WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm


  18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Paylaş
  avatar
  Rated R-Cenation
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2142
  Kayıt tarihi : 20/02/11
  Yaş : 23
  Nerden : California

  18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından Rated R-Cenation Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 12:07 am


  Raw Intro gösteriliyor ve RAW'ın 13. bölümü başlamak üzere.Şimdi maçlar gösteriliyor.

  *Kazarian vs. Abyss

  *Vampiro&Gunner vs. Supernatural Enigma(Jeff Hardy&Suicide) | "Tornado Tag Team Match"

  *John Morrison vs. Alex Shelley

  *Alex Riley vs. Chris Jericho | Kaybeden SmackDown!'a gidecek!

  *Main Event
  Batista vs. Edge | Non Title "Tables Match"

  Backstage'deyiz.Abyss ve Kazarian ringe doğru ilerlerken görülüyorlar.Şimdi onların maçı olacak.

  Kazarian vs Abyys

  Kazarian görünür.Ringe doğru hareketlenir köşeye çıkar tauntunu yapar ve rakibini bekler.

  Abyss theme duyulur ve Abyys ringe doğru gelir.Ringe girer ve Kazarian dışarı çıkar.Abyss tauntunu yapar.
  Hakem Kazarian'a ringe girmesini söyler.Ringe girer.Hakem ikisini de kontraol eder ve zili çaldırır maç başlar.
  Abyss hemen öne adım atıyor Kazarian kaçıyor . Abyys koşuyor closhtline ıska geçiyor . Kazarian Abyss’i alıyor ve köşeye atıyor . Abyss kalkıyor ,
  Kazarian bu sefer bulldog yapıyor Abyys yatıyor yere hemen iplere gidiyor ve springboard discus leg drop yapıyor . Taraftarlar çıldırıyor taunt
  yaparken Abyys kalkıyor ve closhtline yapıyor.Kazarian sürünerek kaçmaya çalışıyor. Kazarian aprona gidiyor Abyys ona bağrıyor.Kazarian'ın yanına gidiyor.Tam Kazarian’a yaklaşacakken Kazarian zıplıyor ve slingshot DDT yapıyor. Abyys kalkmaya çalışıyor köşeye gidiyor , köşede dinleniyor Kazarian kalkıyor ve Holigan kick yapıyor Abyys’i tuşa yatırıyor , 1..2.. ve Abyys kalkıyor , hemen kalkan Abyys kalkıyor boğazından tutuyor ve chokeslam yapıyor .

  Kazarian ringten çıkıyor . Abyys ringden çıkıp Kazarian'ı içeri alıyor.O da tam girecekken Kazarian ona tekma atıyor.Abyys'i kaldırıyor ve ringte wave of the future yapıyor . Hemen tuşa gidiyor 1..2..ama Abyys kalkıyor .Kazarian Abyys'i yumrukluyor.Hakem ayırıyor.Hakem ile tartışıyor Kazarian.Abyys'i kaldırcakken Abyys ard arda yumruklar atıyor.Yerden kaldırıyor ve Kazarian'ın karnına tekme atıyor.Kazarian'ı kaldırıyor ve Powerbomb yapıyor . Tuş deniyor 1..2.. ama Kazarian kalkıyor . Abyys Kazarian'ı kaldırıyor ve boğazını tutuyor.Chokeslame için hazırlanıyor ve Abyys chokeslam yapıyor , ama hırsından vazgeçmiyor bu sefer kaldırıyor ve powerbomb yapıyor Kazarian dışarıda . Abyys hakemi sayması için zorluyor , hakem yavaş sayıyor diye hakeme chokeslam yapıyor . Kazarian da bu arada aprona çıkıyor Abyys bir daha aynı hataya yakalanmıyor zıplarkenpushit yapıyor ve Kazarian bariyerlere uçuyor.Abyys maça ağırlığını koyuyor hakem hala yerde yatarken sopasını alıyor ve Kazarian’a patlatıyor . Kazarian ‘ a batan çiviler onu bağrıtıyor . Abyys ringe alıyor , tutuyor powerbomb yapıyor . Abyys tuş deniyor ama hakem hala chokeslamın etkisinde . Abyys çıldırıyor hakemi kaldırıyor saymaya zorluyor Kazarian boşluğu bulunca rollupa çeviriyor. 1..2.. ama Abyys kalkıyor . Kazarian yerleri yumrukluyor , Abyys yerde yatarken springboard discus legdrop yapıyor . Abyys’i kaldırıyor , bridging northern lights suplex yapıyor tuşa yatırıyor . 1..2.. ama Abyys hala maçta . Kazarian Abyys'i köşeye atıyor , Abyys'i kaldırıyor ikiside köşede ona flux capacitor yapıyor . 1..2.. ve 3 kazanan Kazarian , hakem elini kaldırıyor ve Kazarian gülüyo.

  Biz de reklamlara gidiyoruz.
  avatar
  Rated R-Cenation
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2142
  Kayıt tarihi : 20/02/11
  Yaş : 23
  Nerden : California

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından Rated R-Cenation Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 12:16 am

  Reklamlardan dönüyoruz ve sıradaki maça geçiyoruz.
  Vampiro&Gunner vs. Supernatural Enigma(Jeff Hardy&Suicide) | "Tag Team Match"

  Maça ilk önce Vampiro geliyor.Köşeye çıkıp tauntunu yapıyor ve takım arkadaşını bekliyor.

  Şimdi ise Gunner girişte görünüyor ve ringe giriyor Vampiro ile birşeyler konuşuyorlar.

  Hell Yeah duyuluyor ve Jeff Hardy ile Suicide apronda gözüküyorlar konuşarak ringe giriyorlar.
  Maç hazır hakem iki tarafı da kontrol ediyor ve maç başlıyor.Maça Vampiro ile Jeff başlıyor.Birbirine bakıyorlar ve laf atıyorlar.Jeff Vampiroyu itiyor Vampiro seyircilere artistce bakıyor.Sonrasında Jeff'e dönüyor ve tekme atıyor.Jeff'i yere düşürüyor ve ard arda yumruklar atıyor.Hakem sayıyor ve ayırıyor.Vampiro'yu uyarıyor Vampiro da ona kızıyor ve hemen tekrar Jeff'in yanına gidiyor.Yerde biraz daha yumrukluyor hakem sayınca bırakıyor.Jeff'i kaldırıyor bodyslam ile yere atıyor.İplerden sekiyor ve leg drop yapıyor.Jeff'i yerden kaldırıp karnına tekme atıyor ve suplex yapıyor.Jeff yerde ve Vampiro tauntunu yapıyor.Kenardaki Suicide'ye laf atıyor.Jeff'i yerden kaldırıyor ve köşeye atıyor.Üstüne clotsline ile atlıyor.Jeff karnını tutarak giderken Vampiro arkadan Bulldog yapıyor.Hemen köşeye çıkıyor ve Jeff'in kalkmasını bekliyor.Jeff kalkınca Vampiro Flying Clotsline yapıyor.Hemen tuş denemesi 1...2... olmuyor.Jeff kurtuldu.Vampiro Gunner'a tek veriyor.Vampiro Jeff'i tutuyor Gunner vuruyor.Hakem Vampiro'nun dışarı çıkmasını istiyor.Vampiro çıkıyor.Gunner Jeff'i kaldırıyor iplere yolluyor ve iplerden sekince spinebuster yapıyor.Ayağa kalkıyor ve hemen tauntunu yapıyor.Seyircilerden destek almıyor.Jeff'ş yavaşca kaldırıyor ama ard arda yumruklar yiyor.Jeff tekme atmak istiyor ama Gunner onun ayağını tutuyor.Jeff'e gülerek laf atıyor ama Jeff diğer ayağı ile vuruyor.İkisi de yerde.Jeff yavaşca kalkıyor ve Suicide'ye tek veriyor.Suicide girdiğinde Gunner kalkıyor ama clotsline yiyor.Suicide'den bir clotsline daha.Suicide coştu seyircileri de coşturdu.Hemen Gunner'ın karnına tekma atıyor ve suplex yapıyor.Gunner'ı kaldırıyor ve köşeye atıyor.Üstüne koşarak Jaw Breaker yapıyor.Tuş denemesi 1...2... ama Vampiro geliyor ve tuşu bozuyor.Vampiro Suicide'yi kaldırıyor ve suplex yapıyor.Bu sırada Jeff köşeye çıkıyor ve Vampiro'ya Missile dropkick ile atlıyor.Vampiro kendini dışarı atıyor.Jeff de dışarıda.Gunner ile Suicide yavaşca ayağa kalkıyor.Yumruklaşıyorlar Suicide yumruklaşmadan üstün gelen isim oluyor.Gunner iplere tutunuyor hakem ayırıyor.Suicide ile hakem tartışıyor.vampiro tekrar Gunner'a dönüyor ama Gunner yerde iken Suicide'ye tekmeler atıyor.Suicide hala ayakta.Gunner kalkıyor ve Suicide'ye clotsline ile vuruyor.Gunner Suicide'yi kaldıracakken Suicide bir anda onu tuş pozisyonuna sokuyor 1...2... ve Vampiro ringe giriyor tuşu bozuyor.Jeff de hemen içeri giriyor ve Vampiro'nun karnına vurup Twist of fate yapıyor.

  Gunner ayağa kalkıyor ve hemen Jeff'e spear yapıyor.

  Gunner arkasını dönüyor ve Suicide onun karnına tekme atıyor.Kafasını tutuyor ve Suicide Solution yapıyor.

  Tuş denemesi 1...2...3.... Maçı Supernatural Enigma kazanıyor.

  Şimdi backstageye gidiyoruz.Sıradaki maç John Morrison'un ve onla röpörtaj yapıyorlar ama tam o sırada Gunner geliyor.Kameralarımızı ona yönlendiriyoruz.Birini aradığı belli ve Vampiro'yu görüyoruz.Vampiro tam özür dileyecekken Gunner onun karnına tekme atıyor.Vampiro'yu duvara atıyor.Oradaki bir odanın camına fırlatıyor ve Vampiro camı kırarak odaya giriyor.Gunner odaya girecekken hakemler geliyor ve onları ayırıyor.Gunner zor sakinleşiyor.Vampiro ise sedye ile kaldırılıyor ve biz de reklamlara gidiyoruz.
  avatar
  Rated R-Cenation
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2142
  Kayıt tarihi : 20/02/11
  Yaş : 23
  Nerden : California

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından Rated R-Cenation Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 12:39 am

  Reklamlardan dönüyoruz.Alex maçı için ringe giderken Jack geliyor.Biraz tartışıyorlar.Jack Alex'e Unforgiven'da maça çıkmamasını ve takım olmayı öneriyor ama Alex kabul etmiyor.Jack'e kemeri alacağını ve onun gibi ezikler ile takım olmayacağını belirtiyor.Alex Jack'i takmadan yoluna devam ediyor.

  Alex Shelley vs John Morrison

  Taraftarlar coşuyor ve Alex Shelley geliyor . Ringe koşarak giriyor ve tauntunu yapıyor , taraftarları selamlıyor ve köşesine çekilip John Morrison’u bekliyor.

  Ve John Morrison geliyor. Herkes coşuyor ve Morrison klasik tauntunu yapıyor herkes çıldırıyor gözlüklerini hayranlarına veriyor . Ringe giriyor taunutnu yapıyor .

  Zil çalıyor.Maç başlar başlamaz Morrison clothesline yapacakken Alex corner’a çıkıyor koşarak Flying Thrust Kick yapacak ama Morrison çekiliyor Alex Shelly Morrison’a koşarken Morrison tekrar çekiliyor ve Alex ringin dışına fırlıyor.Corkscrew Plancha yapıyor Morrison çok hızlı başlıyor bu maç Morrison clothesline ile bariyerlerin arkasına atıyor Alex’i bariyerlerin üstüne yerleştiriyor ve bariyerlere tutunarak Breakdancing Leg Drop yapıyor harika.Morrison biraz dinleniyor.Alex ise yavaş yavaş kalkıyor Morrison aprondayken Alex Morrison’ı ayağından tutuyor çekiştiriyor ama Morrison tekme atıyor Alex birazcık geriye açılıyor yüzünü tutarak Morrison Apron Rebound Dropkick yapıyor Alex’e bu arada hakem 7’ye kadar saydı.Morrison Starship Pain yapacak ringin dışına doğru ama Alex çekiliyor.Morrison yere öylece yığılıyor.Alex ringe giriyor.Suicide drive ile Morrison’a atlıyor.Morrison’ı da alıp ringe giriyor.Morrison’ı İrish Whip’e gönderiyor ama Morison Flying Chuch yapacak ama Shelly çekiliyor ve Step Up Enzuigri!PİN 1………..2..Morrison kalkıyor.Double Inverted Lungblower yapacak Shelly ama Morrison tam Shelly yapacakken iplere tutunuyor ve Flying Chuck yapacak ama Morrison’ın ayağını tutuyor Alex ve Mexican Stretch yapıyor.Morrison zor durumda kendini öne atıp Roll-UP yapıyor 1…………..2…………Alex kalkıyor bunu nasıl yaptı Morrison!Alex yavaş yavaş yerden kalkmaya çalışıyor yerde eğilmiş dizinin üstünde duruken Morrison koşuyor ve Alex in üstüne basarak iplere gidiyor ve Flying Chuck cidden harikaydı.PİN 1…………….2…………Alex kalktı.Alex kalkınca Morrison’ın üstüne koşuyor ama Morrison STO Neckbreaker Backbreaker yapıyor! Pin 1………….2…………Alex tekrar kalktı.Alex yerden kalkınca Morrison’a bir Big Boot yaptı.ve Springboard Mounsault Pin 1…………..2………Morrison kalktı.Morrison ayağa kalkınca Alex’e clothesline için koşuyor Alex alttan kurtuluyor ve corner’a koşarak çıkıyor ve bu sefer Flying Thrust Kick geliyor.PİN 1……………2……….Morrison Pinfall olmadı.Alex Morrison’ı kaldırıp Russian Leg Sweep yapacaken Morrison Roll-UP 1…………….2………..Alex kalkıyor.Alex koşarken Morrison’a bir Toe Kick ve Moonlight Drive!!!Pin 1…………2……...Alex kalkıyor!!! Alex’i kaldırıken Morrison Alex’ten bir tekme yiyor Sliced Bread yapacak iplerdeyken Morrison iplere tutunuyor Alex ringin ortasına düşüyor ve Morrison’dan Flying Chuck yiyor!Ama corner’a doğru sürükleniyor corner’ın alt kısmında çökmüş durumda..Morrison Running Knee Strike yiyor. Morrison Alex’i corner’ın önüne çekiyor ve Shooting Star Press!!

  Pin 1………….2………3 John Morrison United States Championship #1 Contender’ı yeniyor.John Morrison ringi terk ediyor.

  Şimdi Jericho ve HBK arasındaki olaylar ile ilgili bir video gösteriliyor.Bu geceki maç tanıtılıyor.
  Jericho vs Alex Riley Kaybeden Smackdown'a draft olur

  Say It To My Face çalıyor ve Alex Riley ringe geliyor.Tauntunu yapıyor ve Jericho'yu beklemeye başlıyor.


  Break The Walls duyuluyor ve Jericho rampada gözüküyor.Seyirciler çılgına dönmüş durumda.Tauntunu yapıyor ve Alex'e bakıyor.Hakem ikisini de kontrol ediyor ve maç başlıyor.

  İlk atak Riley'den geliyor.Jericho'ya üst üste yumruklar atıyor ve köşede tekmelemeye başlıyor.Hakem Riley'i ayırıyor ve onu uyarıyor.Riley Jericho'yu kaldırıyor ve bir Scoop Slam yapıyor.Ardından iplerden geliyor ve Jericho'nun kafasına bir tekme atıyor.Tuşa gidiyor, 1...2 ama Jericho kalkıyor.Riley Jericho'yu kafa kilidine alıyor ve sıkıyor.Jericho hafiften ayaklanıyor ve Riley'i iplere atıyor.İplerden seken Riley'e bir Clothesline vuruyor.Ardından Riley'e üst üste tekmeler atıyor.Yerde de birkaç yumruk atıyor ve ayağa kaldırıp bir Back Suplex yapıyor.Hakem sayıyor:1...2 Riley kurtuluyor.Jericho ne yapacağını düşünüyor ve o arada Riley'nin üzerine koşarken bir DDT yiyor.Riley yerde bir kaç yumruk atıyor ve ardından kaldırıp köşe direğine atıyor Y2J'i.Dönen Jericho'ya bir Roll-up deniyor ve hakem sayıyor:1...2 ama Jericho kalkıyor.Riley hakeme bakıyor ve sinirleniyor.Jericho ayağa kalkıyor ve Riley bir Neckbreaker deneyecekken üst üste yumruklar atıyor.Ardından Riley'i tutup bir Powerbomb yapıyor.Jericho tuş deniyor:1..2 Riley yine kurtuluyor.Y2J Riley'i kaldırıyor ve beraber ringin dışına çıkıyorlar.Jericho Riley'i spiker masasına vuruyor.Ardından demir basamaklara atıyor.Riley yerde çırpınıyor ve biraz baygın şeklide yatıyor.Jericho Riley'i kaldırıp içeri yolluyor ve ardından tuş deniyor:1...2 ama Riley yine kalkıyor.Jericho Riley'i tutuyor fakat Riley iplere koşuyor ve sekerek ard arda Clothesline'lar vuruyor ve ardından bir Suplex yapıyor!Tuşa gitmeden Lifting DDT için hazırlanıyor.Jericho ayağa kalkıyor ve döndüğünde Lifting DDT'yi ipler sayesinde yemekten kurtuluyor .Riley dengesini kaybedip yere düşüyor ve ardından Jericho bunu fırsat bilip Lionsault yapıyor!Hakem sayıyor:1...2 ama Riley yine kurtuluyor.Jericho Riley'nin ayağa kalkmasını bekliyor ve hemen bir Walls of Jericho deniyor.Ama daha yapamadan Riley Jericho'yu itiyor ve Jericho hakeme çarpıyor.Hakem bayılıyor.Ardından da Riley'den Jericho'ya bir Lifting DDT!

  Riley tuşa gidiyor ama hakem baygın durumda!Riley hakemi getiriyor ve saydırıyor:1...2...2,5 Jericho kurtuluyor!İnanılır gibi değil!Lifting DDT işe yaramıyor ve Riley de hakeme sinirleniyor.Hakeme kızıyor ve o arada Jericho uyanıyor.Riley'i yakalıyor ve Walls of Jericho'yu bağlıyor!Riley acı içinde kıvranıyor!Jericho sıkı bağlıyor.Riley son çabasıyla iplere tutunuyor ve hakem Jericho'yu uyarıyor.Riley köşeye çekiliyor ve dinleniyor.Jericho da üzerine uçuyor fakat Riley alttan kaçıyor.Ardından Jericho'ya doğru koşuyor fakat Y2J hemen bir Bulldog yapıyor!Ve ardından seyircilere bakıyor.Köşeye çekiliyor ve Riley'nin kalkmasını bekliyor.Riley kalkıyor ve koşarak bir Codebreaker yapıyor!

  Jericho Riley'i ringin ortasına çekiyor ve tuşa gidiyor:1...2...3!Jericho RAW'da kalıyor, Riley ise Smackdown'a draft oluyor!
  maç biter ama o da ne.

  HBK theme duyulur ve HBK gelir:
  "Evet Jericho kazandın fakat Draft olmak istiyordun. Seni SD!'a gönderiyorum. Riley RAW'da kalacak!"
  Jericho:
  -"Bunu gerçekten istiyordum Shawn. Teşekkür ederim. Sana bir sürprizim var. Arkana bakar mısın?"
  Shawn arkasını döner. Bir anda Edge sandalye ile yüzüne vurur. Jericho koşar ve o da saldırır.Edge spear için hazırlanır ve spear!!!

  Edge ve Jericho seyircilerden büyük destek alır ve biz de reklamlara gidiyoruz.
  avatar
  Rated R-Cenation
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2142
  Kayıt tarihi : 20/02/11
  Yaş : 23
  Nerden : California

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından Rated R-Cenation Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 12:54 am

  Sırada main Event var.Edge'nin geçen hafta contender oluşu gösteriliyor.
  Miz çıldırmış durumda yerleri yumrukluyor Edge’i corner’a fırlatıyor Miz Flying Clothesline gelecek ama Edge çekiliyor ve Miz ringin ortasına doğru sersemlemiş bir şekilde gelirken SPEAR!!!PİN 1………….2………..3 Maç bitiyor Edge kazandı!!!
  Arkaplanda Edge ile röpörtaj yapılıyor.Edge Gunner'ın maç sonu gelip şovu batırdığını söylüyor.Neden geldiği hakkında bir fikri olmadığını ama WWE kemerini almasına daha çok zaman olduğu söylüyor.Ve Edge'yi maça gönderiyoruz.

  Bright Lights Bigger City duyulur ve Edge, Lita ile birlikte gözükür.Seyirciler iyice coşmuş durumda.Biliyorsunuz ki Edge #1 Contender oldu ve Unforgiven'da Batista'ya karşı maça çıkacak.Edge Lita'yla konuşuyor ve ardından rakibini beklemeye başlıyor.

  I Walk Alone çalıyor ve WWE Champion Batista ringe geliyor.Ringde Edge'e bakıyor ve kemerini gösteriyor.Ardından köşeye çıkıyor ve yine kemeri gösteriyor.Hakem ikiliyi kontrol ediyor ve maç başlıyor.
  Edge ile Batista birbirlerine bakıyorlar ve laf atıyorlar.Ardından Edge vuracakmış gibi yapıyor ve Batista kaçıyor.Edge gülüyor ama Batista sinirleniyor ve Edge'e bir Clothesline patlatıyor.Edge'e sürekli yumruk atıyor ve onu yarı baygın hale sokuyor.Batista hemen bir masa alıyor ve ringe sokuyor.Ardından Edge'i masaya defalarca vuruyor.Sonrasında Edge'i iplere atıyor ve bir Big Boot vuruyor.Batista aşağı iniyor ve bir masa daha alıyor.Onu da köşeye koyuyor.Ardından Edge'i Suplex için kaldırıyor.Fakat indiremeden Edge hareketi tersine çeviriyor ve Supex yapıyor.Edge'den sürekli yumruklar geliyor.Batista'yı köşeye yolluyor ve orada yumruklamaya başlıyor.Sonrasında Batista'yı iplere atıyor ve Big Boot deniyor ama Batista Edge'in ayağını tutuyor ve Dışarıda önceden yerleştirilmiş olan masaya doğru atıyor.Fakat Edge iplere sıkıca tutunuyor ve düşmüyor.Ardından ringe giriyor ve Batista'ya sert bir Colthesline yapıyor.Ardından Batista'yı kaldırıyor ve bir Flapjack.Edge de masayı istediği yere doğru kuruyor ve Batista'nın kalkmasını bekliyor.Spear mı gelecek?Edge koşuyor fakat Batista çekiliyor.Edge de kendini durduruyor ve arkasını döndüğünde bir Oklahoma Slam yiyor.Batista kızıyor ve Edge'i köşeye çıkarıyor.Ardından bir Superplex deniyor ama Lita hemen masayı çekiyor ve Batista maçı kazanamıyor.Batista ne olduğunu anlamıyor ve Edge'i köşeye götürerek klasik omuz darbelerini atıyor.Ardından Edge'i iplere atıyor ama Edge ona bir DDT yapıyor.Edge hemen masalardan birini alıyor ve Batista'nın üzerine atıyor.Ardından o masayı yere koyuyor ve masanın üzerinde Edgecution yapıyor!Edge ufaktan Spear tauntunu yapıyor ama o da ne?Batista ring süngerlerinin içinden bir zincir çıkarıyor ve Edge'e onunla vuruyor!Edge yerde!Batista tauntunu yapıyor ve Edge'i Batista Bomb'a kaldırıyor.Fakat arkadan Lita Batista'ya vuruyor ve Batista dengesini kaybederek Edge'i bırakmak zorunda kalıyor.Batista sinirle Lita'ya bakıyor ve Edge de fırsatı değerlendirip bir Edgecator bağlıyor!

  Edge iyice sıkıyor, Batista zor durumda!Batista iplere dokunmaya çalışıyor ama dokunsa bile bu maçta diskalifiye yok!Ama Edge bu yolla kazanamayacağını anlıyor ve sonrasında bırakıyor.Ardından Batista'nın kalkmasını bekliyor ama Enziguri yapacakken Batista'dan Spinebuster yiyor!Batista sinirli bir şekilde Edge'in kalkmasını bekliyor.Edge ayağa kalkıyor ve o esnada Batista Spear için koşarken Edge, Batista'yı köşe direğine yapıştırıyor.Batista köşeden kurtulunca da bir Russian Leg Sweep yapıyor.Ardından Batista'yı kaldırıyor ve iplere atıp bir Edge-O-Matic yapıyor!Edge için Spear zamanı!Edge Spear için bekliyor!Koşuyor ve Spear!Spear!

  Ama masa kırılmıyor!Edge Batista'yı köşeye gönderiyor fakat Batista bir Big Boot vuruyor.Ardından Edge arkasına bakıyor ve bir Spear daha!Bu kez Batista'dan geliyor!

  Batista taunt yapıyor ve Edge'i Batista Bomb için kaldırıyor.Ve Batista Bomb yapıyor!Batista masa alıyor ve yine köşeye koyuyor.Ardından Edge'i kaldırıp Spinebuster için iplere atıyor ama Edge'den Enziguri!Batista dengesini kaybeder gibi oluyor ve Edge de hemen bir Dropkick yaparak Batista'yı iyice baygın hale getiriyor!Sonrasında Batista ile birlikte iplere koşuyor ve iplerin üzerinden atlayıp Batista'ya Hotshot yapıyor!Batista dengesini kaybediyor ve masanın üzerine yatıyor!Edge de hemen köşeye çıkıyor ve Diving Crossbody yapıp masayı kırıyor!Edge kazanıyor!


  Edge tauntunu yapıyor ama o da ne.HBK vs HHH geliyor ve Edge köşede tauntunu yaparken onu itiyorlar ve Edge dışarı düşüyor.Jericho,R-Truth ve Matt geliyor. Yumruklaşıyorlar HHH R-Truth'u dışarı atıyor.Jericho ile Matt HBK'yi döverken HHH Matt'i de atıyor.Jericho HHH'e vuracakken HBK hemen kalkıyor ve ona arkadan vuruyor.HHH Jericho'yu kaldırıyor ve Pedigre geliyor!!!
  HBK SCM için hazırlanıyor ve SCM!!!

  HBK ve HHH ayakta kalıyor diğer herkes yerde.HBK ve HHH tauntunu yapıyor ve şov burada bitiyor.
  avatar
  The Corporate Champion
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 708
  Kayıt tarihi : 20/06/11
  Yaş : 24
  Nerden : Dedengilden... :)

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından The Corporate Champion Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 1:04 am

  Güzel şov olmuş yenmişiz cheers .Eline sağlık Burak
  avatar
  King Of Pain
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 183
  Kayıt tarihi : 04/01/11
  Nerden : İstanbul

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından King Of Pain Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 1:22 am

  Ahh be kaybetmişim.Ellerine sağlık. Cool
  avatar
  Maniac İn The World
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 287
  Kayıt tarihi : 22/07/11
  Yaş : 22
  Nerden : Las Vegas / Nevada

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından Maniac İn The World Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 1:29 am

  Yenilmişim Sad.

  QuiM
  Rookie
  Rookie

  Mesaj Sayısı : 122
  Kayıt tarihi : 19/02/11
  Yaş : 21
  Nerden : istanbul

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından QuiM Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 1:45 am

  Yenmişim Very Happy . Çok iyi şov olmuş Smile
  avatar
  Second City Savior
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 822
  Kayıt tarihi : 07/06/11
  Nerden : Chicago,IL

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından Second City Savior Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 1:45 am

  Maçım yok ama güzel şov olmuş.
  avatar
  Turkish Angel
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2114
  Kayıt tarihi : 23/06/11
  Nerden : Chicago

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından Turkish Angel Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 1:56 am

  Maçım yok ilginç bir şov olmuş.
  avatar
  The Straight Edge Savior
  Co - Admin
  Co - Admin

  Mesaj Sayısı : 1545
  Kayıt tarihi : 09/10/10
  Nerden : Yarram Victoria

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 2:13 am

  Booklamalar güzel.Sonuçlarıda şaşırtıcı.Elinize sağlık beyler.
  avatar
  The Rated R Champion
  $impLy Thé ßést
  $impLy Thé ßést

  Mesaj Sayısı : 1071
  Kayıt tarihi : 09/10/10
  Yaş : 24
  Nerden : Toronto / Canada

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından The Rated R Champion Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 2:15 am

  Yenilmişim ama olsun hep yeneceğiz diye birşey yok.Güzel şov elinize sağlık
  avatar
  Evolution's Animal
  Main Eventer
  Main Eventer

  Mesaj Sayısı : 1736
  Kayıt tarihi : 26/11/10
  Yaş : 21
  Nerden : Washington D.C.

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından Evolution's Animal Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 2:36 am

  Bu arada HHH'i ben aldım tekrardan SD'deyim bilginize.Şov süper ME maçı harika.
  avatar
  The Showstopper
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 413
  Kayıt tarihi : 22/06/11
  Nerden : Mi ?

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından The Showstopper Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 2:50 am

  Güzel Başardık Burak Hepimizin Ellerine Sağlık Sonuçları Zaten Biliyordum Smile
  avatar
  The Paranormal Champion
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 229
  Kayıt tarihi : 25/06/11
  Yaş : 21
  Nerden : Sevdim O Zalimi

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından The Paranormal Champion Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 2:50 am

  Yenmişiz.Teşşekürler Burak.

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 4:26 am

  Maç Sonu olayların bazıları bana ait. Very Happy

  Çok güzel şov beyler. Çok teşekkür ediyorum emeği geçenlere. Ellerinize sağlık.

  Evolution'u hafife aldınız beylerr. Very Happy
  avatar
  PhEnOmFoReVeR
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 950
  Kayıt tarihi : 12/02/11
  Yaş : 22

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 5:03 am

  ME süper,maç sonrası olaylarda güzel.Güzel şov olmuş arkadaşlar...

  Straight Edge Warrior
  Main Eventer
  Main Eventer

  Mesaj Sayısı : 1202
  Kayıt tarihi : 21/06/11
  Yaş : 22
  Nerden : Bursa

  Geri: 18/08/11 RAW 13.Bölüm [Şov]

  Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 8:50 pm

  Müthiş şov olmuş Burak elinize sağlık. ME çok güzel açılışda bir o kadar iyi.

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 9:49 pm