ediyor.

Yazan; WTR's Déstt

IWA!

Batista WWE Kemeri ile Giriş'te gözüküyor. Klasik Shooting Taunt'unu yapıyor. Seyircileri coşturarak Ring'e giriyor. Bir mikrofon istiyor. Ve konuşmaya başlıyor:

-"Buraya, karşınıza WWE Champion olarak çıkmak beni gururlandırıyor. Söz vermiştim. No Mercy'de kemer benim olacaktı. Çünkü ben hak ettim. Bu kemeri hak ettim. WWE Title'i fazlasıyla hak ettim. Bilirsiniz, istediğimi alırım. Ve aldım. Karşınızda WWE Champion olarak duruyorum! Ben Animal'ım! No Mercy'de The Miz'i mağlup ederek yeni Champion oldum! Ve, karşıma kim çıkarsa çıksın bu kemeri koruyacağım. Çünkü ben Batistayım. Ben, RAW'ın en iyi..."

Ama sözü kesiliyor! The Miz Ring'e giriyor. Korkusuzca Batista'nın karşısına dikiliyor. Ve konuşmaya başlıyor:

-"Batista, hayır sen hak etmiyorsun! Anladın mı o omuzundaki kemeri ben hak ediyorum! O kemeri hemen bana geri ver! Çünkü ben gerçek bir şampiyonum. Sana Extreme Rules'ta bir maç teklif ediyorum. Sen ve ben. WWE Title için. Kabul edeceğini sanmam ama yine de şansımı deniyorum."

Batista:

-"Really? Really? Really?(Güler)Neden kabul etmeyeyim Miz? Senden korkucağımımı düşündün? Ahh. Miz beni Extreme Rules'ta dövecek. K.çıma tekme basıp kemeri benden alacak. Çok korktum. Lütfen beni bağışla Miz. Al kemerimi, bana dokunma Miz.(Kemeri uzatır. Miz de elini uzatır ama Batista geri çeker. Gülümser.)

Miz:

-"Benimle dalga mı geçiyorsun sen?! Sana son uyarım Batista. Ya o kemeri hemen bana verirsin, ya da olacaklardan ben sorumlu olmam."

Batista:

-"Hayır Miz. Bu kemeri hak ederek alabilirsin alacaksın. Hım... Pek hak edeceğini sanmıyorum ama."

Batista bir anda sert bir Clothesline atıyor Miz'e. Miz yavaş yavaş kalkıyor. Batista kemeri ile Miz'in suratına vuruyor. Seyirciler coşuyor. Batista Taunt'unu yapıyor. Ve Ring'i terk ediyor.

En son WTR's Déstt tarafından Perş. Tem. 28, 2011 9:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] Empty Geri: 28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG]

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 28, 2011 8:57 pm

Yazan; American Angel

We are one duyulur ve JoMo ile Kofi görünür.Seyirciler boolar ve onlar ringe girip rakiplerini beklerler.

Evan ve Mr. Anderson görünür seyirciler coşar.İkisi ringe girer ve JoMo ile Kofi dışarı çıkar.
    JoMo ile Kofi içeri girer.Hakem onları kontrol eder.JoMo çıkar Kofi kalır.Evan ile Anderson aralarında konuşur ve Evan ringde kalır.Seyirciler Evan'e destek verir.Lock upla başlicaklarmış gibi olurlar ama Kofi Evan'ı kandırır ve ona tekme atar.Ard arda tekmeler atar.kafasından tutup yere atar.Evan'ı yerden kaldırır ve body slam yapar.Seyircilerden boolama artar.Kofi Evan'ı kaldırıp köşeye yollar.Üstüne atlar ve yumruklamaya başlar.Seyircilere bağırır seyircilerden boolama sesi artar.Kofi iner ve iplerden sekip clotsline yapar.Tuş denemesi birde kalır.JoMo'ya tek verir.Kofi Evan'ı kaldırır iplere yollar.İplerden sekince havaya atar ve JoMo ona dropkick yapar.Kofi dışarı çıkar JoMo tuş pozisyonuna getirir.1....2... olmadı.JoMo sinirlenir Evan'ı kaldırıp iplere yollar ve dropkick yapar.Şimdi iplere koşar iplerden seker ve Evan'a low dropkick yapar.Tuş pozisyonuna getirir.1...2..2.50 olmuyor.Bir türlü tuş olmadı.JoMo sinirleniyor.JOMo Evan'ı yerden kaldırır.Bu sırada Evan diz darbeleri ile vurur.Yumruklar ve onu iplere yollar.İplerden dönünce dropkicki yapıştırır.Evan joMo'nun kalkmasını bekler ve kalkınca Hurricarrana yapar.Seyircilerden büyük destek gelir.Hemen Mr. Anderson'a tek verir.Anderson ringe girer ve ard arda clotsline yapar.JoMo'yu kaldırıp iplere yollar ve dönünce yine clotsline yapar.Anderson tauntunu yapar seyircilerden destek alır.JoMo'yu kaldırıp köşeye atar ve üstüne clotsline ile atlar.JoMo'yu kaldırıp suplex yapar.Mr. Anderson çok iyi gidiyor.Hemen tekrar kaldırır ve DDT yapar.Tuş pozisyonu 1....2...2.50 tuş gelmiyor.Mr Anderson çok sinirleniyor.Yavaşca JoMo'yu kaldırıyor ama JoMo yumruklamaya başlıyor.Ard arda tekmeler atıyor iplere koşuyor ve Flying Chuck geliyor.İkisi de yerde seyirciler Mr Anderson'a destek veriyor.Yavaşca köşelerine sürünerek gidiyorlar.Aynı anda tek veriyorlar.Evan hemen Hurricarrana yapıyor.Kofi'nin kalkmasını bekliyor.Kofi kalkınca Evan iplerden sekiyor ve dropkick yapıyor.Şimdi Kofi moonsault pozisyonunda Evan seyircilere bakıyor destek alıyor ve moonsault yapıyor.Hemen köşeye çıkıyor seyirciler heyecanlanıyor ve Air bourne!!!
    28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] Air-bourne-o
    Hemen tuşa gidiyor.1...2....3...Ve maçı Air Check kazanıyor.

Mr.Anderson&Evan Bourne mutlu gözüküyorlar. Ring'i terk ediyorlar.

Yazan; American Angel

Hell Yeah duyulur ve Supernatural Enigma apronda görünür.Jeff ve Hurricane tauntunu yapıp ringe girerler seyircilerden destek alırlar.Şimdi rakiplerini beklerler.

End Of Days duyulur ve seyircilerden boo sesi yükselir.Drew ve R-Truth seyircilere susmalarını söyler ama seyirciler daha da boolar.
    Hurricane ile Jeff tartışır ve Jeff maça başlama kararı alır.Drew ile R-Truth biraz konuşur ve R-Truth maça başlar.Hakem zili çaldırır ve maç başlar.R-Truth hemen Drew'e tek verir.Drew şaşırır Jeff güler.Drew ile R-Truth biraz tartışır ve Drew ringe girer.Jeff'e laf atar Jeff'te ona laf atıp güler ve lock upla maç başlar.Jeff Drew' köşeye doğru götürür.Hakem sayar ve dörtte ayırır.Jeff seyircilere bakıp taunt yapar bu sırada R-Truth Drew'e dokunur ama Jeff farketmez.Drew'i kaldırır ve suplex yapar.Tuş pozisyonuna getirir hakem saymaz ve R-Truth ringe girip Jeff'e vurur.Jeff'i kaldırıp iplere yollar ve dropkick yapar.Tuş pozisyonu 1... birde kalıyor.R-Truth Jeff'i yumruklar ve onu kaldırıp köşeye atar.Koşarak clotsline yapar.Köşeye çıkar ve Missile dropkick yapar.Tuş pozisyonu 1...2... olmuyor.R-Truth Jeff'in kafasını tutar ve Drew'in yanına gelir Drew R-Truth'a dokunur ve tek alır.İçeri girer.R-Truth Jeff'i iplere yollar ve Drew ile birlikte ona clotsline vurur.Drew hemen tuş pozisyonuna getirir bu sırada R-Truth dışarı çıkar.1...2.. olmuyor.Yine ikide kalıyor.Drew sinirleniyor ve Jeff'i kaldırıp Future Shock DDT pozisyonun getiriyor tam yapacakken Jeff dönüyor Drew'e tekme atıyor.İkisi de yerde.Seyirciler Jeff'e destek veriyor.Sürünerek köşelerine tek vermeye çalışıyorlar.Seyirciler büyük destek veriyor ve ikisi de aynı anda tek veriyor.Hurricane hemen R-Truth'a dropkick yapıyor.R-Truth'un kalkmasını bekliyor ve bir dropkick daha.Hemen köşeye çıkıyor ve tauntunu yapıyor.Seyirciler coşuyor ve Hurricane splash yapıyor.Tuş pozisyonu 1...2... olmuyor.Hurricane R-Truth'u kaldırıyor ve iplere yolluyor.fakat R-Truth onun suratına tekme atıyor ve dropkick yapıyor.İkisi de yerde.Yavaşca kalkıyorlar ve R-Truth Hurricane'ye low dropkick yapıyor.Şimdi Hurricane'nin kalkmasını bekliyor.Hurricane yavaşca kalkacakken R-Truth Truh axe için koşuyor ama Hurricane kaçıyor ve R-Truth boşa atlıyor.Hurricane onu hemen kaldırıp Eye Of The Hurricane yapıyor!!!
    28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] Eye-of-the-hurricane-o
    Hemen tuş pozisyonu 1...2... olmuyor Drew araya giriyor.Jeff de hemen içeri giriyor ve Drew ile yumruklaşıyorlar.Drew iplere tutunuyor Jeff koşarak ona clotsline yapıyor ve ikisi de dışarıda.Hurricane onları izliyor arkasını döndüğünde R-Truth Truth Missile yapmaya çalışıyor ama Hurricane gene kaçıyor ve R-Truth'a Vertebreaker yapıyor!!!
    28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] Vertebreaker-o
    Tuş pozisyonu 1...2...3 maçı Supernatural Enigma kazanıyor. Jeff&Hurricane Contender oluyor! Seyirciler sevinçli. Ring'i terk ediyorlar.

En son WTR's Déstt tarafından Perş. Tem. 28, 2011 9:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 28, 2011 8:59 pm

Yazan; WTR's Déstt

Güzel bir Tag Team maçı izledik. BackStage'ye gidiyoruz.

Jeff Hardy ve Hurricane'yi görüyoruz. Jeff bir şeyler söylüyor:

-"Bak Hurricane, çok iyi iş çıkardık ve onları yendik. Biz Contender olduk. Contender hakkımızı..."

Bir anda Drew&R-Truth geliyor. Orada tartışıyorlar. Drew&Truth hemen saldırıyor onlara. Suicide arkadan koşuyor ama Drew&Truth kaçıyor hemen.

Main Event'ten bir önceki maçdayız.

Some Badies Gonna Get It!

Mark Henry Giriş'te. Seyircilerden çok azı destekliyor onu. Ring'e giriyor Mark Henry. Eğer bu maçı kazanırsa, Supernatural Enigma'ya katılacak.

Glass Shatters!

SCSA Giriş'te. Seyirciler coşuyor. Taunt'larını yaparak Ring'e giriyor. Son hazırlıklar tamam ve maç başlıyor.

Mark Henry hemen Shoulder Block ile saldırıyor. SCSA kalkıyor. Henry bir Headbutt yapıyor. Köşede kafa darbeleri atıyor SCSA'ya. Geri çekiliyor. Üzerine koşuyor ama SCSA çekiliyor. Mark Henry köşeye çarpıyor. SCSA kafasına bir yumruk atıyor. İplere gönderiyor ama Mark Henry'den bir Shoulder Block. Mark Henry'nin üstünlüğü dikkatleri çekiyor. SCSA'yı kaldırıyor ve bir Slam ile yere yapıştırıyor. İplere gidiyor ve ilginç bir şekilde Elbow Drop yapıyor. Bugün kendisini aşıyor Mark Henry. SCSA'yı kaldırıyor. İplere gönderiyor ama SCSA'dan bir Big Boot! Köşeye gidiyor SCSA. Mark Henry kalktığında karnına bir tekme atıyor. Bir Suplex yapıyor şimdi. Ardından yerde tekmeler atıyor. Köşeye çıkıyor. Mark Henry kalktığında üzerine atlıyor ama Mark Henry tutuyor SCSA'yı. World Strongest Slam pozisyonuna alıyor! SCSA ilginç bir şekilde kurtuluyor. Mark Henry'i sırtından itiyor. Orta Parmağını gösteriyor. Stunner yapmak istiyor ama başaramıyor. Mark Henry yumruk sallıyor ama SCSA eğiliyor ve kafası ile karnına vuruyor. Ard arda yumruklar atıyor şimdi. Köşeye yolluyor. Kafası ile karnına vuruyor. Diz darbeleri ile yoruyor Mark Henry'i. Üstünlüğü aldı SCSA. Köşeye çıkarıyor Mark Henry'i. Kendisi de çıkıyor. Suplex yapmak istiyor ama Mark Henry itiyor onu. SCSA ayakta kalıyor. Mark Henry Flying Clothesline benzer bir hareket ile atlıyor. Yeniden üstünlüğü eline geçiriyor Henry. SCSA yavaş yavaş kalkıyor. Mark Henry Bearhug yapıyor! SCSA pes edecek mi? Mark Henry bir süre sonra bırakıyor SCSA'yı. WSS Taunt'larına başlıyor. SCSA yavaş yavaş kalkıyor. Mark Henry WSS pozisyonuna alıyor.
    28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] Mark-henry-1
    WSS geldi! İnanılmaz! Tuş'a gidiyor."1-2..."2'de kaldı! Çılgına dönüyor Henry. Giriş'te Jeff Hardy gözüküyor. Henry'e göz kırpıyor. Henry SCSA'yı kaldırıyor ve bir Headbutt yapıyor. Hardy gidiyor şimdi. Henry SCSA'yı iplere yolluyor. Ama SCSA geri gelmiyor. Mark Henry üzerine koşuyor. SCSA'dan bir tekme tam suratına. Ardından yumruklar atıyor. İplere gönderiyor geldiğinde Spinebuster! Bir bira alıyor ve birasını yudumluyor. Mark Henry yavaş yavaş kalkıyor. SCSA orta parmağını gösteriyor. Ve Stunner!
    28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] Funny-animated-gifs-stone-cold-stunner
    Tuş'a gidiyor."1-2-3" TUŞ! Mark Henry Debut maçını kaybediyor ve Supernatural Enigma'ya katılamıyor. SCSA Ring'i terk ediyor. Jeff Hardy Giriş'te gözüküyor. Henry:

-"Jeff, lütfen beni Supernatural Enigma'ya al. SCSA'ya karşı çok iyi güreştim. Takımınıza katılmak istiyorum."

Jeff Hardy:

-"Hayır Henry hayır. Senin gibi bir güreşçinin takımımızda yeri yok. Takıma artık katılamassın."

Mark Henry:

-"Bu yaptığın cezasız kalmayacak Jeff!"

Jeff Hardy umursamaz. Ve Ring'i terk eder.

Gecenin Main Event Maçına geçiyoruz!

Cult of Personality ve CM Punk! Uzun süredir aramızda yoktu. CM Punk Giriş'te gözüküyor. Seyircilerden biraz destek alıyor. Ring'e giriyor. Eline bir mikrofon alıyor ve "I'm Baaack!" diyor. Gülümsüyor. Ve rakibi The Rock'ı beklemeye başlıyor.

If You Smell... The Rock Giriş'te! Seyirciler coşuyor. Ring'e giriyor. CM Punk'a bakıyor. Punk gülümsüyor. Hakem maçı başlatıyor.

Lock-Up ile başlıyor maç. İkili birbirlerine üstünlük kuramıyorlar. Rock yine Lock-Up yapmak isterken Punk'tan bir tekme. Bir de yumruk atıyor. Bir yumruk daha atmak isterken Rock eğiliyor. Punk bu sefer bir tokat atıyor. Rock sinirleniyor ve bir Clothesline atıyor. Punk kalktığında bir Clothesline daha. Kafasına bir tekme atıyor. Kaldırıyor, köşeye gönderiyor. Köşede sert yumruklar atıyor. Ardından diğer köşeye gönderiyor. Üzerine koşuyor ama Punk omuzu ile karşılık veriyor. Ardından üzerine atlıyor ve yerde sert yumruklar atıyor. The Rock üste çıkıyor bu sefer. Punk'a yumruklar atıyor. Punk üzerinden fırlatıyor. Ama Rock bacağından yakalıyor. Punk ayakları ile Rock'ın yüzüne vuruyor. Rock köşeye gidiyor. Punk kalkıyor. Rock Clothesline atmak istiyor ama Punk kafası ile karnına vuruyor. Karnına bir tekme atıyor. İplere gönderiyor. Rock geri gelmiyor. Punk iplerde Clothesline yapmak istiyor ama Rock çekiliyor. Punk dışarı düşüyor. Yavaş yavaş kalkıyor Punk. Ama Rock iplerden üzerine uçuyor. Kaldırıyor ve spiker masasına fırlatıyor. Yerde olan Punk'a tekmeler atıyor. Hakem sayıyor ve şuan 3'te. Rock Punk'ı içeri atıyor. Punk kalkıyor ama Rock'tan bir yumruk geliyor. Punk yeniden yere düşüyor. Rock köşeye çıkıyor. Punk yavaş yavaş kalkıyor. Rock üzerine atlıyor ama Punk yakalıyor. Go To Sleep pozisyonuna sokuyor. OMG!
    28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] Ss1
    Rock reversal ile Sharpshooter bağlıyor! Punk çok zor durumda. Ring'in tam ortasındalar. Punk iplere gitmeye çalışıyor. Çok yaklaşıyor ama Rock geri çekiyor Punk'ı. Punk pes etmek üzere. Seyircilerden bazılarının Punk'a desteği var. Punk iplere çok yaklaştı ve iplere tutundu! Rock bırakıyor. Punk'ı iplere yolluyor ve Spinebuster! Şimdi Rock Bottom Taunt'larına başlıyor! Punk yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor. Punk kalkıyor. Rock, Punk'ın boğazına yapışıyor. Rock Botton gelecek mi? Ama Punk'tan bir tekme. Zorlukla kurtuluyor Rock'tan. Bir kafa darbesi atıyor. Rock üzerine koşuyor ama Punk Clothesline yapıyor. Rock yavaş yavaş kalkıyor. Punk'tan bir Hurricanrana geliyor. Hemen Tuş'a gidiyor."1-2..."2'de kaldı. Rock kalkıyor. Punk'tan bu sefer de Bulldog geliyor. Go To Sleep Tauntlar'ına başlıyor. Rock'ı omzuna alıyor. Ama Rock atlıyor. Punk'ın boğazına yapışıyor fakat "Cult of Personality" duyuluyor. Rock şaşkın. The Miz arkadan geliyor ve hakemi oyalıyor. Rock Punk'ı bırakıyor ve hakemi uyarıyor. Hakem Ring'e dönüyor. Punk Rock'ı omzuna alıyor ve Go To Sleep!
    28/07/11 RAW 9. Bölüm | Şov[RPG] 95899477gifs-20go-20to-20sleep-gif
    Go To Sleep'i tekrar izliyoruz. Punk Tuş'a gidiyor."1-2-3" TUŞ! Gecenin Main Event'ini Punk, The Miz sayesinde kazanıyor! Miz hemen Ring'e giriyor. Punk'ı kutluyor. Şov böyle sona eriyor.

Şovu yayınlarken bizi zor durumda bırakan Yetkililere teşekkür ediyorum.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Perş. Tem. 28, 2011 9:11 pm

Çok güzel olmuş kanka.Edge bir dahaki şovda olur umarım.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Perş. Tem. 28, 2011 9:12 pm

Miz ile feud olacak galiba.Gerçekten sonu çok güzel hazırlanmış.Elinize sağlık.
    michelle_ebru
    michelle_ebru
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından michelle_ebru Perş. Tem. 28, 2011 9:14 pm

Şov çok güzel olmuş.Eline sağlık.
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Mr.Master Perş. Tem. 28, 2011 9:15 pm

Punk hadi kurtardın paçayı Very Happy Güzel şov.
    Savior
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Savior Perş. Tem. 28, 2011 9:25 pm

WTR's Déstt demiş ki:Şovu yayınlarken bizi zor durumda bırakan Yetkililere teşekkür ediyorum.

Noldu ki? Güzel şov olmuş Swagger kazanmış.
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Perş. Tem. 28, 2011 9:25 pm

Harika bir şov olmuş,eline sağlık.Haftaya Raw'ı dağıtacağım Twisted Evil
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Perş. Tem. 28, 2011 9:29 pm

Güzel bir şov olmuş.ME ve Batista ile Miz'in Promo'sunu çok beğendim.
    The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Perş. Tem. 28, 2011 9:32 pm

OOV maçı kazanmışız Hurricane tebrikler dostum.Keşke Suicide'de kazansaydı.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Perş. Tem. 28, 2011 9:39 pm

Maçı nasıl yeniliriz Tag Teamlarda çok yeniliyoruz ama 1v1'de hep yeniyoruz herkesi.Güzel şov ne oldu ki yetkili felan.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 28, 2011 10:43 pm

Kofi&JoMo'nun son 2-3 haftadır Feud yaptığını görmedim.

Yetkililer 3 mesajda şovu yayınlama yasağı getirdi ya. Biraz karışık oluyor haliyle.

Şovu beğenmenize sevindim. Geciktirmek istemedik, 1 gün'de yazdık Booklar'ı.
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme Perş. Tem. 28, 2011 11:15 pm

Air Check wins!Her zaman ki gibi.
    A**hoLe
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından A**hoLe Cuma Tem. 29, 2011 4:04 am

Şovların kalitesi gittikçe yükseliyor. Elinize sağlık. Contender olamamışız. omg
    The Rated R Champion
    The Rated R Champion
    $impLy Thé ßést
    $impLy Thé ßést

Mesaj tarafından The Rated R Champion Cuma Tem. 29, 2011 9:57 am

Promo'yu gerçekten çok beğendim beyler.Elinize sağlık.Rolleri çok iyi gerçekleştiriyorsunuz dogri
    Second City Savior
    Second City Savior
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Second City Savior Cuma Tem. 29, 2011 12:51 pm

Bari Debut Maçımızda Kazansaydık :no:
    The Extinguished Champ
    The Extinguished Champ
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Extinguished Champ Cuma Tem. 29, 2011 3:34 pm

Mr.Master demiş ki:Punk hadi kurtardın paçayı Very Happy Güzel şov.

Hadi lan. Very Happy Bende sana yardım ederim bir kere, ödeşiriz. Very Happy Heel rules !
    Efsane
    Efsane
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Efsane Cuma Tem. 29, 2011 4:50 pm

Süper bir şov olmuş bence. Mark Henry'i yendim. Sıra şimdi Rock ve Undertaker'da Twisted Evil Ellerinize sağlık

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 2:06 pm