WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+2
QuiM
Straight Edge Warrior
6 posters

Big Sexy Ringte !!

Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Big Sexy Ringte !! Empty Big Sexy Ringte !!

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 5:05 am

OMG ! Kevin Nash görünüyor. Kevin Nash, sarı saçlı bir şekilde görünüyor. Big Sexy dönemindeki gibi. Rampada tauntunu yapıyor ve ringe gidiyor kolu havada tauntunu yaparken. Sonra aprona çıkıp ringe giriyor. Tauntunu yapıyor.

Big Sexy Ringte !! Kevinnash

Sonra seyirciyi selamlıyor ve mikrofon alıyor.

Big Sexy Ringte !! 5gt0geu68ig151t8

Ve konuşmaya başlıyor.

" Merhaba WWE evreni. Big Sexy, return WWE ! " Seyirciler çok seviniyorlar çığlık atanlar var.

" Yeni halim nasıl ha ? Tıpkı eskilerdeki gibi. Çok güzel bir hal aldım. Çok mutluyum. Moralimi kimse bozamaz. Küçük kafalı kas yığını Batista bile ! "

Seyirciler bağırmaya devam ediyorlar.

" Şampiyon oydu dimi. Koskoca WWE Champion. Saçmalık. Bu şirkette, daha iyisini hakedenler var. Sadece ben değil. O kas yığını yerine ben veya başka birisi. İsterse kralı gelsin onuda alt ederim. Benim kimseden korkum yok !!! WWe'de yeniyim. Bana, yardım edecek bana dost olacak biri varsa gelsin. Eğer düşman olmak isteyen varsa, önceden bilgilendirsin ki Big Sexy onun canına okumadan biraz antreman yapsın. Ve bana sataşmak isteyenler için önerim :

Yanınızda koruma ile gelin beyler. Yoksa Big Sexy sizi k**ınızd*n tekmeleyecek."
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Big Sexy Ringte !! Empty Geri: Big Sexy Ringte !!

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 19, 2011 5:11 am

John Morrison geliyor.

''-Merhaba Kevin . Seni buralarda gördüğüme çok sevindim dostum. Benim de senin gibi hesaplaşacağım kişiler var! Ne yardım gerekiyorsa arkandayım dostum !
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 5:19 am

Aaaah, WWE'nin şu gençleri. Bak artist. Aslında, geçsin, tecrübesizsin fakat, sende benim işime yarayabilecek özellikler var. Ben, açık konuşmak gerekirse, seni huzuruma hiç beklemezdim dostum. Fakat, beni sevindirdin. Yaşlanmış ve 52 yaşında olan bir bunağın, bir gençten destek alması, bunu da gencin istemesi beni sevindirdi. John Morrison, bende senin arkandayım dostum. Seninle iyi işler başarabiliriz aslnda. Fakat zamana ihtiyacım var. Bu arada, kimmiş o hesaplaşacağın kişiler ?
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 19, 2011 5:31 am

U.S için kapışacağım insanlar var . Jeff Hardy gibi ! Neyse dostum. Yaşlı olman kimseyi ilgilendirmez. Hala gücün var ve çokca !
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 5:57 am

" Hım. Jeff Hardy. hani şu çalıntı maskeyle dolaşan, sersem genç. Yanlış mı söylüyorum. İkincisi, senin gibi bir gencin onu alt edememesi şaşırtıcı bir olay. Benden yardım istersen, gereğini yaparım. Bilirsin. Big Sexy sözünde durur. Sersemlerle uğraşmak benim işim. Gönül isterdi ki USA için mücadele edeyim, fakat dostum için küçük bir kemeri feda ediyorum. Zaten hedefim o değil. Hedefim kas torbası, yarı hayvan Batista'yı yenmek. Bunuda yapabilirim. Jeff konusunda ise, yardıma ihtiyacın olacak. Seni çalıştırabilirim Morrison. "

Seyirciler bu dediğine şaşırıyorlar.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 5:58 am

Get On Your Knees çalıyor.

Jack Swagger rampada bulunuyor ve konuşmasına başlıyor:

Siz iki aptal.Jomo önce sen çok kötü bir güreşçisin karşımda ezilirsin.2 Nash senden daha Sexyim bunu anla artık der ve güler Very Happy Very Happy
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 6:02 am

Kevin Nash uzunca bir kahkaha atıyor.

" Sen ve Sexy olmak. Sen kendini ne snıyorsun ? Sende genç züppelerden birisin. Seni alt etmek, Jeff'i alt etmekten daha da kolay olur. Ah dostum. Hiç güleceğim yoktu. Beni güldürdüğün iyi oldu. Sende, mahvedeceğim sersemler ordusuna dahil olsun. Kara listedesin Swagger ! Bir efsanenin karşısında nasıl olurda böyle konuşursun sen ? Sen kendini bir şey sanan, züpplerden birisin. Şurdan bir bayan seyirciye sorsam ki kim senin Sexy olduğunu söyler ki. Yalan şeylerle kendin iavutmamalısın. Acı çekersin. Unutamazsın Jack. Neden, çünkü Big Sexy senin k***nı tekmeler ve seni üzer. Ama o hiç üzülmez, bilakis çok sevinir.Çünkü dünyayı bir sersemden daha kurtarmış olur ! "
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:03 am

Ben asla üzülmem dostum ama üzmeyi çok iyi bilirim.Senden daha Sexyim dostum bunu anla artık kızlar senin yüzüne bakmıyor artık yeni moda benim dostum!
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 19, 2011 6:04 am

Nash beni geliştireceğine eminim. Ama sen U.S kemerini haketmiyorsun. Senin alman gereken bir kemer var o da WWE CHAMPİONSHİP. Jack sen ne diyorsun aptal ? Daha güreş edemiyorsun ve şansa bala kemer almışsın !
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:18 am

Hepinizden daha iyiyim anladınız mı beni hepinizden daha iyi güreşiyorum bir kere ben!
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 6:22 am

Out: Beyler biraz daha uzun.

"Swagger, bir avuç aptalın, seni umutlandırdığını görüyorum. Banan gibi sende aptalın tekisin. Fakat sana yapabileceğim pek fazla bir şey yok. Güreş, şansı dinlemez. Eğer bir kemer sahibi, mücadeleden uzak bir performans sergileyipte, kemer yada önemli bir feud elde ediyorsa, ben buna saçmalık derim. Seninle istersen bir maç yapabiliriz yada yarışma. Sexy'lik konusunda. Biliyorsun ben eskinin Sexy'siydim. Fakat beni hala Sexy bulanlarda var. Şuradaki insanları görüyor musun ? Ringe gelişimi hatırlıyor musun ha sersem ! Hepsi nasılda çığlık atıyordu. Sen gelince bir şey olmadı. Neden, çünkü yeni jenerasyonun saygısı yok. Saygısızsınız. Kendinizi bir şey zannediyorsunuz. Aşşağılanmak sizin kaderinizde yazılı. Ve o kadar gerçekleşiyor. Baksana Jack, seninle her konuda yarışmaya hazırım. Yeter ki sen iste sersem çocuk !"
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 19, 2011 6:23 am

Öyle olsaydı U.S kemeri için kapışmazdın seni bulanık ! Senin gibi öküz vücudlu biri nasıl oluyo U.S alıyor anlamış degilim !
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper Cuma Ağus. 19, 2011 6:24 am

Crank ıt up duyuluyor .

- Bir dakika bir dakika , dünkü çocuk bir efsaneyi harcayamaz . Anladınmı JoMo anladınmı Jack Swagger . Ben bu işte tamamen bir efsaneyi harcamanıza göz yummadım ve geldim . Hey çocuklar bence siz bittiniz , bu işte Kevin'in yanındayım sen nediyorsun Kevin beraber bir ortaklığa var mısın ?
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:24 am

Seninle bende maça çıkmaya hazırım dostum.Seninle yarışma bile yaparım Sexylik için herkese kanıtlarım bunu hem güreşimi hem de Sexyliğimi.Bu kemer bende ve Alex Shelley bile PPV'de bunu alamayacak anladın mı beni kimse alamayacak bunu benden kimse kimse kimse!Hey Show çekil aradan ağlarsın dostum!
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper Cuma Ağus. 19, 2011 6:27 am

- Kim ağlar dünkü amatör ben seninle değil Big Sexy ile konuşuyorum Wink
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:28 am

Evet korkak olduğun için onla konuşuyorsun değil mi Show seninle ve o Big Sexy denen saçmalıkla maç yapacağım ama takım arkadaşımı kendim belirleyeceğim var mısın?
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 6:28 am

"Oww, eski dostum Show. Yani Giant. Nasılsın dostum. Nerelerdeydin ?"

El sıkışırlar.

"Evet beyler, sizi lanet olası gençler. Görüyor musunuz, işte eski jenerasyon ! Eski Jenerasyonun yenisinden bir eksiği yok. Aslında yeni jenerasyon saygısız ve alçakca. Mesela, dostuna saldırma olayı var. Eskiden böyle bir olay gördünmü Giant ? Ya da birbirlerinin sevgilisini aldatma. Peki bunu ? Ciddi olun. Ben buraya, yeni jenerasyona bir saygı getirmeye geldim. Bir şeyler öğretmeye gelim. 52 yaşında bir bunak olduğum doğru fakat 34 yaşındaki Big Sexy yıllarından kaybettiğim bir özelliğim yok. Saçım grileşmişse sakallarım beyazlaşmışsa neo ldu yani ? Boya var. Şu an, eski özelliklerimden hiç bir şey kaybetmedim. Ne karizmamdan ne de gücümden. Bun usana ispatlamak kolay olacak."

Out: BEYLER LÜTFEN UZUN YAZIN.
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 19, 2011 6:30 am

Hey hey hey durun orda ! Size ne oluyor . Buraya ben geldim ve abim ile ben konuşuyordum !
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:31 am

Çok saçmalıyorsun Nash.Yeni jenerasyon benim jenerasyonum artık.O jenerasyonu ben yönetiyorum ve o jenerasyonu kimse değiştiremez.Yaşlılar ve budanaklar hiç değiştiremez bunu izin vermem.Nash maça hazır mısın Sen ve Show bende kendi arkadaşımı belirleyeceğim ne dersin?

Out:Benden bu kadar yazarım beyler.

Abin mi gerçekten mi bu yaşlı bir dede!
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper Cuma Ağus. 19, 2011 6:33 am

SHOW KEVİN NASH'E DÖNEREK

- Eski dostum ben bile bu jenerasyonun nasıl büyüdüğüne şaşırıyorum , ama şunu biliceklerki eskiler eskiden neyse şimdide öyle , unutma beden yaşlanır ama ruh asla. Ona babalık dersen birdahakine fena olur . Big Sexy adamım seni yeniden görmek güzel , ve sana gelince Jack aksiyonun ne demek olduğunu bu iki adamdan öğrenecksin buna emin ol .

En son The Showstopper tarafından Cuma Ağus. 19, 2011 6:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 19, 2011 6:35 am

Onun hakkında böyle konuşamazsın Jack Swagger ! Kevin Nash tüm herkesin tanıdığı ve en güçlü güreşçilerden biri. Onun yanında çalışmak benim için gelişmemi sağlayacak ve gurur duyacağım. Anladın mı salak Jack ?
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 19, 2011 6:36 am

Aptal Jomo sen gerçekten bir aptalsın!Sen herkesin eteğinin altına giren bir ahmaksın ve öyle kalacaksın yavru kuzucuk!Sana gelirsek Nash ve Show maçı mı kabul ediyor musunuz der ve GM'i çağırır!
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Ağus. 19, 2011 6:38 am

Seni lanet olası aptal ! Senin gibi saygısız bir züppe gençten korkacağımımı sanmıştın ! Asla. Hatta sana haddini bildirmek için yanıp tutuşuyorum. Senin, yenildikten sonraki yüzünü görmek komik ve güzel olacak. Belkide bana yalvaracaksın. Belkide yeni jenerasyonun b***an olduğunu kabul edeceksin. Ve saygısız olduğunuda ha ! Sana şans verebiirim. Erken davranıp bu gerçeği kabul edebilirsin. Söylemen gereken şey :

" Ben sersemim ve yeni jenerasyon çok saygısız."

Sana şans veriyorum Swagger. Sende mi baban gibi oalcaksın ? Uslanmaz. Ve utanmaz. Pataklanmal istemiyorsun değil mi ? Pataklandıktan sonra yüzüne bakmayan kızlar yüzüne bkacak. Sana karşı kahkaha atacaklar. Senin yüzüne gülüp yüzüne tükürecekler. Ve bunlar olurken ben bir kaç fanımla fotoğraf çektiriyor olacağım. Seni rezil etmek istiyorum Jack Swagger. Teklfini kabul ediyorum. Senden korkacak değilim !

OUT 1 : GM TATİLDE.
    OUT 2: BEYLER UZUN YAZIN YETKİLİLERDEN LAF DUYMAK İSTEMİYORUM.
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 19, 2011 6:39 am

O maçı seve seve kabul edeceklerini çok iyi biliyorum Jack. Show ve Nash sizi bitirecek. Ben ise o maçta ringin altında bekleyeceğim !
    Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Rated RKO Cuma Ağus. 19, 2011 6:41 am

Break The Walls çalıyor ve Jericho rampada gözüküyor.Ringe gelip konuşmaya başlıyor:

"Beyler, beyler, beyler.Bakın, sizin bu U.S Championship muhabbetinizi bölmek istemem ama Nash'e hoşgeldin demeden geçemeyeceğim.Evine hoşgeldin yaşlı kurt.Fakat gelir gelmez bu arkadaşların senin keyfini kaçırdığını düşündüm dostum.Swagger ve Morrison, kabul etmeliyim ki ikinizle de iyi takım olduk ama ikiniz de benim önümü kapattınız.Swagger, US Champ'sin ve ben sana saygımdan kemerin peşine düşemiyordum.Morrison, sen de takım kemerine sahiptin.O kemere de bu yüzden dokunamadım.Şimdi WWE kemerine de Edge sayesinde dokunamıyorum.En azından o bana bazı konularda yardım edecek, ama sizin yanınızdayken dayak yiyen ben oluyordum.Artık bu devir bitti ve ben yeni bir Jericho oldum!Bunun hesabını da ödeyeceksiniz.Ezilmek nasıldır bilir misiniz ha?"

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 12:24 pm