WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+6
RKO Bréak
PlayTheGame
Evolution's Animal
Savior
Mr.Anderson
The[G]oldStander
10 posters

Kane Ring'de

The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Kane Ring'de Empty Kane Ring'de

Mesaj tarafından The[G]oldStander Perş. Tem. 14, 2011 3:19 pm

Slow Chemical çalıyor! Kane geliyor ve ringe giriyor:

-Cyber Sunday'da yendim ama kemeri MİTB yüzünden kaybettim. O kadar emeğim bir çırpıda boşa gitti. Ve kendime bir şans verilmesini istiyorum nede olsa o kadar uğraştım ve kazandım.Bir rövanş! Sheamus'a karşı! Ne dersin Regal! Bir şans ver bana nede olsa haklıyım.
    Çünkü o kemeri ben kazanmıştım. O Sheamus 7 kişilik ezikle yaptığı maçta yendi ve iki saniyede World HeavyWeight Champion oldu! Ama ben bu kadar kolay kurtulamaz! Ben rövanş istiyorum! Anladınızmı!

Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Kane Ring'de Empty Geri: Kane Ring'de

Mesaj tarafından Mr.Anderson Perş. Tem. 14, 2011 5:30 pm

Duyulur.

Mr Anderson mikrofonu ister.Mikrofonu eline alır,konuşmaya başlar.Kane dostum WHC kemeri için harcadığın çabana saygım sonsuz.Çok uğraştın ve kemeri benim elimden aldın.Tebrik ederim.Ama korkak bir kız geldi ve kemeri senden aldı.O kız Sheamus'tı.Kane dostum WHC'yi almak yolunda yanındayım dostum.Şöyle belirteyim WHC kemerinde gözüm yok.Çünkü Tag Team kemerini istiyorum.Ama WHC'yi istemediğim gibi Sheamus'ın kafasını kırmak istiyorum.Bunun içinde bir sonraki ppv'de Kane vs Sheamus maçının no dq olmasını istiyorum.Çünkü Sheamusun elindeki kemeri hak etmediğini düşünüyorum.Onun hak etmediğini elinden alacağım.Haftaya Hell İn A Cell maçında onun kafasını kıracağım.Herkez kuralsız olduğumu o zaman görecek.
    Savior
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Savior Perş. Tem. 14, 2011 5:54 pm

Birden titantron açılır.Sheamus omzunda WHC kemeriyle konuşmaya başlar.

Beyler,beyler,beyler...Bu kemeri istediğinizi biliyorum ama ben şampiyonken bu kemeri asla alamazsınız.Ve Anderson,bana kız demeyi bırak!Senin WHC'yi nasıl aldığını hepimiz biliyoruz!Başkasının yardımıyla Anderson.Başkasının yardımıyla...Bu yüzden bana birdaha kız dersen o istediğin HIAC maçını iptal ederim!Kane sen zaten hakkını alacaksın bunu anla artık!Daha kaç kere söyleyeceğim?

der ve titantron kapanır.
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Perş. Tem. 14, 2011 6:53 pm

Sheamus eğer Hell İn A Cell maçını iptal edersen korkak bir kız olduğunu kanıtlarsın.Zaten öylesin.Kafanı kıracağım dostum.Senin her zaman korkak bir kız olduğunu söylerim.Kanıtlamak istiyorsan maçı iptal edersin.Beyaz kız.Yok yok beyaz şa*şal.Korkak olduğunu az önce kanıtladı.Hepimize kanıtladı.Zaten o maça çıkmak istemiyor.Bunu sebep sayacak ve kurtulacağını sanacak.Bu kemeri istediğinizi biliyorum demişsin.Ben o kemeri değil senin kafanı kırmak istiyorum.O kemerden daha önemli olanlarda var.Başta senin o çeneni kapatmak gelir.Bunu yapacağım zaten.Bunun için o çeneni kırmam gerekir.Hell İn A Cell'de yapacağım bunu.Hem kafanı hem çeneni kıracağım.Hemde seni öldüreceğim.Acı çekceksin dostum.Çok kötü acı çekeceksin.Ölmek isteyeceksin ama onu en sona saklıyacağım.

En son Mr.Anderson tarafından Perş. Tem. 14, 2011 8:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Perş. Tem. 14, 2011 8:16 pm

-İlk kez güzel haber aldım.Sana inanmıyordum Sheamus.Ama şimdi emin oldum.Anderson şimdi gerçek bir güreşçi olduğu anladım. Bu sefer senle anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Ve Sheamus! Eğer gerçek bir erkek isen o maç No DQ maç olur.Ve seni ChokeSlam ile masaya gömerim.!Ne dersin Sheamus!
    Savior
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Savior Perş. Tem. 14, 2011 11:56 pm

Titantron tekrar açılır.

-Beyler,kısa keseceğim çünkü bugün gerçekten yorgunum.İkinizde istediğinizi vereceğim.Bu arada Anderson , maçın NO DQ olmasını istiyorsun çünkü Kane olmadan kazanamassın Wink

der ve titantron kapanır.
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Cuma Tem. 15, 2011 1:26 am

Time To Play A Game.

Kane Ring'de 050806hhh1

Şanssızlık ..! Şansızlık ..! Şanssızlık ..!

Sheamus tarafından sakatlandım.Neden,Şanssızlık.Kemeri alamadım ama bazen alamadığımada seviniyorum çünkü Kane yerine bana Cash In yapabilirdi.Kane gibi ortada salak salak bakarken kemerin elinden gidişini izlemek süper bir duygu.İkinizde WHC oldunuz ama WHC'nin esas sahibi benim.Ne kadar itiraz ederseniz edin benim.Geç oldu ama Güç olmıyacak.Çünkü WHC'yi sizden sonra ben alacağım.Buna emin olabilirsiniz,der.
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Cuma Tem. 15, 2011 3:34 am

-Sen mi!? Bu kemere sahip olucak en son kişi sensin bozuk oyun! Mr.Anderson WHC idi ve ben ondan aldım.Yani ikimizinde şansı var.Ama sen o kemere elini bile süremedin. Bu kemeri sen hayalinde bile sahip olamazsın. O yüzden kapa çeneni HHH! Sen World HeavyWeight Champion olman için bizim sakatlanmamız gerekir! Burdaki en ezik sensin Triple-H!

PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından PlayTheGame Cuma Tem. 15, 2011 6:16 am

Ricardo Rodriguez ringte Alberto Del Rioyu beklerken birden Clear !

Ricardo Rodriguez Alberto Del Rio yu anons ediyor.
    Kane Ring'de Ricardo-rodriguez-picture-1

Alberto Del Rio arabasıyla görünüyor.
    Kane Ring'de Alberto-del-rio-2-o

Şimdi arabasından iniyor. Her zamanki gibi kendini övüyor.
    Kane Ring'de Alberto-Del-Rio

Ardından rampaya çıkıyor. Alberto Del Rio kendini göstererek övünüyor.
    Kane Ring'de Normal_WWE_Friday_Night_Smackdown_2010_09_17_WS_PDTV_XviD-433_www_WRESTLEYOURWAY_com_avi_000197400

Alberto Del Rio şimdi kendini överek ringe giriyor. Ardından konuşmaya başlıyor.
    Kane Ring'de 5970

Alberto Del Rio :My name. My name is Albeeerrto Del Rrriiooooo ! But you already knows that.Ve siz durun ! Durun ve sessiz olun ! Çünkü şuan benim mükemmel konuşmamı dinleyecek kişilersiniz. Benim kaderim World Heawvyeaight Championship ve ben kaderimin yolundan gidiyorum. Ve ben bu kemerin geleceğiyim. Peki ya sizler. Sizler geçmişisiniz. Ve hepiniz hala ben bu kemeri tekrar alacağım diyerek milleti kandırıyorsunuz . Buradaki herkes ve buna mükemmel Regal ve müthiş Mcmahon ailesi de dahil olmak üzere beni destekliyorlar beni istiyorlar. [ Booo ! ] Çünkü ben mükemmelim müthişim olağanüstüyüm ve geleceğiyim. Neyin geleceğiyim tahminde bulundunuz mu ? WHC nin. Ve bu kemer asalet istiyor. Ve bu asalet ise sadece ve sadece mükemmel dört dörtlük olan bende var. BECAUSE THATS MY DESTİNY !

The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Cuma Tem. 15, 2011 4:15 pm

-Bakın ben şu ana kadar çok çalıştım ve bu kemeri kazandım.O Sheamus Mitb ile kemeri aldı ama bana şans vericek.
    SİZ DAHA World Heavweight Champion BİLE OLAMADINIZ! Ş*pşal zengin biri ile bir bozuk oyun! Asla bu kemere dokunamayacaksınız! Alberto anca ismini sayıklıyorsun.Ama bence sen Intercontinental Championaship için uğraş! Çünkü sen anca bunu hakediyorsun! Ama ben World HeavyWeight Champion olmak için en uygunuyum.

PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından PlayTheGame Cuma Tem. 15, 2011 5:06 pm

Kane Ring'de 944_Alberto_Del_Rio_photo_2

Hey dur orada Kane ! Bu kemer için en uygunu sen misin ? Bu kemerin kaderi sana mı ait yani ? Bunu mu demek istiyorsun ? Ben sende o asaleti o mükemmelliği göremiyorum Kane ! O altın kaplamalı benim gibi bir zengine yaraşacak kemer bir canavarın elinde mi duracak ? Sen sadece komik bir canavarsın. Biliyor musun Kane o kemerin ne kadar asalet istediğini ve o asaletin de sadece ve sadece benim kanımda mevcut olduğunu ? Durun durun ! Biri bana Uluslararası kemer mi dedi ? Hayır hayır ben dünya çapında bir zenginim ve dünya çapında bir asilim. Burası çocuklar için değil. Git başka bir yerde çocukları korkutmaya bak. Ben o kemere layık olursan sen aslında mükemmel konuşmama bile layık değilsin.
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Cuma Tem. 15, 2011 9:04 pm

-Beni dinle zengin ş*pşalı.Burada zenginlik olmaz.Burada güç olur,burada en iyiler olur. Senin gibi parasının arkasına yaslanan bebekler olmaz!Önümüzdeki PPV'de o kemer maçına BEN çıkacağım.Şu an söyledikleriniz sadece hayal. Bi baksana Alberto! Ben şuan 1 numaralı contenderım.Siz hiçbirşey olamıyıcaksınız! Alberto sen eğer o kadar önemli isen git WWE Championaship için uğraş.Yani defol Raw'a! Burada sana yer yok! Şuan senin o boğazını sıkardım ama maça hazırlanıyorum!

PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından PlayTheGame Cuma Tem. 15, 2011 9:27 pm

1 numaralı Contender mısıun Kane ? Buradaki 1 numaralı insanın sadece ben olduğumu düşünüyordum. Ve bunda da yanılmıyorum. Çünkü bu hafta olacak WHC için Contender maçı benim lehime. Sheamus ile maça çıkmam için bir fırsat bu. Ve bu fırsattan canavarlar değil zenginler yararlanır. Ama hala inanamadığım bir şey var. O nu da şu mükemmel cümlelerimle aydınlatacağım. Mükemmel ve benim gibi olağanüstü Regal nasıl olur da senin gibi işe yaramaz kabiliyetsiz hiç bir işi doğru dürüst beceremeyen kemeri bile kolayca kaptırabilen birisine WHC için bir şans verebilir ? Evet Regal . Beni direk maça sokacağını sanıyordum. Ama sen beni Contenderlık maçına soktun. Oysaki ben senin en sevdiğin güreşçin ve senin gibi mükemmel yaratılmış birisi değil miyim ? Aslında Kane Regal bana neden Contenderlık maçına soktu biliyor musun ? Çünkü zaten Sheamus ile maça çıkacak kişi ben olacağım için. Senin gibi aptal olacağı yerine veya cehennemin dibine gireceği yerine mükemmel olmayı seçti Regal. Ve bu mükemmelliğinden anlıyorum ki benim Contender olacağımı bildiği için beni maça soktu. Çünkü bu sadece ve sadece asil mükemmel ve 4 4 lük olan benim kaderimde var. [ Ardından bir göz kırpar Kane e. ]
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Cuma Tem. 15, 2011 9:34 pm

-Bana bak zengin p*slik! Ben o kemeri asla kolay kaybetmem. Ve bu Smackdown'da görüceksin. Kim kazanıcak o maçı. Paralarınla o kemeri alamazsın Alberto.Anca gücünle alırsın o kemeri.Ama sende bir bebekteki kadar güç bile yok.World HeavyWeight Championaship benim kemerin olucak ve sende bunu görüceksin! ALBERTO DEL RİO!
    [Der ve göz kırpar tribünle çoşar]

PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından PlayTheGame Cuma Tem. 15, 2011 10:05 pm

WHAT ? What ? What ? Bende kemeri alabilecek güç yok diyorsun. Güç 3 unsurdan oluşur. Para asil olmak ve şöhret. Ve bu üçü benim kanımda mevcut. Ve ve kemeri kolay kaybetmezsin. Daha alır almaz kaptırdın ve ağlamaya başladın. Bir canavarın ağladığını daha ilk kez gördüm. Hadi Kane git ve ağla. Ağla çünkü kemeri koruyacak gücün yoktu.Yoktu ve kemeri başkasına devrettin. Ama ben o kişiden kemeri almasını çok iyi bilirim. Vince Mcmahon ! Mcmahon sen mükemmelsin ve beni dinleyecek mükemmelliğe de sahipsin. Villliam Regal ! Sen ise müthişsin ve şanına yakışır bir şekilde GM sin. Ve ikinizden Alberto Del Rio yu direk Sheamus ile maça sokmanızı rica ediyorum. Regal senden sadece beni Contenderlık maçından çıkarmanı ve direk olarak No Mercy de beni maça sokmanı talep ediyorum. Ve Kane Dünya Ağırsiklet kemeri sana fazla ağır gelir diye düşündüm. Çünkü Ağırsiklet kemeri benim kaderimde olduğu sürece senin hiç bir zaman taşıyamayacağın kemer. Ve Regal bu benim kaderim ve sen mükemmelliğinle bunu herkesden iyi biliyorsun.
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Cuma Tem. 15, 2011 10:10 pm

Şu an sesini kes ve maçı bekle.Çünkü ben o maçta bulunuyorum ve sen benden korkuyorsun! Neyse uzatmaya gerek yok bunu görüceksin Alberto.Çünkü ben çok iyiyim.Ve güç neden olur biliyormusun! Kas,zeka ve akıllılık.
    Sende bunlar yok.Ve sen o ringe girdiğinde sende olanlar işine yaramayacak Alberto. Çünkü ben o maçı kazanıcağım ve sonra World HeavyWeight Champion olucağım.

PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından PlayTheGame Cuma Tem. 15, 2011 10:39 pm

Bir daha söyle ! Lütfen bir daha World Heavyweight Champion olacağım diye bir daha haykır. Çünkü gülmeye ihtiyacım var Kane . [ ADR biraz güler.Ardından Kane i taklit eder. ] Ben World Heavyweight Champion olacağım ve maçı bekle Alberto ! Gerçekten bir daha World Heavyweight Cahmpion olabileceğini sanıyor musun ? Demekki saydığın özelliklerden ikisi sende yokmuş. Zeka ve akıllılık. Bu ikisinden mahrumsun ve hala ve hala bana kafa tutmaya çalışıyorsun. Ben Alberto Del Rio yum ve WWE nin şuanı ile geleceğiyimi. World Heavyweight Cahmpionship in da geleceğiyim ve tamamen o kemer benim kaderimle buluşuyor. Ve sen hala World Heavyweight Champion olabileceğini söylemekle yetinmiyor bir de yanımda ezik bir şekilde burada ezberlediğin saçma cümlelerinle benim mükemmelliğime yarışmayacak şekilde konuşmaya devam ediyorsun. Ve bu benim çok canımı sıkıyor. [ ADR gözlerini büyütür sinirlidir. ] O kadar canımı sıkmış olmalıki gelecekteki WHC nin sahibi olarak kutlamamı bile yapmıyorum. İstersen gel beraber kutlayalım bunu Kane. Senin geçmiş kemerini benim ise gelecekteki kemerimi.

Ricardo Rodriguez bir şarap getiriyor. Rodriguez iki bardağa koyuyor. ADR kendi bardağını alarak içiyor. Biraz içtikten sonra Kane e bardağını uzatırmış gibi yapıyor. Ama yere döküyor.

Kane Ring'de Alberto-Del-Rio-alberto-del-rio-20075945-624-390
    Sence senin geçmiş şampiyonluğun kutlamaya değer mi ? Şuan benim geleceğimi kutladık. Çünkü ben asilim sen canavar. Ben mükemmel sen işe yaramaz. Ben geleceğim sen geçmiş.

The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander C.tesi Tem. 16, 2011 4:14 pm

Alberto,Alberto,Alberto... Bak bana seni zengin z*bbe! Ben o kemeri alcağımı söyledim ve aldım. Ve yeniden alıcağımı söylüyorum. Dereyi görmeden paçayı sıvama Alberto! O maçta nasıl kazanıcaksın!Şöyle mi! (Kane onu taklit ederek)'' Al Kane al! Para veriyorum sana! Nolur tuş ol!'' mı diyiceksin bana! SEN O ASİLLİĞİN İLE HİÇBİRŞEY KAZANAMASSIN ALBERTO DEL RİO! Çünkü sen tam bir eziksin.Gerek sarı mayonla,gerek beyaz kaşkolunla,gerek paranla ,gerek kendini övüşlerinle.Hepsiyle birlikte eziksin sen Alberto. Hala bende zeka olmadığını söylüyorsun.Ama hala gücün şöhrette olduğunu söylüyorsun Alberto Del Rio! Şimdi defol da maçına hazırlan! Yoksa seni maça hazırlanamadan sakatlıyıcağım.

Birden ADR'nin elindeki şampanyayı alır ve yere döker.
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson C.tesi Tem. 16, 2011 9:48 pm

Kane dostum şu ezikler ile konuşmayı kesermisin lütfen.Kuralsız olduğum için planımı rahatça anlata bilirim.WHC maçı Kane vs Sheamus olsun.No dq maçta ben sheamus'ın kafasını kıracam ve kemerinide kane'e kendim teslim edecem.
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak C.tesi Tem. 16, 2011 10:21 pm

Bir anda We are one çalar herkez girişe bakar fakat Matt Morgan Kofi ve JoMo seyircilerden ringin içine girer herkezin arkası dönükken Matt Morgan HHH'e CFP patlatır , Kofi ADR'ye Troble in Paradise geçirir. Mr.Anderson bir Flying Chuck tam Kane'yede CFP patlatacakken Kane boğazından yakalar Chokeslam için kaldırır Matt Morgan arkaya düşer iter ve onada CFP patlatır. Sonra mikrofonu alır ve ;

'' Sheamus , World Heavyweigt Champion . Seni Nexus'ta görmekten mutluluk duyarız gördüğün gibi ortalığı dağattık.Seni Nexus'a davet ediyorum . Tek ben değil Nexus liderimiz Swagger başta olmak üzere tüm Nexus üyeleri eğer bize gelirsen WHC'yi uzun süre elinde tutacağından eminim.'' der . Tam giderken Anderson doğrulmaktadır onada CFP patlatır.Ve Nexus Backstage'nin yolunu tutar ...

OUT : Beyler K.bakmayın biraz sert oldu . lol!
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme C.tesi Tem. 16, 2011 10:25 pm

Out:Mesaj iptal ilk mesajında saldıramazsın.
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak C.tesi Tem. 16, 2011 10:29 pm

Air Bourne demiş ki:Out:Mesaj iptal ilk mesajında saldıramazsın.

OUT : Really ? Really ? Really ? Really ? Bana ilk mesajda saldıran çok oldu BKZ ; Edge,Batista bla bla ..
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation C.tesi Tem. 16, 2011 10:31 pm

out:Edge hiç 1. mesajda dalmadı benden sonra mesaj atmayın.
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme C.tesi Tem. 16, 2011 10:36 pm

Out:Unutmadan bir mesajda en çok 2 kişiye saldırabilirsin.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel C.tesi Tem. 16, 2011 11:08 pm

Out:Batista dalmıştı bir kere Undertaker'e.Doğru bir mesaj attı çocuk.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 6:59 pm