WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

5 posters

HHH ve Regal !

PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

HHH ve Regal ! Empty HHH ve Regal !

Mesaj tarafından PlayTheGame Perş. Tem. 21, 2011 3:41 pm

Ricardo Rodriguez ringte Alberto Del Rioyu beklerken birden Clear !

Ricardo Rodriguez Alberto Del Rio yu anons ediyor.
    HHH ve Regal ! Ricardo-rodriguez-picture-1

Alberto Del Rio arabasıyla görünüyor.
    HHH ve Regal ! Alberto-del-rio-2-o

Şimdi arabasından iniyor. Her zamanki gibi kendini övüyor.
    HHH ve Regal ! Alberto-Del-Rio

Ardından rampaya çıkıyor. Alberto Del Rio kendini göstererek övünüyor.
    HHH ve Regal ! Normal_WWE_Friday_Night_Smackdown_2010_09_17_WS_PDTV_XviD-433_www_WRESTLEYOURWAY_com_avi_000197400

Alberto Del Rio şimdi kendini överek ringe giriyor. Ardından konuşmaya başlıyor.
    HHH ve Regal ! 5970

Alberto Del Rio :My name. My name is Albeeerrto Del Rrriiooooo ! But you already knows that. Ve ben ve ben sizin geleceğinizim. Siz de benim destekçilerim. [ Boooo ! ] Ve Mr.Regal artık bana bir şans tanıma vaktin geldi . İstediğim Contenderlık maçı değil World Heavyweight Tittle maçı. Gittikçe senden soğuyorum Regal. Çünkü çünkü hep HHH ! Her zaman aptal Kane. Sheamus ! Veya aptal sarışın Mr.Anderson ! Bunlar sence benim kadar hakediyorlar mı ? Bunların hepsi de şuana kadar World Heavyweight Champion oldular. Ve sen bana daha ilkimi yaşatmıyorsun. O aptal sarışın dediğim kişi bile ilkini yaşadı. Peki ya sorarım sana Villiam Regal ! Sence ben buranın en iyisi değil miyim ? En iyi güreşçi en iyi konuşan ve en iyi adamın ben değil miyim ? Bak Regal beni No Mercy de maça sokacaksın. 2 PPV dir maçsız kalmanın bir mükemmel için ne demek olduğunu hiç bildin mi sen ? Vince Mcmahon sen para için buradasın ve ben de senin için. Eğer en zengin sen olmak istiyorsan en mükemmeli seçmelisin. O kişi de şuan ringte mükemmel konuşması ile meşgul. Triple H Smackdown da olmayı hak etmiyor. John Cena da hak etmiyor. Bunlar ben hariç bütün güreşçiler için geçerli. Regal her ne kadar buraya GM lik için gelip çok sevdiğim ve onun gibi olmaya çalıştığım JBL yi kovdursan da sen benim için hala mükemmelsin. Belki de sana iltifat edeceğime kin duymalıydım. Belki de böyle daha başarılı olurdum. JBL yi WWE den attırıp GM olduğun için senin hayatına çelme takmalıydım.Ama yapmadım çünkü sen benim için hala mükemmelsin.Peki ya ben ? Artık senin için bir şey ifade etmiyor muyum ? Senin adamın değil miyim ? Benim yerimi Triple H Cena veya Kane mi doldurdu ? Hatta doldurmaya mı çalıştı. Sen HHH den nefret ederken ben senin arkandaydım. O senin düşmanın ben ise senin sadık dostundum. Peki ya şimdi ne oldu ? Triple H ringe gelip benim konuşmamın onda biri kadar konuşuyor. Bu da senin gözünü boyayıp kemer maçına çıkabilmek için. Ben ise Triple H den on kat daha fazla konuşup ve on kat daha mükemmel konuşup üstüne senin sadık dostun oluyorum. Ve sonuç. Sheamus ile Triple H maça çıkıyor. Peki neden ? Sorarım sana Regal senden nefret mi etmeliydim ? Senin mükemmelliğini savunacağıma seni aptal yerine mi koymalıydım ? Triple H gibi. Onun gibi iki laf edip salakça şeylerden mi bahsetmeliydim ? Regal beni Sheamus ile maça çıkaracaksın ! Ya bu PPV de ya da sonraki PPV de. Ve sen bana bundan aylar önce söz vermiştin. Beni WHC için maça çıkaracağına. Oysaki ben Contenderlık maçlarında sürünüyorum. Ben bu değilim. Ben ya No Mercy de ya da ondan sonraki PPV de maça çıkacak adamım. Çünkü bu benim kaderim.

REGAL ŞU ANDAN İTİBAREN YA K*ÇINI TEKMELERİM YA DA K*ÇINI ÖPERİM !
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

HHH ve Regal ! Empty Geri: HHH ve Regal !

Mesaj tarafından The[G]oldStander C.tesi Tem. 23, 2011 6:44 pm

Kane geliyor! Ringe giriyor ve konuşuyor:
    K*çını öpmekmi! Sen tam bir p*sliksin! Uzak dur benden iğrenç yaratık! (Tribünler çoşar.) Bak bana seni ezik! Bu kemer oyuncak değil! Ben kemere sahip oldum sıra sende! Bu nedir ya! Şaçmalama Alberto Z*bbe Rio! Ben Sonra kaldım ve bir dikkatsizlik yüzünden Contender olamadım. Triple-H kazansın yada kazanmasın! No Mercy'den sonra Contender ve Champ ben olacağım! Zaten, dostum Anderson ile maç yapacağım için agresifim! Seninle uğraşamam Alberto Ezik ve Z*bbe Rio!

| The Apex Predator |
    | The Apex Predator |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Apex Predator | Paz Tem. 24, 2011 4:09 am

[center]
    OMG ! RANDY ORTON !!!!
    HHH ve Regal ! Randy%20Orton%20-%20Entrance
    Ringe doğru geliyor köşeye çıkıp tauntunu yapıyor.
    HHH ve Regal ! Randy%20Orton%20-%20Pose
    Ve Mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.
    Hey siz pislikler ! Bu haftaki showda neler yaptığımı gördünüz ! Champion'a bile RKO çaktım ! Bununun neresiniz anlamıyorsunuz ? Ben sizden çok çok daha iyiyim . Gördüğünüz gibi artık buradayım ve siznle yüzleşmeye hazırım . ADR sen tam bi pisliksin ! Seni yere sermek için elimden geleni yaparım . Kane seninle uğraşmayacağım çünkü seviyemin çok çok altındasın !
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 24, 2011 4:14 am

Villain çalıyor. Regal takım elbiseli bir şekilde elinde mikrofon varken görünüyor.

" Bakın beyler. Böyle 10 kişi burada konuşmak olmaz. Şimdi herkes bana derdini sakince anlatsın."
    PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından PlayTheGame Ptsi Tem. 25, 2011 12:41 am

Regal derdim sensin. No Mecy de Triple H WHC maçına çıkarken hem de Maint Event olarak Sheamus ile maç yaparken benim bir maçım bile yok.Sorumlusu sensin çünkü ben contender olmayı değil World Heavyweight Champion olmak istiyorum. Kane ve Randy k*çları tekmelenmiş bir şekilde otururken Sheamus ağlarken ben World Heavyweight Champion olmayı istiyorum. Triple H ve Sheamus size No Mercy i zindan edeceğim. Regal bir dahaki PPV de benim gibi bir mükemmele asile süperman a yakışacak şekilde beni gecenin Maint Event şovunda WHC maçına sokacaksın. Çünkü ben Supermanim. Çünkü bu benim kaderim. Artık Randy ve Kane de bir biberon veririm. Sheamus a gözyaşlarını silmesi için para veririm. Parayla gözyaşını silerken belki biraz teselli olur. Ama sen ! Sen kendi canını kurtarmaya bak ve bir dahaki PPV de beni ME olarak WHC maçına sok.
    | The Apex Predator |
    | The Apex Predator |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Apex Predator | Ptsi Tem. 25, 2011 5:01 am

ADR.. Sana çok gülüyorum . Çünkü sen kendini buraların en iyisi zannediyorsun . Ama artıık yetti . Y2J bile bir WHC maçı isterken benim ne eksikliğim var ?! Yada Albeni Yel Dro (Seyirciler : HAHA) bile NO Mercy'de maç isterken benim niye maçım yok ? Artık burası kızışmaya başladı W.Regal ! Onların hepsini ezebilirim . Onlara RKO'nun tadına baktırabilirim !

En son | The Apex Predator | tarafından Ptsi Tem. 25, 2011 5:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    The Extinguished Champ
    The Extinguished Champ
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Extinguished Champ Ptsi Tem. 25, 2011 5:03 am

OUT : İlyas iki kere entrance yapmışsın kanka.
    | The Apex Predator |
    | The Apex Predator |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Apex Predator | Ptsi Tem. 25, 2011 5:08 am

Out: Unuttum kanka Very Happy Sağol Smile
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Salı Tem. 26, 2011 5:52 pm

Benim isteğim şu Regal dostum! Şu senin k*çını yalamayı planlayan yada daha hiç WHC'ye dokunamayan iki ş*pşaldan vazgeçip bir bana bakmanı istiyorum.Bu şapş*llar! WHC'yi haketmiyor! Artık bu kemerin kime göre olduğunu anla artık!

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 3:21 pm