WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+30
Best In The Game
Land of Extreme
Rated RKO
PhEnOmFoReVeR
Made Punk Savior
The Paranormal Champion
The Legend Killer
HunteR
Second City Savior
Cult Of Personality
steiner01
Rated R-Cenation
The Enigmatic Champion
The Extinguished Champ
WTR's Déstt
Turkish Angel
Mr.Master
Buzzer Beater
MyGodChe
Game Hunter
Wrestling Doctor
The Straight Edge Savior
' FRodoM
Just Bring It™
| Rammstein |
A**hoLe
ChiLdren Of Bodom
The Last Outlaw
| The Apex Predator |
The Champ
34 posters

Güncel spor haberleri..

The Legend Killer
    The Legend Killer
    Jobber
    Jobber

Güncel spor haberleri.. - Sayfa 5 Empty Geri: Güncel spor haberleri..

Mesaj tarafından The Legend Killer Salı Ağus. 16, 2011 10:37 pm

Şampiyonluğumuz şaibesiz
    Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, "Bursaspor Kulübünde yenmiş, içilmiş hiçbir şey olmadığını hepinizin bilmesini istiyorum" dedi.
    Yazıcı, Özlüce Tesisleri'nde 2. başkan Haluk Özkıyıcı ve hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Öztürk Yazıcı ile basın toplantısı düzenledi.

Diğer yönetim kurulu üyelerinin de tam kadro olarak izlediği basın toplantısında Yazıcı, toplantıyı akıllarda soru işareti kalmaması adına dava süreci ve diğer konulardaki tüm sorulara açıklıkla yanıt vermek için düzenlediğini söyledi.

Bir gazetecinin, ''Dava süreci sonrası hiç istifa etmeyi düşündünüz mü?'' yönündeki sorusu üzerine Yazıcı, şunları söyledi:

''Bazen, 'şampiyonluk sonrası görevi keşke bıraksaydım' diye düşünüyorum. Ancak o dönem 'Bursaspor'un şampiyonluğu tesadüf' diyenler oldu. Eğer o dönem bıraksaydım popülizm yapmış olacaktım; tarihe geçen bir başkan, bitti... Benden sonrası tufan.. Ben, zoru seçtim. Şampiyonluktan daha büyük makam yok ki. Biz devam kararını Bursaspor'un geleceği için verdik. Geçen sezon da yaşanan birçok olumsuzluklara rağmen ligi 3'üncü bitirdik. Bursaspor'un lig tarihinde daha önce 3'üncülüğü yok. Ben bugün varım, yarın yokum ama bıraktığım zaman Bursaspor zirve takımı olmalı.
    Artık insanlar 'ben Bursasporluyum ve bundan gurur duyuyorum' diyor. Biz de bu durumdan dolayı gurur duyuyoruz. Bugün bizim yaşadıklarımız çok zor şeyler ve inşallah kimsenin başına gelmez. Bizim yaptıklarımız usül hataları. Yenme, içme söz konusu değil. Bursaspor Kulübünde yenmiş, içilmiş hiçbir şey olmadığını hepinizin bilmesini istiyorum. Bizden evvelki herkes fazlasıyla yapmış. Öyle yapmaları gerekiyormuş yapmışlar. Bütün uğraşımız Bursaspor'u daha iyiye gitmesi için.''

-FUTBOLDA ŞİKE İDDİALARI
    Yazıcı, ''Futbolda şike iddialarına ilişkin soruşturma hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyiz?'' sorusuna, ''Bu konuda fazla konuşmayı doğru bulmuyorum. Ancak şunu söyleyebilirim, bütün Türkiye'nin ana gündem maddesi olan bir konuda Bursaspor'un adı bile geçmiyor. Bizim şampiyonluğumuzda en ufak bir şaibe yok. Ayrıca, Bursaspor'un hakları açısından konunun yakın takipçisiyiz'' yanıtını verdi.
    Bursaspor'un cezasının indirilmesi konusundaki görüşünün sorulması üzerine de Yazıcı. ''Girişimlerimiz var ve sanıyorum ciddi bir indirim olacak. Çünkü bu kadar bir cezayı haketmiyorduk' değerlendirmesinde bulundu.

Yazıcı, Vederson'un TFF tarafından tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine ilişkin soruya, ''Bize bilgi gelmeden birşey söyleyemem. Bilgiler gelince sizinle paylaşırız'' yanıtını verirken, bir dönem beraber çalıştıkları eski 2. başkan Osman Çelik'in, bir yerel gazetede yer alan, ''Ben onlara yapma dedim, yaptılar. Ben bizzat gördüm'' sözlerinin anımsatılması üzerine, ''Osman Çelik ile beraber çalıştık. O da vardı. Ondan sonra da başkanlık yarışı oldu aramızda. Öyle bir şey vardı da kongrede niye çıkıp söylemedi. Biz bir kuruşun bile hesabını veririz'' dedi.

-''BURSA KÜÇÜK, HERKES BİRBİRİNİ TANIR''
    İbrahim Yazıcı, dava süreci sonrası taraftarların, camianın kendilerine yönelik desteğine şaşırmadığını belirtti.

''Herkes beni de dava eden şahısları da biliyor'' diyen Yazıcı, şunları kaydetti:

''Bursa büyük gibi görünse de aslında küçük bir kent. Bursa küçük, herkes birbirini tanır. Kimin ne olduğunu herkes bilir. Şikayet dosyasında geçen isimleri Bursa gayet iyi tanıyor. Geçen sene şampiyonluk sonrası yaptığım bir açıklamada, 'bu adamlar bizim şampiyonluğumuzu da dava eder' demiştim. Dediğim çıktı.''

Yazıcı, ''Şikayet eden kişilerle görüşmeniz oldu mu?'' yönündeki soruyu ise, ''Ben bu kişileri muhatap kabul eder miyim. O zaman kendimde eksiklik hissederim'' diye yanıtladı.

-ÖZTÜRK YAZICI-
    Bursaspor'un hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Öztürk Yazıcı da savcılık tarafından, 35 yönetici, profesyonel yönetici ve çalışan hakkında, ''suç örgütü kurmak'', ''suç örgütüne üye olmak'', ''zimmet'' başlıklı davanın ilk duruşmasının 28 Ekim'de görüleceğini söyledi.

Sanık grubunda eski başkanlardan Erkan Körüstan ve birçok eski yöneticinin yer aldığını ifade eden Yazıcı. ''Soruşturmanın gizliliği prensibini ihlal etmemek için bu konuyla ilgili fazla konuşmak istemiyoruz. Yüce Türk adaletine güveniyoruz ve bu dava sonucu aklanacağımıza inanıyoruz'' dedi.

Yazıcı, kulübün zarara uğratıldığına ilişkin davalarda ise ''takipsizlik' kararı verildiğini sözlerine ekledi.
    The Legend Killer
    The Legend Killer
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Legend Killer Salı Ağus. 16, 2011 10:38 pm

Manisaspor'da yeni dönem
    Spor Toto Süper Lig'de yer alan Manisaspor, teknik direktör Kemal Özdeş ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
    Manisa 19 Mayıs Stadı'ndaki imza töreninde konuşan Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, önceki teknik direktör Hikmet Karaman'ın profesyonellik çerçevesinde, çalışmak istemediğini belirterek kulüpten ayrıldığını anımsattı.

Hikmet Karaman'ın ardından listelerindeki tek teknik direktör adayının Manisalı Kemal Özdeş olduğunu ifade eden Yaralı, kulübün kongre süreci de düşünülerek Kemal Özdeş ile 1 yıllık sözleşme imzalandığını söyledi.

Yaralı, Özdeş'in daha önce Manisaspor'da Ersun Yanal'ın yardımcılığını yaptığına işaret ederek, şöyle dedi:

''Süper Lig'de bir yerden başlaması gerekiyordu, bunun kendi memleketinin takımı olması avantaj. Milli Takım'da misyonunu ve vizyonunu bize göre de kendisine göre de tamamladı. Bizlerle birlikte çalışmaya hazır olduğunu belirtti ve anlaştık. 5 ya da 10 yıllık da anlaşırız, bizim için önemli olan bu aşının tutmasıdır. Kendisi ve teknik ekibiyle ilgili bir tereddütümüz yok. Anlaşma süresi ile ilgili sorunumuz yok, para konusunda da sıkıntı yaşamadık ve bizim görüşlerimiz çerçevesinde verilen göreve hazır olduğunu söyledi. Kemal hocamız kendi ekibiyle birlikte Manisaspor'a gelmiştir.''

İyi bir kadroya sahip olduklarını ifade eden Yaralı, ''Ancak muhakkak ki birkaç rotasyon, gelenler, gidenler olabilir'' diye konuştu.

Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş de yaklaşık 4 yıl aradan sonra memleketine dönmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

Takımı iyi bulduğunu, çok büyük bir eksikliğin bulunmadığını vurgulayan Özdeş, ''Fark yaratan, sürekli üreten bir takım olmak öncelikli hedefimiz. Bunu başaracağımıza inanıyorum. Takım, Türkiye liginin en şanslı takımlarından birisi, çünkü geçtiğimiz yıl birlikte oynayan bir iskelet kadroya sahip. Takıma her zaman yeni oyuncular katılabilir ama bunlar Manisaspor'un ve Türk futbolunun misyonuna hizmet edecek futbolcular olacaktır'' ifadesini kullandı.
    The Legend Killer
    The Legend Killer
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Legend Killer Salı Ağus. 16, 2011 10:38 pm

Cüneyt Çakır yarı final yönetecek
    Haziran 2011'den bu yana ''elit kategoride'' yer alarak Avrupa'nın en üst 23 hakemi arasına giren Cüneyt Çakır, Kolombiya'daki FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası'nda Fransa ile Portekiz arasında oynanacak yarı final maçını yönetecek.
    Medellin'deki 40 bin kişilik Atanasio Girardot Stadyumu'ndaki karşılaşma 17 Ağustos Çarşamba'yı 18 Ağustos Perşembe'ye bağlayan gece TSİ 01.00'da başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, maçta Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Cezayir'den Cemal Hamidu da maçın dördüncü hakemi olacak. Bu önemli karşılaşma TRT Spor'dan da naklen yayınlanacak.

Bu karşılaşma Cüneyt Çakır'ın turnuvada yöneteceği 5. maç olacak. Çakır, daha önce gruplarda, Brezilya-Mısır, Uruguay-Yeni Zelanda ve Ekvador-Kosta Rika maçlarını yönetmiş, çeyrek finalde de Meksika-Kolombiya maçında düdük çalmıştı.

Cüneyt Çakır ayrıca 2. turda da İspanya-Güney Kore maçında 4. hakem olarak görev almıştı.

Hakem Çakır'ın bu yıl yönettiği uluslararası maçlar şöyle:

14 Ağustos 2011 Meksika-Kolombiya 20 Yaş Altı Dünya Kupası
    6 Ağustos 2011 Ekvador-Kosta Rika 20 Yaş Altı Dünya Kupası
    3 Ağustos 2011 Uruguay-Yeni Zelanda 20 Yaş Altı Dünya Kupası
    30 Temmuz 2011 Brezilya-Mısır 20 Yaş Altı Dünya Kupası
    4 Haziran 2011 Portekiz-Norveç EURO 2012 grup elemesi
    29 Mart 2011 İngiltere-Gana Hazırlık karşılaşması
    17 Mart 2011 Manchester City-Dinamo Kiev UEFA Avrupa Ligi 3. tur
    24 Şubat 2011 Villarreal-Napoli UEFA Avrupa Ligi 2. tur.
    _KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Çarş. Ağus. 17, 2011 12:06 am

EBoue transferi beni çok sevindirdi biraz yaşlı ama iyi oyncu Arda'nın yerinede Keita'nın gelmesi şart. Wink
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Çarş. Ağus. 17, 2011 12:08 am

Yorum yapmak yasak değil mi ? Ben yasak diye biliyorum.
    _KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Çarş. Ağus. 17, 2011 12:09 am

Bilmiyordum yasaksa özür dilerim. Sad
    _KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Çarş. Ağus. 17, 2011 10:44 pm

Flood için özür.
    Keita yuvaya döndü..
    Transferlerde hız kesmeyen ve kadrosunu yıldız oyuncularla dolduran Galatasaray, eski oyuncusu Fildişili Abdul Kader Keita'yı renklerine bağladı..Oyuncuyu Galatasaray 1 yıllığına kiraladı.

Bir Fener eksikti.
    Türkiye Futbol Federasyonu’nun şike dosyasıyla ilgili verdiği kararla rahatlayan Fenerbahçe’de transfer harekatı başladı. Kardemir Karabükspor’dan alınan Emmanuel Emenike’yi, şike soruşturmasında gözaltına alınınca, “Artık Türkiye’de duramam” demesinin ardından Rusya’nın Spartak Moskova takımına satmak zorunda kalan yöneticiler, Daniel Güzia’nın da ayrılmak için gün saymasının ardından forvet arayaşına girişti. Elinde golcü olarak sadece Niang ve Semih’in kalmasını dikkate alan teknik direktör Aykut Kocaman’ın raporu doğrultusunda harekete geçen Fenerbahçeli yöneticilerin, Diego Forlan için Atletico Madrid’e teklifte bulunduğu belirlendi. Galatasaray’ın transfer etmek için uzun süre uğraş verdiği ancak başarılı olamadığı Uruguaylı golcü için daha sonra Beşiktaş da devreye girmişti. Fenerbahçe kurmaylarının, Forlan konusunda ilk resmi adımı attıkları ve Atletico Madrid kulübüne, bir yazı gönderdikleri kaydedildi. Forlan’a talip olduklarını dile getiren yöneticilerin, İspanyol ekibinden gelecek yanıta göre, bir yol haritası çizecekleri belirtild
    _KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Çarş. Ağus. 17, 2011 10:48 pm

Arda'ya 250, Fabregas'a 30 bin kişi
    Atletico Madrid tarihinde ilk kez yeni transfer olan bir oyuncu için Vicente Calderon'da sahaya taraftar alırken, Arda'nın seyirciyle buluşması hiç de beklenildiği gibi olmadı.Yaklaşık 250 taraftar milli futbolcuya sevgi gösterilerinde bulunurken, katılımın az olması Madrid'de dün 34 dereceyi bulan hava sıcaklığına ve tatile bağlandı.Ancak önceki gün aynı saatlerde Barcelona Nou Camp'ta Fabregas'ı tanıtırken 30 derecelik sıcaklığa rağmen 30 bin taraftar katılmıştı.

''Efsana Olacağım''
    Galatasaray’dan 12 milyon Euro bedelle Atletico Madrid’e transfer olan Arda Turan, yeni hayatına alışmaya çalışıyor. Yaptığı seçimden dolayı çok mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren başarılı oyuncu, FANATİK’e özel açıklamalarda bulundu. Şu anda uyum sürecinde olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, “Uyum süresi çok önemli. Hayatımda ilk defa Galatasaray dışında bir takımda oynayacağım. Yeni bir ortam ve yeni bir macera olacak” ifadelerini kullandı. Kendisine çok güvendiğinin altını çizen Arda, “Adımı Atletico Madrid’in efsaneleri arasına yazdıracağım. Madrid taraftarlarının ne kadar tutkulu ve ateşli olduklarını biliyorum. Onlarla bütünleşme konusunda problem yaşayacağımı sanmıyorum” diye konuştu.

‘Hayalim Real’e gol atmak’
    Arda Turan, dün Atletico Madrid’in kulüp televizyonuna da röportaj verdi. Milli futbolcumuz, röportajda şunları söyledi: “Benim için güler yüz ve samimiyet çok önemli, Atletico’da bunu hissettim. İstanbul’dan, Galatasaray’dan ayrıldığım yer, evim gibiydi. Ve evimden çıkıp diğer evime gelmiş gibi bir duygu hissettirdi,
    o yüzden çok mutluyum. Yani ailemden ayrı bir yerde gibi değil, ailemin içine gelmiş gibi hissediyorum. Atletico Madrid taraftarını çok seviyorum. Onlarla birlikte çok önemli başarılara imza atmak istiyorum. En büyük hayalim, sahamızda Real Madrid’e gol atmak ve maçı kazanmak.” Arda ayrıca Messi ve Ronaldo’nun dünyanın en iyi oyuncuları olduğunu söyledi ve onlara karşı mücadele etmenin çok zevkli olacağını belirtti.
    _KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Çarş. Ağus. 17, 2011 10:49 pm

La Liga da ertelendi!
    İspanya Futbolcular Derneği (AFE) ile Profesyonel Futbol Ligi (LFP) arasında yapılan toplantıda taraflar arasında anlaşma sağlanamadığı için, La Liga'nın bu haftasonu başlamayacağı belirtildi.AFE ile LFP arasında bugün yapılan toplantı sonrasında basına kısa açıklama yapan LFP Başkanı Jose Luis Astiazaran, "Anlaşma yok. AFE bu hafta için grev kararını sürdürüyor. Cuma günü tekrardan görüşeceğiz ve gerekirse tüm haftasonu da görüşmeler devam edecek" dedi.
    Taraflar arasındaki anlaşmazlıkların temelinde, ekonomik sıkıntıda olan ve yasal yardım alan 7 kulübün, futbolcularına olan toplamda 58 milyon avrodan fazla borcun ödenememesi konusu yer alıyor. AFE, yasal yardım alan ekonomik krizdeki kulüplerin futbolcularına ayrılan sezon başına 10 milyon avroluk fonun az olduğunu savunurken, maaşlarını alamayan futbolcular için oluşturulan bu fonun yükseltilmesini talep ediyor.
    İker Casillas, Carles Puyol, Capdevilla, Xavi gibi AFE’ye kayıtlı birçok İspanyol futbolcu da zor durumda olan meslektaşlarına dayanışma göstererek, greve gidilmesine tam destek veriyor.
    AFE ve LFP arasında geçtiğimiz çarşamba günü yapılması öngörülen bir toplantıya LFP’nin katılmamasından dolayı taraflar arasında bir gerginlik yaşanmıştı. Bu ortamda girilen bugünkü toplantıda da sonuç alınmayınca mevcut durumda La Liga’nın önünde iki opsiyon bulunduğu belirtiliyor. 20 Ağustos’ta başlanması öngörülen ancak grevden dolayı başlayamayacak olan İspanya 1. ve 2. liglerinin ya tamamen 1 hafta geç başlatılması ya da gelecek hafta 2. haftadan başlanıp, oynanmayan 1. haftanın sezon içerisindeki uygun bir zamanda yapılması gerekiyor.
    _KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Çarş. Ağus. 17, 2011 10:52 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Reyes'den açıklama !
    Atletico Madrid’in İspanyol futbolcularından Jose Antonio Reyes, yeni takım arkadaşı Arda Turan ile ilgili, "Nasıl biri henüz bilmiyorum ama gerçekten çok kaliteli bir futbolcu" dedi.
    Cadenaser radyosunda "El Larguero" adlı ünlü bir spor programına konuk olan Reyes, "Arda, çok büyük beklenti yarattı. Türk basını yakın takipte. Nasıl biri?" yönündeki soruya, "Gerçekten henüz bilmiyorum. Henüz takımla antreman yapmıyor. Ama daha önceden ona karşı oynadık, gerçekten çok kaliteli bir futbolcu" yanıtını verdi.
    Stüdyodaki konuklardan gelen, "Arda’ya (Türk Beckham) diyorlar. Çok mu yakışıklı, ondan mı diyorlar?" yönündeki soruya ise gülerek karşılık veren Reyes, "Bundan değil, başka bir sebepten olsa gerek" dedi.
    Reyes, ayrıca, Avrupa Ligi ön elemesinde Portekiz’in Vitoria Guimaraes takımına karşı oynayacakları maçın çok önemli ve zorlu olacağını vurguladı.

Milito iddiası !
    Skysport İtalya’nın haberine göre; İnter’in, Roma’nın golcüsü Marco Boriello’yu transfer etmek istediği, 31 yaşındaki Milito’yu ise Galatasaray’a gönderebileceğini belirtildi. Milito transferindeCim Bom’un en büyük rakibi ise Rus, Rubin Kazan ekibi olarak gösterildi.

Sonunda o da Barçalı !
    Katalan ekibi, Arsenal’de forma giyen eski altyapı oyuncusu Cesc Fabregas’ı resmen kadrosuna kattı. Dün İspanya’da sağlık kontrolünden geçirilen 24 yaşındaki futbolcu, 5 yıllık sözleşmeye imzasını attı. Nou Camp Stadı’nda 30 bin Katalan’ın huzuruna çıkan Fabregas için 40 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceği bildirildi. Tecrübeli yıldızın yeni sözleşmesindeki serbest kalma bedelinin ise 200 milyon Euro olduğu ifade edildi. Çok sevinçli olduğunu vurgulayan Fabregas, “Bu anı uzun süredir bekliyorum. Benim için çok özel bir durum. Arsenal taraftarlarının üzüldüğünü biliyorum ama burada da yeni bir sayfa açacağım” yorumunu yaptı.

_KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Çarş. Ağus. 17, 2011 10:54 pm

Düello'da 2.Round !
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    İspanya Süper Kupası’nda şampiyon, bu gece belli olacak. Dünya futbolunun iki devi Barcelona ile Real Madrid kozlarını, Nou Camp Stadı’nda paylaşacak. Bernabeu Stadı’nda oynanan mücadele, Mesut-Alonso ile Villa-Messi ikilisinin golleriyle 2-2 sonuçlanmıştı. Şimdi ise tüm gözler, 00.00’da Kanal D’den canlı yayınlanacak rövanşa çevrildi. Real’in en büyük kozu Ronaldo, Barça filelerini havalandırması halinde Los Galacticos kariyerindeki 100. golüne ulaşacak. Ev sahibinin süperstarı Messi ise 2 gol atması durumunda, Nou Camp’taki gol sayısında 100’ü görmüş olacak.

Pankart şov yapılacak
    Futbolseverlerin uykusuz kalacağı büyük heyecan öncesi Barcelona’da ilk maçta yedek oturan Xavi ve Pique’nin, bu kez ilk 11’de sahaya çıkması bekleniyor. Yeni transfer Cesc Fabregas’ın ise kadroda olup olmayacağı, şu an için soru işareti... Real cephesinde teknik direktör Jose Mourinho’nun, Di Maria’nın yerine yeni oyuncularından Coentrao’ya sol kanatta görev vermesi bekleniyor. Katalanlar’ın, 100 bin kişilik stattaki tüm biletleri aldıkları ve tribünlerde maç öncesi pankart şov yapacakları öğrenildi.

STAT: Nou Camp

SAAT: 00.00

HAKEM: David F.Borbalan

YAYIN: Kanal D
    _KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Çarş. Ağus. 17, 2011 10:57 pm

Dünya'dan kısa kısa.
    * Rusya’nın Anzhi takımı, yılın transferini gerçekleştirmek üzere... Roberto Carlos’un forma giydiği Rus kulübünün, sezon başına 20 milyon Euro önerdiği Samuel Eto’o ile her konuda anlaştığı bildirildi. Anzhi, İnter ile de el sıkışırsa Kamerunlu forvetin transferine resmen noktayı koyacak.

* Uzun zamandır Manchester United’ın gündeminde bulunan Wesley Sneijder’ın İngiliz ekibiyle anlaşmaya vardığı kaydedildi. Alex Ferguson’ın özellikle istediği Hollandalı yıldızın, Kırmızı-Beyazlı formayı giymek için gün saydığı ifade edildi.

* Premier Lig’in yeni ekibi Swansea City gözünü David Trezeguet’ye dikti. Galler temsilcisinin, geçen sezon formasını giydiği Hercules ile yollarını ayırdıktan sonra boşta kalan Fransız forvet ile görüşmelerini sürdürdüğü kaydedildi.

* Barcelona’dan ayrıldıktan sonra Milan ile adeta yeniden doğan Zlatan İbrahimovic başarılı performansının sırrını açıkladı. Kırmızı-Siyahlı forma altında kendini bulduğunu belirten İsveçli golcü, Barça’da oynadığı dönemlerde hiç mutlu olmadığını söyledi.

* Manchester City ile oynanan Community Shield maçında yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilen Manchester United kalecisi David de Gea’ya Peter Schmeichel sahip çıktı. M.United’ın Danimarkalı efsane file bekçisi, İspanyol kalecinin en kısa sürede kalitesini göstereceğine inandığını söyledi.

* Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi’ne katılacak olan Napoli transfer çalışmalarını devam ettiriyor. Mavi-Beyazlılar, Villarreal’in yıldız forveti Rossi’ye olan ilgisini sürdürüyor. Napoli’nin İtalyan golcüyü renklerine bağlamak için tüm imkanları zorlayacağı kaydedildi.
    Savior of WWE
    Savior of WWE
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Savior of WWE Perş. Ağus. 18, 2011 2:35 am

_KobaChi demiş ki:Dünya'dan kısa kısa.
    * Rusya’nın Anzhi takımı, yılın transferini gerçekleştirmek üzere... Roberto Carlos’un forma giydiği Rus kulübünün, sezon başına 20 milyon Euro önerdiği Samuel Eto’o ile her konuda anlaştığı bildirildi. Anzhi, İnter ile de el sıkışırsa Kamerunlu forvetin transferine resmen noktayı koyacak.

* Uzun zamandır Manchester United’ın gündeminde bulunan Wesley Sneijder’ın İngiliz ekibiyle anlaşmaya vardığı kaydedildi. Alex Ferguson’ın özellikle istediği Hollandalı yıldızın, Kırmızı-Beyazlı formayı giymek için gün saydığı ifade edildi.

* Premier Lig’in yeni ekibi Swansea City gözünü David Trezeguet’ye dikti. Galler temsilcisinin, geçen sezon formasını giydiği Hercules ile yollarını ayırdıktan sonra boşta kalan Fransız forvet ile görüşmelerini sürdürdüğü kaydedildi.

* Barcelona’dan ayrıldıktan sonra Milan ile adeta yeniden doğan Zlatan İbrahimovic başarılı performansının sırrını açıkladı. Kırmızı-Siyahlı forma altında kendini bulduğunu belirten İsveçli golcü, Barça’da oynadığı dönemlerde hiç mutlu olmadığını söyledi.

* Manchester City ile oynanan Community Shield maçında yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilen Manchester United kalecisi David de Gea’ya Peter Schmeichel sahip çıktı. M.United’ın Danimarkalı efsane file bekçisi, İspanyol kalecinin en kısa sürede kalitesini göstereceğine inandığını söyledi.

* Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi’ne katılacak olan Napoli transfer çalışmalarını devam ettiriyor. Mavi-Beyazlılar, Villarreal’in yıldız forveti Rossi’ye olan ilgisini sürdürüyor. Napoli’nin İtalyan golcüyü renklerine bağlamak için tüm imkanları zorlayacağı kaydedildi.
    Eto , orada mutsuz olacaktır tahminim.
    _KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

Bencede Eto'o çok kaliteli bir oyuncu İnter onu satarsa aptallık eder.
    King Of Pain
    King Of Pain
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından King Of Pain Perş. Ağus. 18, 2011 3:37 am

_KobaChi demiş ki:Bencede Eto'o çok kaliteli bir oyuncu İnter onu satarsa aptallık eder.

Haklısın,çok şey kaçırır.
    Second City Savior
    Second City Savior
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Second City Savior Perş. Ağus. 18, 2011 3:38 am

_KobaChi demiş ki:Bencede Eto'o çok kaliteli bir oyuncu İnter onu satarsa aptallık eder.

Arkadaşım haberlere yorum yapmak yasak.

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 9:00 pm