WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+10
The Corporate Champion
The Straight Edge Savior
The Celtic King
Rated R-Cenation
PhEnOmFoReVeR
The Extinguished Champ
Mr.Master
QuiM
Turkish Angel
WTR's Déstt
14 posters

RAW 6. Bölüm | Şov

WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

RAW 6. Bölüm | Şov Empty RAW 6. Bölüm | Şov

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 10:32 pm

Geçen haftaki RAW'dan görüntüler gösteriliyor.

Pryolar patlıyor. Ve RAW başlıyor!

Match Card gösteriliyor.

*Jeff Hardy vs. Hurricane

*Dolph Ziggler vs. Suicide

*John Morrison&Kofi Kingston vs. Mr.Anderson&Evan Bourne

*Edge vs. Batista | WWE Championship #1 Contender Match

Main Event

Işıklar kapanıyor. Herkes şaşkın. Açıldığında Ring'te bir kürsü var. Michael Cole orada. Michael Cole:

-"Yeni RAW Gizli GM'den mesaj var. "Artık RAW çok farklı olacak. RAW aksiyonlarla, bilmecelerle dolu olacak. Benim önderliğimde, harika bir RAW olacak."

Seyirciler şaşkın. Yeni RAW GM, kendisini açıklamıyor. Acaba yeni RAW GM kim? Herkesin bir çok tahmini olabilir. Tabii ki bizim de tahminlerimiz var.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

RAW 6. Bölüm | Şov Empty Geri: RAW 6. Bölüm | Şov

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 10:34 pm

Yazan; Air Bourne

Jeff Hardy vs Hurricane

Jeff maçın başında yumruklamalarla başlıyor,turnbuckle'ye gönderecekken Hurricane reversal yapıp onu gönderiyor.Üzerine atlayacakken reversal yiyor.Jeff enzugri yaptıktan sonra iplerden moonsault yapıyor.Tuşa gidiyor.1..1.8'de kalkıyor Hurricane.Jeff iplerden gelerek crossbody çakıyor.Hurricane yerde.Swanton Bomb için iplere çıkıyor.Yapacakken Hurricane kaçıyor ve Jeff boşluğa atlıyor.Tuşa gidiyor.1..2..2.4 olmadı.Jeff toparlanmaya çaılşırkan Hurricane kısık sesle ''Wassup wit dat?'' diyor.Koşuyor low dropkick'e ama Jeff kafasını çekiyor.Yani Helms kaymış oluyor.Jeff iplerden gelerek Axe kick çakıyor.Jeff'in yüzünde bir gülümseme var.Hurricane kalkarken Jeff Tof'a alıyor ama Helms ittirip clothesline koyuyor.İplerden geliyor bir tane daha.Bunu 5 kez tekrarladıktan sonra,onu aprona gönderiyor.Kafasını yakalıyor ve bir hotshot vuruyor.Köşeye çıkıyor ve harika bir moonsault.Hurricane The Eye of Hurricane yapmaya hazırlanırken Jeff reversal ile hurricana'ya çeviriyor.Hurricane'nin kafasını demire vuruyor.3 kez daha yaptıkta sonra ringe atıyor.Kendisi de giriyor.ToF'a alıyor tekrar ve harika bir ToF derken Hurricane bunu roll-up a çeviriyor.1..2..2.6 olmadı,Jeff sinirleniyor.Helms'i köşeye atıyor,üzerine atlıyor ve yumruklamaya başlıyor.Helms yerdeyken Jeff rüzgar gibi koşup knee elbow yapıyor.Hurricane'yi kaldırıyor.İplerden sekiyor ve Lou Thesz Press atlıyor.Sonra Helms'i İrish Whip'e gönderirken Helms kendine geliyor ve Corkscrew Calfkick yapıyor.Köşeye çıkıyor ve 450 splash yapıyor.Tuşa gidiyor.1..2..2.9 yine olmadı.Helms sinirleniyor.Jeff onun sinirinden faydalanıp ToF yapıyor.Tuşa gidiyor.1..2..2.99.99.9.OMG!Jeff şaşkın.İplerden gerilyor ve Clothesline from Hell'i gömüyor.Hurricane birden kip-up yapıyor.The Eye of Hurricane geliyor.O da ne!Nexus üyeleri girişte.Hakemi oyalıyorlar.Jack'ten Hurricane'ye Gutwrench Powerbomb geliyor.Jeff bir Twist of Fate yapıyor.Köşeye çıkıyor Swanton Bomb için.Ama Jack onu köşeden düşürüyor ve ona da Gutwrench Powerbomb yapıyor.I Am Perfection duyuluyor.Dolph yardıma gelmek istiyor ama Nexus'tan dayak yiyor.Edge Dolph'a bir Spear yapıyor.Kofi'den Trouble in Paradaise,CM Punk'tan GTS,Matt Morgan'dan Carbon Blueprint,JoMo'dan ise Moonlight Drive geliyor.Maça dönersek,Jack Hurricane'ye Ankle Lock bağlıyor.Jeff dropkick ile Helms'i kurtarıyor ve Jack'e ToF çakıyor.Hurricane ona The Eye of Hurricane armağan ediyor.Jeff şimdi köşede Swanton Bomb için.Ve Swanton Bomb yapıyor.Hurricane Jeff'e elini uzatıyor.Jeff sıkıyor ama o na da Twist of Fate çekiyor.Whispers İn The Wind için Helms'i kaldırıyor.Ve harika bir Whispers in The Wind.Swanton Bomb için turnbuckle'de şimdi.Ve Swanton Bomb'u yapıştırıyor.Tuşa gidiyor 1..2..3.Jeff Hardy kazanıyor.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 10:35 pm

Yazan; Air Bourne

Dolph Ziggler vs Suicide

Suicide Abdominal Strech ile başlıyor.Dolph kurtulup fame asser yapıyor,beklemeden iplerden koşup Mule Kick yapıyor.Tilt-a-whirl backbreaker yapıyor.İplere atarken Suicide huricana yapıyor.Taunt yapıyor.Koşuyor diz darbesi vurup Full Nelson bağlıyor.Dolph bundanda kurtulup neckbreaker yapıyor.Nexus'un müzği duyuluyor.Matt Morgan hakemi oyalarken Nexus ikisinede saldırıyor.Suicide'ye Edge spear,Jack GP,JoMo SSP,CM Punk GTS,Kofi TiP çekiyor.Dolph'a da aynısını yapıyorlar.Gidiyrlar.Suicide dropkick combosu yapıyor.Dolph bitkin.Suicide solidion tauntu yapıyor yapacakken Dolph roll-up'a getiriyor.1..2...2.6 olmuyor.Dolph Zig Zag yapmak isterken Suicide onu itiyor.İplerden sekiyor ve clothesline.Dolph'a tuşa gidiyor ama Dolph 2.9'da kalkıyor.Suicide iplerden sekip crossbody deniyor ama belly-to-belly suplex yiyor.Dolph tuşa gidiyor.1..2..3.Dolph kazanıyor.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 10:39 pm

Yazan; Air Bourne

John Morrison&Kofi Kingston vs. Mr.Anderson&Evan Bourne

Maça Evan ile JoMo başlıyor.JoMo'dan seri yumruklar geliyor ve knee drop ile üzerine uçuyor.İplerden sekip Flying Clothesline koyuyor.Moonlight Drive'ye alıyor.Evan kurtulup tekme atıyor.Body blow'lar vurmaya başlıyor.JoMo'yu adeta yıkıyor.Anderson'a tag veriyor.İplere atıp elbow smash indiriyor.Mic Check pozisyonuna alıyor.Evan hiç beklemeden köşeye çıkıyor.OMG!Tag finisherları mı geliyor?Hayır.JoMo Anderson'u ittirip paralel snapmare yapıyor.3 tane elbow yapıyor.İplere koşuyor ama neckbreaker yiyor.Anderson köşenn yakınlarında taunt yapıyor.JoMo kalkınca üzerine koşup Fame Asser çekiyor.Mic Check yapıyor.Evan zaman kaybetmeden Air Bourne'yi çekiyor. Tuş'a gidiyor. "1-2..."3 olmadan Kofi Evan'a saldırıyor. Hakem DQ kararı veriyor. Anderson giriyor ve Kofi'yi Ring'in dışına atıyor. JoMo'yu kaldırıp Mic Check yapıyor. DQ ile Anderson&Evan Bourne maçı kazanıyor.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 10:40 pm

WWE Championship #1 Contender Match başlamadan önce Gunner Ring'e giriyor.

American Witch!

Gunner sinirli bir şekilde konuşmaya başlıyor:

-"Bugün normalde bir maçım olması gerekiyordu. Ama o aptal Gizli GM maçımı iptal etti. Bunun hesabını vereceksin! Hemen bana bir maç ayarla!"

Michael Cole Ring'in dışında kürsüde:

-"RAW'ın Gizli GM'sinden mesaj var. "Sakin ol oyuncu. Benimle konuşurken kullandığın kelimelere dikkat et. Sana maç falan ayarlamayacağım. Ama haftaya, zorlu bir maçın olacak oyuncu."

Gunner:

-"Ben bugün maç yapmak istiyorum! Lanet olsun!"

Gunner sinirli bir şekilde gider.

Gecenin en çok merak edilen maçlarından birine geldik.

*Edge vs. Batista | WWE Championship #1 Contender Match

Metalingus!

Seyirciler hemen booluyorlar. Edge Taunt'unu yapıyor. Ve Ring'e giriyor.

I Walk Alone!

Batista Giriş'te görünüyor. Seyirciler coşuyor. "Shooting" Taunt'unu yapıyor. Ring'e giriyor. Edge, Batista'ya göz kırpıyor. Hakem maçı başlatıyor.

Maç başlar başlamaz Edge yere yatıyor. Herkes şaşkın. Batista da üzerine yatıyor. "1-2-3" TUŞ! Batista kazanıyor! Herkes büyük bir şaşkınlık içinde. Edge kalkıyor. Batista'nın elini kaldırıyor.

Ama Giriş'te CM Punk, Matt Morgan, Jack Swagger, Kofi Kingston ve John Morrison görünüyor. Edge ve Batista şaşkın. 5 Güreşçi Apron'a çıkıyor. Bir anda Ring'e giriyorlar. Swagger&Punk Batista'ya, Morgan, Kofi ve JoMo da Edge'e saldırıyor. Batista Swagger'ı dışarı gönderiyor. Punk'ı da onun üzerine. Edge de dışarıda. Morgan, Kofi ve JoMo Batista'yı sıkıştırdılar. Batista Morgan ve Kofi'ye yumruklar atıyor. Ama JoMo'dan bir Dropkick geliyor. Edge JoMo'yu bacağından çekiyor dışarı. Kendisi içeri giriyor. Edge Kofi'ye, Batista ile Morgan'a saldırıyor. Morgan'ı Clothesline ile dışarı atıyor. Edge, Kofi'ye kafasından tutup dışarı atıyor. Punk tam Ring'e girecekken Punk iplerin altından yüzüne sert bir tekme atıyor. Rated R-Nexus oradan uzaklaşıyor. Edge:

-"Artık, Batista ile bir Tag Team kurduk. Bu Tag Team'ın adı, Rated R-Animal!"

Seyirciler coşuyor. Batista:

-"Edge doğru söylüyor. Artık Rated R-Nexus'tan ayrıldı. Ayrıca hedefini de değiştirdi. Onun hedefi US Title, benim hedefim ise hala WWE Title!"

Seyirciler daha fazla coşuyor. Batista&Edge Ring'i terk ediyor.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 10:42 pm

Gecenin Main Event maçına geçiyoruz.

*CM Punk vs. The Undertaker | CM Punk kazanırsa, yeni kontrat imzalayacak. Undertaker kazanırsa, CM Punk bir daha WWE'ye dönemeyecek. | Maç Türü, Maç Saat'inde açıklanacak.

This Fire Burns!

CM Punk Giriş'te! Seyircilerden Boo'lamalar duyuluyor. CM Punk seyircileri takmadan Ring'e giriyor. Rakibi The Undertaker'ı bekliyor.

Ain't No Grave!

Seyirciler coşuyor. The Undertaker Ring'e giriyor. Punk dışarıda bekliyor Taker'ı. Şimdi Punk da Ring'e giriyor.

Michael Cole:

-"RAW'ın Gizli GM'sinden mesaj var. "Bu maçın türünü kimse bilmiyor. Şimdi maçın türünü açıklıyorum." Işıklar kapanıyor. Açıldığında Ring'te kafes var! Herkes şaşkın. "Maçın türü, Hell in a Cell!" Michael Cole okuyor, ve yerine geçiyor.

CM Punk çok şaşkın. Undertaker gülüyor. CM Punk, Undertaker ile onun usta olduğu bir maç türünde karşılaşacak. Son hazırlıklar tamam ve maç başlıyor.

Lock-Up ile başlıyorlar. Punk üstün çıkıyor ve Headlock bağlıyor. Taker hemen kurtuluyor. Bir dirsek darbesi atıyor. Ardından ardı ardına yumruklar atıyor. İplere gönderiyor ve geldiğinde üzerine atlıyor. Taker hızlı başladı maça. Punk hemen kalkıyor. Taker bir boksör gibi yumruklar atıyor. Yine iplere gönderiyor fakat Punk bu sefer gelmiyor. Koşarak Clothesline atıyor Taker. İkisi de yerde. Taker önce kalkıyor. CM Punk'ın kafasını kafese vuruyor. Defalarca yapıyor bunu. Ardından içeri atıyor. Kaldırıyor ve köşeye gönderiyor. Köşede sert yumruklar atıyor. Sertçe diğer köşeye gönderiyor. Punk sırtını köşeye çarpıp yere düşüyor. Taker'ın bariz üstünlüğü var. Kaldırıyor Punk'ı. Bir Headbutt atıyor. Punk köşeye yaslanıyor. Taker geri çekiliyor. Koşarak köşede Clothesline yapmak istiyor fakat Punk çekiliyor. Taker köşeye çarpıyor. Punk, Taker'ın bacağına sert tekmeler atıyor. İplere gönderiyor ve geldiğinde Big Boot atıyor. Punk Tuş'a gidiyor. "1..."Hemen kurtuluyor Taker. CM Punk köşeye çıkıyor. Taker yavaş yavaş kalkıyor. Punk harika bir şekilde Diving Crossbody ile üzerine atlıyor! Hemen Tuş'a gidiyor."1..."Taker yine kurtuluyor. Ortada CM Punk'ın kariyeri var. Elinden geleni yapıyor Punk. Taker'ı köşeye gönderiyor. Orada tekmeler, yumruklar atıyor. Taker yere çöküyor. Punk iplere tutunarak Taker'ın boğazına bastırıyor. Hakem uyarıyor. Punk bırakıyor. Taker'ın kafasını iplere koyuyor. Ve ayağıyla Taker'ın kafasına bastırıyor. CM Punk acımasızca güreşiyor. Hakem yine uyarıyor. Punk bırakıyor. Hakem'e sinirli bir şekilde bakıyor. Taker'ı kaldırıyor ve dışarı fırlatıyor. Kafese çarpıyor Taker. Punk Taker'ı merdivene fırlatıyor. Orada tekmeler atıyor. Ardından kafasından tutuyor ve koşarak kapıya çarptırıyor. Taker yere düşüyor, kapı açılıyor. Punk gülüyor. Taker'ı kaldırıyor ve kapının arkasına koyuyor. Kapıyı sertçe vuruyor. Taker'a çarpıyor kapı. Taker usta olduğu maç türünde çok zor durumda. Punk Taker'ı kaldırıyor. Dışarı çıkarıyor. Ama Taker'dan bir anda bir yumruk geliyor. Punk etkilenmiyor. Taker'dan bir yumruk daha. Bir Headbutt yapıyor şimdi. Punk yere düşüyor. Taker bariyerlere yaslanıyor ve biraz dinleniyor. Punk kalkıyor. Taker bir Big Boot atıyor. Punk'ın kafasını kafese çarptırıyor. Ardından kafasından tutup spiker masasına götürüyor. Bir Chair alıyor. Punk'ın kafasını masaya koyuyor. Chair ile Punk'ın kafasına vuruyor. Defalarca yapıyor bunu. Chair kırılma durumuna geliyor. Taker Punk'ı kaldırıyor. Chair ile yüzüne sertçe vuruyor. Chair kırılıyor. Punk'ın yüzü gözü kan içinde. İnanılmaz bir maç izliyoruz! Taker Punk'ı kaldırıyor ve bariyerlere fırlatıyor. Ardından Kafesin tepesine çıkıyor. Herkes şaşkın. Punk'ın üzerine mi atlayacak?! Punk yavaş yavaş kalkıyor. Ayakta zor duruyor desek yeridir. Taker Punk'ı yanına çağırıyor. Punk zar zor kafese çıkıyor. Taker bir Headbutt yapıyor. Bir de Big Boot atıyor. Ve bir Elbow Drop yapıyor şimdi. ChokeSlam Taunt'larına başlıyor. Punk yavaş yavaş kalkıyor. Taker Punk'ı boğazından yakalıyor. Ama Punk'tan bir tekme geliyor. Bir de yumruk. Taker'a bir Dropkick atıyor ve Taker kafesten aşağı düşüyor! İnanılmaz! Punk'tan beklenmeyen bir hareket. Taker o kadar yükseklikten aşağı düşüyor! Punk da yorgun. Kafesten iniyor. Bir Chair alıyor. Taker yerdeyken Chair ile Taker'a vuruyor. Chair'i Taker'ın üzerine koyuyor. Ve sert bir tekme atıyor. Taker'nı bacağını Chair'e sıkıştırıyor. Ve bir de tekme atıyor. Taker çok zor durumda! Punk Taker'ı kaldırıyor. Ring'in içine atıyor. Tuş'a gidiyor. "1-2..."Son anda kurtuluyor Taker! Punk çılgına dönüyor. Taker'dan bir anda Death-Up! Kalkıyor ve Punk'ın boğazına yapışıyor. Ve ChokeSlam!
    RAW 6. Bölüm | Şov Vng03039fu7xs
    Taker Tuş'a gitmiyor. Tombstone Taunt'larına başlıyor. Punk hemen kendini Ring'in dışına atıyor. Taker da dışarı çıkıyor. Punk'a bir yumruk atıyor ve Ring'in içine atıyor. Punk hemen kalkıyor. Taker Apron'dayken bir tekme atıyor Taker'a. Ve Suplex ile içeri atıyor. Taker kalkıyor. Punk'tan bir Roundhouse Kick! Taker yerde. Punk Go To Sleep Taunt'larına başlıyor. Taker kalkıyor. Punk'tan bir Go To Sleep! Tuş'a gidiyor. "1-2-3" TUŞ! Tuş geldi Punk kazandı! Punk WWE'de kalıyor! Seyirciler Boo'luyorlar. Punk çok sevinçli. Swagger, Matt Morgan, Kofi ve JoMo koşarak geliyorlar. Hep beraber Taker'ı tekmeliyorlar. Swagger bir Gutwrench Powerbomb yapıyor. Nexus, oradan uzaklaşıyor. Şov böyle sona eriyor.

Beyler Emre'nin yazdığı PG'ler kısa. Ama nedenleri var gerçekten. Ayrıca çok resim, gif vs. eklemedim. Yayınla yayınla diye tutturmuşsunuz. Her an ablam kaldırabilirdi. Ben de böyle yayınlıyorum. Lütfen kusura bakmayın. Ama beni de anlayın.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Perş. Tem. 14, 2011 10:44 pm

Rated-R Nexus'un yeni lideri benim beyler.Güzel şov olmuş.Ama Edge'nin ve Batista'nın işi bitti.PG'ler çok kısa.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 10:45 pm

Edge&Batista Tag olacakları için o maç öyle oldu. ME maçını uzun yazdım zaten. PG'leri "bugün" yazdığımız için böyle. Yetiştirmeye çalıştık.
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Perş. Tem. 14, 2011 10:48 pm

Vayy Very Happy . Burak sende vurdun sırtımızdan Very Happy Very Happy
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Mr.Master Perş. Tem. 14, 2011 10:48 pm

Kankita,akşama yayınlasaydın? Seni tutan yoktu ki.
    The Extinguished Champ
    The Extinguished Champ
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Extinguished Champ Perş. Tem. 14, 2011 10:50 pm

Nexus gerekmez bana. Very Happy
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Perş. Tem. 14, 2011 10:50 pm

Booklarda gerçekten yardım ede bilirdim.Bookların az olması+Bold yazı tipinin kullanılmaması Şovu pek güzel yapmamış Sad Bide kardeşim yeniliyorum,yeniliyorum şu Nexusdan niye dayak yiyorum yahu Facepalm: Gelicek haftalara süper işler bekliyorum sizden.Elinize sağlık...
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Perş. Tem. 14, 2011 10:52 pm

Aslında söyleseydin bende yardım ederdim.Ama neyse diğer şovdan iyi şeyler bekliyorum ama.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 10:54 pm

Merak etmeyin. Diğer şov böyle olmayacak. Ama Booker'ım kısa yazmaya devam ederse değiştirmek zorunda kalacağım.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Perş. Tem. 14, 2011 10:54 pm

Ben vurmadın Edge vurdu. Very Happy
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Mr.Master Perş. Tem. 14, 2011 10:55 pm

Divas,tag team gibi maçları yazarım istersen Smile Bir dahaki şova MVP'ye şöyle kolay bir rakiple maç ayarlasana Very Happy Very Happy
    The Celtic King
    The Celtic King
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Celtic King Perş. Tem. 14, 2011 10:56 pm

Suicide'yi gömmüşüm ringe.Tebrikler ilk olmasına rağmen güzel olmuş.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Perş. Tem. 14, 2011 10:57 pm

Bir seferlik böyle olsun beyler.Sonuçta dün gece aldılar bu görevi.Booklamalar kısa olsada, nedenini anlayabiliriyorum.Ama senaryoların bakış açısı şovu kurtarmış.Benim anlamadığım, Rock ve Shawn dostluğu olacak mı ?
    The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Perş. Tem. 14, 2011 11:02 pm

Ben şimdi heel miyim?Face mi?
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 11:02 pm

The Straight Edge Savior demiş ki:Bir seferlik böyle olsun beyler.Sonuçta dün gece aldılar bu görevi.Booklamalar kısa olsada, nedenini anlayabiliriyorum.Ama senaryoların bakış açısı şovu kurtarmış.Benim anlamadığım, Rock ve Shawn dostluğu olacak mı ?

Ona da planlarım var. Twisted Evil Ayrıca teşekkür ederim anlayışın için Furkan abi.
    The Celtic King
    The Celtic King
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The Celtic King Perş. Tem. 14, 2011 11:03 pm

Perfect Enigma'yada maç hakkı verirmisin ileride?
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Perş. Tem. 14, 2011 11:05 pm

Punk kalmış.Güzel bir Raw.
    SES CM PunK SES
    SES CM PunK SES
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından SES CM PunK SES Perş. Tem. 14, 2011 11:27 pm

Bende promomda GM'e bağıracaktım.Kısa olmuş promom hep konuşan adam oluyorum Very Happy güzel olmuş sağol
    The Rated R Champion
    The Rated R Champion
    $impLy Thé ßést
    $impLy Thé ßést

Mesaj tarafından The Rated R Champion Cuma Tem. 15, 2011 1:31 am

Haha bizim maçı çok beğendim.Elinize sağlık Very Happy Şova laf yok :dogri:
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber