WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

2 posters

Kane Ring'de

The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Kane Ring'de Empty Kane Ring'de

Mesaj tarafından The[G]oldStander C.tesi Ağus. 13, 2011 4:12 pm

Kane Ring'de Kane6

Out of Fire duyulur.Kane geliyor! Ringe giriyor açıklama yapıyor!

Geçen hafta maça çıkamadım.Neden olduğunu hala anlamadım zaten.Benim gibi bir canavarı böyle düşürebilirlermi diye? Ama geçen hafta abim Triple-H'i yendi.Ve GM herhalde Triple-H bir galibiyet kazansın diye benimle güreştiricek.Ama şunu belirtiyim ki o maçı abim gibi ben kazanıcağım.Bir oyunun bir kırmızı canavar önünde hiç bir gücü olamaz! Seni bozucağım Triple-H! Kopyanı çıkartıcağım! Seni satacağım The Game!Bil ki o Pedigree adındaki hareketin bana zarar veremiyicek.Bu haftaki Smackdown'da çok kötü olucaksın Triple-H!Ve Regal böyle düşünüyorsan bil ki Kane The Big Red Monster o maçı kazanıcak! Onu tuş edicek ve Triple-H'i milyonlar önünde rezil edicek! Eğer Triple-H'in kazanmasını istersen Mr.Anderson falan ile güreştir.Ben en iyilerine layığım!

Out:Triple-H vs Undertaker dışındakiler gelmezse sevinirim.

Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Kane Ring'de Empty Geri: Kane Ring'de

Mesaj tarafından Evolution's Animal C.tesi Ağus. 13, 2011 4:17 pm

Time To Play A Game çalar ve HHH Entrance'de görünür.Taunt'larını yaparak ring'e gelir.

Kane Ring'de Triple-h-entrance-o

Kane Ring'de 050806hhh1

Hey küçük kırmızı palyaço.Dostum bu alevler,geliş ve korkutucu sözler.Hepsi çok iyi ayarlanmış ama beni korkutamazsın.Extreme Rules'ta abini yendiğim gibi senide yeneceğim.Smackdown'da yenildim ama abinin ne kadar zorlandığına bakalım.Hell's Gate'sinden kurtuldum ve bir çok Tombstone'nundan tuş olmadan kurtulabildim.Neyse abinin canı cehenneme.Dostum seni abinden daha kolay yeneceğim.Biliyorsun geçmişte çok karşılaştık.Kazanan taraf çoğunlukla ben oldum.Evet ben oldum ve bu da değişmeyecek.Seni şişko palyaço'yu yeneceğim.Ben köşede taunt'larımı yaparken sen yerde baygın kalacaksın.Seni yendikten sonra WM'de abinide yeneceğim ve ikinizide sonsuza dek buradan sileceğim der ve güler.
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander C.tesi Ağus. 13, 2011 4:26 pm

Kane Ring'de Wwe_Kane_ring

(Kemeri yok sayarsanız. Smile )

Bak The Game.Abime neler yaotığımı biliyorsun zaten.Onu mezara gömdüm! Ve kesinlikle ben ondan daha iyiyim Triple-H.Zamanı geçen bir güreşçiyle dövüştün sen.Ama artık karşında eskimemiş bir Big Red Monster var.Palyaço yok.Zil çaldığında seni köşede yumruklarken bunların hepsinin acısını çıkarıcağım Triple-H. Palyaço muyum değil miyim işte o zaman anlıyıcaksın! Sen şuan korkulu rüyanla konuşuyorsun Triple-H! Seni yenmek beni zorlamıyıcak bunu bilmeni isterim! Çünkü ben bir Canavarım! Sana bütün canavarlığımı göstereceğim!

Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal C.tesi Ağus. 13, 2011 4:48 pm

Kane Ring'de 050806hhh1

Çok korktum.Evet bak bacaklarım titriyor.Lütfen beni öldürme canavar.Ne istersen veririm.(Sonra toparlanır ve gülerek).Dostum sen bunlarla benimi korkutacaksın.Yapma ama,İkimizde biliyoruz ben senden daha iyi.Defalarca seni ve abini yendim.Abini çürüttüğüm gibi senide çürüteceğim ve sende güreşemez hale geleceksin.Dostum artık yeter yapma lütfen.Beni dövüp intikam alacakmışsın.Güldürme Kane.Sen canavar gibi gözüksende içinde bir korkak beslediğini biliyorum.Sadece ben değil herkes biliyor.Ring'de senle yüz yüzeyken korkudan yüzüme bakamayacak ve bebek gibi ağlayacaksın.Yenileceksin dostum.WWE sana neden para ödüyor sanıyorsun bunun için.WWE'ye güldürecek bir canavar lazım.Seni sadece kullanıyorlar bunu aklına sok.
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander C.tesi Ağus. 13, 2011 5:10 pm

Hayır Triple-H.Ben bir palyaço değilim.Etrafta birsürü palyaço var.Ama ben burda işimi yapıyorum.Birilerini dövmek! Triple-H! Abimi yenmiş olabilirsin ama artık bu galibiyete son vericeğim.Çünkü ben eski Kane değilim artık Triple-H! Ben artık en iyisiyim. World HeavyWeight Champion oldum.Sonra Money In The bank şaçmalığı oldu.Zaten o aralar brandları karıştırdığım çok oldu.Bir ara dinlendim ve şimdi tam gücümdeyim Triple-H! Ve tam gücüm önünde yenilen ilk kişi sen olucaksın! Kane seni tuş edicek The Game! Olması gereken bu The Game!

Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal C.tesi Ağus. 13, 2011 5:13 pm

Kane Ring'de 050806hhh1

Artık yaşlandın dostum bunu çok iyi biliyorsun değil mi ? Dostum sen en fazla 2-3 sene daha güreşeceksin ama ben hala sağlamım ve buradayım.Bu kiloyla beni nasıl yenmeyi düşünüyorsun ? Ha belki üstüme çöküp kalkmama engel olabilirsin ama ben seni her türlü yeneceğim.Dostum o WHC'yi zaten şans eseri aldın.Eski Kane değil misin ? Güldürme beni.Kendini korkunç sanıyorsun ama bir maymundan farkın yok.Dostum seni Smackdown'da yendiğimde çok iyi birşeyi anlayacaksın.Yenilme Duygusu..
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander C.tesi Ağus. 13, 2011 5:21 pm

Herkez böyle der.Herkezi küçümsemek şaçma Triple-H. Kendine fazla güveniyorsun.Şunu hala hiç kimse anlamadı.Güreşte Para,Şanş,Şöhret,Yalakalık! Bunlar geçerli olamaz! Ve olsa bile ben bunları kullanmam Triple-H. Maymun!? Ah..Saçmalıyorsun Triple-H. Uzun saçlarıyla o saçma sakalınla maymuna benzeyen sensin! Ve ben bu kiloyla senin üzerine Flying Clothesline ile atladığımda bu kiloların neyi yansıttığın göreceksin Triple-H! Canavar biraz iri olmalı Triple-H! Ama dur sen maymundan çok gorile benziyorsun!(Tribünler güler)

Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal C.tesi Ağus. 13, 2011 5:32 pm

Kane Ring'de 050806hhh1

Dostum burada saçma saçma birbirimize laf atacağımıza dövüşsek daha iyi olmaz mı ? der ve Kane'ye bir yumruk patlatır ve Entrance'ye doğru yol alır.Tam Entrance'deyken devamı Smackdown'da Kane diye bağırır ve gülerek gider.

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 11:13 am