WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

2 posters

John Cena Ringde.

| The Champ |
    | The Champ |
    Jobber
    Jobber

John Cena Ringde. Empty John Cena Ringde.

Mesaj tarafından | The Champ | Paz Tem. 31, 2011 6:43 am

My Time İs Now John Cena ringe geliyor.Ringe yine kızgın giriyor ve konuşuyor.

- Contender maçında Triple H 'i yenmiş bulunmaktayım.Ve Sheamus'danda kısa sürede kemeri alacağım.RAW'da olduğu gibi buranında en iyisi olacağım.Ama öncelikle maça çok formda çıkmadım.Sona doğru noldu bilmiyorum ama o saçma Pedigree'ye mahsur kaldım.Ama sonra güzel bir AA ile maçı bitirdim.Tamam maçı hak edip kazandım ama.
    Maçtan sonra mayonezin gelip sevincimi engellemesi sinirlerimi gerdi.Ve oldukça sinirliyim.Kariyerimde bu kadar çok sinirlenmedim sayılır.Sinirlenince nolduğunu biliyorsunuz hedefime ulaşırım.Geçen hafta söz verdim ve kazandım.Şimdi bir daha söz veriyorum maça formda çıktığım takdirde o maç %100 benim olacaktır buna söz veriyorum.Ama öncelikle mayonez Sheamus hakkında konuşacağım.
    Sheamus efendi yani mayonez bey.Sen nedense son haftalarda aptallaşsın,delirmeye başladın ki bana saldırdın.Yoksa bunu göze alan RAW'daki aptallardan biri olmaz.Buradada bir aptal,manyak var oda sensin.Bana saldırdın.Bunun maliyeti WHC kemeri olacak.O kemeri senden alacağım.Sonra bende senin maçlarına saldıracağım.Veya gelecek hafta saldırırım.Sadece maçta değil ringdede saldırırım.Bunu aklına getirmeliydin.Geçen hafta yaptıklarım,bu hafta yaptıklarım seni hiç etkilememiş demekki ? Ringe hiçbir zaman çıkmıyorsun.Maç vaktinde çıkıyorsun Acemi şansı ile galip oluyorsun.O acemi şansı bu haftadan sonra olmayacak Sheamus.Sana güzel dersler verdikten sonra sen bakalım aptal tavırlara devam edecekmisin ? Umarım etmessin.Çünkü güreşde,WWE'de en güçlü olduğum zamana yakalandın mayonez suratlı ! Şimdi cezanı çekmeye hazır ol ve bekle Sheamus der ve köşeye çekilir,bekler...

Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

John Cena Ringde. Empty Geri: John Cena Ringde.

Mesaj tarafından Evolution's Animal Paz Tem. 31, 2011 7:41 am

Time To Play A Game çalar.HHH ring'e balyoz'u ile hızlı hızlı yürüyerek bir giriş yapar ve mikrofon alarak hemen konuşmasına başlar.

John Cena Ringde. 050806hhh1

Dostum,Şans !! Şans !! Şans !!.Seni tek kurtaran şey bu.Beni şans eseri yendin.Evet o Sheamus'u bende sevmiyorum ama dostum Sheamus'la karşılaştım.Defalarca çarpıştım ve sana şunu söylemek isterim.Sheamus her ne kadar rakibimde olsa çok iyi bir oyun çıkartıyor.Beni yendiğinden anlıyabilirsin.Dostum,Sheamus seni,beni yendiğinden daha kolay yenecektir buna emin ol,der ve güler.

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 9:32 pm