WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+14
The Straight Edge Savior
| The Apex Predator |
The Rated R Champion
RKO Bréak
вяαggıηg
SES CM PunK SES
Savior
Land of Extreme
Evolution's Animal
The Corporate Champion
Turkish Angel
Mr.Anderson
Rated R-Cenation
Straight Edge Warrior
18 posters

13 Temmuz 2011 Smackdown Şovu

Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

13 Temmuz 2011 Smackdown Şovu Empty 13 Temmuz 2011 Smackdown Şovu

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Çarş. Tem. 13, 2011 9:37 pm

Smackdown theme çalıyor ve seyirciler coşuyor. Pyro gösterileri başlıyor ve söz spikerlerimiz ve yorumcularımızda...

Todd: Merhaba Smackdown severler. Müthiş bir Smackdown ile yine karşınızdayız.
    Matt: Merhaba Todd (El sıkışırlar) Sana katılıyorum gerçektende bu şov her zaman ki gibi süper olacak !
    Todd: Bencede. Heyecenlı ve muhteşem ME maçı ve Boogeyman hakkında önemli bir karar var. Bakalım neler olacak ?
    Matt: İyi o zaman maçları bir hatırlayalım.

Jack Swagger vs Evan Bourne

Boogeyman vs Christian

Goldberg vs Alberto Del Rio

Sheamus vs Randy Orton vs Triple H

Maçların tanıtımı gösterilir.

Maryse'nin müziği çalıyor ve rapmanın başında görülüyor. Ellerini oynata oynata ringe giriyor ve taunt yapıyor. Mikrofon alıyor ve konuşuyor.

" Merhaba WWE evreni. Maryse Smackdown'da ! Uzzun zamandır GM'ler tarafından maça çıkarılmıyoruz. bu bir saçmalık. Sadece benim değil, takım arkadaşımın hatta bütün divaların hakkı yeniyor. Ben buraya buna son vermeye geldim. Sersem Regal'e sesleniyorum. Bana bak ihtiyar. Hemen buraya gel ve bana bir maç ayarla. Yoksa olacaklardan ben sorumlu değilim."

Villain çalıyor ve Regal rampanın başındsa elinde bir mikrofon var ayrıca.

" Sayın Maryse. Karşınızda bir General Manager'in dışında, eski ama formunu yitirmemiş bir Erkek Amerikan güreşcisi var. Bunu bilmenizi isterim. Bu saygısızlığınızdan dolayı size kırıldım. Ama ben "Merhametli Regal " sanada merhamet edeceğim. Bu geceki Rakibini açıklıyorum. Rakibin Lita. Maç Goldberg vs ADR maçından önce. Ve bir uyarı. Eğer Tag team arkadaşın maç içinde veya maç sonunda maçı etkileyecek şeyler yaparsa, tabi senin lehine, seni Smackdown'dan dolayısıyla da WWE'den attırırım."

"Bir dakika. Öncelikle şunu bilki senin yaptığın merhametli bir insanın yaptığıysa, ben sendende merhametliyim Regal. Seni erkek olsanda dövebilirim. Ama uzatmıyorum. Maç için teşekkürler."

Maryse bu meydan okumadan sonra soyunma odasına gidiyor bizde reklamlara gidiyoruz.

Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

13 Temmuz 2011 Smackdown Şovu Empty Geri: 13 Temmuz 2011 Smackdown Şovu

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Çarş. Tem. 13, 2011 9:55 pm

Jack Swagger rampanın başında kemeri ile birlikte görünüyor. Ve 10 tane şınav çekiyor sonrada pyrolar patlıyor. Hemen ringe giriyor. Kemerini belinden çıkarıp havaya kaldırıyor.

Evan'ın müziği çalıyor ve kendisi eskisi gibi pyro patlatmıyor. Ringe doğru koşmuyorda sakin sakin giriyor ringe. Heralde bu tavırları üst üste kaybettiği içindir...

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Evan Low Kick'ler vuruyor.Sonra iplere yolluyor.Swagger dönerken Clothesline çakıyor! Sonra kaldırıyor ve köşeye yolluyor.Orda Clothesline çekiyor.Ve diğer köşeye.Üzerine koşuyor ama Evan çekiliyor.Sonra Evan Hurracana çekiyor! Tuş denemesi 1..1.5! Sonra Evan birden Swagger'a Seased Senton çekiyor ve yumrukluyor! Sonra da tuş deniyor! 1...1.8! Sonra iplere koşuyor iplerden dönüyor ama Swagger onu tutuyor ve Slam ile yere çakıyor! Sonra tuş deniyor! 1...2.2.0!Sonra Swagger onu kaldırıyor ve köşeye yolluyor ve köşede Clothesline çekiyor. Sonra Evan yere düşüyor.Swagger üstünde şınav çekiyor.Evan bağırıyor.Sonra Swagger bir Elbow Drop çekiyor! Sonra kaldırıyor ve ringin dışına fırlatıyor. O da çıkıyor.Alıyor Evan'ı ve bariyerlere atıyor.Sonra ringin merdivenine kafasını vuruyor.Ve ringin içine atıyor.''Ben en iyisiyim.Bunu şimdi göstereceğim! '' diyor.

GutWrench için kaldırıyor ama Evan onu Hurracana'ya çeviriyor! Sonra Evan köşeye çıkıyor ve MoonSault! Tuş deniyor Evan! 1...2...2.4! Tuş olmuyor! Evan hakeme kızıyor.Sonra Evan bekliyor Swagger'ı. Swagger kalkıyor ve bir reversal ile GutWrench PowerBomb çekiyor! Evan ringin dıiına yuvarlanıyor.Swagger ringin dışına çıkıyor ve onu ringin içine atıyor.Sonra tuş deniyor! 1...2...2.5! Tuş olmuyor Evan! Sonra Swagger onu kaldırıyor! Birden Evan Hurracana yapıyor!Swagger kafasını köşeye çarpıyor ve yere düşüyor!Sonra Evan köşeye çıkıyor ve Shoting Star Press!

13 Temmuz 2011 Smackdown Şovu Evanbourne

Tuş denemesi 1...2...3! Tuş oluyor Swagger! Evan kazanıyor! Turnbucklea çıkıp taunt yapıyor sonra soyunma odasına gidiyor.

Backstagedeyiz. Regal odasının kapısını açıyor ama dumanalr ve krmızı bir atmosfer. Boogeyman hemen arksında. İlk önce kafasını yavaşça çeviriyor sonra hızlıa 2 adım geri atıveriyor.

Regal: Hey senin derdin nedir ha lanet olası !
    Boogey: Bir şey değil. Ben Boogeyman'im ve senin için geldim. Tek sorunum bu.
    Regal: Sen hastasın Boogeyman. Gerçekten hastasın.
    Boogeyman kahkaha atıyor ve gidiyor oyuncak kabini okşayarak... Reklamlar. :8

Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Çarş. Tem. 13, 2011 10:15 pm

Boogeyman!ın müziği ! Dumanların arasından emekleyerek çıkıyor sonra kalkıp eski moda bir saati kafasında parçalıyor ve pyro zamanı. Oraya buraya bakıp ringe giriyor. Elindeki "asasını" yere atıyor ve Christian'ı bekliyor ama...

Villain!

Regal rampanın başından konuşuyor.

"Boogeyman. Hasta çocuk. Senin devrin bitti dostum. Bu maçın kuralını açıklıyorum. Boogey kaybederse WWE kariyeri bitecek. Christian kaybederse kemer boşa çıkarılacak !"

Villain çalıyor ve Boogeyman'da bu karara rağmen sakin duruyor.

Christian girişte görünüyor ve ringe hareketleniyor. Merdivene çııyor sonra aprondan ringe giriyor. Köşeye çıkıyor. Belinden kemeri çıkarıp havaya kaldırıyor. Sonra inip kemeri hakeme veriyor. zil çalıyor ve maç başlıyor.

İkili birbirleriyle bakıştıktan sonra Lock - Up bağlıyorlar . Sonrasında Christian Boogeyman'e yumruk atıyor.Boogeyman sarsıldıktan sonra arkasını dönüyor. Ve önüne döndüğüne Christian bir Clothesline yapıyor ve Boogeyman yerde. Boogeyman ayağa kalkmaya çalışıyor ama Christian köşeden bir SpringBoard Sunsetflip pin deniyor 1...2 ve Boogeyman tuşu bozuyor. Boogeyman'i iplere götürüyor ve sıkıştırdıktan sonra bir Middle Rope Choke yapıyor.Hakem sayıyor. 1...2...3...4. ve Christian , Boogeyman'i bırakıyor. Boogeyman yerdeyken Christian kaldırıyor ve KillsWitch yapma denemesinde. Christian tam çevirecekken Boogeyman kurtuluyor ve geri dönüşte bir Bicyle Kick geçiriyor. Boogeyman köşeden aldığı böcekleri ağzına sokuyor ve gülüyor sonra kafasını sallıyor. Christian yerde kıvranıyor . Boogeyman yerdeki Christian'ın üstüne böcekleri serpiyor. Sonra Boogeyman gidiyor iplerdek sekerek geliyor ve bir Leg Drop yapıyor.Sonra Boogeyman tauntunu yapıyor ve Boogeybomb yapmaya çalışıyor. Boogeybomb pozisyonuna getiriyor

Christian'ı . Kaldırıyor ve tam atıcakken Christian onu köşeye yolluyor. Ve Christian tam köşeye Clothesline ile gidiyordu ama Boogeyman ordan kaçtı.Bu sefer tam tersine döndü Boogeyman tam Clothesline yapacakken köşedeki Christiana . Christian bir anda Slingshot Kick yapıyor. Köşeye çıkıyor Christian ve bir CrossBody ile Boogeyman'i yere sermeyi başarıyor. Christian köşeye çıkıyor . Boogeyman yerde kıvranıyor . Christian seyircilere alkış yaparken bir anda Diving Headbutt yapıyor. Christian taunt yapıyor ve bu KillsWicth habercisiydi. Taunt yaptıktan sonra Christian Boogeyman'i çeviriyor ve bir KillsWitch yapıyor.

13 Temmuz 2011 Smackdown Şovu Imager

Christian tuş denemesine gidiyor. 1...2...3 ve maç bitti. Christian'ın müziği çalıyor. Ve ringi terk ediyor. Boogeyman ise olumlu tezahuratlar arasında asasını alıyor ve duman geliyor ringe. Müziği çalıyor ve atmosfer kırmızıya bürünüyor. Ve Boogeyman ringden ayrılıyor.

13 Temmuz 2011 Smackdown Şovu Imager GIFSoup

Maryse'nin müziği çalıyor ve rampanın başında görünüyor. Klasik tauntunu yaparken ringe hareketleniyor. Merdivenlere çıktıktan sonra ringe giriyor.

Lita'nın müziği çalıyor ve taunt yapıyor. Sonra koşa koşa ringe doğru gidiyor. Çok geçmeden ringe giriyor. Turnbucklea çıkıyor ve taunt yapıyor. İniyor ve maç başlıyor.

Maryse Lite'yı saçından tutuyor ve köşeye gönderiyor sonra kafasını vurduruyor oraya. Lita'yı diğer köşeye fırlatıyor ve Lita sırtının sert çarpmasından dolayı yere düşüyor. Maryse kızgın bir şekilde onun yanına gidip kaldırıyor sonra Backbreaker yapıyor. Tuşa gidiyor ama 1 de kalıyor. Lita kalkıyor ama Maryse'den sert bir yumruk yiyor. Sonra Lita'yı Irısh Whipe göndermek istiyor ama kendisi gidiyor. Ama Lita'nın yumruğundan sıyrılıp chock Blocku vuruyor. Lita yerde. Lita hemen kalkıyor ama Maryse'den iki defa Clothesline yiyor. Maryse Lita kalktıktan sonra onu iplerin oraya getiriyor ve Catapult on the Ropes hareketini uyguluyor. Maryse üstünlüğü ele almış durumda. Daha sonra Lita'yı iplere gödneriyor. Geri geldiğinde Lita'da iplerden sekmişti Lita onun üstüne uçuyor. Maryse kalkıyor ve Russian Leg Swip hareketini uyguluyor Lita. Maryse'nin kalkması için tauunt yapıyor ve Lita onu kendisi kaldırıyor. Ama Maryse onun karnına yumruklar indiriyor. Daha sonra iplerden sekip DDT'i vuruyor. Tuşa gidiyor. 1-2-2.2 Tuş gelmedi.

Maryse finisher tauntları yapıyor. Lita kalkıyor ama Maryse'den kaçıyor ve İnverted Twist of Fate yiyor. Lita tuşa gidiyor 1..2..2.4 Tuş gelmedi. Maryse kalkıyor ama Lita ona Spinebuster yapıyor. Sonra o kalktıktan sonra Irısh Whip yumruk atmak istiyor ama Maryse alttan kaçıyor ve tekrar iplerden sekerek kendine has hareketi olan Running Clotheslineı yapıyor. Lita yerde. Maryse saçını düzeltiyor ve Lita'nın ekseninde dönüyor. Sonra taunt yapıyor. Lita kalkıyor ve French Kiss yiyor.

Maryse tuşa gidiyor 1-2-3 Maçın kazananı oluyor. Adeta yeni jenerasyon eski jenerasyonu mağlup ediyor. Maryse taunt yapıp arka alana gidiyor. Biz de reklamlara.

Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Çarş. Tem. 13, 2011 10:36 pm

Goldberg'in müziği çalıyor ve aranada bir Goldberg çılgınlığı var. Pyroların arasında kahramanımız çıkıyor ve ringe giriyor. Ring iplerini sallandırıp ADR'a mesaj veriyor adeta..

Ricardo Rodriguez rampanın başında görünüyor ve ringe doğru gidiyor. Ringe girip korka korka Goldberg'in yanında ADR'i övmeye ve tanıtmaya başlıyor. ADR bir arabayla görünüyor. Arabadan iniyor ve taunt yapıp pyroları patlatıyor. Daha sonra ringe giriyor ve maç başlıyor.

Goldberg sinsice bakındıktan sonra direk bir clothesline ile Alberto Del Rio'yu yere yatırır. Goldberg , Alberto Del Rio kaldırdıktan sonra köşeye atıyor. Köşedeyken Alberto Del Rio'nun elinden tuttuğu gibi diğer köşeye fırlatıyor. yerde kıvranıyor Alberto Del Rio ve ordan aşağı fırlıyor. Goldberg'de aşağı iniyor ve inerken. Alberto del rio ayaklanıyor ve bir drop kick geçiriyor. sonrasında Goldberg'i kaldırıyor ve kafasından tuttuğu gibi bariyerlere çarptırıyor. Sonra Alberto Del Rio Goldberg'i içeri sokuyor. Kendide içeri girdikten sonra Cross ArmBreaker yapıyor. Goldberg pes etmek üzere dayanamıyor artık.Ama son anda elini iplere koyuyor ve Alberto Del Rio'ya bırakmasını söylüyor. Alberto Del rio zorda olsa bırakıyor . ve Goldberg'i köşeye atıyor . Alberto Del Rio karşı köşeye geçiyor ve oradan bir Clothesline vurmayı deneyecek ama koşarken Goldberg bir Back Body Drop yapıyor. Goldberg , Alberto Del Rio 'yu ayağa kaldırıyor ve iplere atıyor geldiğinde ise bir Super Kick vuruyor . Sonra Goldberg Jackhammer pozisyonuna getiriyor ayağa kaldırdıktan sonra bir Jackhammer yapıyor ve tuşa gidiyor 1..2..2.5 olmuyor .Bu sefer Goldberg taunt yapıyor ama bu taunt spear için. Goldberg geriliyor ve Alberto'ya bir Spear çakıyor.

Tuşa gidiyor Goldberg. 1...2...3 ve Maç bitti kazanan Goldberg oluyor. Hakem onun elini kaldırıyor. Sonra soyunma odasına gidiyor.

Todd: Gecenin Main eventi geldi bakalım neler olacak ?

Herkes Titantron sırasıyla ringe gliyor ve maç sonunda başlıyor.

Triple-H ve Randy Sheamus'a saldırıyorlar.Köşede tekmeliyor ikisi.Sonra Triple-H Randy'yi yakalıyor ve ringin dışına atıyor.Sonra tekmeliyor Sheamus'u.Sonra kaldırıyor ve köşeye yolluyor.Sonra orada Clothesline çekiyor! Ve diğer köşeye! Sonra Randy birden Triple-H'i yakalıyor ve NeckBreaker çekiyor.Sonra Sheamus Shoulder Block ile Randy'yi deviriyor. Ve Bicycle Kick için bekliyor. Randy kalkıyor ve birden eğiliyor. Bicycle Kick boşa gidiyor.Sonra Randy Sheamus'u ringin dışına fırlatıyor. Triple-H birden kalkıyor ve Randy'ye SpineBuster! Tuş denemesi 1...2.0! Sonra Sheamus ringe giriyor.Triple-H ona KneeKick ile vuruyor ve iplere yolluyor.Dönerken Sheamus tekme atıyor kafasına.Sonra ringin köşesine kaasını vuruyor. Randy kalkıyor ve Sheamus'a DropKick çekiyor! Sonra Triple-H ona Clothesline çekiyor.Sonra Sheamus'u kaldırıyor ve şöyle diyor.'' Görüceksin Sheamus o kemer benim olucak ve sen buna şahit olucaksın! ''Sonra Slam ile yere yapıştırıyor.Ve iplerden dönüp Knee Kick vuruyor. Sonra yerde yumrukluyor.Randy kalkıyor ve Triple-H'e RKO çekiyor! Triple-H ringin dışına yuvarlanıyor! Sonra Randy Sheamus'u kaldırıyor ve köşeye yolluyor.Sonra o üzerine gidiyor. Sheamus çekiliyor ve Randy'ye Suplex yapıyor!Sonra Bicycle Kick için bekliyor. Randy kalkıyor birden Randy ona RKO çekiyor! Tuş deniyor 1....2....2.9! Triple-H engelliyor! Sonra Triple-H onu iplere yolluyor ve SpineBuster!Sonra tuş deniyor 1....2....2.5! Olmuyor!Sheamus kalkıyor! Triple-H Randy'ye Pedigree yapıyor!

Sheamus'da ona Bicycle Kick!

Tuş deniyor 1...2....3! Ve tuş!Sheamus kazanıyor!

Ama o da ne ! Matt Morgan'ın müziği çalıyor ve Sheamus ayağa kalkıyor.Çok yorgun bi dokunsan düşecek gibi. Morgan girişte tauntunu yapıp ringe gidiyor ve giriyor. Sheamus ile face to face yapıyor. Diğer güreşciler yerde. Morgan ringi terkedecekmiş gibi yapıp 2-3 adım geri atıyor ama daha sonra Sheamus'a Carbon Footprint geçiriyor. Ama o da ne !

Evan ringe koşa koşa gidiyor ve Morgan'ın bacağına vuruyor Morgan yere düşüyor. Evan onu tekmelereken birden ringi Jack Swagger, CM Punk, JoMo ve Edge basıyor. Evan'ın üzerine çullanıyorlar ve yere yatıp ona yumrukalr atıyorlar. Sonra herkes on ukaldırıyor ve Edge iplere atıyor sonra SPEAR geçiriyor

Evan'a. Edge onu kolalrından sürükleyip ringin köşe sine doğru getiriyor. JoMo orada Evan'a STARSHİP PANE yapıyor !

Onu Punk tutuyor. İsa pozisyonunda şuan Evan Very Happy Punk onu ittiriyor ve Matt Morgan Carbon Footprint yapıyor !

Nexus'un müziği çalıyor ve diğer yatan güreşcileri ring dışına atıyorlar bir tek Evan'ı önlerine koyuyorlar ve ellerini kaldırıyorlar. Şov böyle bitiyor.

Şovda emeği geçen Bookerlarıma teşekkür ederim [Berkan ve Baran]

Wrestling TR | Smackdown 2011

Made by Big Red Monster

Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Çarş. Tem. 13, 2011 10:42 pm

Nexus damgasını vurmuş. :dogri:
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Çarş. Tem. 13, 2011 10:45 pm

Güzel show.Ama Nexus Evan'a saldırırken ben neredeyim.Biz artık bir takımız ??.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Çarş. Tem. 13, 2011 10:47 pm

Nasıl yenilmişim hayret ama sonunda ise bitirmişiz işini.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Çarş. Tem. 13, 2011 10:49 pm

Mr.Anderson demiş ki:Güzel show.Ama Nexus Evan'a saldırırken ben neredeyim.Biz artık bir takımız ??.
    Gelseydin senin için çok kötü bir şov olurdu emin ol. :dogri:
    The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Çarş. Tem. 13, 2011 10:52 pm

Güzel şov.
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Çarş. Tem. 13, 2011 10:58 pm

ME süper ama kısa geldi.Eline sağlık.Yenilmişiz. Facepalm:
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme Perş. Tem. 14, 2011 1:15 am

Günün adamıyım beyler. Very Happy
    Savior
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Savior Perş. Tem. 14, 2011 5:38 am

Nexus adam olun beyler bana ne saldırıyorsunuz Very Happy Güzel show.
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme Perş. Tem. 14, 2011 5:38 am

Aynı kaderi paylaşıyoruz Tunga. Very Happy Very Happy
    SES CM PunK SES
    SES CM PunK SES
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından SES CM PunK SES Perş. Tem. 14, 2011 6:28 am

Kariyer bitirmeye meraklı olmuş bugün regal Very Happy

güzel olmuş
    вяαggıηg
    вяαggıηg
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından вяαggıηg Perş. Tem. 14, 2011 6:33 am

Güzel bir şov olmuş.Eline sağlık
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak Perş. Tem. 14, 2011 6:36 am

İlk şovumda akmışım hadi hayırlısı ilk hedefim WHC Nexus'ta 2 tane World Title olacak. :kop:
    The Rated R Champion
    The Rated R Champion
    $impLy Thé ßést
    $impLy Thé ßést

Mesaj tarafından The Rated R Champion Perş. Tem. 14, 2011 6:53 am

Süper şov yapmışsınız elinize sağlık.Nexus yine boş durmamış :dogri:
    | The Apex Predator |
    | The Apex Predator |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Apex Predator | Perş. Tem. 14, 2011 3:34 pm

Nexus işi bitirmiş.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Perş. Tem. 14, 2011 3:50 pm

İyi şov olmuş fakat booklamalar daha uzun olabilirdi.Nexus'ın sonunu biz getireceğiz inşallah.Elinize sağlık.
    ChiLdren Of Bodom
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından ChiLdren Of Bodom Perş. Tem. 14, 2011 4:43 pm

Bu iş Böyle yapılır işte Christia Cage !

-Güzel Show olmuş Teşekkurler ..
    The Enigmatic Champion
    The Enigmatic Champion
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Enigmatic Champion Perş. Tem. 14, 2011 4:43 pm

Güzel şov olmuş. Elinize sağlık.
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Perş. Tem. 14, 2011 6:11 pm

Nexus hayatının hatasını yaptı. Twisted Evil
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Perş. Tem. 14, 2011 6:17 pm

Şov güzel, fakat biraz daha uzun yazın bence. Ellerinize sağlık.
    PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından PlayTheGame Cuma Tem. 15, 2011 4:58 am

Yenilmediğim maç kalmadı . Facepalm:

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 11:38 pm