WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

2 posters

Undertaker Ringde...

PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Undertaker Ringde... Empty Undertaker Ringde...

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Cuma Ağus. 12, 2011 9:33 am

Gong !!! OMG ! Ve hemen ardından Ain't No Grave !!!

Undertaker girişte gözükür ve yavaş yavaş ringe doğru gelmeye başlar !!!

Undertaker Ringde... 183596_169016763145371_151812228199158_312102_5157695_n

Merdivenlerle köşeye doğru çıkar ve klasik ışıkları yakma tauntunu gerçekleştirir.İçeri girer ve önce bir seyircilere bakar ve sonrasında mikrofon alıp konuşmasına başlar :

Undertaker Ringde... Undertaker-3-4-11

-Büyük geceye çok az kaldı.Sadece bir kaç gün sonra HHH den Extreme Rules da ki mağlubiyyetimin acısını çok fena çıkartacağım.Zaten SD da çıkarttımda ama bu bana yetmez.Asla ama asla yetmez.HHH,seni bu ringlerden kapı dışarı etmeyincede bana yetmeyecek.Bir kaç gün sonra HHH benim Hells Gate min tadına bir kez daha bakıcak ve bana bu sefer onu açmam için yalvaracak.HHH,ben sana bu haftaki SD şovundaki maçtanda,RAW şovundaki yüzleşmemizdende zararlı çıkacağımızı söylemiştim.SD da seni eze eze yendim HHH.Ve büyük bir şekilde zararlı çıktın.Kaldı ki RAW şovuna,oradada benimle Unforgiven için bir maç sözleşmesi imzaladın.Ve HHH,ordada zararlı çıktın.Benimle,senin ecelin için pusuya durmuş birisi ile Affedilmeyen(Unforgiven) gecesinde bir maça çıkmak istedin.Bu da senin için bir zarar dostum.Çünkü sen ne kadar beni yenmek istesende asla gerçekleşmeyeceğinide anlamışsındır umarım.Extreme Rules da beni yendin,bunu kabulleniyorum,ama şunuda unutmaki HHH bizim yüzleşmelerimiz daha bitmedi dostum.Seni SD da yendim.Kendi şovunda yendim HHH,umarım bunun ne demek olduğunu anlamışsındır.Kendi şovunda yenilen birisi asla ama asla benim şovumda bana karşı duramaz.Ve bu olabileceği için korkak gibi gittin benim Şovumum GM si ile takım kurdun.Üstelik benim şovumun şampionunuda bu takıma aldınız.Sence ben bu kadar akılsızmıyım HHH ? Bunu benden korktuğun için yapdığını bilmiyormuyum seni salak erif.Benim şovumun 2 güçlüsünü arkana alıyorsun ve bunun sonucu gibi bana karşı dura bileceğini zann ediyorsun.Evolution muş.Kim gelirse gelsin farketmez ! Kaç takımı kapattırmış kişinin karşında olduğunu asla unutma.Aynı zamanda senin şimdi Evolution kurduğun salak ve korkak dostun HBK ile eski ve sözde "Yenilmez" takımın DX i bitirdim.HBK yi şovdan kapı dışarı ettim.Ama ne kadar K*ç öpücü birisi ki geldi tamda benim şovumun GM si oldu.Ama bu bana sökmez.Benim Şovum,benim şovumdur ve bu şovdan asla vazgeçmem.HHH,sana söyleyeceğim son laf ise şudur.Affedilmeyen gecesinde bir üstünlüğün olacağını düşünüyorsan bence büyük ve gerçekleşmesi imkansız hayallerin peşindesin.Seni Affedilmeyen gecesinde asla affetmeyeceğim ve en son sende Huzur İçinde Yatacaksın !!! - Wooooooooooooowwwwww,HHH heralde bu lafların ardından çok sinirlenmişdir !!!

Out : HHH ve GM ler dışında saçma sapan kişiler karışmazsa sevinirim Undertaker Ringde... 869357
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Undertaker Ringde... Empty Geri: Undertaker Ringde...

Mesaj tarafından Evolution's Animal Cuma Ağus. 12, 2011 9:39 am

Triple H Taunt'unu yapmadan elinde mikrofonu ile gelir ve konuşmasına başlar.

Undertaker Ringde... 050806hhh1

Evet bir kaç gün kaldı.Seni yenmeme bir kaç gün kaldı.Dostum Unforgiven'de bir daha Pedigree'ye maruz kalacaksın.Seni yenmek istemiyorum dostum.Çünkü seni WM'de yenip serini bozmak istiyorum.Seni WM'den önce yenerek bu tadı kaçırmayacağım.Taker,Tabi önümde diz çöküp benden af dilersen belki seni sakatlamadan WM'ye gitme şansını veririm.
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Cuma Ağus. 12, 2011 9:50 am

-Ben senden afmı dileyeceğim ? HHH,senin hayallerini çocuklar bile yapmıyor.Çocuklar bile senden daha akıllı ve mümkün olmayacak şeyleri istemiyor.Hatta Düşünmüyor bile.Ama sen hem düşünüyorsun,hemde istiyorsun.Gerçekleşmesi zor şeyleri bence bu kadar isteme.Çünkü sonrasında üzüle bilirsin.Zira üzüleceksin ama sadece maçı kaybetmek için üzüleceksin.Yani bunun üstüne birde bu hayallerinin üzüntüsü gelirse çılgın bebekler gibi ringin ortasında ağlamak isteyeceksin.Hells Gate den sonra kafanı fazla sıkıp ezmeye çalışacağım.Çünkü belki bir kaç damar kendi yerine otururda gerçekleri görürsün.Ama dur bi dakka,bunu yapmayacağım HHH.Hayır,hayır sana acıdığımdan değil.Belki hala o akılla devam edersen benimle WM 28 de bir maç yapmak isteği sende uyanır ve 20-0 a kolaylıkla ulaşırım(Seyircilerden destek artar) Bak HHH,o maçda o sapık arkadaşın HBK eğer ringe gelipde saçma sapan kararlar çıkartırsa o zaman güven bana o maçdan hiç biriniz sağlam şekilde çıkmayacaksınız dostum.Hiçbiriniz ! Dostum senin kafan çalışmıyor.Çünkü gelip bana çattın,kime,kime The Undertaker e !!! Ama çok büyük yanlış yaptın HHH.Bu yanlışını düzeltmen için sana Unforgivende bir şans vereceğim ve maçtan sonra benden özür dilemeni bekleyeceğim.Ama eğer yapmazsan,güven bana bağlayacağım Hells Gate yi kendim dahil kimse bana açtıramaz dostum.Ve o zaman ezilmek üzere olan kafanın içinde "Ben neden özür dilemedim ki ?" sorusunu sora sora bir daha gözünü Hastanede açarsın !!! - der ve seyirciler adeta çılgına döner !
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Cuma Ağus. 12, 2011 10:20 am

Etkileyici bir salaksın söylediğim gibi.Beni yeneceğini düşünüyorsun.Dostum HHH artık değişti.WM 27'de seni yenebilirdim ama düşündüm.O kadar emeğine acıyıp seni yenmedim.Dostum artık sen eski Deadman değilsin.Hell's Gate'ni bozdum dostum.Belki bundan 3-4 ay sonra bana Tombstone bile yapamayacaksn.Sana yapacağım bir kaç Pedigree'den sonra senin damarların yerine oturacak ve sonra kalkıp WM'de benden özür dileyeceksin ama çok geç olacak.Çünkü 19-1 olacak.Senin serini bozan ilk ve tek kişi ben olacağım.Herkes benden bahsedecek.En iyi ben olacağım.Hala öyleyim ve o çanaklarda,çatallarda,masalarda,kitaplarda,her yerde resmi olan Cena yerine benim resmimi koyacaklar.. (Duraksar..) Ve sen.WWE'nin efsanesi sen o kadar kişi senin fanın.Neden peki ? Ben şampiyon oldum,Büyük başarılar yakaladım ama senin sadece bir şeyin var.Serin.. Serin biterse,Sende bitersin.Bunu o kalın kafana sok.WWE'de ki herkes sana neden bu kadar değer veriyor sanıyorsun.Serin için.Dostum o seri biterse sen burada ki en önemsiz güreşçiden de önemsiz olacaksın.Bir gün bende güreşi bırakacağım.Ama aramızda ki tek fark.Sen rezil bir züppe olarak tanınacaksın,Ben ise büyük başarılar yakalamış WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi güreşçisi olarak tanınacağım.
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Cuma Ağus. 12, 2011 7:53 pm

-HHH,ben Serim içinmi seviliyorum ? Sence benim başka başarım,başka büyüklüğüm yokmu dostum ? Dön önce bir kendine bak.McMahonun damadı olmasan sence sen bu kadar ön planda tutulurmusun ? Benimle bu yıl 4-5 maçını yapacaksın Unforgivende.Gidiyorsun ve McMahonun ayağı altında çocuk gibi ağlıyorsun."Ne olur bana yardım et,ne olur bana yardım et" diye yalvarıyorsun.Sence bunun sonucu gibi McMahon ayakaltı köpeğini kiminle maça çıkartır ? Tabikide bu şirketin en büyük oyuncusuyla.Deadmanla,hala bitmeyen serisi olan birisi ile,kısacası The Undertaker le.Sen kendin bu ringe çıksan,kendine bir rakip arasan önüne Santinodan başka çıkacak birisi olacağınımı zannediyorsun ? Çıkmayacaklar,nedenmi ? Yok,yok,yok,senden korktukları için değil.Senin tam bir ezik olduğunu bildikleri için ! (Seyircilerden çok büyük destek gelir) Seninle çıktıkları maçları kazansalar bile bunun bir başarı olmadığını bildikleri için ! - der ve herkes çılgına döner !!!
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal C.tesi Ağus. 13, 2011 2:02 am

McMahon'un ayağını mı öpüyorum ? Dostum seninde,McMahon'un da canı cehenneme.Şu kaslara bak bi.Bunların yarısı sende yok.Sen serini yapıp asıl McMahon'u sömürüyorsun.Çalışmayıp sadece serinin üstüne yatıyorsun.Dostum WM'de bir maça çıkıp sonra sakatlanıyorsun.Para ve Şöhreti buradan kazanıyorsun.BackStage'de tek konu bu.Phenom ne zaman döneceke ? Phenom ne zaman dönecek ? Phenom dönünce ne yapacak diyen yok.Phenom dönünce HHH'den dayak yiyip sakatlanıp bir daha gelemiyecek ama bunu bir ben,Birde Shawn Michaels biliyoruz.Taker,Tabi Seri'den başka şeylerin var ama onların hepsi serine bağlı.WWE,Serin var diye WWF kemerini verdi,Serin var diye WHC verdi,Serin var diye en iyi PPV'lerde Main Event maçlarına çıktın,Herkesi serin var diye çok kolay yendin,Rezil ettin.Dostum sen burada Phenom'sun sadece burada.Bu kapıdan çıkınca sen korkak bir kılıbık olarak kalıyorsun.Millet senden niye korkuyor sanıyorsun.Bebek gibi gözlerini çevirip karanlıkta geldiğinden mi ? Hayır.Sadece 2.10 boyundan ve 120 kilondan.Dostum ama ben bu ring'de de Triple H'im,Real hayattada Triple H'im.Senin gibi iki yüzlü değilim,der ve taraftarlardan yuhalamalar başlar.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:07 pm