WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+2
QuiM
Straight Edge Warrior
6 posters

Big Sexy Ringte !!

Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Big Sexy Ringte !! - Sayfa 2 Empty Geri: Big Sexy Ringte !!

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:42 am

Tamam Nash seni ve Show'u ezmek çok kolay olacak hatta Handicap maç bile olabilir dostum anladın mı beni.Ben babama benzemem bu fedarsayonun efsaneleri arasına gireceğim sizden bile daha iyi olacağım dostlar zaten iyiyim de çaktırmıyorum ezilmeyesiniz diye dostlar.Acı ama gerçek.Sizin için üzülüyorum altımda üzüleceksiniz ağlayacaksınız.Yalvaracaksınız ben ise sizi ezip geçeceğim ve bir daha karşıma çıkamayacaksınız!

Jericho hoşgeldin dostum.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 6:45 am

Sana gelecek maç için bol şanslar Jack Swagger. Umarım, yüzüne tükürülmesini düşünürsn ve bu maç fikrinden vazgeçersin. YEni jenerasyonun saygısız olduğunu kabul etmek zor bir şey değil. Sana maç gününe kadar şans veriyorum. Böylece eski jenerasyonun yeni jenerasyona göre daha mantıklı ve merhametli olduğunu anlarsın. Ve bu 52 yaşındaki gücü bitmek tükenmek bilmeyem Kevin Nash ve arkadaşı "The Giant" Big Show'dan özür dilersin. Unutma, sana bir şans verdim. Çünkü ben güçlü olmamın yanı sıra merhametliyimde. Anladın mı beni. Yeni jenerasyon berbat. Sende öylesin. Bunu o olmayan beynine sokmayı dene şapşal herif !

Jericho'ya yavaşca dönüyor.

" Hoşbulduk eski jenerasyonun üyelerinden sevgili dostum Jericho. Sen, yeni jenerasyonun merhametsizliğine dayanamayan bir insansın. Ben ve dostum Giant sana sık sık yardım edeceğiz. Ve şu yine kendini bir şey sana Edge, ona da haddinibildirebilirim ha ! "
    Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Rated RKO Cuma Ağus. 19, 2011 6:48 am

"Dost mu?Dost mu?Bundan böyle ben senin dostun olamam Jack!Nexus'ta başıma gelenlerden sonra...American-Nexus ha?Ben Kanadalı'yım seni a*tal!Kanadalı!Raw GM'yle işim bittiğğinde Draft olmazsam, ilk işim seninle Jack!İlk hesabım seninle.Dahası da gelecek!"
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:48 am

Hepiniz budanaksınız WWE'nin en büyük yıldızı benim sizden bile daha efsane olacağım.Hepinizden çünkü ben işimde en iyisim diyen Jericho'dan bile Bla bla bla bla....Hepsi sizin saçma hareketleriniz dostlar bıktım bu budanaklardan çünkü hep eziyorum onları!Sen kimsin he Jericho sende tam bir aptalsın seni ezer geçerim!
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper Cuma Ağus. 19, 2011 6:50 am

Konuşamdan Önce Güler Smile

- Jack unutma ben kimleri dövdüm , Sting ile Tag oldum yeri geldi Hogan'a kafa kaldırdık yeri geldi nWo ile koptuk . Sen bir acemisn , tekrar ediyorum sen bir acemisin . Ben Stone Cold cagetan attım , ECW kemerini kazandım . Ama söyleyebilirim ki senin kadar saçma sen,n kadar saygısızıyla ilk ekz karşılaşıyorum bütün Raw'a isesleniyorum UNFORGİVEN'de ağlayan bir Swagger görürseniz bildirin mendili bizden Wink

En son The Showstopper tarafından Cuma Ağus. 19, 2011 6:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:51 am

Korkaklar ağlar dostum ben bir korkak değilim ama.Ben işimde en iyisiyim.Değil mi Jericho hatta sen bile bana hizmet verdin der ve güler Very Happy
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 19, 2011 6:53 am

Jericho sana kesinlikle katılıyorum dostum. Jack hepimizi kullandı U.S alabilmek için ! Bize budanak diyor birde ! Jack şunu bilki biz senin hiç bir şeyinle sevmiyoruz ! Seni iyi biri bildik ama bizi kullandın. Şimdide haketmeden olduğu şampiyonluğu kendi almış gibi artistlikler yapıyor . Şunu bilki Jack biz olmasaydık sen kemer dahi maç bile alamazdın !
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:54 am

Hop hop hop ben bu kemeri sizsiz aldım dostlar.Hurricane'yi kendim yendim.Edge'yi ve Hurri'yi kendim yendim daha bir sürü kişi US Title'yi istedi hepsi ile oynadım fakat hiçbiri beni yenemedi hem de sizsiz!
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 6:54 am

Kevin Nash durduk yere kahkaha atıyor.

" Bak Jack. Burada, eğer istesem sana saldıracak 4 tane adam var. Sana tek lafım şudur. Eğer korkuyorsan ki eski jenerasyondan korkmamak elde değil, ringi terkedebilirsin. Yoksa 4 kişinin altında ezilirsin. Pestilin çıkar. bizde, seni terbiye etmesini biliriz. Acemiler, acemilerdir. Sonuç olarak acemiler kolay alt edilebilir. Sana soruyorum, sen hiç bir güreşciye elektroşok verdin mi ? Ya da bir güreşciden elektroşok yedin mi ? Güreş demeki güreşi Extreme ile yaşamak demek. Sen, PG'li WWE'nin, PG'ye kurban, genç ve asalak bir güreşcisisin. Eğer ben istesem, seni bu ringe gömerim. Tek hareketimle sana cenaze düzenlerim dostum bunu artık anla. "
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:56 am

Nash hiçbirinizden korkmuyorum.Hepiniz dalın bu sizin ezikliğiniz olur 1 vs 4 he!Sizinle Tag Team maçı yapardım ama sizden daha büyük işlerim var ama GMle konuşarak bu işi halledebilirim.Sırf sizi arkadaşlarım ile ezebilmek için.O arkadaşlar saklı ama sizden bile daha iyi onlar!
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 6:59 am

Tag team arkadaşlarını sormadan bu işi bitirebilirimJack Swagger. Dayak yemek istediğinden emin misin ? Eski jenerasyonun ezikliğini değil de gücünü görmek ister misin ? Kızların senin yüzüne baktığında acımasızca kahkaha attıklarını işitmek ister misin ? [Gittikçe sesini yükselterek] Arenada Big Sexy Kevin Nash seslerinin yankılandığın ıduymak ister misin ha seni şanslı inek !
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 7:00 am

Şanslı olan sensin dostum hatırlasana o eski günleri HBK'nin k*çını yalıyordun resmen der ve gülmeye başlar sonra ciddi kesilir ve:

Korkmuyorsanız dalın ama bu sizin ezikliğiniz olur.Eski jenerasyondan arkadaşım zaten!
    Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Rated RKO Cuma Ağus. 19, 2011 7:03 am

"Hey Kevin, Kevin.Sakin ol, yaşlı kurt.Swagger'ın ne yapacağını merak ediyorum.Daha geçen gün Evolution'a kafa tuttu.Bugünse GM'den yardım alacağını söylüyor.GM'le Unforgiven'da maçım var.Bana her türlü zorluğu çıkartacaktır.Ama sen, Amerikalı çocuk, eninde sonunda Shawn'dan bir Sweet Chin Music yiyeceksin!Çünkü senin bizi kullandığın gibi onlar da seni kullanacak!" der ve güler.Kevin'a bakar.
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper Cuma Ağus. 19, 2011 7:04 am

Big Show konuşmaya başlar

- Bırak Kevin ağlıyacak şimdi Smile Hımm Pg siz bir maçını söyle Swagger sena bravo diyeceğim bakıyorumda AmericanNexus'unda havandan geçilmiyor şuan istesek sana combo yaparız , sen kendini all american american sanarken biz gerçek güreşiyorduk evinden ödül getirip kutlamayla değil azimle geldik buraya sarı kafa anla artık ringe gömersek gömeriz belki karanlık işe yarar ha . Hadi ama Kevin bu ağlayacak baksan yüzüne liseli ergen gibi . Seni amatör !! [ sesini yükselterek ] UNFORGİVEN'i bekliyorum nası olsa bir şey olacak ve sen biticeksin
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 7:05 am

"Bu bir eziklik değil, bir tecrübe meselesidir dostum. Fakat senin gib idangalaklar bunu anlamaz. Geçmiş geçmişte kaldı fakat geçmişte kalmayan tek bir şey var o da eski jenerasyonun gücünü kaybetmemesidir. Şöyle bir dolaş Amerikan sokaklarında. Annesi ve babsına saygısızlık eden bir çok çocuk var. Eskilere saygı duymuyorlar. Kötü yollara sapıyorlar. Alkol uyuşturucu f**** ! Ne dersen yeni jenerasyonda var. Biz, savaşlarla büyüdük. Senin gibi Annesi veya babası tarafından poh poh lanarak değil. Senin bize saygı göstereceğini düşünürken, bana ve arkadaşlarıma bunları yapman, kırıcı bir davranıştı. neyseki haddini bildireceğim bir maçım olacak buna seviniyorum."
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 7:05 am

Hey ben GM ile hiçbirşey yapmayacağım dostum.Başka başka arkadaşlarım olacak Smackdown veya Raw ama Smackdown'dan çok var!

Out:Beyler ben kaçıyorum.Siz konuşun yarın atarım yorum.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 7:09 am

Out: Gittin var sayıyoruz Smile

"Evet Swagger. Kaç ve git. Fakat bunun intikamını alacağım. Er yada geç Sana eski jenerasyonun daha iyi olduğunu kanıtlayacağım. [Nash bunu söylerken Swagger arkasını dönemsen titantronun önüne doğru gitmektedir.] Saygısızlıkların boyunu aştı. Sana günü göstereceğim sersem. Ağlayacaksın Jack ağlayacaksın ama sana bu sefer merhametli davranmam. Boyunu aştın Jack ! Yeni jenerasyonun hüsranını herkes izlesin !"

Nash'in müziği çalıyor ve bütün dostlarıyla elleriyle kurt işareti yapıp kurtları değdiriyorlar. Nash sırıtıyor ve gidiyor.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Cuma Ağus. 19, 2011 7:10 am

Kilit.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 12:48 pm