WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+11
The[G]oldStander
Straight Edge Warrior
Awesome.Savior
The Champ
ChiLdren Of Bodom
The Straight Edge Savior
Mr.Anderson
Evolution's Animal
Land of Extreme
Mr.Master
A**hoLe
15 posters

1 Temmuz Smackdown Tartışma Konusu

A**hoLe
    Mid Card
    Mid Card

1 Temmuz Smackdown Tartışma Konusu Empty 1 Temmuz Smackdown Tartışma Konusu

Mesaj tarafından A**hoLe Cuma Tem. 01, 2011 5:59 pm

Dark Match
    Derrick Bateman, Johnny Curtis'i yendi.

Smackdown
    Şov, Money In The Bank çantasının ringe asılmasıyla başlar. Mark Henry vs Randy Orton maçı olacağı duyurulur. Ayrıca bu maçta Christian, ringin dışında olamayacak. Christian, PPV'de Randy Orton'dan bir rövanş bir istiyor.

Randy Orton, Mark Henry'i yendi. Maç devam ederken Big Show'un theme songu çaldı. Mark Henry, bir anlık dalgınlıkla RKO yedi ve maçı kaybetti.

Daniel Bryan, Ted DiBiase'yi yendi.

Christian ve Teddy Long konuşuyor. Gecenin ilerleyen dakikalarında Sin Cara vs Christian maçı olacağı kesinleşiyor.

Backstage segment'i. Cody Rhodes, Ted DiBiase ile birlikte üzgün durumda.

Christian, Sin Cara'yı spear ile yendi. Ayrıca Sin Cara'nın galibiyet seriside sonlanmış oldu. Şovun ilerleyen zamanlarında Christian ile Randy Orton arasında kontrat imzalanacak.

Cody Rhodes, Ted DiBiase'sinin yardımıyla Ezekiel Jackson'ı yendi. Bu maçta Intercontiental Championship kemeri ortada değildi.

Backstage'de Johnny Curtis ile ilgili bir segment.

Kane, chokeslam ile Wade Barrett'i yendi.

Christian ile Randy Orton arasında kontrat imzalanması için Teddy Long iki ismide çağırıyor. Christian avukatıyla birlikte geliyor. Daha sonra Orton da geldi. Randy Orton kontratı imzaladı. Daha sonra Sheamus, Randy Orton'a saldırdı. Sheamus, şovun sonunda kontratı yırttı.

MITB'de Randy Orton vs Christian maçını izleyeceğimizi düşünüyorum ama MITB çantasını Sheamus alıp bu feuda katılabilir. MITB maçı için bir favorim daha var. Oda Wade Barrett. Çünkü onunda çıkan haberlerden yakın zamanda ME seviyesine tekrardan yükseleceğini biliyoruz ama bu SD şovu nedeniyle SD MITB maçını Sheamus kazanacak gibime geliyor.

Sin Cara'nın serisini bitmesine şaşırdım ama yaptığı botchlara göre böyle bir seri yapması bile saçmalıktı.

Belki şu anda Cody Rhodes ile Ted DiBiase'nin arası iyi ama yakın zamanda feuda gireceklerini düşünüyorum. Çünkü Legacy'den sonra bile birbirlerine karşı feuda girmediler. Bir olup Orton'a karşı feuda girdiler. Bu sefer ise bu ikili birbiriyle feuda girecektir diye düşünüyorum.

Johnny Curtis'e neden böyle bir push veriyorlar anlamıyorum. Yakın zamanda birisiyle feuda sokulması planlanıyor herhalde.

Bu şovda Khali & Mahal'ın maçının olmamasına şaşırdım. Her hafta bir jobberi yeniyorlardı ama bu hafta maça çıkmadılar.

Big Show vs Mark Henry feudu kesin gibi bir şey artık. Nasıl bir feud olacak acaba. Ama bence Big Show vs ADR feudu biraz daha uzatılsa daha iyi olurdu.

En son Mr. Deadman tarafından Cuma Tem. 01, 2011 6:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

1 Temmuz Smackdown Tartışma Konusu Empty Geri: 1 Temmuz Smackdown Tartışma Konusu

Mesaj tarafından Mr.Master Cuma Tem. 01, 2011 6:18 pm

Sin Cara sonunda yenilmiş.Hem de Spear la Very Happy Very Happy Güzel bir şov galiba.MITB'ı Sheamus alabilir.
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

1 Temmuz Smackdown Tartışma Konusu Empty Geri: 1 Temmuz Smackdown Tartışma Konusu

Mesaj tarafından Land of Extreme Cuma Tem. 01, 2011 6:32 pm

Aslında Big Show maça karışmadı sadece müziği çaldı.Mark Henry maçtan sonra efektleri(Giriş müziklerini,entrance videoları vs.yapan adam) yapan adama saldırdı. Very Happy
    A**hoLe
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından A**hoLe Cuma Tem. 01, 2011 6:36 pm

Aldığım sitede "Big Show's music hit" filan yazıyodu. Bende orayı maça karıştı diye anladım.
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Cuma Tem. 01, 2011 6:37 pm

Sın Cara yenilmiş.Bence iyi bir şov.Sheamus alacak MITB'yi.
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Cuma Tem. 01, 2011 6:42 pm

Mark HENRY bence heel olduğu zaman daha iyi senaryo alıyor.Sin CARA'nın serisi zaten saçmalıktı ama bitmesine bende şaşırdım.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Cuma Tem. 01, 2011 7:28 pm

En çok Christian'ın maçı spear ile yenmesine sevindim.Zaten Sin Cara'nın serisi ayrı bir saçmalık.Sheamus return!Güzel bir şov izledim ben.Cody Rhodes MITB alacak gibi geldi bu şovda.
    ChiLdren Of Bodom
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından ChiLdren Of Bodom Cuma Tem. 01, 2011 7:31 pm

Sin Cara düşüşe geçicektir Spear artık Edge kadar olmasada bizlere zevk veriyor acaba o Kontrat neydi ..
    The Champ
    The Champ
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından The Champ Cuma Tem. 01, 2011 7:39 pm

Christian'ın spear ile yenmesine sevindim. Saçmalıktı zaten Sin Cara serisi. Sheamus'un return'u güzel oldu. Teşekkürler.
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme Cuma Tem. 01, 2011 7:41 pm

Ben izledim Face'de.Süper şovdu.
    Awesome.Savior
    Awesome.Savior
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Awesome.Savior Cuma Tem. 01, 2011 8:13 pm

Christian'ın maçı spear ile yenmesine sevindim.Legacy'nin tekrardan kurulmasını istiyorum feuda girmesini değil.Bence grupken daha iyiler.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Tem. 01, 2011 8:37 pm

Sin Cara'nın galibiyet serisinin bitmesini üzüldüm ayrıca tek sevindiğim sonuç Orton'un kazanmasıydı teşekkür ettim.
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Cuma Tem. 01, 2011 8:49 pm

Her nekadar heeleri sevmesemde,Face hayranı olsamda Christianı seviyorum. Çünkü ben gecenin başında alkışlayıp gecenin sonunda yuhlayanlardan değilim.
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Cuma Tem. 01, 2011 8:53 pm

Orton maçı güzeldi.Sin Cara yenildi iyi oldu.Seri şaçma idi zaten.Big Show Mark Henry feudu iyi olur.
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme Cuma Tem. 01, 2011 9:10 pm

Bence Big Show'un müziğinin çalmasının nedeni:Ya deknik sorun ya da gomplo. Very Happy
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation C.tesi Tem. 02, 2011 12:00 am

Sin Cara'nın yenilmeşi kötü oldu.
    The Paranormal Champion
    The Paranormal Champion
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Paranormal Champion C.tesi Tem. 02, 2011 5:15 am

Sin Cara'nın Yenilmezlki Serisinin Bozulması WWE Fanlar ıAcısından Pek Hayal Kırıklıgı Olmadı Bu Arada Randy'de İyi RKO Yaptı. Very Happy
    KaitlynKellyMaryseBellas
    KaitlynKellyMaryseBellas
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından KaitlynKellyMaryseBellas C.tesi Tem. 02, 2011 10:31 pm

Big Show'un komplosu gayet güzeldi , ardından Mark Henry'nin dominesi vs. güzeldi.Mark Henry Raw'da Face SD'de Heel oluyor sanki , Undertakerle Feudunu falan hatırlayın Smile. Mark Henry 1996'dan beri federasyonda Ana Kemer alıp bir süre sonra emekli edeceklerdir.

Sin Cara'nın aptal serisi sonunda bitmesi yüzümde tebessüm oluşturdu Smile

Ben Ted DiBiase konusunda çok şikayetçiyim.İC title ile kavuşmasını çok istiyorum.Cody'nin arkasında çok kalıyor, eziliyor.Cody vs Ted feudu olacak gibi hadi hayırlısı.

Johnny Curtis ADR gibi push alacak gibi , kulağa ilk başta saçma geliyor ama segment kaç haftadır veriliyor.

MITB Wade alacağına dair teorilerim vardı ama Sheamus olaya girince fikrim değişmeye başladı.

Big Show vs Mark Henry , kulağa hoş geliyor.

Heath & Justini görseydik iyiydi bu hafta Neutral Ama neyse teşekkürler Smile
    [C]hicago [M]ade PUNK
    [C]hicago [M]ade PUNK
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından [C]hicago [M]ade PUNK C.tesi Tem. 02, 2011 10:36 pm

Cara'nın serisinin bitmesine sevindim.Cody Ted'le feuda girecektir.Sheamus MIT'ı kazanacak gibime geliyor.Ama Wade'de olabilir.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 8:44 am