WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+8
The Straight Edge Savior
Charisma Peep's
Game Hunter
Rated R-Cenation
| Rammstein |
The Champ
A**hoLe
Wrestling Doctor
12 posters

2 Haziran 2011 Impact Wrestling Show İncelemesi

Wrestling Doctor
    Rookie
    Rookie

2 Haziran 2011 Impact Wrestling Show İncelemesi Empty 2 Haziran 2011 Impact Wrestling Show İncelemesi

Mesaj tarafından Wrestling Doctor Perş. Haz. 23, 2011 11:02 pm

2 Haziran 2011 Impact Wrestling Show İncelemesi Impact-Wrestling-Results

Hazırlayanlar:Burak Şenel&Zafer Yerlikaya

Show başlıyor,Geçen gün olan bir şey gösteriliyor,Eric Bischoff arabadan iniyor ve bir adamı azarlıyor konuşma ise;

Adam:Siz Eric Bischoffmusunuz ?

Eric:Evet ben Eric Bischoff’um

Adam:Size bir şey vermek istiyorum

Eric:Oda ne ?

Adam:Bunu size kanal yöneticileri yolladı

Eric:Nasıl yani ? (O arada adam oranda gitmiştir.Eric ona bir iki emir vermeye çalışır ancak başarılı olamaz.Sonra Eric’te oradan söylene söylene gider.)

Daha sonra Backstage’de Velvet Sky ile ODB kavda ettiğini görürüz.ODB Velvet’i ring içine kadar döver.Ring içinde üstünü çıkartır ve Velvet bikiniyle kalır.Herneye ODB oradan ayrıldı ve sonra Ms.Tesshmacher geldi.Herneyse Velvet Tesshmacher’a boğazını falan gösterdi.Tazz ve Mıke Tenay’ın ODB ve Velvet arasında olaylar hakkında konuştular bir müddet.Knockouts Velvet’in işi zor diyor Mike Tenay.Tazz ise onu onaylıyor.Sonra sözü Tazz alıyor ve bize bu gece Knockouts maçını tanıtıyor;Angelina Love w/Tara Vs Ms.Tessmacher,Ayrıca AJ Styles ve Bully Ray arasında Face To Face olacağını duyuyoruz,Jeff Jarret&Scott Steiner w/Karen Jarret Vs Kurt Angle&Matt Morgan maçı olacakmış.O arada Sting’in müziği duyuluyor ve bizde onu ringe gelmesi için bekliyoruz.Ancak oda ne ? Bu Mr.Anderson.Aman allahım AsshoLe yine yapıyor yapacağını.Elinde bir mikrofon var,başlıyor konuşmaya;

“Bayanlar ve baylar,Özellikle Mıke ve Tazz.Bu gece olacak olanlar benim isteğim dışında olacaklar,Evet hiç biriniz beni tanıyamayacaksınız.Çünkü bu gece kendinde olmayan kalbim ve bedenim,korkunç ringte Sting ile Bire bir maçta karşılaşacak.Bayanlar ve baylar,sizin yerinizde.”

Mr.Anderson konuşmasını bitirir.Bir iki kere Ass diye bağırır.Sonra Tarzan gibi ellerini göğsüne vurur ve orayı terk eder.

Backstage’de Eric Bischoff’u görüyoruz.Sanırsam telefonda Spıke TV’nin sahibiyle konuşuyor.Evet efendim evet efendim.Haklısın efendim Spike TV daha iyi olabilir gibi şeyler söylüyor.O arada Brian Kendrick Eric’in yanına gidiyor ancak Eric oldukça meşgul.Bu arada Bischoff’un elinde bir kağıt var.Show’un başında gördüğümüz o kağıt.Neyse Eric telefonu kapıyor ve Kendrick ona o kağıdın ne olduğunu soruyor.Ancak cevap alamıyor.Sonra Kendrick geçen hafta olanlar için ona teşekkür ediyor.Eric’i sevdiğinden bahsediyor ve bu akşamda kendisinden bir iyilik istediğini söylüyor.Ne konusunda izin istediğini anlamadım ancak Konuşmada Capitol Punishiment diye bir kelimede geçti.Sanırsam burada WWE’ye bir gönderme geliyor.Çünkü eziyor orada Eric o olayı.Kendrick bu gece Abyss ile X Dıvısıon Tıtle için maç yapmak istiyor ancak Ericc onu Kazarian ile No 1 Contender Maça çıkartacağını söylüyor.Eric oradan giderken Brian ona minnetini sunuyor.

Spike TV’de olacak bir programın reklamını görüyoruz sonra ise TNA’in DVD’si

Bischoff yine birileriyle koyu sohbette.Acaba karşıda ki kim.Hal ve hareketlerinden Bischoff’un endişeli olduğu seziliyor.O arada Beer Money’in müziği duyuluyor ancak Bischoff içeride onları bekliyor.Ayrıca Bobby Roode’un kolu hala askıda duruyor.

Eric;”Siz çocuklar,işleri berbat ettiniz.Size artık bir rakip bulmam gerekiyor.Bu kemeri pek fazla hak etmiyorsunuz.Kurallarına göre bir maçta kemerinizi savunacaksınız.Kurallar,kurallar,kurallar.Spike yönetimi bunu istiyor.”

Bobby Rode;”Sen,Eric kahpeliğini yine gösteriyorsun,2 hafta önce ne yaptığımızı biliyorsun.Hala neden bahsediyorsun ? biz bu kemeri alırken çok zorlandık.Sen ne diyorsun ? Hey Eric Bischoff,artık mutlu olamayacaksın.Çünkü karşında Beer Money olacak.Ayrıca ayrıca bu kemeri satın almadık.Biz bu kemeri hakkımızla aldık.”

Ancak o arada Alex Shelley ringe geliyor.Bobby’den mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

“Bizde bu kemeri hak ediyoruz.Chris Sabin ile 2012 bizim yılımız olacaktır,Ancak şu an, biliyorlar.(Taraftarları gösterir.)Bir yıldır seni izliyorum,seni izliyorum,seni izliyorum,seni izliyorum.(Rode ve Strom’a dönerek.)Hey Beer Money ! bu insanlar sizi izliyor.

Bischoff söze atlar ve o insanların önemi yok ! der.

Shelley;”Belki senin için yok.Ancak benim kurallarımda insanların önemli bir yeri vardır.(Rode ve Strom’a döner.)Slammiversay’da o kemer için size yardım edeceğim.

Eric;”Hayır edemeyeceksin.İzin vermiyorum

Shelley:”O gece göreceğiz Eric.Ben onların havukatı olacağım dostum…"

Eric;”Ne havukatı ? Allahın cezası seni.

Shelley;”Kanal ağı.(Spike TV’den bahseder.)”

Eric konuşamaz.O arada Shelley Beer Money ile el sıkışır.

Eric:"Sizin konumunuz,sizin konumunuz sizin konumunuz düşecek.O gece ki maçta anlayacaksınız…”

Eric orayı terk eder.O arada şimdi Matt Hardy Vs Crimson maçının olacağı duyrulur.

Matt Hardy Vs Crimson

Matt önce ringe geliyor.Boolanıyor ancak Cheer tepkiside alıyor.Sonra Crimson geliyor.Geçen hafta ne yaptığı gösteriliyor.Ve maç başlıyor.

İkili ring etrafında çeyrek tur atıyorlar.Crimson fazla beklemeden Matt’e saldırıyor ve onu kaldırarak Corner’da sıkıştırıyor.To throttole yapıyor Crimson ancak hakem araya giriyor.Matt Hardy’den rakibine bir tekme geliyor,bir punch ve Head Lock.Crimson rakibini Irısh-Wıp’e yolluyor ancak Matt Shoulder Block gibi bir şey ile geri dönüyor.Etkili mi ? hayır.Az bir süre bakışıyorlar ve Crimson Clotheslıne yapıyor.Clotheslıne’dan sonra Matt Hardy aşağıya kaçıyor ve bir müddet orada duruyor.Hakem saymaya başlıyor,Matt Hardy 4’te içerde oluyor.Matt yine sakin bir biçimde Guardını alıp ring etrafında dönmeye başlayacak ki,Crimson yine ona saldırıyor.Ancak Matt bu sefer oradan kaçıyor ve rakibinin arkasına geçiyor.Sonra ise kafasına bir iki yumruk geliyor,Ancak Crimson rakibine Elbow vuruyor.Sonra bir iki yumruk ve Irısh-Wip’e yolluyor Matt’i.Ve Shoulder Block geliyor.Başarılı,Matt tam kalkarken Crimson onu yine tutuyor ve Corner’a yolluyor.Orada bir iki Spear vari hareket ve diğer Corner’a yolluyor,att yerde.Tuş denemesi, 1..2.. Matt zıplıyor.Crimson Matt’i saçlarından tutuyor ancak Matt bu sefer izin vermiyor.Tam Sıde Effect gelecekken,Vertical Suplex yiyor Matt.Ve kendini ring dışına atıyor.O arada aşağıda Jarret&Steiner Vs Angle&Morgan maçının reklamları geçiyor.Matt’in içeri girme isteği hep sonuçsuz kalıyor.Son anda Crimson’ı tufaya getirmeyi başarsada Crimson oyuna alet olmuyor ve Matt’in saçını tutarak rakibini yukarı çekmeyi başarıyor.Ancak Matt uyanık ve Bond Gate yapıyor ve rakibi acı çekiyor.Matt hemen ringe çıkıyor ve Neckbreaker yapıyor,ardından bir Flying Clotheslıne geliyor,başarılı 1..2.. ancak Crimson zıplıyor.Matt rakibinin kafasına dirseği ile buruyor bir iki kere.Crimson yere düşüyor ve Matt Leg Drop yapıyor.1..2.. Crimson yine zıpladı.Matt rakibini kaldırıyor ve Head Lock yapıyor.Crimson ona karşı koyunca yine dirsek darbelerini yiyor.Matt bir Neckbreaker daha yapıyor.İplere çıkıyor ancak Crimson ona izin vermiyor.Crimson hemen köşeye çıkıyor ve rakibini orada Suplex için kaldırıyor.Ancak kaldıramıyor ve düşüyor.Matt hemen Hardyz Leg Drop’u buluyor 1..2.. Crimson zıpladı.Matt Crimson’u kaldırıyor ve yine Head Lock yapıyor.Sanki az öncede yapmıştı ha ? Crimson yine karşılık vermeye çalışıyor,Matt zorlanıyor ve rakibini Irısh Wıp’e yolluyor ancak Crimson Shoulder Block yapıyor.Matt tam kalkacakken bir tane daha Shoulder Block yiyor.Sonra bir iki Clotheslıne,Double Arm DDT geliyor. 1..2.. Hardy kurtuluyor.Hardy kalkarken köşeye doğru kaçıyor,ancak Crimson onu orada dövüyor.Hakem ikiliyi ayırıyor ancak Crimson tam Matt’e doğru koşarken püskürtülüyor ve bir Neckbraker daha yiyor.Matt ToH hazırlıklarında…ToH ! dediğimiz anda Crimson kurtulmayı başarıyor ve Matt’i Corner’a yolluyor,hakem onları orada ayırıyor ancak Matt Crimson’a doğru koşuyor ve Sky Hıgh Powerbomb! Tuş pozisyonu 1..2..3

Kazanan:Crimson

Maçtan sonra Samoa Joe içeri dalıyor ancak Crimson ona bir Spear hediye ediyor.Daha sonra Angle&Morgan Vs Jarret&Steiner maçının duyurusunu görüyoruz yine.Backstage’e Mr.Anderson var.Television Champion Eric Young ile konuşuyorlar.

Anderson;”Sarhoş gibiyim,Sarhoşu orada uzatarak söyler.)merhaba,seninle bir şey konuşmak istiyorum.

Eric;”Evet Ken seni dinliyorum.”

Anderson;”22 yıl önce olan Great Muta Vs Sting maçını canlandıracağız ne dersin buna ?”

Eric;”Ne TV’de mi bu TV Showun’da bunu yapamam Ken.”

Mr.Anderson;”Hayır,hayır,hayır.Beni bir dinlesene adamım,Ben Impact’te,o büyük günde onu tuş edeceğim.(Bir müddet daha aynı şeyleri söyler.)

Eric;”Oh tamam dostum.Tamam…”

AsshoLe orayı terk eder,backstage’in başka bir bölümünde Angelina ve Winter var.(Abi bu TNA’de güreşten daha çok konuşma mı oluyor izlerken güzelde yazarken insan sinir oluyor.WWE yazarları daha şanslı valla.Bunları Türkçe’ye çevirip yazmak ölüm gibi…)

Winter;”Kahretsin,Tesschmacher, Angelina bu gece o kahpeyi mutlaka yenmen gerek.”

Angelina;”Şşt ben işimi biliyorum.Bundan emin olabilirsin.Bu gece,senin de yardımlarına onu yeneceğim.”

Ve bir backstage olayı daha,Brother Dvon ve Bischoff konuşuyorlar.Ancak sonra orada daha başka güreşçilerde görüyoruz.Bischoff onları uyarıyor.Daha iyi iş çıkartmaları konusunda onları uyarıyor.Kötü şeyler olabilirmiş.Daha sonra anlıyorum ki orada Bischoff’un takımı Immortal var.Herneyse kendi içlerinde tartışıyorlar ve bir iki reklamla yeni maça geçiyoruz.

Ms.Tesshmacher Vs Angelina Love w/Winter

Hakem Winter’a dışarı çık derken,Angelina’nın dikkati dağılıyor ve Roll-Up 1..Angelina çabuk kalkıyor.Angelina Clothes Lıne deniyor ancak bir Roll-Up daha.1.2. Angelina yine zıplıyor. Tesshmacher Head Lock bağladı,Bir müddet öyle duruyor Angelina ancak silkeleniyor ve rakibini Irısh-Wip’e yolluyor.Bir Shoulder Block geldi Winter Angelina’ya bir şey söylüyor o arada Tesshmacher Angelina’ya bir tokat atıyor ancak Angelina hiç etkilenmedi.Angelina’dan bir Flat Slam geliyor.Angelina bir müddet rakibini yerde dövüyor ve kaldırıyor.Rakibini Irısh Wıp’e yollayan Angelina Cross Body yiyor.1..2.. Angelina kurtuldu. Tesshmacher’ın dikkatini Wınter bozuyor ve Angelina gelip onu aşağı atıyor.Aşağıda pataklanan Tesshmacher’ı Winter ring’e atıyor.Ring içinde backbreaker geliyor Angelina’dan. Tesshmacher Corner’da kurtulmaya çalışırken daha çok dayak yiyor.Angelina rakibine bir iki kere uçmayı denesede başarısız kalıyor ve Tesshmacher üstünlüğü eline alıyor.Bir iki yumruk ardından Clotheslıne.Daha sonra iplere çıkıyor ve Angelina’nın üstüne biniyor.Ama Angelina bir Slam yapıyor Tesshmacher’a.Sonrada bir Drıven Bulls. 1..2..3

Kazanan:Angelina Love w/Winter

Maçtan sonra Angelina durmuyor ve bir Submisson yapıyor.Bizde diğer maça geçiyoruz.

Mr Anderson Vs Eric Young

Mr.Anderson Sting’le dalga geçti ancak Eric ringten ayrılmak istedi AsshoLe ona izin vermedi ve vurdu işte.Ring içinde dövdü onu bayağı.Sonra Eric Young üstünlüğü eline aldı ve bir Chop geldi.Ve bir de Cross Body.1..2.. Ken kurtuluyor.Bir iki kere karşılıklı yumruklaşıyorlar ve Eric devamlı olarak Roll-Up deniyor.Ancak başarılı olamıyor.Bir iki dakika içinde AsshoLe üstünlüğü gene eline alıyor ve Neckbreaker geliyor.1..2.. Eric kalktı.Anderson üstünlüğü kurmak istiyor ancak Eric ona bu konuda pek izin vermiyor ve maç kafa kafaya devam ediyor.O arada Gunner geliyor ve Young’un dikkatini dağıtıyor.Anderson ona bir tane vuruyor ancak o pek etkilenmiyor.Anderson’ı Irısh Wip’e yolluyor ve Evet o yeşil tükürüğünü atıyor Roll-Up 1..2..3

Kazanan:Eric Young

Maçtan sonra Gunner ringe geliyor ve Young’ı dövüyorlar Anderson’la ancak oda ne ? Sting,The Icon Sting ! Gunner ve Anderson ring içinde onu bekliyorlar,Sting tam içeri gelirken AsshoLe kaçıyor ve Gunner’da dayak yiyor.Sting Anderson’u biraz kovalasada Anderson kaçıyor ve oda Young’ın yanına gidip durumunu soruyor.Bizde reklamlardan sonra diğer maça geçiyoruz

X-Division Title #1 Contendar Match Brian Kendrick vs. Kazarian

Kazarian rakibini headlock yakalıyor. Kendrick ring iplerine giderek kurtuluyor ancak sonra geri dönüyor. Kazarian rakibin köşeye yollayıp üzerine koşuyor ancak Kendrick sıyrılıp arm drag yapıyor ve arm bar bağlıyor. Kendrick iplere basarak bir arm drag daha yapıyor. Böylelikle rakibini bırakmış oluyor. Bir arm drag denemesi daha var ancak Kazarian bundan kurtulup tuş arıyor. Olmuyor. Kazarian bu kez arka arkaya arm drag yapıyor ve fireman's curry geliyor. Spin kick'den sonra guntwrench geliyor. Tuş denemesinden sonuç çıkmıyor. Kazarian rakibini slam ettikten sonra lionsault deniyor. Ancak Kendrick ring dışına kaçıyor. Kazarian ona koşuyor ancak Kendrick ringe giriyor. Böylelikle Kazarian ring dışına çıkıyor. Kendrick ring dışındaki rakibine uçuyor ancak Kazarian çekilince yer ile buluşuyor! Kazarian bu fırsatı kaçırmayıp rakibini ringe alıyor ve tuş deniyor. Başarısız oluyor. Kendrick yumruklar attıktan sonra iplerden geliyor ancak Kazarian'dan Tilt a whirl backbreaker yiyor! Bu tuş denemeside amacına ulaşmıyor. Kazarian stalling suplex atıyor ve tuş deniyor bu da olmuyor. Daha çok zaman yiyici hareketler kullanıyor Kazarian. Rakibini iplere atıp dropkick vuruyor ancak hemen sonraki tuş denemeside olmuyor. Kazarian rakibini submission bağlıyor kollarından. Kendrick rakibini köşeye vurarak kurtulmak istiyor ancak başarısız oluyor. Kurtuluyor sonunda ve ikili yumruklaşmaya başlıyor bir süre. Kazarian iplerden geliyor ancak big boot yiyor. Kendrick bir de ikinci iplerden dropkick atıyor ve tuş deniyor. Olmuyor. Kazarian rakibini köşeye yolluyor ancak Kendrick oradan takla atarak kurtuluyor ve pele kick yerleştiriyor! Kendrick'den Sliced Bread # 2 denemesi var ancak Kazarian buna engel olup neckbreaker vuruyor köşeden! Kazarian Fade to Black deniyor ancak Kendrick iplere tutunarak engel oluyor ve mükemmel bir superkick geçiriyor! Kendrick köşeden frog splash atlıyor ancak başarısız oluyor! Kazarian hemen iplerden gelerek Shining Wizard vuruyor ve Kendrick ring dışına düşüyor! Kazarian rakibini ringe alıyor ancak Kendrick ani bir small package ile tuş arıyor olmuyor. Daha sonra ikili bir süre birbirlerini tuş etmek istiyorlar. İkili bir tuş denemesi sırasında sürekli yuvarlanıyorlar ve sonuç olarak Kendrick tekrar ring dışına düşüyor. Bu arada zil çalınıyor ve maçın berabere bitirildiği anons ediliyor. Ancak bu maç bir contendar maçı böyle bir sonucun verilmemesi gerek. Neyse daha sonra kulaklıktan gelen habere göre Eric Bischoff maça 5 dakika daha ekliyor. Maç tekrar başlıyor ve ikili yumruklaşıyor başlarda. Kendrick rakibini ittiriyor ve ikili aynı anda birbirlerine flying forearm uçuyor! Birden Abyss girişte beliriyor ve kendisi ringe gelip ikiliye saldırıyor! Abyss, Kendrick'e Shock Treatment, Kazarian'a Black Hole Slam vuruyor. Sonuç no contest.

Kazanan:No Contest

Daha sonra Ray ve AJ yüzleşmesi oldu ve bunun sonucunda PPV’da bir Last Man Standing Match olacağı açıklandı (arkadaşlar daha fazla bekletmek istemiyorum sizi bir daha ki show’da tüm promolar yer alacak.Ancak bu show böyle oldu özür diliyorum)

Jeff Jarrett & Scott Steiner w/Karen Jarrett vs. Kurt Angle & Matt Morgan

Maçın başında yine tıpkı geçen hafta olduğu gibi Jarrett'lar ile hakemler tartışmaktalar. Tartışmanın sebebi bilindik. Karen ringin yanında sandalye ile oturmak istiyor. Ancak hakemler oturduğu yerin ringe çok yakın olması sebebi ile Karen'ın orada oturmasına izin vermiyorlar. Neyse Angle'da tartışmaya karışıyor ve sonunda Karen sahne arkasında karga tulumba götürülüyor. Scott ve Angle oyunda ilk olarak. Ancak daha sonra Morgan ve Jarrett tag alıyorlar. Jarrett Morgan ile dövüşmek istiyor Angle'dan korkuyor. Morgan'da Angle'a tag veriyor ısrarla. Jarrett'da hemen koşarak Scott'a tag veriyor. Sanırım Scott bu maçta tek başına güreşecek tabiri caiz ise. Neyse ilk lock up alınıyor. Scott rakibini köşeye kadar sıkıştırıyor ve yumruk sallıyor. Ancak Angle bundan sıyrılıp rakibini köşede pataklıyor. Angle köşedeki rakibine koşuyor ancak Scott'dan tekme yiyor. Scott rakibine koşuyor bu kez ancak Angle'dan hemen overhead belly to belly suplex geliyor. Angle tuş arıyor ancak başarısız oluyor. Scott tekme vuruyor ve Jarrett'a tag çıkartıyor. Angle hemen rakibi girer girmez üstünlüğü arm drag ile sağlayıp rakibini köşede pataklıyor. Angle bir clothesline vurduktan sonra Ankle Lock bağlamak istiyor. Başarısız oluyor ve Morgan'a tag veriyor. Morgan rakibinin ensesinden yakalayarak köşeye chokeslam şeklinde atıyor. Jarrett Scott'a tag vermek istiyor ancak Scott birden öbür iplere geçiyor. Yani tag'i almıyor. Morgan'da rakibini yakalayıp choke onto knee yapıyor. Angle tag alıyor ve üstün. Rakibini iplere yollamak istiyor ancak yollanan kendisi oluyor. Bu arada kameralarımız sahne arkasındaki Hulk Hogan ve Eric Bischoff'a dönüyor. Scott iplere geldiği sırada Angle'a vuruyor. Angle'da ona vurmak istiyor ancak ıskalıyor. Hemen arkasını döndüğünde Jarrett ona yumruk sallıyor o da ıskalayınca german suplex geliyor. Angle hemen Scott'a saldırmak istiyor ancak iplerde boynunu boğuyor Scott. Jarrett'da hemen kendine gelip rakibine enzuigiri vuruyor ve Scott'a tag veriyor. Scott rakibini köşede pataklıyor ve belly-to-belly suplex yapıp tuş arıyor. Başarısız. Jarrett tag alıyor ve The Stroke deniyor ancak Angle bu hareketi Ankle Lock'a çeviriyor! Jarrett çok geçmeden bir takla atarak kurtuluyor. İkili aynı anda birbirlerine clothesline vurarak yerde kalıyorlar. Scott ve Morgan aynı anda tag alıyorlar ve Morgan ikiliyi clothesline darbeleri ile dağıtıyor adeta. Morgan rakibini iplere yolluyor ve swinging side slam yapıyor. Scott ona arkadan saldırıyor ancak Morgan onu köşeye yollayıp clothesline ile eziyor. Sideslam'den sonra tuş arıyor Morgan ancak başarısız! Morgan rakibini iplere yolluyor ancak Scott ona sarılarak belly-to-belly suplex arıyor. Başarısız olunca sitting bodyslam ile tuş arıyor Morgan. Jarrett engel oluyor! Hemen Angle giriyor ringe ve Jarrett'ın icabına bakıyor. Angle Jarrett'ı girişe kadar kovalıyor. Angle orada Ankle Lock yakalıyor. Ancak birden sahne arkasından Karen geliyor ve Angle'a vurarak bırakmasını istiyor. Angle bırakıyor ve Karen ile yüzyüze geliyor bir süre. Jarrett arkadan gelip Angle'a saldırıyor ve bu üçlü sahne arkasına gidiyorlar. Bu arada ringde Morgan olan biteni izlerken Scott arkadan gelip low blow vurarak tuşu bulup maçı takımına kazandırıyor.

Kazanan:Scott Steiner&Jeff Jaret

Kameralarımız sahne arkasına gidiyor ve orada Karen merdivenlerin aşağısında Jarrett'da başında. Jarrett yardım isterken Angle merdivenlerin üstünde onları seyrediyor. Sanırım Karen merdivenlerden düşmüş. Angle ve Jarrett küfürleşiyorlar biraz. Bu sırada sedyede getiriliyor. Reklamlardan döndüğümüzde de Karen karga tulumba ambulansa bindiriliyor. Durumu ciddi.

Showun sonunda showun başında gelen kağıt okundu ve Mick Foley’in Impact Wrestling’ten kovulduğu söylendi.Show’da bitti.

Arkadşlar bu haftalık böyle oldu ancak bir daha ki hafta daha iyi olacak

Ayrıca Son Biran Vs Kazarian ve ME maçını yazan Zafer Yerlikaya (Legend Sean) arkadaşımızı teşekkürü bir borç biliyorum.
    A**hoLe
    Mid Card
    Mid Card

2 Haziran 2011 Impact Wrestling Show İncelemesi Empty Geri: 2 Haziran 2011 Impact Wrestling Show İncelemesi

Mesaj tarafından A**hoLe Perş. Haz. 23, 2011 11:04 pm

Impact'i pek takip etmem ama teşekkürler. Bu arada şov inceleme görevlileri bir an önce seçilmeli artık.
    The Champ
    The Champ
    Administrator
    Administrator

2 Haziran 2011 Impact Wrestling Show İncelemesi Empty Geri: 2 Haziran 2011 Impact Wrestling Show İncelemesi

Mesaj tarafından The Champ Perş. Haz. 23, 2011 11:12 pm

Impact ile pek aram yok. Bu yüzden okumayı düşünmüyorum fakat bunun tarihi geçmiş gibi değil mi biraz? Smile
    Wrestling Doctor
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Wrestling Doctor Perş. Haz. 23, 2011 11:13 pm

Elbet izlemeyen vardır. :omg:
    | Rammstein |
    | Rammstein |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | Rammstein | Perş. Haz. 23, 2011 11:43 pm

Güzel olmuş.Eline sağlık.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Cuma Haz. 24, 2011 12:05 am

Bence sen IW şovunu inceleme görevi almalısın. :dogri:
    Game Hunter
    Game Hunter
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Game Hunter Cuma Haz. 24, 2011 12:29 am

Okuduğum bir inceleme,o zaman güzel olduğunu söylemiştim.Tekrar söylüyorum. Very Happy
    Charisma Peep's
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Charisma Peep's Cuma Haz. 24, 2011 12:39 am

Güzel olmus.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Cuma Haz. 24, 2011 1:04 am

Impact Wrestling incelemesini alsan çok iyi olur Burak.Çeviriler çok hoşuma gitti.Okurken zevk aldım çeviriler sayesinde.Elinize sağlık.
    Wrestling Doctor
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Wrestling Doctor Cuma Haz. 24, 2011 1:42 am

Zevkle inceleyebilirim. Neden olmasın ?
    ' FRodoM
    ' FRodoM
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından ' FRodoM Cuma Haz. 24, 2011 6:36 am

İmpactı arada takip ederim , teşekkürler
    Buzzer Beater
    Buzzer Beater
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Buzzer Beater Cuma Haz. 24, 2011 5:09 pm

Eski değil mi bu :2 Haziran 2011 Impact Wrestling Show İncelemesi 2165070328: Teşekkürler . İzlerdeim IMPACT ı ama bırakmıştım .Tekrar dönücem heralde Very Happy Elinize sağlık
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Cuma Haz. 24, 2011 7:15 pm

| Rammstein | demiş ki:Güzel olmuş.Eline sağlık.
    ChiLdren Of Bodom
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından ChiLdren Of Bodom C.tesi Haz. 25, 2011 3:46 pm

İmpact ile değil TNA ile aram iyi Teşekkurler Burak & Zafer Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:48 pm