WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+7
PhEnOmFoReVeR
PlayTheGame
Made Punk Savior
| The Apex Predator |
The Deadman Walking
The Corporate Champion
Cult Of Personality
11 posters

22.08.11 Monday Night Smackdown

Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

22.08.11 Monday Night Smackdown Empty 22.08.11 Monday Night Smackdown

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 12:01 am

Yapılan Yer : Bell Center
    22.08.11 Monday Night Smackdown Article_20689_1
    Kapasite / Seyirci Sayısı : 21.273 / 9.875
    Yayın Kuşağı : Prime Time - PG TV

22.08.11 Monday Night Smackdown Smackdown-intro-abertura-o

Cole:Evet bayanlar baylar yine bir Smackdown akşamında sizlerle birlikteyiz ancak bu Smackdown bildiğiniz Smackdown şovları gibi olmayacak.
    Matthews:Bu gece Smackdown'daki 2 şampiyonluk kemerininin hem ünvan maçları hemde number 1 contender maçları yapılacak.
    Cole:Hey Josh bunu açıklamana gerek yoktu insanlar zaten şovun adından da bunu anlayabilir
    Matthews:Olsun Michael açıklamak gerekirdi
    Cole:Evet sayın seyirciler Matthews'in saçmalamasından sonra gecenin ilk maçına geçiyoruz.Gecenin ilk maçı 6 Man Over the Tope Rope Battle Royal maçı olacak

Ringe gelen ilk isim Big Red Monster Kane

Kane ringe ağır adımlarla gelirken reklamlara gidiyoruz az sonra sizlerleyiz

22.08.11 Monday Night Smackdown Kelly-kelly-7-11-commercial-o

Ve şov kaldığı yerden devam ediyor.Kane,MVP,DDP,Christian,Alberto Del Rio ringte..
    Son olarak ringe Goldberg geliyor

Maç başlıyor..Maç başlar başlamaz Christian,ADR,MVP ve DDP geri çekiliyorlar.Kane ile Goldberg karşı köşelerden birbirlerine bakış atıyorlar biraz zaman geçtikten sonra ikili ölümüne yuruklaşmaya başlıyor.Kane Goldberg'i köşeye fırlatıyor ve köşede yumrukluyor bu sırada Christian MVP'ye DDP'de ADR'ya atak yapıyor.Christian ile MVP lock up bağlıyorlar.Christian MVP'nin kolunu tutup vucudunu kendine doğru çekiyor ve neckbreaker'a alıp neckbrekaer yapıyor.MVP yerde kalınca Christian onu ayağı ile iplerin kenarını ittiriyor ve aşağı atmaya çalışıyor.Ancak MVP hemen kalkıyor.Bu sırada DDP ADR'ya shoulder jawbreaker yapıyor ve sonra ayaktaki ADR'ya russian legsweep çekiyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Russianlegsweep
    DDP Alberto Del Rio'yu boynundan ve belinden tutuyor ve aşağı doğru fırlatıyor ancak ADR reverse ediyor ve DDP'yi clothesline ile aşağı fırlatıyor.DDP iplerden fırlıyor ve son anda iplere dış taraftan tutunuyor bu sırada Alberto Del Rio birden DDP'nin kolunu kapıyor ve iplere sıkıştırıp Cross Armbreaker yapıyor..
    22.08.11 Monday Night Smackdown Animation1y
    DDP apron'da iplere sıkışmış bir şekilde Cross Armbreaker'a maruz kalıyor !!! Alberto yaklaşık 30 saniye boyunca Cross Armbreaker'a devam ediyor ve bıraktığında DDP dayanamayıp yere düşüyor..
    DDP elenen ilk güreşçi oluyor
    Kane ile Goldberg'e dönüyoruz..Goldberg Kane'e superplex çekmek için uğraşıyor ancak Kane'i kaldıramıyor.Kane Goldberg'i köşeden aşağı ittiriyor ve Goldberg ringe düşüyor.Goldberg yerden kalkınca Kane köşeden uçuyor ve diving clothesline yapıyor

22.08.11 Monday Night Smackdown Divingclothesline
    Kane Goldberg'e Chokeslam için pozisyon alıyor ancak bu sırada Alberto Del Rio Kane'in üstüne koşuyor Kane üstüne gelen Alberto'yu görünce biraz geriye gidiyor ve ipi aşağıya çekiyor.İp aşağı çekilince Alberto Del Rio yere düşüyor.
    Alberto Del Rio elenen 2. güreşçi oldu
    Bu sırada MVP Christian kapışması devam ediyor..MVP Christian'ı german suplex ile yere yatırmayı başarıyor ve ardındanda Ballin Elbow Drop
    22.08.11 Monday Night Smackdown Ballin-Elbow

Bu sırada Goldberg kalkıyor ve Kane Goldberg'i boğazından yakalıyor ve Chokeslam için fırlatıyor ancak Goldberg kurtuluyor ve köşeye çekiliyor Kane arkasını dönünce aniden Spear'ı patlatıyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Goldbergspear056oi8rb5oh
    Bu sırada MVP Playmaker için Christian'ı kaldırıyor ve Playmaker'a alıyor.Ancak Christian birden MVP'yi Playmaker yaptığı bacağından tutuyor ve iplerin üstüne kaldırıp ringten aşağı atıyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Royalrumble5
    MVP elenen 3. güreşçi oluyor.
    Goldberg Kane'e Spear çektikten sonra Jackhammer için taunt yapıyor..Goldberg Kane'i Jackhammer için kaldırıyor ancak Kane reverse edip Chokeslam'i patlatıyor

22.08.11 Monday Night Smackdown 2dayihw
    Kane Chokeslam'den sonra Goldberg'i aşağı atmak için kaldırıyor.Kane Goldberg'i aşağı atmak için omuzuna alıyor tam atacakken Goldberg aprona iniyor ve Kane'in kendisini atmasına izin vermiyor.Kane Gold'u atabilmek için biraz daha aşağıya eğiliyor ve tam bu sırada Goldberg Kane'in kafasına head lock bağlıyor onu dahada aşağıya çekip ringten dışarı gönderiyor !
    22.08.11 Monday Night Smackdown 0
    Kane elenen 4. güreşçi oldu
    Son ikiye Goldberg ile Christian kalıyor iki güreşçi birbirlerine bakıyor.Ancak birden çok ilginç bir olay oluyor ve Christian kendini üst ipten aşağı iniyor ve 5. elenen güreşçi oluyor..Goldberg maçı kazanıyor ama sevinemiyor çünkü Christian'a şaşkın bir şekilde bakıyor,bu duruma bir anlam veremiyor.
    Christian bir mikrofon alarak konuşmaya başlıyor ''Ben Intercontinental Championship Contender maçına çıkacak kadar kötü bir güreşçi değilim..Ben çok iyi bir güreşçiyim,bu şirkette en üst kısımda olmaya hak ediyorum..Ve son olarak bundan sonra bu şirketi protesto amaçlı şovlara geç geleceğim ve maçlarımada çıkmayacağım''
    Wooooooooooooooooooooo

Bu lafların üzerine Ric Flair takım elbise ve mikrofon ile gelerek konuşmaya başlıyor.
    '' Evet aptal çocuk Christian aklın sıra beni protesto edeceksin,bu şovda böyle saçma sapan işlere yer yok ! Bu yüzden bu sorunu kökünden çözüyorum..Christian You're Fire !! ''
    Smackdown Gm'i Ric Flair Christian'ın kovulduğunu açıkladıktan sonra arka alana gidiyor..Christian bu lafın üzerine çok sinirlenip söylenerek gidiyor..
    Goldberg bu olayları ringte izledikten sonra köşeye çıkıp taunt yapıyor
    Reklamlara gidiyoruz

22.08.11 Monday Night Smackdown Wwe-commercial-o
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

22.08.11 Monday Night Smackdown Empty Geri: 22.08.11 Monday Night Smackdown

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 12:08 am

Cole:Evet reklamlardan dönüyoruz ve sırada Intercontinental Championship Three Stages Of Hell Match'ı var.
    Matthews:İlk maç normal maç olacak,2. maç Tables Match ve son maça uzarsa da 3.maç Extreme Rules maçı olacak

Challenger Mark Henry geliyor

Hemen ardından New I.Continental Champion Cody Rhodes

1.maç başlıyor Cody Rhodes ile Mark Henry lock up yapıyorlar Mark Henry Cody'ye üstün geliyor ve onu Gorilla Pres Slam için havaya kaldırıyor ve Gorilla Pres Slam geliyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Bigdaddyvgorillapressslva0
    Cody yerde kalınca Mark Henry iplerden geriliyor ve Body Splash yapıyor.Mark Henry ringten inip bir sandalye alıyor ve ringe giriyor.
    22.08.11 Monday Night Smackdown Z122283176
    Mark Henry sandalyeyi Cody'nin bacağına takıyor hakem Mark Henry'e bu hareketi yaparsa onu dq edeceğini söylüyor.Mark Henry hakemi dinlemyor ve köşeye tırmanıp Cody'nin sandalye takılı olan bacağına köşeden Corner Slingshot Splash çekiyor !
    Cody yerde avaz avaz bağrıyor hakem dq zilini çaldırıyor ve Mark Henry dq oluyor.Cody bu dq sayesinde 1-0 öne geçiyor..
    Hakem mecbur 2. maç olan masa maçını başlatıyor..Mark Henry ringten tekrar inip bir masa alıyor ve tekrar ringe geliyor.Mark Henry masayı açtıktan sonra yerde kıvranan Cody'yi kucağına alıyor.Mark Henry Cody'i World Strongest Slam'e alıyor.Hareket gerçekleşirse durum 1-1 olacak ve hareket geliyor ! Mark Henry Cody Rhodes'a masa üzerinde World Strongest Slam çekiyor ve durumu 1-1'e getiriyor.

Hakem yaklaşık bir dakika sonra 3.maç olan Extreme Rules maçını başlatıyor..Mark Henry yine ringten iniyor.Köşedeki merdiveni kaldırıp ring içine fırlattıktan sonra ringin altından çöp kovasını alan Mark Henry ringe giriyor bu sırada Cody Rhodes ayaklanıyor ve Mark Henry'e iplerden gerilip shoulder drop yapıyor ama Mark etkilenmiyor
    ve Cody yere düşüyor.Mark Henry Cody yere düşünce pine gidiyor 1,2 Cody kalkıyor..Mark Henry hakeme itiraz ettikten sonra çöp kovasını alıyor.Mark çöp kovasını tam Cody'e çakarken Cody ayağını Mark Henry'nin suratına kaldırıyor ve Mark Henry çöp kovasını suratına yemiş oluyor..Cody Rhodes gücünü toplayıp hemen bacağına yediği sandalyeyi alıyor ve Mark Henry'e arka arkaya deli gibi vurmaya başlıyor

22.08.11 Monday Night Smackdown ThSillazo
    Cody Rhodes sandalye ile o kadar çok vuruyorki hakem araya girip ayırmak zorunda kalıyor..Cody hakeme kızdıktan sonra köşeye çıkıyor ve diving leg drop yapıyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown DivingLegDrop
    Pin geliyor 1,2 Mark Henry kalkıyor..Cody Rhodes Mark'ı kafasından yakalıyor ve Camel Clutch bağlıyor ancak Mark'ın toparlanması uzun sürmüyor ve Mark Henry üzerinde Cody ile kalkıp Cody'i kafasından tutup çevirerek yere fırlatıyor.Ardından Mark Henry Cody'i pine yatırıyor 1,2 Cody kalkıyor..Mark Henry Cody'i kalkırıp köşeye gönderiyor ve klasik Corner Clothesline'ı çekmek için geriliyor.Ve Mark Henry'den Cody Rhodes'a Corner Clothesline !
    22.08.11 Monday Night Smackdown Zonw5
    Cody köşenin önünde yerde kalıyor.Mark Henry köşeye Corner Slingshot Splash çekmek için çıkıyor ancak Cody Rhodes birden ayaklanıyor ve Mark'ın bacaklarının arasına girip onu yere atıyor ve bir roll up yapıyor 1,2,2.50 Mark Henry son anda kalkıyor..Cody Rhodes tekrar ayaklanıyor ve köşe merdivenini Mark Henry'nin yanına çekiyor.Ardından Cody Rhodes Mark Henry'i kaldırmadan kendi dizlerinin üzerinde iken Cross Rhodes pozisyonuna alıyor ve köşe merdiveni üzerinde Cross Rhodes geliyor !!!
    22.08.11 Monday Night Smackdown CrossRhodes
    Cody Rhodes'tan pin geliyor 1...2...3 ve 3. maçı kazanan Cody Rhodes toplamda maçı 2-1 kazanarak kemerini korumayı başarıyor.Cody Rhodes biraz dinlendikten sonra ayaklanıyor ve kemerini alıp taunt yapıyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Cody-photo-8_12
    Cole:Evet kısa bir ara veriyoruz az sonra sizlerleyiz

Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 12:14 am

Reklamlardan döndüğümüzde Smackdown gm’i Ric Flair’in müziği duyuluyor

Ric Flair bu gece 2.kez görünüyor ve konuşmaya başlıyor
    ‘’Şovu kesmek istemiyorum ve bu yüzden açıklamamamı kısa yapacağım.Ben Cm Punk’ı Unforgiven’daki maçta hakem yaptım evet aslında bu ateşle barutu yan yana koymak demekti ama ben yinede Cm Punk’tan adeletli bir maç yönetmesini bekliyordum ama kendisi Smackdown’un brandinin yüzlerinden biri olan ve WHC John Cena’yı dövdü ve bende kendisini bu yüzden Unforgiven’dan sonra Smackdown’dan kovdum..Cm Punk’a Raw’da başarılar dilerim.Bu yüzden Cm Punk bu geceki WHC maçında olmayacaktır ve maç Randy ile Cena arasında geçecektir yani Cena’nın işi bu gece daha kolay.’’
    Flair tam giderken The Time is Now çalıyor ve John Cena WHC kemeri ile ringe geliyor

Cena ringe girip konuşmaya başlıyor
    Cena:Merhaba Ric,öncelikle Cm Punk’ın yaptığı şey çok yanlıştı yani bana saldırması yapılmaması gereken bir hareketti ama o saldırdı ve cezasını aldı bunun için sana çok teşekkür ederim ancak şöyle bir durum var.Söylediğin ufak bir cümleye takıldıldım da ‘’Cena’nın bu gece işi daha kolay’’ dedin.
    Flair:Evet dedim çünkü Randy ve Punk gibi güçlü isimler arasında bir merdiven maçında kemerini koruman zordu.
    Cena:Hayır ! Sen bunu demek istemedin sen asla pes etmeyen,bu şovun yüzü,Dünya ağırsiklet şampiyonu ve gelmiş geçmiş en büyük güreşçi John Cena’ya resmen hakaret ettin.Ben 2 rakibim olsa da, 4 rakibim olsa da kemerimi her zaman koruyacağım Flair,bunu bil !
    Flair:Kemerini koruyacak mısın bilmiyorum ama bildiğim bir şey var..Sen Dünyanın en iyi güreşçisi değilsin.Senin karşında tam 16 kez Dünya şampiyonu Ric Flair var ! Woooooooooooo Evet Bay Cena ben senin yaşın kadar güreştim,sen ayağında bebek bezi ile emeklerken ve kendi sümüğünü silemez durumda iken ben bu ringlerde güreşiyordum.Ve inan bana seni hala yenebilecek güçteyim.
    Cena:Hadi ama yapma ihtiyar bunak benden önce doğdun diye benden iyi olamasın buna 5 yaşındaki küçük çocuklar bile güler.
    Flair:Evet senin o 5 yaşındaki zeka özürlü taraftarların bu söylediğime güler
    Cena:Hop hop hop…Orada dur bakalım bunak bana istediğin gibi laf atabilirsin ama fanlarıma dokunursan…(Flair sözünü keser)
    Flair:Fanlarına dokunmak istiyorum çünkü hepsi güreşten anlamayan ve IQ’su 20’yi geçmeyen insanlar.Tıpkı senin gibiler,seninde zekan 20 IQ’dan fazla olamaz aptal kuş beyinli
    Cena bu lafın üzerine sinirlenir,WHC kemerini kenara fırlatarak Flair’in üzerine adeta uçar ve onu deli gibi yumruklar.Güvenlik görevlileri ringe doğru koşarlar onların geldiğini gören John Cena hemen Flair’i kaldırır ve Attitude Adjustment çeker.
    22.08.11 Monday Night Smackdown Cena-gives-the-rock-the-aa_o_GIFSoupcom
    John Cena güvenlikçiler içeri girince kemerini alıp ringten iner ve seyircilerin arasından arka alana gider.Güvenlik görevlileri Gm Ric Flair’i kalıdırılar ve yavaşça arka alana götürürler

Cole:Cena gerçekten çok delice bir iş yaptı..Flair ona bunun bedelini ödetecektir.
    Matthews:Evet işler çok karışacaktır.Neyse,gecenin 3. maçına geçiyoruz bu maç Six Pack Challenge maçı olacak ve kazanan güreşçi World Heavyweight Championship maçına çıkmaya hak kazanacak.

Ringe ilk sırada Blueprint Matt Morgan geliyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown TNA_A_Look_At_Matt_Morgan1
    İkinci Sırada Mr.Anderson
    22.08.11 Monday Night Smackdown Anderson
    Hemen sonrasında Daniel Bryan geliyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Daniel-Bryan-Nxt-Superstar-1
    DB'den Sonra The Monster Abyss geliyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Abyss_Entrance
    5. gelen güreşçi Chris Jericho
    22.08.11 Monday Night Smackdown Jerichoentrance2
    Ve ringe son gelen isim Triple H
    22.08.11 Monday Night Smackdown 20

Tüm güreşçiler ringte birbrilerine bakıyor ve maç hakemin zili çaldırması ile başlıyor.Güreşçiler maça çok hızlı başlıyor.İlk 4 dakika basit submissonlar ve yumruklaşmala ile geçiyor.Zaman geçtikten sonra Mr.Anderson Chris Jericho'ya Hangman's Neckbreaker çekiyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown X25c7b
    Bu sırada Abyss Daniel Bryan'a Shock Threatment çekiyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown 1_1628278780
    Abyss DB'ı pine yatırıyor 1...2...2.50 ve DB son anda kalkıyor..Matt Morgan ile Triple H'te maça birbirlerini döverek devam ediyorlar.Triple H Matt Morgan'ı Spinebuster için irish whip'e gönderiyor ancak Matt Morgan iplerden gelince Triple H'i shoulder drop ile yere çakıyor.Ardından Triple H'i kaldırıyor ancak Triple H bir anda Morgan'ı kaldırıp Spinebuster çekiyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown SpinningSpinebuster
    Triple H Morgan'ı Pedigree için kaldırıyor ve Pedigree pozisyonuna sokuyor.Ancak Morgan reverse ediyor ve bir anda Triple H'in yüzünde Carbon Footprint'i patlatıyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown 309424_a
    Matt Morgan'dan pin geliyor 1....2....3 ve pin başarılı ! Maçın favorilerinden Triple H ilk sırada eleniyor.
    Matt Morgan Triple H'i pinleyince maçı bırakıp köşeye çıkıyor ve taunt yapıyor bu sırada Abyss arkasına geliyor ve ona bakıyor.Matt Morgan tauntunu bitirip köşeden iniyor ve arkasını dönüyor.Abyss Matt Morgan'ı bir anda kavrıyor ve Black Hole Slam çekiyor

22.08.11 Monday Night Smackdown Bhs33xh
    Abyss Morgan'ı pinliyor 1,2,3 ve pin başarılı
    Morgan 2.sıradan eleniyor.Abyss Mr.Anderson'u dövmeye başlıyor.Chris Jericho'da Daniel Bryan ile güreşiyor.Abyss Mr.Anderson'a Chokeslam çekiyor.

22.08.11 Monday Night Smackdown Chokeslam
    Abyss Mr.Anderson’u da pine yatırıyor. 1…2…3 ve pin geliyor.Abyss tek başına 2 kişi elemeyi başarıyor.Ringte Abyss,Chris Jericho ve Daniel Bryan kalıyor.Abyss kenarda dinleniyor.Chris Jericho ise yerdeki Daniel Bryan’a Lionsault çekiyor.
    22.08.11 Monday Night Smackdown Lionsault
    Jericho Daniel Bryan’ı Codebreaker için kaldırıyor ancak daniel Bryan birden Y2J’in üzerine zıplayıp Guillatione Choke bağlıyor.

Chris Jericho kurtulmaya çalışıyor ve 30 saniye dayandıktan sonra iplere tutunarak kurtuluyor.Daniel Bryan Y2J’i ringin ortasına çekiyor ve bu seferde LeBell Lock bağlıyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown TheLeBellLock
    Chris Jericho iplere tutunamıyor ama bir türlü pes etmeyince hakem araya gidip ayırıyor.Bu sırada az önce Abyss tarafından elenen Matt Morgan elinde bir sandalye ile tekrar ringe giriyor.Morgan önce hakeme arkasından sandalye ile vuruyor ve hakem yerde kalıyor.Sonrada Morgan kendisini eleyen Abyss’in kalkmasını bekliyor ve kalkıncada kafasına sandalyeyi geçiriyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown ThSillazo
    Ardından Matt Morgan Abyss’e Carbon Footprint çekiyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown 309424_a
    Morgan ringten sinirli bir şekilde iniyor.Daniel Bryan ise Abyss’in yerde olduğunu görüyor ve Abyss’e LeBell Lock bağlıyor.Hakemde bu sırada ayaklanıyor ve Abyss pes ediyor !
    Abyss elenen 4. Güreşçi oluyor.
    Ringte Daniel Bryan ile Chris Jericho kalıyor.Daniel Bryan Jericho’ya tekrar LeBell Lock bağlamaya çalışıyor ancak Jericho bir anda reverse ediyor ve Walls Of Jericho bağlıyor

22.08.11 Monday Night Smackdown 2w5or4z
    Daniel Bryan pes etmiyor ve iplere tutunarak Walls Of Jericho’dan kurtuluyor.Jericho biraz dinleniyor bu sırada DB kalkıyor ve DB kalkınca Jericho Codebreaker çekmeye çalışıyor ve üzerine koşuyor ancak DB iplere gerilip ipi aşağı çekiyor ve Chris Jericho aşağı düşüyor.Daniel Bryan koşup karşı iplerden geriliyor ve Suicide Dive ile Jericho’nun üzerine atlıyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Suicide
    İki güreşçide yerde kalıyor DB bacaklarından acı çekiyor,Y2J’de kollarını tutuyor ve iki güreşçide bir türlü ayağa kalkamıyor hakem count out sayıyor 1,2,3,4,5,6,7,8,9 ve 10 hakem zili çaldırıyor ve anonsör Tony Chimel’in yanına gidiyor.
    22.08.11 Monday Night Smackdown Tony_Chimel.2
    Tony Chimel hakemi dinledikten sonra maçın double count bittiğini ve kazanan olmadığını yani no contest bittiğini açıklıyor.
    Yerdeki Chris Jericho ile Daniel Bryan yavaşça kalkıyorlar ve sinirli bir şekilde arka alana gidiyorlar.

Cole:WHC no 1 Contender 6 Pack Challenge maçı no contest sona erdi.Bakalım bu durum nasıl düzelecek.Şimdi reklamlara gidiyoruz döndüğümüzde Cena© ile Orton WHC No Holds Barred maçında karşı karşıya gelecekler
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 12:28 am

Enter the first he is the Challenger and from St.Louis,Missouri weight in two hundred fourty five paunds Randy Orton !
    22.08.11 Monday Night Smackdown Randyorton3

Enter the second he is form West Newbury,Massachusetts,weight two hundred fourty paunds he is the current World Heavyweight Champion John Cena !
    22.08.11 Monday Night Smackdown Otl_g_cena_200
    Maç başlıyor iki güreşçi köşelerinden face to face yapıyorlar.Randy Orton birden ringten iniyor ve ringin altından sandalye alıyor ve ringe fırlatıyor.Sonrasında köşedeki merdiveni alıp ringe sokuyor.Bu sırada John Cena Randy’nin fırlattığı sandalyeyi alıyor ve Randy içeri girince kafasına geçiriyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Mrkennedy34256
    Randy’nin kafası kanıyor ve John Cena sandalye ile Randy’ye vurmaya devam ediyor.Ardından sandalyeyi bırakıyor ve yerdeki Randy’ye elbow droplar yapıyor.Ardından köşeye tırmanıyor ve Diving Leg Drop için pozisyon alıyor.Cena Diving Leg Drop için uçuyor ancak Randy kaçıyor ve Cena yere düşüyor.Randy Orton kalkıp yerdeki Cena’nın 2 bacağını yana açıyor ve karnına tekme atıyor.Cena yavaşça ayağa kalkıyor ama Randy bu seferde karnına tekme atıp kafasına yumruğu geçiriyor ve Cena tekrar yerde kalıyor.
    22.08.11 Monday Night Smackdown Orton4
    Randy Orton Stomp yapmaya başlıyor ve tekmeleri başarılı oluyor.Ardından Randy Cena’yı kaldırıp irisp whip’e gönderiyor ve Lou Tresz Press ile üzerine atlayıp kafasını yumrukluyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown ThLOUTHESZPRESS
    Randy yumruklardan sonra pin deniyor 1…1.50 Cena kalkıyor.Randy tekmelerine devam ediyor.Son vurduğu tekme çok sert oluyor ve Cena aprona yuvarlanıyor.Randy Orton Cena’yı aprondan içeri doğru alıyor ve Rope Hung DDT
    22.08.11 Monday Night Smackdown Randy%20Orton%20-%20Rope%20Hung%20DDT
    Pin deniyor 1…2 Cena kalkıyor.Randy Cena’ya head lock bağlıyor.Cena birkaç saniye sonra iplere tutunuyor ama dq olmadığı için Randy bırakmıyor.Hakem kendisi araya girerek Randy’i ayırıyor.Randy hakeme itiraz ederken Cena kalkıyor ve birden Randy’e köşeye gönderiyor.Randy köşeden gelirken Cena iplerden geriliyor ve Bulldog çekiyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown JohnCenaOneHandedBulldog1
    Randy bulldog’u yeyince hemen kalkıyor ancak Cena bu seferde Gutwrench suplex çekiyor
    Cena beklenmedik bir şekilde Gutwrench suplex’ten sonra Five Knuckle Shuffle için taunt yapıyor ve iplere koşuyor,iplerden dönerken Randy birden kalkıyor ve Snap Scoop Powerslam çekiyor

22.08.11 Monday Night Smackdown Randy%20Orton%20-%20Snap%20Scoop%20Powerslam
    Randy Orton birden RKO için taunt yapmaya başlıyor.Cena kalkıyor Randy RKo için zıplıyor ancak Cena Randy’yi ittiriyor ve Randy koşarken Cena onu bacağından kapıyor ve STF bağlıyor.
    22.08.11 Monday Night Smackdown Johncenastf
    Randy pes etmemek için çok uğraşıyor ve sonunda kurtulmayı başarıyor.Randy Cena’yı köşedeki ring merdivenine ittiriyor.Cena’nın kafası merdivene çarpıyor.Randy Cena’nın üzerine koşuyor ancak Cena eğilince Randy’nin kafası merdivene dahada kötü çarpıyor.Bunu gören Cena Randy’yi birden Attitude Adjustment için omuzlaırna alıyor ancak Randy Cena’nın omzundan iniyor ve RKO çekiyor !!
    22.08.11 Monday Night Smackdown Randyortonrko
    Randy pin deniyor 1,2,2.50 ama Cena son anda kalkıyor.Randy köşeye çekiliyor ve punt kick için hareketleniyor.Randy Punt kick için koşuyor ancak Cena kaçıyor.Cena hemen ayağa kalkıp Randy’ye shoulder drop çekmek için koşuyor ancak bu seferde Randy kaçıyor ve Cena hakemin üzerine uçuyor.Hakem yerde kalıyor.Cena hemen Randy’ye dönüyor ve Randy’ye Proto Bomb çekiyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Johncenaprotobomb
    Cena hemen ardından Five Knuckle Shuffle için iplerden geriliyor ve bu sefer FNS geliyor !
    22.08.11 Monday Night Smackdown Johncena5knuckleshuffle
    Cena Attitude Adjustment içni Randy’yi kaldırıyor ancak Randy Cena’ya yumruk atmaya çalışıyor ancak Cena eğiliyor.Randy’nin yumruğu boşa gidiyor.Randy geri dönerken Cena Randy’ye Fisherman Suplex çekiyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Johncenafishermansuplex
    Cena Randy’ye maçın başında yapamadığı Diving Leg Drop’u çekmek için ringin içinden köşeye tırmanıyor ve Randy’nin üzerine atlıyor ancak Randy Orton birden havalanıyor ve aman tanrım !
    Randy Orton ring merdiveni üzerinde RKO çekiyor !

22.08.11 Monday Night Smackdown 3703314X
    Randy Cena’yı pine yatırıyor ancak hakem yerde ve pini saymıyor.Taraftarlar bağırarak pini sayıyor 1…2…3…4…5…6…7…8
    Randy hakem saymadığı için Cena’yı bırakıyor ve hakemi kaldırmaya gidiyor.Randy biraz uğraştıktan sonra hakemi kaldırıyor.Randy hakermi kaldırınca Cena’ya dönüyor ancak Cena birden Randy’yi omuzlarına alıyor ve Attitude Adjustment

22.08.11 Monday Night Smackdown Johncenaattitudeadjustm
    Cena pin deniyor 1…2…3 ve maç sona eriyor..John Cena kemerini korumayı başarıyor.
    Cole:Evet aslında maçı Randy kazanmıştı ama hakem Randy’nin pinini saymadı ve Cena bu sayede kemerini korudu
    Cena yerde biraz oturduktan sonra yavaşça kalkıyor ve kemerini alıp havaya kaldırıyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Rawcena

Bu sırada Ric Flair’in müziği çalıyor ve Flair başı sarılı bir şekilde elinde mikrofon ile rampaya geliyor.
    ‘’Cena bu yaptığın saldırının bedelini Slammiversary’de çok ağır ödeyeceksin.Hani seninle bu gece konuştuğumuzda benim için rakip sayısı fark etmez ikide olur dörtte olur demiştin.O zaman sana Slammiversary’de tam dört tane rakip ayarlıyorum !’’
    Cena bunu duyduktan sonra duraksar..Randy’de bu sırada ayaklanır ve oda Flair’i dinler

22.08.11 Monday Night Smackdown 0
    ‘’Rakiplerini açıklıyorum..1. rakibin bu gece seni pinleyen ama hakem görmediği için seni yenemeyen Randy Orton..İkinci ve üçüncü rakiplerin bu gece WHC No 1 Contender 6 Pack Challenge maçında son ikiye kalan ancak double count out olan Daniel Bryan ve Chris Jericho’’
    Flair Y2J ile DB’ı açıkladıktan sonra Daniel Bryan’ın müziği çalar

Daniel Bryan Flair’in elini sıkarak ringe girer.Hemen ardından Break the Walls Down çalar ve Jericho’da Flair’in elini sıkarak ringe girer.

Flair mikrofonu alarak ‘’Evet beyler şimdi dördünüzde beni dikkatle dinleyin’’der
    DB,Y2J,Orton ve WHC Cena Flair’i daha da dikkatli dinlerler
    Flair’’Evet beyler Slammiversary’de ki WHC maçı 5 Man King Of The Mountain maçı olacak ve sen kaybedeceksin Cena..Neyse bu maçtaki 4 güreşçi belli şimdi sıra 5. Güreşçiyi açıklamaya geldi..Ve işte bu maçtaki 5. Güreşçi’’
    Flair bu lafı söyledikten gider ve sonrasında büyük bir sessizlik olur ve herkesin gözü rampadadır.Ve 5. Kişinin müziği çalar

Cole:Aman tanrım T T Th Th Th Last Outlaw The Undertaker !
    Matthews:Slammiversary’deki WHC KOTM maçında 5. Güreşçi Last Outlaw The Undertaker

Undertaker yavaş yavaş rampada görünür.
    22.08.11 Monday Night Smackdown 1395169n
    Undertaker içeri girer içerideki dört güreşçide kenara çekilir
    22.08.11 Monday Night Smackdown 1395164C
    Undertaker üzerindeki kıyafetleri çıkartır ve DB,Y2J,Cena,Orton’a bakar.Biraz baktıktan Daniel Bryan ile Chris Jericho Undertaker’a saldırırlar.Randy Orton ise az önce maç yaptığı John Cena’ya saldırır.The Undertaker sırayla Chris Jericho ve Daniel Bryan’a yumruklar atar.Sonrasında Undertaker Jericho’ya Big Boot çeker
    22.08.11 Monday Night Smackdown Theundertakerbigboot
    Undertaker DB’ı tutar ve Chokeslam çeker.
    22.08.11 Monday Night Smackdown Abnmf5

Bu sırada Randy Cena’ya yumrukladıktan sonra kaçmak ister ancak bu sırada Jericho ayağa kalkıyor ve Randy’ye Codebreaker çekiyor !
    22.08.11 Monday Night Smackdown Chrisjerichocodebreaker
    John Cena hemen Jericho’yu tutuyor ve Attitude Adjustment çekiyor
    22.08.11 Monday Night Smackdown Johncenaattitudeadjustm
    Cena AA’dan sonra ellerini havaya kaldırarak seviniyor ancak birden Undertaker arkasında beliri veriyor ve Cena Taker’ı fark ediyor.Undertaker John Cena’yı birden Tombstone için kaldırıyor ve Tombstone Piledriver !
    22.08.11 Monday Night Smackdown Theundertakertombstonep
    Undertaker Tombstone’dan sonra ringte kimsenin kalmadığını fark eder.Taker yerdeki World Heavyweight Championship kemerini alarak taunt yapıyor.
    22.08.11 Monday Night Smackdown 15-0
    Gece The Undertaker’ın tauntu ile sona eriyor.

WTR Entertainment
    TM 2011
    All Rights Reserved
    Şovu Hazırlayan
    Kemal Ata Eler

The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Salı Ağus. 23, 2011 12:40 am

Kemal tebrikler süper şov olmuş sonundaki olayı merakla okudum iyi bir başlangıç süper bir bitiş tam anlamıyla mükemmel 22.08.11 Monday Night Smackdown 869357
    The Deadman Walking
    The Deadman Walking
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından The Deadman Walking Salı Ağus. 23, 2011 12:45 am

Çok emek vermişsiniz, süper show olmuş. Teşekkürler.
    | The Apex Predator |
    | The Apex Predator |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Apex Predator | Salı Ağus. 23, 2011 1:30 am

Süper show olmuş yenilmem kötü ama yeni feud arayışına girmem lazım .
    Made Punk Savior
    Made Punk Savior
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 2:10 am

Hayda ben niye yeniliyorum anlamadım gitti. scratch Ama süper şow olmuş. Smile
    PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından PlayTheGame Salı Ağus. 23, 2011 2:27 am

İyiki de yenilmişim. İC bana göre değil.
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Salı Ağus. 23, 2011 3:22 am

Süper,süper,süper,SD ya ilk returnumda WHC feudunun içindeyim Very Happy WHC feudunda kendimi bulduğum için demiyorum ama süper şov olmuş. Eline sağlık Kemal abi 22.08.11 Monday Night Smackdown 869357
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 4:38 am

Rica ederim arkadaşlar şovu beğendiyseniz ne mutlu bana 22.08.11 Monday Night Smackdown 869357
    SES CM PunK SES
    SES CM PunK SES
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 4:55 am

Benim maç yandı WHC alıp bırakmak isterdim. Very Happy
    Racketeer
    Racketeer
    1.Yıldız Moderatör
    1.Yıldız Moderatör

Mesaj tarafından Racketeer Salı Ağus. 23, 2011 5:08 am

Güzel PG olmuş.Umarım yeni sitemizde de aynılarını yayınlamaya devam edersiniz.
    The Paranormal Champion
    The Paranormal Champion
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Paranormal Champion Salı Ağus. 23, 2011 5:14 am

Gerçekten Güzel Show Olmuş Bende Bu Showun Bookerlığını Yapmatan Onur Duyarım.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Salı Ağus. 23, 2011 5:16 am

Güzel şov olmuş umarım haftaya ben de olurum.

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 2:35 am