WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

3 posters

Chris Sabin Debut!

King Of Pain
    King Of Pain
    Jobber
    Jobber

Chris Sabin Debut! Empty Chris Sabin Debut!

Mesaj tarafından King Of Pain Paz Ağus. 21, 2011 3:04 am

Sahneye ceketli bir adam geliyor.Kimse bunu tanımıyor ve ceketli adam şapkasını çıkartınca birden herkez coşuyor! Chris Sabin görünüyor! Ringe ilerliyor.Taunt yapıyor.

Chris Sabin Debut! Csf-e10484bd85

Chris Sabin seyircilerin alkışından konuşamıyor ve gülerek seyircilerin alkışlamasını bitirmeye başlıyor.Bitince konuşuyor.Teşekkür ederim teşekkür ederim.Bakın sonunda burdayım! Gerektiğim yerde! RAW'dayım! RAW'da HEYECAN VAKTİ GELDİ ÖYLE DEĞİLMİ? ( Seyirciler tezahüratlamaya başlıyor.) Chris Sabin geldi! Buraya kariyerime büyük ve unutulmaz başarılar ve anılar katmak için geldim! Biliyormusunuz RAW'da bir çığır açacağım! Kimse benim önümde duramayacak,benim omuzlarımdayken çektikleri acıyı bir daha asla unutamayacaklar! Bana saygısızlık yapanların sonu çok kötü olacak.(Sırıtıyor ve duraksıyor.Dalgın dalgın konuşmaya başlıyor.) Size Alex Shelley'den bahsetmek istiyorum,takım arkadaşım.US Şampiyonluğu için Contender.Evet hep onun yanında olacağım,onunla olan takımımız RAW'daki herkezin kıçına büyük bir tekme atmaya yetecek,hepsinin kariyerini mahvedecek bir zarar açacak kadar güçlü! Şimdi bekliyorum,buraya gelip birilerinin bana saygısızlık yapmalarını bekliyorum.Yani ilk düşmanımı,hadi cesaretiniz varsa gelin ahmak şeyler! Sizinle yüz yüze konuşalım! Diyor ve sırıtıyor.

( Kim gelicekse feud boyu dalmasın. Facepalm )
    Maniac İn The World
    Maniac İn The World
    Jobber
    Jobber

Chris Sabin Debut! Empty Geri: Chris Sabin Debut!

Mesaj tarafından Maniac İn The World Paz Ağus. 21, 2011 3:19 am

[b]Ve Dead Man Walking çalıyor & bu sefer Alex geliyor & ringe gelip Sabin'nin elini sıkıyor & konuşmaya başlıyor : Evet dostum bende seninle ilerde gurur duyacağım & her zaman dost kalacağız.
    The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Paz Ağus. 21, 2011 5:04 am

Propane Nightmars çalar ve Jeff Hardy gelir:

Vay vay vay kimleri görüyorum Chris Sabin gelmiş hoşgelmiş.Alex Shelley ile takım olmanıza sevindim çünkü Alex Unforgiven'da Swagger'dan o kemeri alırsa benle yapacağı şampiyonluk maçını kaybedip kemersiz kalacak ama siz belki buranın en güçlü gördüğüm takımı Supernatural Enigma'dan sanmam ama bir şans belki tag team kemerlerini alırsınız çünkü ben sizin kemersiz kalmanızı istemem!!
    King Of Pain
    King Of Pain
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından King Of Pain Paz Ağus. 21, 2011 5:41 pm

Chris Sabin birden herkeze bakarak gülmeye başlıyor,Jeff Hardy ise bu kadar komik olan nedir diye soruyor.Sonra Chris Sabin sırıtarak konuşmasına başlıyor.

Heheheh! Alex kemerini sana kaybedecek değilmi? Çok güldürdün beni gerçekten,dünkü çocuk Alex'in kemerinimi alacak? Şov yapmaya çalışıyorsun heralde? Boşuna hayal kurarak insanlığını harcama ve sinirimi bozma.Bunların hepsi sonradan senin kariyerini mahfetmemize yarayacak.Bence sessiz olup sadece yerinde oturmalısın Extreme Bebek! En büyük olduğunu sanıyorsun,gerçekten güldürdün beni.Dalga geçiyorsun.O lanet olası kemerinizi elimizde görünce parçalanan ve şaşıran yüzünüzün ifadesini gerçekten görmek isterim,sizin gibi iki aptal parazitin kıçını tekmelemek oldukça zevkli olacaktır,biliyorum bunu çünkü daha önce çok yaptım ahmaklar! Senin o aptal dansların ve bebek gibi konuşmaların hiç hoşuma gitmiyor,yoksa sende omuzlarımdayken o birdaha hiçbiryerde çekemeyeceğin acıyı çekmekmi istiyorsun? Ha-ha.Yeterki iste seni gidi yüzü boyalı sahte palyaço,sahte adam! Hiç birşeyi beceremezsin,ikimizin gücü senin,takımının,bütün RAW'ın veya bütün federasyonun kariyerini bile parçalamaya yeter ahmak herif! Sonsuz acını çekmek istemiyorsan bana saygısızlık yapmayı kes ve hemen benim ringimden defol der ve sinsi sinsi bakar.

( Feud boyu dalma yok.Facepalm )
    The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Paz Ağus. 21, 2011 7:11 pm

"Hiç birşeyi beceremezsin,ikimizin gücü senin,takımının,bütün RAW'ın veya bütün federasyonun kariyerini bile parçalamaya yeter ahmak herif!"bu sözünde ciddimidin bütün federasyonu kariyerini parçalayacaksınız ha şimdide sen beni güldürdün sen bu evreni ezik mi sanıyorsun sen Shawn Michaels,Undertaker,Edge,John Cena,Randy Orton,Triple-H,Batista,Jack Swagger ve beni ezik mi sanıyorsun dünkü bebek sen olmalısın çünkü buralarda yenisin ve zamanla alışırsın bende ilk geldiğimde böyle konuşuyordum kendimden büyüklere kafa tutuyordum böylece cesaret ve beğeni toplıyordum seninde cesaretini sevdim.Supernatural Enigma ben varken ne kadar güçlüyse şimdi de öyle siz o kemerleri asla alamazsınız der ve vuracakmış gib yapar vurmaz gülmeye başlar

OUT:Dalma olmasın adam gibi promo olsun Chris Sabin Debut! 869357
    King Of Pain
    King Of Pain
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından King Of Pain Paz Ağus. 21, 2011 7:54 pm

Hey aptal,kendine o kadar güveniyorsan gelicek hafta o lanet olası takımını al ve bizle maç yap ha? Korkmazsan tabi!
    The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Paz Ağus. 21, 2011 7:59 pm

"Önümüzdeki Raw'da senin o kemer görmemiş kazandığı an buraya çıkıp birilerine y*lakalık yapan arkadaşın Ales Shelley ile maçım var ama bu hafta olmassa diğer hafta Raw'da MCMG vs. Supernatural Enigma&Jeff Hardy olabilir 3'lü takım maçı o yüzdne gidin birkaç kişiye daha y*lakalık yapın da takım arkadaşı bulun kendinize"
    King Of Pain
    King Of Pain
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından King Of Pain Paz Ağus. 21, 2011 8:06 pm

Ha-ha şimdi senin o lanet k*çını şaşırtacak bir kişiyi söylüyorum ;

EDGE! Gelecek hafta EDGE bizimle takım olucak! Bence sen birilerine y*lakalık yaparak takımını bul aptal!

( Burak'a sordum,gelecek haftaki maçımızda bizimle 1 haftalık takım olucak maç için. )
    The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Paz Ağus. 21, 2011 8:10 pm

"Sabin dur bu maçta Edge ile biz olmayalım MCMG vs. Supernatural Enigma TTC maçı olsun ne dersiniz bu hafta Raw'da.Hurricane ve Suicide kabul eder Shawn sende tamam dersen bu maç olsun.Bende şu Edge ile bir yüzleşeyim Edge hemen buraya gelmeni istiyorum bu eziklerle daha duramam de ve Edge'i bekler"
    King Of Pain
    King Of Pain
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından King Of Pain Paz Ağus. 21, 2011 8:22 pm

Haha ezik! Korktunmu yoksa ha? Edge'ye saygım var ama bu maçı Edge olmadanda yenebiliriz aptal? Bu federasyon başkanının k*çını yalayarak push isterken biz en büyükleri eziyorduk aptal! Bizim kimseye ihtiyacımız yok ve olmayacak,senin aptal takımına yenilemem! Suicide'ymiş,aptal maskeli şaklabanın teki! Sadece kes ve git ringimden aptal! O kemeri biz alacağız diyor ve kahkahalara boğuluyor,Jeff ile dalga geçiyor ve onu küçük düşüyüyor.

( Facepalm )
    The Corporate Champion
    The Corporate Champion
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından The Corporate Champion Paz Ağus. 21, 2011 8:36 pm

Sabin seni a*tal kadın tipli ben kimseden korkmam sizden asla korkmam sen daha dün gelmişsin ben kaç aydır bu federasyondayım şimdi sen ringimden defol git sen kendini birşey mi sanıyorsun ha k*ıçımı tekmeliyeceğimi mi sanıyorsun yanılıyorsun sen bir hiçsin ayne bir hiç TNA'dan gelmiş zaten o şirkette anladı senin nasıl bir ezik olduğunu baksana bütün ezikleri buraya göndermiş hahaha oysaki sen orda kalıp belki yaşıtlarınla maç yapardın ve gelişirdin Jeff güler ama bir anda sert sert bakar mikrofonu ağzına götürürü"Sabin k*çını tekmelemedien ringten defol git kendi çöplüğünde oyna!!!""

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 6:00 am