WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+2
WTR's Déstt
| The Champ |
6 posters

WWE Champion John Cena Ringde !

| The Champ |
    | The Champ |
    Jobber
    Jobber

WWE Champion John Cena Ringde !  Empty WWE Champion John Cena Ringde !

Mesaj tarafından | The Champ | Paz Haz. 26, 2011 5:31 pm

My Time İS Now
    Kemeriyle geliyor.
    WWE Champion John Cena Ringde !  2227114n
    Ringe giriyor taunt yapıyor.Ve konuşuyor :
    WWE Champion John Cena Ringde !  Dggfff

- Röportajda dediğim gibi ...TT kemerinide şuanda omzumdaki WWEC ile kaldırmak istiyordum.Ama sağlık olsun.Sözümü tuttum.Şimdi sözümü tuttuğum gibi WWEC yide uzun bir süre omuzumda tutacağım...Galiba rakibim Rob Van Dam'dı.Ama önemli olan o değil.Önemli olan ben.TT kemeri ana kemer kadar iyi bir kemer değil.Ben WWEC yi hakediyordum.Çalışan hak ettiğini alır.Buda MITB'de Edge'ye karşı galibiyet idi.Ve onuda başarmış bulunmaktayım.Biri gelirse bana sence ne zaman kaybedeceksin bana göre hiç ! Ama malesef ki bazı kurnazlar var . Tıpki Sheamus gibi.Onlar gibi kurnaz rakipleri pek sevmem.Maçta hile yapmak için yapmadıkları birşey kalmaz.Ama şimdi o aptallar umrumda değil.Ben dersimi verdimmi ? Verdim.Hak ettiğimi aldımmı ? Aldım.Şimdi bunun için yakın zamanda partide düzenleyeceğim.
    Ama orada beklediğim ilk kişi Edge..Edge bak dostum, ben seni maçta kemer için yendim.GM'nin dediği para için değil ! Ben bu maça onurum ve emeğim ile çıktım.Kendimi övmeyi sevmem , övülmeyi de sevmem.Ama size süre verirsem uzun bir süre önüme geçen ahmakların hepsini yerle bir edeceğim onları ilk başta ve her zaman her yerde dediğim gibi MITB'deki gibi şutlayacağım.
    Jeff Hardy ve Matt Hardy kardeşlere gelirsek onlar bizi hakederek yendi onları tebrik ediyorum.İnşallah uzun süre TT kemerlerini tutarlar çünkü onlar gerçek bir takımdı.Biz de öyleydik.Ama artık değil gibi bir duruma geldik.Edge 'e göre..Onun için artık takım diye bir şey yok ! Tek hedefim WWEC'yi omzumda tutmak...Buna karşı çıkan varsa gelsin !
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

WWE Champion John Cena Ringde !  Empty Geri: WWE Champion John Cena Ringde !

Mesaj tarafından WTR's Déstt Paz Haz. 26, 2011 5:54 pm

Sexy Boy !

Ve yine , Boo'lamalar . HBK hızla Ring'e giriyor . Ve konuşmaya başlıyor :

-"Tebrik , tebrik ederim seni Cena . Güzel maç çıkardın ve hak ederek WWEChampion oldun . Fakat , fakat anlamadığın bir şey var . O da , burada HBK'nin olması . Çok yakında , HBK'nin senin kalbini kırarak kemeri alacağını anlamıyorsun . Herkesin kalbini kırdığım gibi , senin de kalbini kıracağım John . Bu , bu hiç zor olmayacak . Çünkü şuan'a kadar çok şey başardım , kariyerim çok parlak . Ve çok yakında , yine WWEChampion olarak , en iyisi olduğumu göstereceğim . Kendini hazırlasan , iyi edersin John."

Face to Face yapıyorlar .
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Paz Haz. 26, 2011 5:55 pm

Time To Play A Game çalıyor ve seyirciler çığlık atmaya başlıyor.

Triple H normal bir yürüyüş ile Pantalon ve T Shirt ile geliyor ardından mikrofon alarak konuşuyor.

WWE Champion John Cena Ringde !  050806hhh1

John Cena.Kemerini MITB'de korudun ama bu benim Raw'da Contender'liği alınca kemeri benden koruyabileceğin anlamına gelmez.Dostum hatırlatmak isterim bu hafta Raw'da WWE Championship için Contender'lik maçım var.Burayı atlıyalım çünkü HBK'yi köle yapacağım ve ardından senden kemeri alacağım.Dostum,Sanırım sen hiç Pedigree'nin tadına bakmadın,der ve mikrofon'u yere atar.

Sonra gülerek Mikrofon'u alır ve Dostum burada değil.Seninle maçta hesaplaşacağım,der.
    | The Champ |
    | The Champ |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Champ | Paz Haz. 26, 2011 5:59 pm

- Öncelikle teşekkür ederim Shawn.Hak ederek kazandım zaten.Hak edip kazandığım gibi hak edip koruyacağım.Bunuda aklınızdan çıkarmayın ! Ha bu arada Triple H sen omzumdaki kemere göz mü diktin,hahahaa.Sen kolay bir rakipsin ama ! Bakın ikinizde bir hiçsiniz ! 2 nizde rakibim olamayacak kadar ez*ksiniz.Şuanda benim rakibim bana göre RAW MITB sahibi Ted Dibiase.Siz bir hiç siniz ! BU kemere göz dikmek demek şutlandınız demektir..!
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Paz Haz. 26, 2011 6:03 pm

Triple H dönerek :

-"Aa bakın , bakın bakın kim gelmiş . Triple H gelmiş ."

Küçümseyici bir bakış atar .

-"Sen de burada mıydın be dostum ? Git evine yatsana sen ! Bu ortam sana göre değil !"

Devam beyler devam ...
    | The Champ |
    | The Champ |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Champ | Paz Haz. 26, 2011 6:08 pm

- HBK lütfen dur bakalım.HHH senden kat kat güçlü biri bunu bir maçtada gösterebilirsiniz.Ancak HHH hakkında düşündüm de ilerki zamanlarda rakibim olması bana gurur verir...
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Paz Haz. 26, 2011 6:10 pm

"Hah . Cena , bir dediğin diğerini tutmuyor The Champ is Gay !" Facepalm:
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Paz Haz. 26, 2011 6:40 pm

Triple H mikrofon'u tekrar alır ve konuşmasına devam eder.

John Cena ve HBK,İkinizde beni iyi dinleyin.Önce HBK'yi daha sonra'da Cena'yı yeneceğim ve WWE Champion olacağım,der ve HBK'ye göz dağı vermek için Pedigree yapar.Ardından,Cena'dan kemeri çekerek alır ve köşede kemeriyle Taunt'u yaptıktan sonra;

Cena,Bu kemeri sana sadece şimdilik veriyorum.Senden sonra alacağım,der ve Suck It Suck İt yaparak gider.

Pedigree yaptım ama heyecan geldi. Very Happy
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Paz Haz. 26, 2011 6:53 pm

HBK yerde .
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak Paz Haz. 26, 2011 7:37 pm

Bir anda gong sesi çalar ve etraf kararır ...
    Ve promoda bir yazı belirir orada yazı R.İ.P'tir .
    Ve tekrar gong sesi çalar etraf kararır ışıklar yandığında herşey normal'e döner ...
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Paz Haz. 26, 2011 8:21 pm

HBK'den Cena'ya bir Sweet Chin Music ! WWE Kemerini alıyor . Bırakıyor ve gidiyor .
    The Rated R Champion
    The Rated R Champion
    $impLy Thé ßést
    $impLy Thé ßést

Mesaj tarafından The Rated R Champion Ptsi Haz. 27, 2011 2:25 am

Birden IWA çalıyor ve Batista koşarak ringe geliyor.Cena'yi korumak istermiş gibi yapıyor.Sonra birden gözlerini Cena'ya dikiyor.Cena yerde sessizce yatıyor.

WWE Champion John Cena Ringde !  143646_512x288_generated

Sonra Cena'yi ayağa kaldırıyor ve elini havaya kaldırıyor.Daha sonra ayakta zor duran Cena'ya bakıyor ve pis pis gülüyor.Karnına tekme atıp mükemmel bir Batista Bomb yapıyor !

WWE Champion John Cena Ringde !  03986387300618390957

Ardından WWE kemerini alıyor ve Cena yerdeyken kaldırıyor.
    | The Champ |
    | The Champ |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Champ | Ptsi Haz. 27, 2011 2:32 am

Cena yerde.
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Mr.Master Ptsi Haz. 27, 2011 4:10 pm

Beklenilmeyen bir anda VIP BALLIN çalıyor.OMG! MVP ringde.Koşarak ringe geliyor.John Cena'yı kaldırıyor.Elini sıkmak istermiş gibi yapıyor.John Cena elini tutuyor.MVP Cena'nın karnına bir tekme yolluyor.Ardından süper bir Playmaker yapıyor!

WWE Champion John Cena Ringde !  MVP_Playmaker_
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak Ptsi Haz. 27, 2011 4:55 pm

OUT : Arkadaşlar lütfen WWEC için iddaalı olanlar gelsin bune ? İpini koparangeliyor ! Sanırsam WWEC için Royal Rumble yapacağız ...
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Mr.Master Ptsi Haz. 27, 2011 5:00 pm

Out: Ne var kardeşim,karakterim MVP diye WWE C feuduna giremem mi? Mid Card olabilirim ama WWEC benimde hakkım.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Ptsi Haz. 27, 2011 5:24 pm

Cena öldü . Facepalm: WWE Champion John Cena Ringde !  869357

MVP de girebilir Feud'a , fakat pek iddiası olmaz bence . Yine de kendisinin bileceği iş .
    | The Champ |
    | The Champ |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Champ | Ptsi Haz. 27, 2011 5:27 pm

Out: MVP sen delimisin ? İddian yok hiç birşeyin yok herkes gelmesin + beni kontrol edemessin !

Cena kalkar.Batista ve MVP 'ye Clothesline çakıyor.İkisini kaldırıyor Double F-U yapıyor.Kemeri alıyor köşede kaldırıyor.Mikrofon ile THE CHAMP İS HERE ! diye bağırıyor.Ve ringten gidiyor.

( GELEN GEÇEN GELMESİN WWEC feuduna yeter ya ! İddianız yok! HBK yi HHH yi Batista'yı anladım ama size ne oluyor ? ! )
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak Ptsi Haz. 27, 2011 5:28 pm

| The Champ | demiş ki: Out: MVP sen delimisin ? İddian yok hiç birşeyin yok herkes gelmesin + beni kontrol edemessin !

Cena kalkar.Batista ve MVP 'ye Clothesline çakıyor.İkisini kaldırıyor Double F-U yapıyor.Kemeri alıyor köşede kaldırıyor.Mikrofon ile THE CHAMP İS HERE ! diye bağırıyor.Ve ringten gidiyor.

( GELEN GEÇEN GELMESİN WWEC feuduna yeter ya ! İddianız yok! HBK yi HHH yi Batista'yı anladım ama size ne oluyor ? ! )
    OUT : Undertaker ? 👽
    | The Champ |
    | The Champ |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Champ | Ptsi Haz. 27, 2011 5:30 pm

Out: Kilit gelsin şuraya ! Feudu batırdığınız için herkese teşekkür eder ellerinden öperim... !

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 8:18 pm