WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+11
Rated R-Cenation
KaitlynKellyMaryseBellas
Amen-Ra
The Showstopper
Mr.Anderson
The Straight Edge Savior
The[G]oldStander
Evolution's Animal
[C]hicago [M]ade PUNK
Mr.Master
Straight Edge Warrior
15 posters

3 Temmuz Pazar Smackdown

Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

3 Temmuz Pazar Smackdown Empty 3 Temmuz Pazar Smackdown

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 6:01 am

Smackdown theme çalıyor ve seyirciler coşuyor. Pyro gösterileri başlıyor ve söz spikerlerimiz ve yorumcularımızda...

Todd: Merhaba SD ve WWE severler, bu geceki şovumuza hoşgeldiniz.
    Matt Striker: Evet hoşgeldiniz bu saate kadar beklemekle hata etmediniz müthiş bir SD sizi bekliyor.
    Todd: Bu gece ana olay maçında WHC Anderson ile Kane'in maçı var. Sürprizlere açık bir maç olur musence Matt ?
    Matt: Neden olmasın ?

Bütün maçların tanıtımı gösterilir.

3 Temmuz Pazar Smackdown Imager

Backstage'deiz. Triple H görülüyor bulunduğu yerde kırmızı beyaz dumanlar çıkıyor kamera zoomu kalktığında yanında End of Life stablesının liderini görüyoruz. Yani Boogeyman'ı. Triple H sırıtıyor. Boogeyman ise kahkaha atıyor. Kamera yeri gösteriyor ve zoomluyor. Oradan ayrılıyoruz.

İki güreşcide titantron sırasıyla ringe geliyorlar. Orton Christian'a bakış atıyor bizde kısa bir reklam arasına gidiyoruz.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

3 Temmuz Pazar Smackdown Empty Geri: 3 Temmuz Pazar Smackdown

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 6:14 am

Tekrar birlikteyiz. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Maç karşılıklı Lock'uplarla başlıyor. Christian Orton'ın lockundan onun karnına tekma atarak kurtuluyor. Onu iplere gödnermek istiyor ama kendisi gidiyor daha sonra ise Orton'dan Belly to Back Suplex yiyor. Orton karşılaşmaya hızlı başladı. Christian kalkınca kendisine has Clothesline hareketini yapıyor ve üstünlüğü kuruyor. Christian tekrar kalkıyor ve bu sefer bildiğimiz Clothesline hareketini 4 kere tekrarlıyor. Sonra Orton'dan standing Dropkick yiyor. Orton üstünlüğü Christian'a da kabul ettirmiş görünüyor. Orton Christian'ı kaldırıyor ve iplere gönderiyor. Sonra Christian'a Powerslam yapıyor. Tuşa gidiyor. 1...2...2.1 Tuş gelmedi. Christian 2ye kadar saydırttıysa yorulmuş demektir. Christian kalktıkan sonra taunt yapıyor ve yumruk vuruyor kafasına iplerden sekiyor ama Christian onun yapacağı hareketi reversal yapıp Spinning Wheel Kick vuruyor. Orton'ın üstünlüğü sona erdi. Daha sonra Christian bir Clothesline buluyor Orton tekrar kalkıyor ama Christian bu sefer DDT'i buluyor. Tuşa gidiyor. 1..2 Tuş gelmedi.

Orton kalkıyor erkenden bir Clothesline bulmak istiyor ama Christian reversali buluyor ve Springboard Sunsetflip hareketini yapıyor. Christian geri döndü. Orton'ı köşeye atıyor. Geriliyor ve Running Corner Clothesline yapmak istiyor ama Orton zamanında çekiliyor. Bu sefer aynı hareketi Christian'a yapmak istiyor amaChristian'da çekiliyor. Ve müthiş bir akılla Double Leg Shoot Kick yapıyor. Orton yere düşüyor. Christian köşeye çıkyıor ve Diving European Uppercut u buluyor. Tuşa gidior Christian 1..2..2.6 Yine tuş gelmedi. Christian finisher için taunt yapıyor Orton kalktıktan sonra ona yapışıyor ve Killswitch yapmak istiyor ama Orton üyük bir çabayla reversal yapıyor. Onu iplere itiyor Christian geri geldiğinde ise RKO yapıyor.

3 Temmuz Pazar Smackdown Randy+orton+rko+by+cool+images

Orton tuşa gidiyor 1..2...3 Tuş geldi. Orton'ın müziği çalıyor ve taunt yapıyor köşeye çıkmadan. Sonra soyunma odasına yol alıyor.

3 Temmuz Pazar Smackdown Imager GIFSoup

Villain !

Regal rampada görünüyor tauntunu yapıyor ve ringe hareketleniyor. Ringe merdivenler aracılığıyla giriyor. Tekrar taunt yapıyor kürsüye çıkıyor ve konuşuyor.

" Merhaba WWE evreni. Ben SD'ın yeni Menajeri William Regal. Bunu herkes duysun. SD'ı herkesin izleyeceği bir şov için yemin etmeme gerek yok herhalde çünkü senatoda değiliz. Öncelikli hedefim Smackdown RAW'dan iyi hatta Impact Wrestling'den daha iyi olacak. Bunun için çalışacağım. İkinci hedefim, burada hedefi olmayan ve boş yere para alan ezik herifleri yollamak. Yaşlıların burada işi yok. Hele bir işe yaramyanların asla ! Bayanlar ve baylar, yeni SD'a hoşgeldiniz. Extreme dolu ve..."

Ben Boogeyman'im ve senin için geldim !

Evet Boogeyman, dumanların arasından çıkıyor ve kafasında saatini parçalıyor. Arkadan yeşil bir fişek patlıyor. Duman kayboluyor ve beklenen kişi Triple H. Birlikte ringe geliyorlar Boogey sağdan giriyor derken William ters taraftan kaçıyor HHH bile yakalayamıyor William Regal spikerlerin arkasından seyircilerin arasından arkasına baka baka kaçıyor. Triple H Suck İt hareketini yapıyor ve Boogeyman'ın müziği çalıyor birde kırmızı fişey patlıyor müzikten önce. Reklamlara gidiyoruz.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 6:22 am

İki güreşcide titantron sırasına göre ringe giriyorlar. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Maç Lok-Up’larla başlıyor. Matt,Sting’i Irish Whip’a yollamaya çalışıyor ama Sting ,Matt’i turnbuckle’a yolluyor.Sting,Matt’i turnbuckle’da tekmelemeye başlıyor.Bir süre böyle devam ediyor.Ardından Sting Stinger Splah için geriliyor .Koşuyor ama Matt o sırada ringin dışına kaçıyor.Sting turnbuckle atlıyor ve ringe düşüyor.Matt bundan faydalanmak için ring giriyor.Tuş denemesi ama 1’de kalıyor.Matt Sting’i kaldırıyor ve DDT yapıyor.Matt,Sting’i Moonsault için köşeye yaklaştırıyor.Köşeye çıkıyor Moonsault için atlıyor.Ama Sting dizlerini koyuyor.Matt yerde karnını tutuyor.Sting ayaklanıyor.Matt’i kaldırıyor.Irish Whıp’e yolluyor ve Spinebuster yapıyor.Sting’den tul denemesi,1-2 Matt kolunu kaldırıyor.Sting sinirleniyor hakemin üstüne yürüyor.O sırada Matt kendine geliyor.Sting’i çeviriyor ve Scar bağlıyor.Sting kurtulmaya çalışıyor.Sonunda iplere tutunuyor.Hakem sayıyor,1-2-3.Matt bırakıyor.Sting kendine gelmeye çalışırken,mükemmel bir DDT yapıyor.Matt,Sting’i Twist of Fate için kaldırıyor.Twist of Fate pazizyonuna geliyorlar.Ama Sting,Matt’ı ittirip ringin dışına kaçıyor.Hakem saymaya başladı.1-2-3-4-5-6.Sting ringe giriyor.Matt’in üzerine doğru koşuyor ama Matt Side Effect yapıyor.

3 Temmuz Pazar Smackdown Hardysideeff

Tuş denemesi 1-2-3.Kazanan Matt oluyor.

Matt'in müziği çalıyor köşeye çıkıyor ve tauntunu yapıyor Matt. sevincini taraftar ile paylaşıyor. Sonra soyunma odasına gidiyor tabiki..

3 Temmuz Pazar Smackdown Imager GIFSoup

Backstagedeyiz. William Regal ofisine ulaşmış ve kahve içiyor ama ala tir tir titremekte. Bir görevli gelip durumunu soruyor Regal iyi olduğunu söylüyor. Kapı kapandıkdan 5 6 saniye sonra Drew kapıya ayağıyla vurarak giriyor.

Drew: Regal bıktım artık ben kemer için mücadele vermek istiyorum.
    Regal: Hey bi dakika Drew, bir GM'nin odasına bu şekilde giremezsin. Ayrıca bunu kibarca söyleyebilirdin.
    Drew: Yapma Regal bu saçmalıklarla uğraşacak vaktim yok kemer maçına çıkmak istiyorum.
    Regal: Bu imkansız Drew. Bu gece olmaz. Belki..
    Drew: Bana belki deme Regal. Hemen şimdi istiyorum. Cyber Sunday'de Umaga yerine oı maçta ben şampiyon olarak çıkmak istiyorum.
    Regal: Bu kadar uzun boylu değil Drew... Şimdi dışarı çık. Dinlenmek istiyorum.

Bu sözün üzerine Drew vazoyu tekmeler, Regal'e sinirli bir akış atar ve oradan ayrılır.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 6:33 am

3 güreşcide titantron sırasına göre ringe giriyorlar. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Hakem zili çalıyor.Maç başlıyor.Boogeyman ve Rey,Show’a yöneliyor.Show ikisinede Headbutt yapıyor.Boogeyman kendine geliyor ve Rey’ Inverted Atomic Drop yapıyor.Show o sırada Boogeymanı tutuyor ve dışarı yolluyor.Show Boogeyman’a bakıyor.O sırada Rey kendine geliyor ve Show’a Drop Kick vurarak onuda dışarı yolluyor.,Rey iplerden sekip üstlerine atlıyor ama Boogeyman Rey’i bariyerlere yolluyor. O sırada Little Boogeyman ringin altından çıkıor ve bekliyor.Boogeyman,Rey’in kafasını bariyerlere vurmaya başlıyor .O sırada Show kendine geliyor ve Boogeyman’ı ringe sokuyor.-Show, Rey’e KO Punch yapıyor.Boogeyman kendine geliyor.O sırada Show ringe giriyor.Boogeyman Show’a Supernatural Driver yapıyor. Rey kendine geliyor ve koşarak ringe geliyor.Ve ringe girdiği gibi Boogeyman’a Manami Roll yapıyor.Hakem sayıyor 1-2,Show kendine geliyor.Ve Rey’e bir tekme atıyor.Rey ve Booogeyman yerde kalıyor.Show ikisinide kaldırıyor ve Double Chokeslam için boğazlarını tutuyor ama Boogeyman ve Rey’den DDT geliyor.Boogeyman ve Rey kalkıyor ama Rey,Boogeyman’a DropKick vuruyor.Boogeyman 619 pozizyonuna geliyor.Rey iplerden sekiyor ve 619 yapıyor.Show o sırada kalkıyor.Rey Boogeyman’a Drop Da Dime yapıyor.Rey kalktığı gibi Show ,Rey’e Ko Punch vuruyor

3 Temmuz Pazar Smackdown L_b993b99b080d4843bace7c38c3bedd48

ve tuş denmesi.Hakem sayıyor,1-2-3 Show maçı kazanan taraf oluyor.

Show seyircilerin yuhalamaları arasında soyunma odasına gidiyor.

3 Temmuz Pazar Smackdown Imager

Her yer yem yeşil oluyor. Triple H titantronun önünde rampanın başında yani, bir asansörle yükseliyor. Elinde bir su şişesi var. Asansörden iniyor ve rampanın başında suyu içiyor. Ringe yaklaşıyor. Aprona çıkıyor ve suyu püskürtüyor. Ringe giriyor ve köşeye çıkıyor ordada taunt yapıyor.

ADR arabasıyla geliyor RR onu anons ederken. Arabadan iniyor ve tepeden akan pyroların altında tauntunu yapıyor. Ringe uzun sürede giriyor ve tauntunu yapıyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Maça Triple H hızlı başlıyor ve Knee Attack yapıyor.Alberto kalkmaya çalışıyor ama Triple H izin vermiyor. Leg Drop vuruyor.Bir Leg Drop daha bir tane daha gelicekken Alberto ringin dışına kaçıyor.Hekem saymaya başladı.1-2-3-4-5-Alberto ringe giriyor.Triple H,Alberto’ya doğru koşuyor ama Alberto’dan mükemmel bir Enzuigiri to arm yapıyor.Alberto,Triple H’yi kaldırıyor ve German Suplex yapıyor.Tuş denmesi 1-2-Triple H kalkıyor.Alberto,Triple H’yi Irish Whip’a yollamaya çalışıyor ama Triple H onu Irish Whip yolluyor.Ardından bir Spinebuster yapıyor.Tuş denemesi,1-2- Alberto kolunu kaldırıyor.Triple H ,Alberto’yu kaldırıyor.DDT için hazırlanıyor ama Alberto izin vermiyor.Triple H’yi ittiriyor ve Rolling Cross Armbraker bağlıyor.Triple H zor durumda ama ayağıyla iplere değiyor.Hakem saymaya başladı 1-2-3-4-Alberto bıraktı.Triple H zarzor ayağa kalktı.Alberto kendine gelmesine izin vermeden Jumping Back Suplex yapıyor.Triple H bitmiş durumda.Alberto Triple H’yi kaldırıyor ve Spinebuster içi Irish Whıp’e yolluyor.Fakat Triple H kendine geliyor ve Knee Attack yapıyor.Alberto sersemlemiş durumda Triple H Pedigree denemesi ama alberto kurtuluyor.Triple H sinirleniyor ve Irish Whıp’e koşup Spinebuster yapıyor.Ardından harika bir Pedigree yapıyor.

3 Temmuz Pazar Smackdown Pic_6049990_1224101875

Tuş denemesi geliyor 1-2-3 Kazanan Triple H oluyor. HHH ringde taunt yaptıktan sonra arka alana gidiyor. reklamlara gidiyoruz.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 6:41 am

Todd: Geldik gecenin ana maçına. Mr.Anderson vs Kane. Bakalım Dünya Ağırsiklet şampiyonu Anderson bu maçta neler yapacak ?

İki güreşci titantron sırasına göre ringe giriyorlar. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

MR.Anderson , Kane'nin etrafında tur attıktan sonra hafif gülümsüyor ve elini uzatıyor . Kane'de gülüyor ve Anderson'a elini uzatıyor . El sıkıştıktan sonra Anderson elini çekmeye çalışır ama çekemez . Çekmeye çalışırken Kane oradan kahkaha ile güler ve bir clothesline yapar. Sinirli bir bakış attıktan sonra kafasından tutup köşeye çarptırır.Kane belinden kaldırır Anderson'ı ve bir Sidewalk Slam yapar . Ve kaldırır , kaldırırken de vurmayı ihmal etmez. Kane , Anderson'ın elininden çektiği gibi iplere gönderir. İplerden gelirken Kane tam Big Boot vuracakken Anderson eğiliyor ve iplerden sekerek Dropkick to knee yapıyor . Anderson zorlukla ayağı kalkıyor . Kane'in yaptığı zorluklara karşılık Anderson Kane'i köşeye yolluyor ve durmadan yumruk atıyor . Kane'i köşede bırakıyor ve koşa koşa üstüne clothesline yapıyor . Kane'i kaldırıyor Anderson ve iplere yolluyor döndüğünde Kıtchen Sınk yapıyor . Ve ayağı kalkıyor Kane ama Anderson yumruklara devam ediyor ve taunt yaparak Abdominal Stretch yapıyor ve Kane'i kilite alıyor .Kane zorda olsa kurtuluyor ve Front Powerslam'i yapıştırıyor . Kane kendini toparlıyor . Ve Kane köşeye çıkıyor Anderson ayağa kalktığında Flying Clothesline yapıyor . Kane , Mr.Anderson'ı iplere atıyor ve dönerken BigBoot vuruyor . Daha demin yapamadığını şimdi yapıyor. Ve Kane Chokeslam için tauntunu yapıyor ve Anderson ayağı kalkıyor . Chokeslam için boğazından tutuyor Kane . Anderson Kane'in kafasına vurarak onu etkisiz hale getiriyor . Ve sonunda bir Mic Check yapıyor . Tuş denemesi 1..2..2.5 tuş edemedi Anderson .

Anderson sinirli bir halde Kane'i kaldırıyor ve köşeye atıyor kane altta kalıyor . Anderson koşa koşa çok büyük bir hamle olarak FaceWash yapıyor . Kane yorgun düşmüş halde . Anderson köşeye çıkıyor bu iş bitti diyor ve Kenton Bomb geçiriyor . Bir tuş denemesi daha 1..2..2.8 yine olmuyor . Bu işe Anderson çok ama çok sinirlendi . Bu sefer Kane'i köşeye çıkarıyor ve köşeden tauntunu yapıp Green Bay Plunge yapıyor bu sefer Kane tamamen yorgun düştü .

3 Temmuz Pazar Smackdown 3934831290996475

Mr.Anderson emin bir şekilde tuşa gidiyor . 1..2..3 ve KAZANAN : MR.ANDERSON

Anderson kemerini kaldırıp sevinirken bir anda ışıklar sönüyor. Işıklar geri geldiğinde ise HHH Andersonû yumruklamakta. Boogeyman'i görüyoruz o da koşa koşa ringe giriyor ve sopasıyla kalkmakta olan Kane'e bir kere çakıyor. Triple H Anderson'a Pedigree yapıyor.

3 Temmuz Pazar Smackdown Tjnah4m7

Her yer kıpkırmızı oluyor ringden dumanlar çıkıyor ve Boogeyman theme song çalıyor. İkili birlikte yuhalamalar eşliğinde taunt yaparken şov sona eriyor
    .

Yetiştirmeme yardımda bulundukları için QuiM ve cilisyum nickli arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum Smile
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Mr.Master Paz Tem. 03, 2011 6:45 am

Kısa sürede harika bir şov.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 6:47 am

Sabah yada öğlen okurlar artık. Very Happy Oh be bitti bence değdi Very Happy Gerçekten Mert ve Berkan'a çok teşekkürlerimi sunuyorum onlar olmasa yetişemezdi.
    [C]hicago [M]ade PUNK
    [C]hicago [M]ade PUNK
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından [C]hicago [M]ade PUNK Paz Tem. 03, 2011 6:50 am

Süper bir şov olmuş.Gm'liği iyi yapıyorsun.Herkes End of Life'ın gücünü gördü.

OUT:Önemli değil :rock:
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Paz Tem. 03, 2011 6:54 am

Mükkemmel şov.İyi yapmışsız.Söylesen bende yardım ederdim. Very Happy
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Mr.Master Paz Tem. 03, 2011 7:07 am

Hiişt Hüso.Eğer RAW Gm olursam bookerimsin.
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Paz Tem. 03, 2011 4:15 pm

Güzel şov olmuş.Anderson'a yenilmem kötü olmuş.Teşekkürler.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Paz Tem. 03, 2011 4:19 pm

Bu kadar kısa sürede güzel bir şov.Gelecek hafta daha iyi şov bekliyorum açıkcası.Eline sağlık. 3 Temmuz Pazar Smackdown 869357
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 5:00 pm

Hüseyin sen bana demiyor muydun ben Deneme Modum sürekli inceleme yapıyorum diye. Bende seni yormak istemedim Very Happy Bu arada neden bu kadar az yorum geldi anlamıyorum Sad
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Paz Tem. 03, 2011 5:25 pm

Harika bir şov.
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper Paz Tem. 03, 2011 5:59 pm

Süper olmuş '' Q '' klavyene sağlık Very Happy

En son The Icon tarafından Paz Tem. 03, 2011 11:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Amen-Ra
    Amen-Ra
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Amen-Ra Paz Tem. 03, 2011 6:44 pm

Ah güzel dövüşmüşüm ama sonunda yenilmişim Smile Güzel bir şov olmuş klavyene sağlık Smile
    KaitlynKellyMaryseBellas
    KaitlynKellyMaryseBellas
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından KaitlynKellyMaryseBellas Paz Tem. 03, 2011 7:32 pm

Muhteşem bir şov olmuş , tebrikler , gerçek olsaydı rating rekorları kırardı Very Happy
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Paz Tem. 03, 2011 7:51 pm

Triple-h tüm maç boyunca uyumuş.Son anda kazanmış
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Paz Tem. 03, 2011 8:46 pm

RAW'dayım ama güzel şov olmuş.
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Paz Tem. 03, 2011 9:40 pm

Mr.Master demiş ki:Hiişt Hüso.Eğer RAW Gm olursam bookerimsin.

Tamam olurum. Very Happy
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Paz Tem. 03, 2011 11:01 pm

Şov süper olmuş kanka . Önemli değil iyiki seninle çalışıyorum Very Happy .
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Paz Tem. 03, 2011 11:16 pm

Helal diyorum zaten sana güvendiği ve desteklediğimi biliyorsun Onur.

Genelde resimlerle birlikte müthiş.
    Savior
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Savior Ptsi Tem. 04, 2011 2:52 am

Güzel şov olmuş.Beğendim.
    | The Apex Predator |
    | The Apex Predator |
    Jobber
    Jobber