WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+6
The Champ
A**hoLe
WTR's Déstt
' FRodoM
Evolution's Animal
The Straight Edge Savior
10 posters

24 Haziran Smackdown Tartışma Konusu

The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

24 Haziran Smackdown Tartışma Konusu Empty 24 Haziran Smackdown Tartışma Konusu

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior C.tesi Haz. 25, 2011 2:19 pm

-Teddy Long ringe geliyor ve geçen hafta CP'de olan Christian vs Randy Orton maçına değiniyor.Ve Christian'a yapılan haksızlığı dile getiriyor.Ve Christian'nı ringe çağırıyor ve hemen ardından Christian'ın müziği duyuluyor.Ne dediklerini pek anlamasamda Christian tekrar maç istiyor gibi.Teddy Long ise onun contender maçına çıkacağını söylüyor..Ve rakibi Kane!Christian oldukça sinirleniyor ve bir süre Teddy ile yüz yüze geliyor ama nafile.Bu maç gecenin sonunda ayarlandı!

Yorumum:Güzel bir başlangıç oldu.Christian artık son kozlarını oynuyor.

-İyi bir maç oldu denilebilir.Sin Cara mükemmel haraketleri ile maça heycan kattı denilebilir.Zaten Sin Cara'nın mükemmel atmosferi ile maçı kazanmayı bildi.Tabi Ted'in hakkını yememek lazım.Oda maçta ara sıra iyi haraketler izletti bize.Her ne kadar Sin Cara maçı hep ayakta götürsede Ted'in hakkını yememek lazım.Bu arada Sin Cara haka yenilmedi..Ben gerçekten sıkıldım,WWE bakalım ne zaman Cara'yı mağlubiyet tattıracak.Merakla bekliyorum açıkcası.

-Cody Rhodes küçük bir promo kestikten sonra ardından Daniel Bryan geliyor ve babası ile dalga geçiyor.Ardından maç başlıyor.Cody Rhodes ve Ted çakallık yaparak ilk başlarda Daneil Bryan'ı biraz hırpalasada Daniel Bryan klas haraketleri ile maçı ele aldı.Ve maçın sonlarına doğru Daneil Bryan Ted Dibiasi ile bir olay yaşıyor.Ve Bryan Ted ile uğraşıyor.Cody Cross Rhodes ile işi bitiriyor.Kazanan Cody Rhodes oluyor.

Yorumum:Bu ikilinin maçından bıktım.Başka olaylar lazım artık.

-Ezekiel Jackson iyi hamleler yaptı maçta.Zaten onun kazanacağıda belliydi.Wade Barrett ise mağlubiyet alarak ME yoluna bir adım atmış oldu.MITB en büyük adamı Wade Barrett.Maç genellikle Body Slam ile geçti.Çok çok iyi denemez ama fena olmayan bir maç izledik.

Yorumum:Wade Barrett ME adaylığına ayak bastı bence.MITB için en yüksek adam Wade Barrett heralde..

-Justin Gabriel ve Slater ikilisi normal bir performans sergiledi.Ama The Usos çok iyi performans gösterdi.Tag Team kemeri hak ediyorlar gibi.Ama maçı kazanan Justin Gabriel ve Slater ikilisi oluyor.Zaten kazanacak kişi açık ve belli ama.Süre geçsin diye konulan bir maç.

-Yoshi tatsu klas theme Song ile ringe geliyor.Ardından Jender Mahal ringe geliyor ve Mahal Tatsu'ya hemen saldırıyor ve maça çıkamıyor.Great Khali ile Jender Mahal Tatsu'yu haşat ediyorlar.Ardından Jender Mahal promo kesiyor.Great Khali hakkında birşeyler söylüyor.Ardından ringi terk ediyorlar.

Yorumum:Her hafta aynı şeyi görüyoruz.Tamam abi anladık Mahal Tatsu'yu yenebiliyor. Suspect

-Christian ilk dakikalarda kaçmaya çalışsada Kane yakalıyor ve Body Slam yapmaya çalışıyor.Maç öyle giderken Kane Chokeslam beklerken Mark Henry ringe doğru koşuyor ve Kane'e saldırıyor.Christian ile yüz yüze gelsede bir birilerine saldırmıyorlar.DQ ile Kane yeniyor ama Teddy Long geliyor.Gecenin sonunda Tag Team maç olacağını söylüyor ve Kane & Randy Orton vs Mark Henry & Christian maçı başlıyor.İlk dakikalarda Randy Orton ezici üstünlük kuruyor.Maçın son anlarında Randy Orton RKO tantunu yapıyor Mark Henry yerde serili bir şekilde yatıyor.Christian geliyor yardıma ama Randy Orton onuda saf dışı bırakıyor.mark Henry ayağa kalktığında World's Strongest Slam denemesi yapıyor ancak başarılı olmuyor.Randy Orton kurtulup Christian'a RKO yapıyor ama Mark Henry bu sefer World's Strongest Slam denemesini başarıyor ve maçı kazanan Mark Henry & Christian ikilisi.Ve Christian MITB'de World Champ. maçına çıkma hakkı kazanıyor.
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

24 Haziran Smackdown Tartışma Konusu Empty Geri: 24 Haziran Smackdown Tartışma Konusu

Mesaj tarafından Evolution's Animal C.tesi Haz. 25, 2011 2:21 pm

Smackdown'u çok beğendim de McCool'un maçı araya girdi.O olaya anlam veremedim.Ezekiel Jackson kazanmış.Mahal yeniyor artık bakalım ne kadar ispatlıyacak.Genel olarak çok beğendim.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

24 Haziran Smackdown Tartışma Konusu Empty Geri: 24 Haziran Smackdown Tartışma Konusu

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior C.tesi Haz. 25, 2011 3:41 pm

McCool olayını bende anlamadım harbi. Suspect
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal C.tesi Haz. 25, 2011 3:43 pm

Bir ara Return yaptı sandım. Very Happy Judgment Day yazısını görünce anladım. Very Happy Very Happy
    ' FRodoM
    ' FRodoM
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından ' FRodoM C.tesi Haz. 25, 2011 4:06 pm

Klasik bir SD ama ben Orton vs Christiandan artık bıkmış durumdayım. Evil or Very Mad
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt C.tesi Haz. 25, 2011 8:09 pm

İdare eder bir SmackDown! olmuş . Teşekkürler .
    A**hoLe
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından A**hoLe C.tesi Haz. 25, 2011 8:35 pm

Barrett her an WHC feuduna girebilir artık. Ezekiel'İn kemeri tutması iyi. Mahal'ı beğeniyorum. Ama yavaş yavaş birçok ismi ezip sonra iyi push alıcaktır.
    Fena şov olmamış bence. Tabi Raw'a göre vasat bir şov.
    The Champ
    The Champ
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından The Champ C.tesi Haz. 25, 2011 9:01 pm

Smackdown şovları hoşuma gitmez normalde fakat bu şovun highlights'ını izledim. Hoşuma gitti. WWE böyle şovlar yapmalı. Smile
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation C.tesi Haz. 25, 2011 9:28 pm

*Christian'a haksızlık yapıldı contender maçına çıkmadan WHC maçına çıkması lazımdı.
    *Sin Cara'nın maçları gerçekten çok eğlenceli adam harbi uçuyor. :dogri: Ne zaman yenilceği de merak konusu gerçekten.
    *Cody vs. Daniel feudu bence sıkıcı.Bu feuda Ted'de eklenip 3'lü feud olursa daha güzel olur.Cody'nin de şu maske işi artık sıktı diye düşünüyorum.
    *Ezekiel'in kazanacağı belliydi bence Wade artık WHC yoluna yönelecektir.Christian artık sıktı şu kemer feudunda,Wade vs. Randy gerçekten güzel olur.
    *The Usos da artık daha fazla görünmeye başladı fakat Gabriel&Slater'ın kazanması daha güzel oldu.Çünkü maçları eğlenceli.
    *Jinder artık daha güzel feudlara katılabilir.Mesela Great Khali&Mahal vs. Gabriel&Slater gerçekten güzel feud olur.
    *Christian'ın kazanması iyi oldu çünkü haksızlıkla yenilmişti.MITB'de eğer kemeri alamazsa Christian başka feudlara girer WHC kemeri için Randy ile başka biri feuda girer mesela Mark Henry gerçekten kemer feuda girmeyi hakediyor.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior C.tesi Haz. 25, 2011 9:36 pm

BK PUNK demiş ki:
    *Ezekiel'in kazanacağı belliydi bence Wade artık WHC yoluna yönelecektir.Christian artık sıktı şu kemer feudunda,Wade vs. Randy gerçekten güzel olur.
    Zaten Cena ve Wade feudunda Randy Orton ile maça çıkmışlardı.Bir daha bir daha izlemek sıkar diye düşünüyorum.MITB face birisi alabilir ve o zaman Wade WHC feuduna girebilir.
    ChiLdren Of Bodom
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından ChiLdren Of Bodom C.tesi Haz. 25, 2011 10:06 pm

Sin Cara yine mükkemmeldi Rey'i unutturmaya başladı bize yaptığı hareketler mükkemmel özellikle Finishing Moves'ı müthiş zaten maçı onunla bitirdim daha sonra bi yerde Promosu girdi ordada neler yaptığını gördük maça gelcek olucaksak bence sonu belliydi Face kazandı bende bunu bekliyordum zaten yaprığı hereketler ile geceyi süper bir maç ile açtı ..

---

Ben bu maçı çok beğendim adeta PPV maçı gibiydi ancak Rhodes okadarda darbeden sonra bi' anda ayağa kalkması güreş zevkini kaçırdı Daniel Bryan ise beklediğim yerde hareketleri yaptı Ted gelip yardım etsede oda fayda etmedi Bryan maçı kopardı ..

---

Başta çok güzel maç dicektimki sonu bence çok kötü bitti Wade'nin yaptığı hereketler çok etkileyiciydi o koca dev adamı kaldırması maça çok renk kattı ben DG ile falan biter diyordum ancak Lock ile bitti ben ise Finishing beklerdim bide o Lock pek inandırıcı gelmiyor bana bu 3.maçıda Face'ler kazandı beklediğim gibi oldu bi' SmackDown Showunda kemerin el değiştirmesi saçma olurdu ..

---

Son maça geldik başlarda baya bir Finişher patlaması oldu Fly Closeline'lar Tornado DDT'ler oldu ve defalarca denendi Kane'de Heel gibi ona Face'liği hiç yakıştıramıyorum bilmiyorum neden maç çok zevkliydi gecenin son maçı olmasından dolayı böyle oldu daha sonra Mark Henry geldi anca artık WWE onun burnunu herşeye sokuyor banada biraz saçma geldi Christian bence hiçç Heel rolü yapamıyor yapamadıda en güzel nokta ise Spear yapmasaydı o anda bana Edge'i anımsattı Tedy Long geldi genelde böyle noktalarda oluyor Tag team maçı hadi bakalım ne olucak dedim Christian'ın RKO yemesi işin Show işiydi Heel'erin kazanacağını bende biliyordum anca Christian'ın bitirmesini beklerdim daha sonra ise Henry'nin Christian'a saldırmasını bekledim olmadı ...
    Buzzer Beater
    Buzzer Beater
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Buzzer Beater C.tesi Haz. 25, 2011 11:58 pm

Smackdown u uzuuun zamandır izlemiyorum . Ama gördüğüm kadarıyla aşırı sıkıcı bir durumda . Umarım şu feudların yerini yenileri alır . Teşekkürler Furkan ...
    Just Bring It™
    Just Bring It™
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Just Bring It™ Paz Haz. 26, 2011 2:09 am

Smackdown yaklaşık 1 yıldır izlemiyorum ama Highlights'de güzel gözüküyordu.Güzel bir yazı yazmışsın Furkan.Eline sağlık.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 6:12 am