WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+30
Best In The Game
Land of Extreme
Rated RKO
PhEnOmFoReVeR
Made Punk Savior
The Paranormal Champion
The Legend Killer
HunteR
Second City Savior
Cult Of Personality
steiner01
Rated R-Cenation
The Enigmatic Champion
The Extinguished Champ
WTR's Déstt
Turkish Angel
Mr.Master
Buzzer Beater
MyGodChe
Game Hunter
Wrestling Doctor
The Straight Edge Savior
' FRodoM
Just Bring It™
| Rammstein |
A**hoLe
ChiLdren Of Bodom
The Last Outlaw
| The Apex Predator |
The Champ
34 posters

Güncel spor haberleri..

Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Güncel spor haberleri.. - Sayfa 3 Empty Geri: Güncel spor haberleri..

Mesaj tarafından Mr.Master Perş. Tem. 28, 2011 7:39 pm

Aguero'yu M.City kaptı.Agu,maç başına 170.000 dolar alacak.
    Second City Savior
    Second City Savior
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Second City Savior Paz Tem. 31, 2011 5:04 am

Kobe,Beşiktaş Yolcusu mu?

Siyah Beyazlı Takım Kobe ile Anlaşmaya Çalışıyor ve Bu Transfer %50 Gerçekleşebilir.Kobe Beşiktaş'ta Oynamaya Sıcak Bakıyor!
    HunteR
    HunteR
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından HunteR Paz Tem. 31, 2011 5:51 am

En iyi 10 Futbolcu

1. Lionel Messi (Barcelona)
    2. Karim Benzema (Real Madrid)
    3. Cristiano Ronaldo (Real Madrid)
    4. Mario Gomez (Bayern Münih)
    5. Robin Van Persie (Arsenal)
    6. Mats Hummels (Borussia Dortmund)
    7. Gerard Pique (Barcelona)
    8. Dimitar Berbatov (Manchester United)
    9. Sergio Agüero (Atletico Madrid)
    10. David Villa (Barcelona)
    10. Florent Malouda (Chelsea)
    The Legend Killer
    The Legend Killer
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Legend Killer Paz Tem. 31, 2011 6:23 pm

10 Futbolcu listesini kim yaptıysa Bale i unutmuş.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Paz Tem. 31, 2011 7:25 pm

The Legend Killer demiş ki:10 Futbolcu listesini kim yaptıysa Bale i unutmuş.

Spor Haberlerine yorum yapmak yasaktır,forum kurallarını okur musun?
    The Legend Killer
    The Legend Killer
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Legend Killer Paz Tem. 31, 2011 7:30 pm

Pardon özür dilerim dalmışım +1 uyarı verin bir hatam varsa
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Salı Ağus. 02, 2011 10:33 pm

Yeni teknik direktör Carvalhal!

Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe Carvalhal getirildi.

Beşiktaş’ta, şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunan teknik direktör Tayfur Havutçu dönene kadar teknik direktörlük görevine Portekizli Carlos Carvalhal getirildi.
    The Paranormal Champion
    The Paranormal Champion
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Paranormal Champion Perş. Ağus. 04, 2011 12:49 am

Real Madrid Tottenham'a Lassana Diarra'yı Verip Üstüne'de Para Verip Gareth Bale'yi Almayı Planlıyor.

Tottenham Menejeri Harry Redknapp Villareal'den Ayrılmak İsteyen Guiseppe Rossi'yi Takip Ediyor.

Chelsea Tottenham'dan Luka Modric İçin Teklifini 30 Milyon Pound'a Çıkardı.
    The Enigmatic Champion
    The Enigmatic Champion
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Enigmatic Champion Perş. Ağus. 04, 2011 4:56 am

NTV Spor demiş ki:Trabzonspor Şampiyonlar Ligi'ne veda etti

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme turu rövanş maçında Trabzonspor, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşılaştığı Portekizli rakibi Benfica ile 1-1 berabere kalarak Şampiyonlar Ligi'ne ön elemede veda etti. Bordo mavililer, yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam edecek.

Portekiz'deki maçı 2-0 kaybeden temsilcimiz, İstanbul'da 1-1 berabere kalarak Şampiyonlar Ligi'ne katılma ümidini yitirdi. Yoluna UEFA Avrupa Ligi Play-off turundan devam edecek olan Trabzonspor'un rakibi cuma günü çekilecek kuranın ardından belli olacak.

Trabzonspor deplasmanda oynadığı ilk maçın aksine, karşılaşmaya hızlı başlayan taraf oldu. Burak ve Paulo Henrique'nin hücumdaki etkili oyununa, Colman'ın da katkıda bulunması, bordo mavililerin etkinliğini artırdı.

9. dakikada hızlı gelişen Trabzonspor atağında Adrian Mierzejewski, Burak Yılmaz'ı çok güzel bir pasla savunmanın arkasına kaçırdı ancak hakem ofsayt kararı verdi. İlk maçta da hakemlerin çok tartışılan bir ofsayt kararı ile golü iptal edilen Trabzonspor, bu maçta da benzer bir karara maruz kaldı.

Trabzonspor kalesine çok nadir gelebilen Benfica, 19. dakikada golü buldu. Kullanılan taç atışında basit bir hata yapan Trabzonspor savunması, Nolito'nun golüne engel olamadı. Kaleci Tolga ile karşı karşıya kalan Nolito, zor bir durumda vuruşunu yapmasına rağmen, Benfica'yı 1-0 öne geçirdi.

Yediği golün moral bozukluğunu ilerleyen dakikalarda üzerinden atan Trabzonspor, beraberlik golünü de bulmayı başardı. Sol taraftan Celustka'nın ortasında, ceza alanı içinde topla buluşan Paulo Henrique, kalecinin sol tarafından topu filelere gönderdi ve maçta 1-1'lik eşitliği sağladı. İlk yarı da bu skorla tamamlandı.

İkinci yarının hemen başında Nolito, yüzde yüzlük bir gol pozisyonunda kaleci Tolga'yı geçemedi. Aimar'ın ortasında topla buluşan ilk golün sahibi Nolito, boş durumda çok güzel vurdu ancak Tolga güçlükle kornere çeldi.

Temsilcimiz Trabzonspor, maçın 59. dakikasında 10 kişi kaldı. Hava topu mücadelesinde dirseği rakibinin suratına gelen Adrian Mierzejewski, kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Hakem Aleksandar Stavrev yine oldukça ağır bir karar verdi.

10 kişi kalan ekibimiz, maçın kalan dakikalarında zaman zaman kalesinde net gol pozisyonları gördü. Trabzonspor 2-0 kaybettiği maçın rövaşında rakibi ile İstanbul'da 1-1 berabere kaldı ve Şampiyonlar Ligi'nden elendi.
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Cuma Ağus. 05, 2011 8:17 pm

Uefa Kupası Play Off Turu Eşleşmeleri
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Second City Savior
    Second City Savior
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Second City Savior Cuma Ağus. 05, 2011 10:09 pm

Polat ifade verdi

Galatasaray Eski Başkanı Adnan Polat, futbolda şike soruşturmasıyla ilgili iddialar kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdi, açıklamalar yaptı..
    Adnan Polat'ın işyerinde, Bülent Tulun'un kendisine gönderdiği iddia edilen ve teşvik primini belgelediği öne sürülen mektupla ilgili olarak arama yapılmıştı.

Polat bugün İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne konuyla ilgili ifade vermek için geldi ve yaklaşık 1,5 saat kaldığı emniyetten 15.45 civarında ayrıldı.

-POLAT NE DEDİ?-
    Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü Yerleşkesi'nden ayrılışı sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Polat, ''Bana yazıldığı iddia edilen mektupla ilgili bilgi alındı. Ben de verdim'' dedi.

''Başka bir şey soruldu mu?'' şeklindeki soru üzerine Polat, ''Hayır. Sadece mektupla ilgili görüş ve bilgilerimi aktardım. Zaten ben mektuptan dün haberdar oldum. Bildiklerimi de anlattım'' diye konuştu.

Emniyette yaklaşık 2 saat kaldıktan sonra ayrılan Polat'ın, yerleşkeye girişi sırasında kimlik kontrolüne tabi tutulduğu görüldü.
    Made Punk Savior
    Made Punk Savior
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Made Punk Savior Cuma Ağus. 05, 2011 10:49 pm

Fenerbahçeye ceza verdiler şike yaptılar diye şimdi Galatasarayda. Twisted Evil Bu arada Teşekkürler.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Cuma Ağus. 05, 2011 10:51 pm

The Flash | Legend demiş ki:Fenerbahçeye ceza verdiler şike yaptılar diye şimdi Galatasarayda. Twisted Evil Bu arada Teşekkürler.

Yorum yapmak yasak.
    Made Punk Savior
    Made Punk Savior
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Made Punk Savior Cuma Ağus. 05, 2011 10:57 pm

WTR's Déstt demiş ki:
    The Flash | Legend demiş ki:Fenerbahçeye ceza verdiler şike yaptılar diye şimdi Galatasarayda. Twisted Evil Bu arada Teşekkürler.

Yorum yapmak yasak.

A doğru unutmuştum.Afedersiniz.
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Cuma Ağus. 05, 2011 11:51 pm

Alex: ''Futbolu bırakırım!''

_________________________________________________________________________________________

Fenerbahçe Kaptanı Alex de Souza, hakkında çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı; iddiaları sert bir dille cevapladı..

Alex'in kendine ait internet sitesinde yer alan açıklaması şöyle:
    "Şüphesiz 2010-2011 sezonu kariyerimdeki en zor sezon oldu. Takım olarak korkunç kötü bir başlangıç yaptık ve ben de kulüp içerisinde dahil çok konuşulup soruşturuldum. O durum beni çok rahatsız ediyordu. Kulüpte altı sezon geçirmiştim ve bir kez daha değerimi kanıtlamak zorundaydım.

Bu bireysel durum, Bursa şehrinde oynayacak olduğumuz Bursaspor maçından önce olumlu anlamda değişmeye başladı. Hocamız Aykut Kocaman ile olağan konuşmalarımızdan daha uzun süreli ve farklı bir konuşma yaptık ve bu maçtan itibaren bu durum benim adıma olumlu olarak gelişmeye başladı. Takım olarak sorunlarımızı çözmeye Kadıköy’de aldığımız Trabzon galibiyeti ile başladık.

Çok sert maçlar oynadık, zorluk derecesi çok yüksek maçları kazandık ve ikinci yarıda Trabzonspor’un verimliliğinin düşmesini bekledik. Unutulmaz maçlar oynadık. 20 dakikada kopardığımız Trabzonspor maçı, deplasmanda oynadığımız Beşiktaş maçı, son dakikalarda galibiyete ulaştığımız deplasmandaki Galatasaray derbisi, son saniyede kazandığımız Gaziantepspor maçı, Lugano'nun golü ile kazandığımız Karabükspor maçı, fantastik bir geri dönüşle kazandığımız Bucaspor maçı ve son saniyelerine kadar hiçbir şeyin garanti olmadığı Sivasspor maçı unutulmazdı. Prim kazandık, prestij kazandık ve sahada UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki yerimizi kazandık. Taraftarımızla birlikte çok kutlamalar yaptık çünkü bunu gerçekten hak ettik.

Tatile çıktım, ailemle birlikte dinlendim ve ilk idman haftasında, savcılık tarafından yürütülen soruşturma başladı. Soruşturma hakkında hiçbir zaman konuşmadım ve konuşmayacağım. Çünkü benim konuşacağım konu değil. Böyle bir şey yapmam çünkü her şeyden önce ben bir futbolcuyum. Kulüp yöneticileri ile pazarlıklar yada politika hakkında konuşmam. Sadece futbol hakkında konuşurum!!!

Fakat futbol sahası sınırları içinde oynanan futbol hakkında konuşmayı seviyorum. Futbol kulislerinin içerisinde hiçbir zaman bulunmadım, hiçbir zaman bu şekilde kendimi kirletmeyeceğim gibi, bu olaylardan nefret ederim. Ben futbol oynayıp, saha içerisindeki sıkıntıları çözmek üzere yetiştirildim. Kazanarak, kaybederek ama her zaman futbolun taleplerine saygı duyarak hareket ederim.

Ligin başlangıç tarihinin 5 Ağustos’tan 9 Eylül’e ertelenmesinden sonra ailemle birlikte kafamızı dinlemek ve her gün medyada çıkan birbiriyle uyumsuz bilgi kirliliğinden uzaklaşmak amacıyla Türkiye dışına çıktık.

Futbol hakkında haberler görmeye alışkınım fakat maalesef son bir ay içerisinde futboldan konuşulmuyor.

Sürpriz, üzüntü ve özellikle de öfkeyi ben İstanbul’a döndükten sonra daha fazla yaşadım. Bir gazetede ismimin savcı tarafından yürütülen bu soruşturmanın içine katıldığı yönündeki haberi gördüm. Evet benim katılımım etkili oldu ama benim katılımım saha içerisinde oldu.

Deli gibi çalıştım , zamanımdan fedakarlık ettim, ağrılarla oynadım, limitime kadar zorladım ve bu yüzden 28 tane gol attım ve bir sürü gol pasında pay sahibiydim. Ben bunları yaparken takım arkadaşlarımın da aynısını yaptığını gördüm. Hukuka aykırı hiçbir durumun içerisinde ismimin geçmesine izin vermem, vermeyeceğim.

Benim ismim ve karakterim, ortaya atılan bu aptal güvensizlik ortamının üstündedir. Eğer herhangi bir kişi, bu saha dışı olaylara katıldığıma dair bir virgül bile kanıtlarsa, futboldan bütün kazandıklarımı geri veririm ve ayni anda futbolu bırakırım. Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararının beklentisi içerisindeyim ve ayni zamanda Türk Futbolu'nun ileriye gitmesinin destekçisiyim.

Kucak dolusu sevgiler, görüşmek üzere."
    Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Rated RKO C.tesi Ağus. 06, 2011 12:08 am

Rakiplerimiz belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde Play-off eşleşmelerinde Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor'un rakipleri belli oldu.

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Benfica'ya elenen Trabzonspor da UEFA Avrupa Ligi play-off turunda seri başı takımlar arasına giremedi.

Trabzonspor, play-off turunda İspanya'nın Athletic Bilbao takımıyla eşleşti. Turun ilk maçı Trabzon'da oynanacak.

İsviçre'nin Nyon kentinde çekilen kurada, seri başı takımlar arasında yer alan Beşiktaş, Rusya'nın Alania Vladikavkaz takımıyla eşleşti. Beşiktaş ilk maçı sahasında oynayacak.

Play-off turunda seri başları arasında yer almayan Bursaspor ise Belçika'nın Anderlecht takımıyla mücadele edecek. Bursaspor ile Anderlecht arasındaki ilk maç Bursa'da oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi play-off turunda ilk maçlar 18 Ağustos'ta, ikinci maçlar ise 25 Ağustos'ta yapılacak ve tur atlayan takımlar grup maçları oynamaya hak kazanacak.

Ligde grup maçları 15 Eylül'de başlayacak. Kupanın finali 9 Mayıs 2012'de Bükreş'te oynanacak.

Diğer eşleşmeler de şu şekilde;

Spoiler:
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme Ptsi Ağus. 08, 2011 7:58 am

NBA'de yönetimler ile oyuncular arasındaki görüşmelerde orta yolun bulunamaması ve lokavt süresinin uzaması beklentisi, ligin önemli yıldızlarının soluğu Avrupa'da almasına yol açıyor. Birçok NBA oyuncusu, menajerleri aracılığıyla kulüplerin kapısını çalarak, lokavt süresinde kendilerini transfer edip etmeyeceklerini soruyor.

NBA'deki kulüpleriyle sözleşmeleri biten oyuncular tüm sezon kalabilecekleri için daha rahat hareket ederken, kontratlı oyuncuların 'lokavt süresince' şartı, kulüpleri düşündürüyor.

NBA'de kulüp sahipleri, zarar ettiklerini belirterek, oyuncuların uzun süreli kontratlarını istemediklerini belirtseler de, yıldızlar geri adım atmıyor. Yapılan zararların kendi kazançlarına dokunmadan giderilmesi gerektiğini savunan oyuncular ile yöneticiler arasında kısa sürede bir çözüme varılması beklenmiyor.

Akın akın geliyorlar
    Lokavt süresince maaşlarını alamayacak olan oyuncular da bu süreyi boş geçmemek için kendilerine oynayacak kulüp arıyor. Bu durum da, Avrupa Ligleri'nin birbirinden önemli yıldızlara ev sahipliği yapmasına neden oluyor.

Beşiktaş'ın Deron Williams'ı transfer etmesi, Kobe Bryant transferinde önemli yol kat etmesi ve Ömer Aşık ile de ilgilenmesi dikkatleri bu kulübün üzerine toplarken, Anadolu Efes'in Ersan İlyasova'yı renklerine katması da yılın flaş transferleri arasında gözüküyor. Hidayet Türkoğlu'nun da lacivert-beyazlılar ile pazarlık halinde olması, Mehmet Okur'un adının Fenerbahçe Ülker ile anılması, önümüzdeki günlerde ligimize yeni yıldızların gelebileceğini de gösteriyor.

LOKAVT DÖNEMİNDE KESİNLEŞEN TRANSFERLER
    Deron Williams
    Beşiktaş

Ersan İlyasova
    Anadolu Efes

Darius Songalia
    Galatasaray

Nicolas Batum
    Nancy

Nenad Krstiç
    CSKA Moskova

DaviD Andersen
    M.Siena

Timofey Mozgov
    Khimki

Sonny Weems
    Z.Kaunas

Acie Law
    Partizan

Jordan Farmar
    Maccabi
    Second City Savior
    Second City Savior
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Second City Savior C.tesi Ağus. 13, 2011 12:23 am

Yıldırım ne zaman taburcu olacak ?

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunduğu Metris Cezaevinde rahatsızlanan Yıldırım, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı.

Şişli Etfal Hastanesi Başhekimliği tarafından yapılan açıklamada Aziz Yıldırım'ın birkaç gün hastanede kalacağı açıklandı.
    The Extinguished Champ
    The Extinguished Champ
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Extinguished Champ C.tesi Ağus. 13, 2011 1:39 am

Cesc evine !

Barcelona, Arsenal ne kadar zorluk çıkarsada alt yapıdan yetiştirdiği oyuncusu Cesc Febregas'ı 5 yıllığına renklerine kattı. Barça, Arsenal'e 35 Milyon € + 5 Milyon € taksit verece. Fabregas'ın Pazartesi imzayı atılacağı tahmin ediliyor.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt C.tesi Ağus. 13, 2011 2:37 am

Lugano'dan net yanıt!
    Fenerbahçe'nin başarılı savunma oyuncusu Diego Lugano, ayrılacağı hakkındaki dedikodulara net yanıt verdi.

Uruguay Milli Takım kaptanı Diego Lugano, Juventus'a transfer olacağı yönündeki iddiaları bir kez daha yalanladı.

Uruguay Ulusal Petrol, Alkol ve Limanlar İdaresi ile milli takım vakfı Fundacion Celeste'nin 'Oynayarak büyüme' projesinin tanıtımına katılan Fenerbahçeli oyuncu, Türkiye'de kalacağını söyledi.

Lugano, "Fenerbahçe ile sözleşmem var. Türkiye'de olağanüstü bir durum yaşanmadığı müddetçe orada olacağım. İki hafta sonra transfer dönemi kapanıyor, bu süre içinde her şey olabilir. Benim kişisel arzum Fenerbahçe'de kalıp Şampiyonlar Ligi'nde oynamak. Ama daha önce söylediğim gibi, eğer her şey ters gider ve kulüp küme düşerse, ayrılmam kaçınılmaz olur" diye konuştu.

Uruguaylı gazetecilerin Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkında ve şike iddialarına yönelik sorularına ise Lugano, "Türkiye'de yaşananlar Türk futbolunun ve orada oynayan tüm futbolcuların üzerinde şaibeler yaratabilecek korkunçlukta. Futbol pazarı her seferinde daha da sertleşen bir mecra. Ama şike iddiaları işleri iyice karmaşıklaştırıyor ve içinden çıkılmasını güçleştiriyor. Türk futbolunun üzerinde çıkmayacak lekeler bırakıyor" yanıtını verdi.
    Best In The Game
    Best In The Game
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Best In The Game Ptsi Ağus. 15, 2011 3:14 am

Bernabeu'da DEV buluşma!
    İspanya Süper Kupası'nda dünya devi iki takım Real Madrid ile Barcelona, bu akşam kozlarını paylaşıyor. Dünya nefesini tuttu bu maçı bekliyor.

İspanya Süper Kupası ilk maçında dünya futbolunun iki devi Real Madrid ile Barcelona karşı karşıya gelecek. Santiago Bernebeu Stadı'nda TSI 23.00’te başlayacak mücadeleyi hakem Fernando Vitienes yönetecek. 5 kıtada 147 ülkede 500 milyon kişi tarafından takip edilecek zorlu 90 dakikayı Kanal D naklen yayınlayacak.

Geçtiğimiz sezonun sonunda arka arkaya 4 El Clasico oynayan devlerden Barcelona Şampiyonlar Ligi ve İspanya Ligi şampiyonluğunu, Real de Kral Kupası’nı kazanmıştı. Ancak Barça’nın rakibini ligin ilk yarısında 5-0 yendiği tarihi maç uzun süre unutulmadı. Ardından Şampiyonlar Ligi’nde tartışmalı hakem kararlarına sahne olan karşılaşmalar da ezeli rekabet tarihine yeni bir sayfa ekledi.

Nuri Şahin ve Hamit Altıntop’un sakat olduğu Real Madrid'de, Mesut Özil sahada olacak. Katalanlar’da ise Pique ve Busquets’in sakatlıklarının düzeldiği öğrenildi.

Bu maçın rövanşı, 17 Ağustos’ta Nou Camp’ta oynanacak.

Bu akşamki mücadele yeni sezonun ilk El Clasico’su olması açısından büyük önem taşıyor. Geçen sezon 3 kulvarın 2’sinde rakibinden geri kalan Mourinho’nun Real Madrid’i, kadrosunu Nuri Şahin ve Hamit Altıntop gibi milli futbolcularımızla güçlendirdi. Barcelona’da toplam 37 milyon Euro’ya Şilili yıldız Alexis Sanchez’i kadrosuna katarak bu yaz Avrupa’nın en flaş transferlerinden birine imza attı.

MUHTEMEL 11'LER

REAL MADRİD

Casillas
    Ramos
    Carvalho
    Pepe
    Coentrao
    Khedira
    Alonso
    Mesut Özil
    Di Maria
    Ronaldo
    Benzema

BARCELONA

Valdes
    Dani Alves
    Pique
    Puyol
    Abidal
    Mascherano
    Xavi
    Iniesta
    Pedro
    Messi
    David Villa

STAT: Santiago Bernabeu
    SAAT: 23.00
    HAKEM: Fernando T.Vitienes
    YAYIN: Kanal D
    ShowTime
    ShowTime
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından ShowTime Ptsi Ağus. 15, 2011 9:22 pm

Fenerbahçe Kulübü, teknik direktör Cihat Erbil'in vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, ''Cihat Erbil'in vefat ettiği haberini üzüntüyle öğrendik. Erbil'e Allah'tan rahmet, ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.''
    ShowTime
    ShowTime
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından ShowTime Ptsi Ağus. 15, 2011 9:23 pm

Beşiktaşlı futbolcu Manuel Fernandes, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Rusya'nın Alania takımı ile 18 Ağustos Perşembe günü İstanbul'da yapacakları karşılaşmadan avantajlı bir skor elde etmek istediklerini söyledi.

Portekizli futbolcu, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, bu sezon, geçtiğimiz sezondan daha iyi bir performans sergileyeceklerine inandığını anlattı.

UEFA Avrupa Ligi play-off turunda karşılaşacakları Alania'nın ikinci lig takımı olmasına rağmen iyi bir ekip olduğunu belirten Fernandes, ''Tüm amacımız kendi sahamızda avantajlı bir skor elde edip, Rusya'ya rahat bir şekilde gitmek'' dedi.
    ShowTime
    ShowTime
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından ShowTime Ptsi Ağus. 15, 2011 9:23 pm

Atletico Madrid'in yeni transferi Arda Turan, kulüp televizyonuna verdiği röportajda, "En büyük hayalim, Real Madrid'e gol atıp sahamızda maçı kazanmak" dedi.

Arda, Atletico Madrid'e geldikten sonra ilk özel röportajını, kulübün televizyonuna verdi. 24 yaşındaki milli futbolcu, "Benim için güler yüz ve samimiyet çok önemli, Atletico'da bunu hissettim. Beni karşılayan yetkililer, başkan ve teknik heyette sıcak kanlılığı hissettim. İnsanın işini iyi yapabilmesi için çok güzel bir ortam. İstanbul'dan, Galatasaray'dan ayrıldığım yer, evim gibiydi. Ve evimden çıkıp diğer evime gelmiş gibi bir duygu hissettirdi, o yüzden çok mutluyum. Yani ailemden ayrı bir yerde gibi değil, ailemin içine gelmiş gibi hissediyorum" diye konuştu.

Atletico Madrid taraftarı için "Onları gerçekten çok seviyorum, sebebi ise her zaman takımlarının yanında olmaları, çok para veren değil de çok mücadele eden insanlarla beraber olmaları" diyen Arda, Atletico Madrid taraftarının gerçeğini yansıttığını, o yüzden onlarla beraber çok önemli başarılara imza atmak istediğini dile getirdi. Arda, "En önemlisi, takımın bir parçası olmak istiyorum. Takım için savaşıp, takım için mücadele etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Milli futbolcu, Atletico Madrid'de şu ana kadar dışarıdan tanıdığı, başta Forlan olmak üzere Reyes, Thiago, Godin ve Lopez gibi futbolcuların çok üstün düzeyde olduklarını söyleyerek, bu futbolcularla birlikte oynamanın ve birlikte olmanın çok zevkli olacağını düşündüğünü vurguladı.
    ShowTime
    ShowTime
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından ShowTime Ptsi Ağus. 15, 2011 9:25 pm

Beşiktaş'ta bu sabah yapılan antrenmanda sakatlanan Necip Uysal'ın 10 gün sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Beşiktaş Kulübü Doktoru Devrim Urgun, sağ ayak bileğine darbe alan ve çalışmayı yarıda bırakan Necip Uysal'ın, yapılan tetkiklerde sağ ayak bileği dış bağında yırtık olmadığı ancak ödem bulunduğunun tespit edildiğini kaydetti.

Dr. Urgun, ''Tedavisine hemen başlanan oyuncumuz, perşembe günkü Alania maçında forma giyemeyecek. Necip Uysal, 10 gün sahalardan uzak kalacak'' diye konuştu.

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 4:23 am