WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

2 posters

WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek !

PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek ! Empty WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek !

Mesaj tarafından PlayTheGame Ptsi Tem. 04, 2011 1:28 am

Ricardo Rodriguez ringte Alberto Del Rioyu beklerken birden Clear !

Ricardo Rodriguez Alberto Del Rio yu anons ediyor.
    WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek ! Ricardo-rodriguez-picture-1

Alberto Del Rio arabasıyla görünüyor.
    WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek ! Alberto-del-rio-2-o

Şimdi arabasından iniyor. Her zamanki gibi kendini övüyor.
    WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek ! Alberto-Del-Rio

Ardından rampaya çıkıyor. Alberto Del Rio kendini göstererek övünüyor.
    WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek ! Normal_WWE_Friday_Night_Smackdown_2010_09_17_WS_PDTV_XviD-433_www_WRESTLEYOURWAY_com_avi_000197400

Alberto Del Rio şimdi kendini överek ringe giriyor. Ardından konuşmaya başlıyor.
    WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek ! 5970

Alberto Del Rio : My name. My name is Albeeerrto Del Rrriiooooo ! But you already knows that. Ve ben ve ben sizin geleceğinizim. Siz de benim destekçilerim. [ Boooo ! ] Ve ben buraya Anderson hakkında konuşmaya geldim. Anderson World Heavyweight Championship in sahibi. Ama bilmiyorki gerçek sahibi benim. Evet evet o kemerin geleceğiyim. O kemeri almayı isteyen biri daha var diye düşünüyorum. O aptal kişi ise Kane. Ama ben Kane gibi bir canavar değilim.Kane büyük ve dev gibi kırmızı bir canavar. Ama canavar olması beni korkutmuyor.World Heavyweight kemerinin önünde bile bana engel olamaz. Ta ki buna Anderson bile engel olamayacak.JBL yani en sevdiğim ikinci adam bana Anderson ile maça çıkma hakkı verdi . Ama o zaman kaderimde bu yoktu. Ağırsiklet kemeri kaderimde yoktu. Ve şimdi başa en sevdiğim adam geçti. Geçmişin en iyi güreşçisi ve şuanın en iyi General Manager i William Regal. Evet o kişi benim her zaman örnek aldığım peşinden gittiğim kişiydi ve hala öyle. Beni JBL ye benzetebilirsiniz ama benim takip ettiğim kişi Regal . Ve Regal i burda görmekten çok mutluyum. Ve şimdi ondan bir istekte buluncağaım. Regal da bu isteğimi reddetmez heralde. Ne dersiniz ha ? Bu isteğim Cyber Sunday da Ağırsiklet kemeri için maça çıkmak.O kemeri çok istiyorum ve kaderim de bu var. Ama zamanı belli değil. Regal beni duyuyorsan ve en sevdiğin güreşçinin izliyorsan söylediklerimi iyi dinle. Seni WWE evrenindeki herşeyden daha çok seviyorum ve senden küçük bir istekte bulunacağım şimdi. Cyber Sunday da maçım yok ve Maint Event maçında benim olmam lazım. Çünkü ben senin gibi buna layığım. Sen geçmişte layıktın ben ise şuan ve gelecekte. Çünkü Regal ben WWE nin şuanı ve geleceğiyim. Sen ise geçmişi. Ve ben senden örnek alarak şuanın en iyi güreşisi oldum. Evet evet ben WWE nin en iyisi değilim. Çünkü WWE nin en iyisi Mr.Mcmahon ve Mr.Regal. Ama en iyi güreşçisi benim ve WWE nin en iyi güreşçisi şuan Smackdownda.Ve bunu iyi değerlendir Regal. Çünkü mikrofonda ve güreşte benden iyisini bir daha bulamayabilirsin. Hatta emin ol ki bulamayacaksın.Çünkü mikrofon performansımdan ve güreşimden daha iyi olduğunu söyleyebilek kişi bile Dünyada yok şuan.Ve Regal sen geçmişte WWE nin geçmişi olarak herşeyin en iyisiydin. Ve şuan GM liğin en iyisisin. Ve buna emin ol ki ben de senin gibi layığım bazı şeylere. World Heavyweight Championship gibi. Emin ol ki Regal o kemerin gerçek sahibi yakında ben olacağım sen şans verdikçe. Cyber Sunday da bana şans verirsen. Çünkü bunu bana kaderim söylüyor. Bunları ben değil kaderim söylüyor. Şuan Mr. Money In The Bank olabilirdim. Hatta Mr. Wrestlemania ! Ama kaderimde yoktu. Ve şuan kaderim bana World Heavyweight Tittle ın yolunu gösteriyor. Bundan emin ol Regal.Ve bana güven. Çünkü ben senin adamın olmaya layığım. Ben World Heavyweight Champ olup WWE nin en iyi güreşçisi olduğumu göstermeye layığım. Tıpkı şuan mikrofonda en iyi olduğumu kanıtlayabildiğim gibi bunu da kanıtlayabilirim. Ve o kemer en çok benim omzumu hakediyor. Regal beni Cyber Sunday da Maint Event yap. Beni Cyber Sunday da Ağırsilet kemeri için maça sok ve kazanmamı sağla. Çünkü ben tıpkı senin gibiyim ve tıpkı senin gibi en iyisi olmaya layığım. And Regal My Destiny is World Heavyweight Cahmpionship! That My Destiny !

Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek ! Empty Geri: WWE nin en iyisi Mr.Regal den istek !

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Ptsi Tem. 04, 2011 5:35 am

Villain!

Regal'ın müziği çalıyor ve rampada görünüyor.Tauntunu yapıyor ve ringe giriyor. Mikrofon vardı elinde. Konuşuyor.

" Hey Alberto bir kemer için bu kadar yalakalığa gerek yoktu. Ama benden bu şansı istediğin iyi oldu. Çünkü bende bir eşy istiyecek birini arıyordum ve o kişi sensin. Bak Alberto... Geçen şovda başıma gelen olayları biliyorsun. Anlatmak,hatırlamak dahi istemiyorum. Dünden beri Boogeyman'ın ve Triple H'in fişinin çekicek birini arıyorum. Eğer sen beni Boogey ve müsvette stablesinden koruyabilirsen, istediğin şansı sana verebilirim. Ama CS'da bu bahsettiğin olay olmaz. Eğer CS'den sonra bir şans istersen, emin ol ki veririm. Eğer bu teklifimi kabul etmez veya, şansı hemen istersen kaybeden sen olursun. Tıpkı End of Life gibi."

Out: Hemen teklifi kabul edip etmediğini söyleme biraz konuşalım Smile

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 3:29 am