WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

4 posters

The New Mr.Money In the Bank comes to the ring

The Ipactor
    Rookie
    Rookie

The New Mr.Money In the Bank comes to the ring Empty The New Mr.Money In the Bank comes to the ring

Mesaj tarafından The Ipactor Salı Haz. 28, 2011 4:07 am

The Miz çantası ile beraber ringe geliyor.Ardından sırıtarak konuşmaya başlıyor:

-You all livin' my moment folks!Ted DiBiase'yi yendim, onu ve zengin babasını.Merdivenin tepesine çıktım ve bu çantayı aldım.Görüyorsun Ted, para her şeyi sana kazandırmıyor.Bu çantayı nasıl aldın bilemiyorum, o kadar kişi arasından sadece şanstı belki de ama bu sefer şansın yaver gitmedi Teddy.Bu çantayı görüyor musun?Bu çanta benim bu branddeki en başarılı kişi olmama sadece bir adım demektir.Cena, WWE şampiyonu.Hedef sensin. İstediğim zaman o kemeri alabilirim.İstediğim zaman sana bu çanta ile vurup seni spotların altında yok edebilirim.Seni arka alanda bulurum, orada dövüp buraya getiririm.Ve seni spotların altında, en sevdiğin yerde rezil ederim.Ya da bir maçı kazanmanın o tatlı yorgunluğundayken bir anda orada belirir seni dağıtırım.Ya da bunların hepsini unutup her zaman istediğim şeyi yaparım, Wrestlemania'nın Main Event'ine çıkmak için bu çantayı kullanırım.Güzel olurdu değil mi?Most must-see Mr.Money in the Bank.(Seyirciler yuhalar.)Ah kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi?(boooo....)Really?Really?Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?Sizin ne düşündüğünüz umrumda bile değil!Benden nefret edebilirsiniz ama bu benim umrumda olmaz.Sizin o minik kahramanınızı yeneceğim ve Wrestlemania'nın Main Event'inde ben olacağım!Benden nefret ediyorsunuz biliyorum, ama bir şey söyleyeyim, duygularımız karşılıklı.Bende sizden nefret ediyorum.Ve bu yüzden sizin o şaşkın suratlarınızı saçma sapan hallere sokup bana tezahürat yapmanıza ihtiyacım yok.Sadece 3-5 kuruş verip oraya oturmakla adam olunmuyor!Ben buraya ilk geldiğimde kimse bana iyi gözle bakmamıştı.Beni kabul etmediler.Bana, sen bir reality şova uygunsun güreşmeye değil dediler.Ama ben, onlara bunu gösteriyorum.(MITB'yi kaldırır.)Bunun şans olduğunu söyleyemezsiniz.Çünkü değil.Bu başarı ve azmin zaferidir ve bu sizin asla anlayamayacağınız bir şey.Artık ben bir WWE Şampiyonu sayılırım, yapmam gereken hakem bulmak sadece.Ve onun da şunu yapması gerekiyor, 1,2,3.Ve böylece yeni şampiyon ben olacağım ve siz de bana böyle bakakalacaksınız.Ve en uzun süreli şampiyonluğu yaşarken hepiniz benim muhteşemliğime hayran kalacaksınız.Ve beni sevmesenizde bana tezahürat yapacaksınız.Çünkü ben bunu hak ediyor olacağım. BECAUSE I'M THE MİZ.... AND I'M.... AWESOMMEE!!!
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

The New Mr.Money In the Bank comes to the ring Empty Geri: The New Mr.Money In the Bank comes to the ring

Mesaj tarafından Land of Extreme Salı Haz. 28, 2011 5:19 am

Out:RAW'da olanlar Smackdown'da promo kesemiyor.
    The Ipactor
    Rookie
    Rookie

The New Mr.Money In the Bank comes to the ring Empty Geri: The New Mr.Money In the Bank comes to the ring

Mesaj tarafından The Ipactor Salı Haz. 28, 2011 10:20 pm

Out:Yalnız kusura bakmayın çok kötü hata yapmışım, Raw altta sanıyordum.Konuyu yetkili biri taşıyabilir mi?
    The Champ
    The Champ
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından The Champ Çarş. Haz. 29, 2011 4:52 am

Out: Taşıdım, devam edebilirsin.
    Save_us.x29
    Save_us.x29
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Save_us.x29 Çarş. Haz. 29, 2011 9:25 pm

I Come From Money!
    Ted DiBiase, podyumda beliriyor.
    Seyirciler ona meraklı gözlerle bakıyor.
    Million Dollar Title'ı yanında getirmesi alışıldık değil.
    Ted, para vermek yerine seyircilere orta parmağını gösteriyor.
    Büyük tepkiler ve boo'lar aldıktan sonra JR'dan mic alıyor.
    JR'ı iterek sandalyesine oturuyor.
    Konuşmaya başlıyor :
    Evet. Yenilmiş olabilirim. Cash-In hakkımı ve 7 kişiyi yenerek aldığım Money in the Bank çantasını kaybetmiş olabilirim. Sen! Benim 7 kişiyi alt edip aldığım hakkı sadece beni yenerek kazanıyorsun. Her şeyi alt üst edip, bir de hava atıyorsun. Sen ve senin gibiler, pislikten, gurursuzdan, yüzsüzden başka bir şey olamazsınız! Cash-In yaptığın zaman maçını basıp k*çına tekmeyi basmayı çok isterim. Neden olmasın ? Cash-In yapacağın zamanı dört gözle bekliyorum. Seni takip edeceğim Miz. Hatta, Cyber Sunday'de sana bir maç teklifim olacak.Kemeri havaya kaldırır ve işaret parmağıyla işaret eder. Bu kemeri, ortaya koz olarak koyuyorum. Kazanırsan, kemer sende kalacak. Ancak rövanş hakkım bende olacak. Ben kazanırsam da, elindeki lanet olası çantayı alacağım. Rövanş hakkın da olacak tabii. Binlerce kişinin önünde, çantayı alacağım. Kafana geçireceğim o çantayı. Sonra, alnımın akıyla kazanmanın gururunu yaşayacağım, 2. Pay-Per-View'ımda da zafere ulaşacağım. Sen ise, çıkacağın ilk maçta kaybedeceksin. John Cena'yı da yenemeyeceksin, hatta, The Hurricane'i bile yenme fırsatın olmayacak. Çünkü, senin şansınla aldığın çanta, tekrar benim olacak. Hah, unutmadan. Sana RAW'da bir maç öneriyorum. Finisher'ını ilk yapan kazanacak ha ? Ne dersin ? Madem John Cena'yla karşılaşmak istiyorsun. Önce beni, şansın olmadan yen. Tabi, John Cena'yla karşılaşabilirsen! Hatta, çok istediğin şeyi yapmana bile engel olurum. Anladın sen. Zekân elveriyorsa..
    İstersen, hakem bulman için sana para verebilirim. Maçı satın alır, hakkın olmadan kemerimi elimden alırsın. Haha! Ne diyorum ben? Sana para mı verecekmişim. K*çımı yalarsan belki. Tıpkı Mr. McMahon'a yaptığın gibi benim de k*çımı yalaman lazım. Sana parayı koklatıp, sonra geri de çekebilirim. Mama isteyen bir köpeğin, mamasını alma azmine benzemez miydi ? Her seferinde ulaşacağını düşünür.. Yok, düşünemez. Öyle olacağını sanar. Ancak, sahibi veya mamayı veren kişi, geriye çektiğinde azmi yok olur. O öyle sürüp gider.. Ama.. Ama senin McMahon'un k*çını yalayıp push alma çabaların asla bitmez. Alabileceğin en büyük push bu.. En fazla, 7 gün boyunca Money in the Bank bag'i taşırsın. Veya, WWE Belt'i alırsın.
    En fazla bu olur. Zaten geçen yıl da Money in the Bank bag'i k*ç yalayarak, yalakalık yaparak, yağ çekerek almadın mı ? O çantayı aldıktan sonra, işin kolay. Adamın yorgun olduğu anda gelirsin, finisher'ını sergilersin. Taak! 1..2...3.. New WWE Champion The Miz! O, geçen yıl olmuştu adamım. Bu yıl olacağını hiç sanmam. Bu sefer, anonsör The Miz yerine Ted DiBiase diyecek. Bu sefer, WWE Belt'i ben alacağım. John Cena'nın candy a**'ini tekmeleyip kemeri alacağım. Cena orada ağlarken sen lanetler okuyup duracaksın. Niye o maçı kaybettim ? Niye ? diye zırlayacaksın. Ama nafile.. O kemer benim elimde olacak. WWE amblemi yerine oraya bol miktarda para koyacağım. Kimsede olmayan paralar koyacağım. Million Dollar Belt ve WWE Belt ile geleceğim ringe. Herkes, karşımda titreyecek. Ve sen, zamanında bana kafa tuttuğun için kendinle gurur duyacaksın. Duymalısın da. Bana kafa tutup yenilmek, herkes için bir onur olacak. Bana, bunların olmayacağını söyleyemezsin. Çünkü bunlar, hepinizin kaderinde yazılı! Sen, kendini 7 gün Money in the Bank bag'i taşıdığın için şanslı sayacaksın. Benimle aynı ringde olduğun için, güreştiğin için, hatta ve hatta benimle aynı merdivene çıktığın için kendinle gurur duyacaksın. Benim kaderimde ise ne yazılı biliyor musun ? Mr. McMahon'un k*çını yalayanların k*çını tekmelemek, dudaklarını patlatmak.. Dudaklarını patlatacağım ki McMahon onlardan iğrenip daha fazla k*ç öptürmeyecek. Bu hayatta, herkes tek başına The Miz. Tek başına iş yapmayı öğren. Hayatın boyunca, yağ çekerek iş yapamazsın. Gün gelir, öyle bir patronun olur ki, değil k*ç yalamak, ağzında kuş değil, çita tutsan bile yaranamazsın. Herhangi bir kemeri alırsan, Mr. McMahon'a sat. Yüklü miktarda para öder o sana. Aptal bunak işte.. Kendisinin olan kemeri bile satın alır. Ondan alacağın parayla zengin olursun. Ben sana hala fakir derim.. Because I'm Ted DiBiase and I'm.. Billionaire! Şaka yapıyorum sadece dostum. Milyarder olabilirim ama senin lanet olasıca sözünü asla çalmam. Aptalca bile olsa, saygım vardır. Milyarder olduğumu bil yeter. Para ve terfi, k*ç yalatmaya yeter de artar..
    The Ipactor
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından The Ipactor Cuma Tem. 01, 2011 2:40 am

The Miz, Ted'e ve kemerine doğru bakıyor sonra da kendi çantasına.Sonra da konuşuyor;

-Really?Really?Gerçekten bunu mu teklif ediyorsun sen? Senin o hiç bir değeri olmayan, sadece kuyumcuda iş görebilecek kemerin için ben, bu çantayı mı ortaya koyacağım?Bu çanta, senin ve benim hayallerimizin ortak çözümü Ted.İkimiz de aynı şeyi istiyoruz, WWE Şampiyonu olmak, ama bunu sadece ben başarabileceğim. Çünkü çanta bende. Ve sen bunu mahvetmeye mi çalışacaksın.Hayatında yaptığın tek şey bu değil mi?Başkalarının rüyalarını batırmak, bunun karşılığında senin de rüyaların gerçek olamıyor! Ve inan bana senin parana ihtiyacım yok.Paranla ne yapıyorsun söyler misin sen? Sana yanaşmayan kadınları mı satın alıyorsun? Yada belki p*rno sitelerine üye olmakta kullanıyorsundur o parayı. O parayı sen hiç bir şekilde kazanmadın ki.Paran sadece babandan bir miras, sen ise sadece o parayı yiyen zavallı bir fakirsin. 7 kişiyi yendin ve ben senden bunu aldım.Demek ki bu çanta için o maçta mücadele eden 8 kişiden de daha yetenekli ve iyiyim.Sen 2. Pay per View'da zafer kazanmak için uğraşma, bir dahakine 2. PPV'ne çıkmak için uğraş Teddy. Ve sana bir şeyi daha göstereceğim. John Cena'yı tekli bir maçtai tammamen sıfırdan başlayarak da yenebilirim.Ve bu arada Elemination Chamber maçından sonra niye bu hakkımı kullanmadığımı biliyor musun?O kemeri Cena'nın taşımasını istiyorum. Hatta gelecek maçında ona yardım bile edebilirim belki, çünkü biraz olsun o kemeri tatmasını istiyorum. O kemeri tattıktan sonra o kemeri ondan sökerek alacağım. Ve ben McMahon'un k*çını yalamıyorum Teddy. Bu çantayı ikinci kez onun k*çını yaladığım için almadım.Aksine ne kadar yetenekli olduğumu ikinci kez siz inanmayanlara gösterdim.İlkinde şans dediniz, k*ç yalama dediniz.Ama ikincisinde bahane bulamıyorsunuz. Elimdeki bu çanta, benim sizden daha iyi olduğumu gösteriyor, senden de Ted. Elindeki o kemer o kadar değerliyse git onunla oynamaya devam et. Sana bir fayda getiriyor mu bakmaya devam et. Göreceksin ki, hiç bir şey olmayacak!Yine bir kaybeden olacaksın!

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 8:20 am