WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+6
ShowTime
Woo Woo Woo Kid
Savior of WWE
HunteR
Turkish Angel
Cult Of Personality
10 posters

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown

Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Empty 16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 16, 2011 9:26 pm

Şovun Yapıldığı Yer : B.O.K Center - Tulsa,Oklohama,United States
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 800px-BOK_Center_faccade
    Salon Kapatesi / Seyirci Sayısı : 14.026 / 9.879
    Yayın Kuşağı : Prime Time - PG TV

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Smackdown-intro-o
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Smackdown-intro-abertura-o
    İntro dönüyor,pyrolar patlıyor ve Tuesday Night Smackdown başlıyor..

Michael Cole:Evet sayın seyriciler bir Smackdown şovuna hoşgeldiniz,bu gece gerçekten muhteşem maçlar bizleri bekliyor
    Josh Mathewss:Sana katılıyorum Cole bu gece I.Continental Championship masa maçı olacak ve bu maç çok ilgi çekecek
    Cole:En önemliside bu gece Cena'nın takımı ile Randy'nin takımı harika bir kapışma yapacaklar..
    Mathewss:Evet gecenin açılış maçına geçiyoruz.Kane ile Goldberg'in maçı olacak.

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Kaneentrance
    Kane ringe gelen ilk isim oluyor ve ardından Goldberg!
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown GoldbergEntrance

Hakemin zili çaldırması ile maç başlıyor..Goldberg başladığı gibi Kane'i yakalamayı başarıyor ve head lock bağlıyor.Sonrasındada armlock'a çevirip köşeye fırlayıtor ve köşede Kane'e shoulder droplar vuruyor.Goldberg rakibin irish whip'e göndermeye çalışıyor ama Kane reverse edip Goldberg'i bodyslam için omuzuna alıyor ve bodyslam çekiyor.
    Pin denemesi 1 ama daha 2 olmadan Goldberg kalkıyor..Kane Goldberg'in yüzüne tekme atmak için iplerden geriliyro ancak Goldberg hemen kalkıp Kane'in kafasını kavrıyor ve DDT geliyor.Ardından Goldberg Kane'i kaldırıyor ve omuzlarına alıp Firemans Carry Slam çekiyor.Pin geliyor 1,2 Kane kalkmayı başarıyor.Goldberg sinirlenip Kane'i bacağından kavrıyor ve
    Ankle Lock bağlıyor !

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown TheRockvsKurtAnglevsUndertakerWWEC-
    Kane acı içinde kıvranıyor ve iplere tutunmaya çalışıyor.Goldberg ise Kane'i geri çekiyor.Kane iplere tutunamıyor ancak olduğu takla atıyor ve taklanın etkisi ile Goldberg ileriye fırlayıp ringten aşağı düşüyor.Goldberg aşağıda kafasını tutarken Kane bacağını tuta tuta aşağıya iniyor.Bu sırada hakem count out'u saymaya başlıyor.Kane aşağıda Goldberg'i kafasına yumruklar atıyor.Ancak bir süre sonra
    Kane yere oturup bacağını tutuyor Goldberg'te yerde kafasını tutuyor.Bu arada count out 2 oldu.Kane ile Goldberg aynı anda kalkıyorlar ve yumruklaşmaya başlıyorlar.Goldberg üstün geliyor ve Kane'i suplex için kavrıyor.Count out 4 oldu.Goldberg Kane'i kenardaki korumalıklara doğru götürüp suplex için kaldırıyor ! Ancak Kane inip bir anda Goldberg'i Chokeslam için tutuyor ve ringin dışında Chokeslam geliyor !
    Count out 5 oldu.Goldberg yerde hareketsiz kalıyor.Kane Chokeslam'i yaptıktan sonra ringe dönmeye çalışıyor ama durumu çok kötü ve bacağının üzerine düşüyor oda uzun bir süre yerde kıvranıyor.Bu sırada count out 9 oldu.Kane tekrar ayaklanıyor ve ringe tam girecekken rakibi Goldberg ayağa kalkıp geliyor ve Kane tam içeri girecekken Goldberg Kane'i kafasından tutup bariyerlere vuruyor ! Kane kafası bariyerlere vurunca yerde kalıyor.Goldberg'te
    yediği Chokeslam'in etkisi ile bir türlü toparlanamıyor ve tekrar düşüyor.Bu sırada count out 10 oluyor ve hakem maçı bitiriyor..Ring anonsörü Tony Chimel maçın double count out bittiğini belitrtiyor..Aradan 1 dakika geçiyor ve 2 güreşçide yavaş yavaş kalkıyor.Goldberg mikrofonu alıyor ve ringe girerek konuşmaya başlıyor..

'Hey,hey Kane..Bu maçı ikimizde kazanamadık,seninle bir maç daha yapalım..Seninde benimde Unforgiven'da maçı yok..Ne dersin Unforgiven'da seninle bir maç daha yapalım hemde bu sefer dq olmasın,count out olmasın..Böylece maç sonuçlanabilir..''
    Kane bu lafın üzerine ringe girip Goldberg'in elindeki mikrofonu alıyor ve oda konuşuyor
    ''Tamam,kabul ediyorum seninle bir maç daha yapalım üstelik dq ve count out olmamasıda daha iyi olur''
    Kane Goldberg'e el uzatıyor ve Goldberg'te elini sıkıyor.Ancak oda ne bir anda Kane Goldberg'i Chokeslam için boğazından yakalıyor ve Chokeslam !
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 2dayihw
    Kane mikrofonu tekrar eline alıyor
    ''Haklısın maçta dq ve count out olmamalı çünkü bu maç Inferno Match olmalı''
    Kane mikrofonu bırakıp gidiyor ve Unforgiven'da bir maç daha belli oluyor..Kane ile Goldberg Inferno Maçına çıkacaklar.

Cole:Gerçekten muhteşem bir maç olacak
    Matthews:Sana katılıyorum Cole dehşet veren ve muhteşem bir maç olacaktır evet şimdi reklamlara gidiyoruz..

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Wwe-commercial-o
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Empty Geri: 16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 16, 2011 9:33 pm

Tanınmamış bir müzik çalıyor ve her yer kararıyor.Işıklar açıdığında..
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Mr-anderson-tna-debut-o
    Cole:M M M Mr Mr.Anderson !!
    Matthews:Aman tanrım,Mr.Anderson geldi !
    Cole:Mr.Anderson'u kimse beklemiyordu ama o bu gece ringlere geri döndü
    Mathews:Cole ortada kesin birşey yok belkide bu tek gecelik bir dönüş
    Cole:Tek gecelik ilişki gibimi yani ?
    Matthews:Kapa çeneni Cole !

Mr.Anderson ''cheerlar''eşliğinde ringe giriyor ve mikrofon alarak konuşuyor
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Mr-anderson-o
    ''Bayanlar ve baylar güreşe küsen ama Smackdown ringinde yeniden doğacak olan isim,Green Bay Wisconsin'li..Mrrrrrrr.Andersonnn !''
    Anderson köşeye tırmanıyor tam bağıracakken mikrofonu seyirciye tutuyor.Seyirciler ''Andersonnn'' diye bağırıyorlar.
    Anderson gülerek konuşmaya devam ediyor..''Güreşi bıraktıktan sonra insanlar bana binlerce mail attı,tweet gönderdi ve hepsindede güreş tarihinin en büyük efsanesi Mr.Anderson'un güreşe geri dönmesi için bana yalvardı..Beni insanlar istedi''
    Bu sırada çalıyor ve Daniel Bryan taunt yaparak ringe giriyor
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Daniel-bryan-entrance-video-o
    Oda mikrofon alarak konuşmaya başlıyor
    DB:Ne ? ben doğrumu duydum ? İnsanlar sana güreş tarihinin en büyük efsanesimi dedi
    Anderson:Evet insanlar doğruyu söyledi
    DB:Lütfen şu en iyi güreşçi benim ayaklarını bırak sen SCSA,Rock,Undertaker,Hogan,Shawn Michaels ve daha birsürü efsane karşısında bir hiçsin
    Anderson:Tıpkı senin olduğun gibi A**hole
    DB:Evet ben bir efsane değilim ve efsane olduğumuda iddia etmiyorum sen ise aptal aptal konuşarak efsane olduğ...
    Anderson:Dur dur dur dur...Aslında haklısın ben efsane değilim..Bayanlar baylar hepinizden özür diliyorum ben bir efsane değilim
    DB:Hele anladın bunu !
    Anderson:Ben bir efsane değilim ben ölümsüz bir efsaneyim ! Evet evet ben güreş tarihinin ölümsüz efsanesiyim,ben güreşin en iyi mic skilli olan insanım,ben en iyi güreşen insanım..Ben özgürlük heykelinin yanına heykeli dikilecek insanım seni lanet olası A**hole
    Daniel Bryan yediği lafın üzerine sinirlenir ve mikrofonu yere atarak Anderson'u ittirir..Anderson başını öne eğdikten sonra Bryan'a yumruk atar ve yumruklaşmaya başlarlar hemen güvenlik görevlileri gelir ve ikiliyi ayırır.Ardından..

Woooooooo!!!
    Smackdown genel menajeri Ric Flair rampada belirir ve mikrofon ile konuşmaya başlar
    Flair:Hayır ben şovumda gereksiz kavga istemiyorum kavga etmek isteyenler benim şovumda maça çıkarlar.Ancak şöyle bir durum varki bu gece çok maç var ve yeni bir maça yer yok.Bu yüzden ikiniz Unforgiven'da maça çıkacaksınız.İkinizede başarılar diliyorum.
    Ric Flair bu lafın üzerine gider.Güvenlik görevlileride duraksar.Tam bu sırada Mr.Anderson bir anda yukarıdan sarkan mikrofonunu kavrar ve Daniel Bryan'ın kafasına geçirir.Bryan'ın kafası kan içinde kalıyor.Mr.Anderson boolamalar eşliğinde arka alana gidiyor,bizde reklamlara gidiyoruz.
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Kelly-kelly-7-11-commercial-o
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Empty Geri: 16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 16, 2011 9:42 pm

Reklamlardan dönüyoruz

Sırada Intercontinental Champinoship Masa maçı var
    Önce No 1 Contender Cody Rhodes geliyor

Ardından Intercontinental Champion Mark Henry geliyor

Maç başlıyor Cody hemen Mark'ı yumruklamaya başlıyor ancak Mark etkilenmiyor.Cody iplerden gerilip Mark'ın üzerine atlıyor ama Mark kapı gibi sağlam kalıyor ve Cody yere düşüyor.Mark Cody yere düşünce iplerden geriliyor ve body splash yapıyor !
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Z138923068
    Mark ringten inip masa alıyor ve tekrar ringe girip masayı açıyor bu sırada Cody yavaşça ayaklanıyor.Mark Henry Cody'nin ayaklandığını görünce rakibini tutup köşeye atıyor ve gerilip koşarak diving clothesline patlatıyor..Cody yere düşüyor ve Mark Henry Cody'e Camel Clutch bağlıyor.Reklamlara gidiyoruz döndüğümüzde maça devam edeceğiz.

Reklamlardan dönüyoruz...Cody Mark Henry'i dövüyor ve ayaktaki Mark Henry'e Russian Legsweep çekiyor ! Sonrasında Cody Rhodes zorlana zorlana Mark Henry'i kaldırıp masanın üzerine koyuyor ve köşeye tırmanıyor.Cody Mark Henry'i masaya çakabilecek mi ? Cody tam köşeden atlayacakken Mark masadan iniyor..Cody Rhodes ayakta olan Mark Henry'e uçuyor ancak Mark kaçıyor ve Cody yere düşüyor.Cody ayağa kalkınca Mark üstüne koşuyor ama
    Cody'de kaçıyor ve Mark Henry hakem'e clothesline çakıyor..Mark Henry yerde kalan hakeme bakarken Cody Mark Henry'e Low Blow yapıyor ve bacaklarına tekme atarak Mark Henry'i düşürüyor.Cody Mark'ı tekrar masaya çekiyor ve çok zorlansada Mark'ı masaya çıkartmayı başarıyor..Ardından Cody tekrar köşeye çıkıyor,bu sefer Mark'ı masaya gömebilecek mi ? Ve Cody Mark Henry'nin üzerine Frog Splash yaparak masayı kırıyor.

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Table1
    Cody hemen yan tarafa düşüyor Mark Henry ise hareketsiz yatıyor.Cody Rhodes maç bittiği için seviniyor ancak hakem yerde olduğu için masanın kırıldığını görmüyor ve maçı bitirmiyor.Cody bu durumu fark ediyor ve kahroluyor.Cody Rhodes ayaklanıyor ve ringten inip yerdeki hakemi kaldırmaya çalışıyor.Biraz uğraştıktan sonra Cody hakemi kaldırmayı başarıyor ve ringe sokuyor,sonra kendide ringe giriyor.Cody ringe girince Mark Henry ayaklanıyor ve bir anda Cody'i kaldırıp World Strongest Slam'i patlatıyor.
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown YdB61870
    Mark Henry hareketi yapar yapmaz Cody'i kırılan masanın üzerine taşıyor bu sırada hakem yavaş yavaş kalkıyor ve Cody Rhodes'un kırılan masanın üzerinde olduğunu görünce zili çaldırıyor ve Mark Henry maçı hile ile kazanıyor ve kemerini koruyor.Mark Henry taunt yaparken

Ric Flair geliyor ve konuşmaya başlıyor
    ''Bu yaptığın hiç olmadı şişman çocuk ben şovumda hileleri sevmem.Bugünlük birşey yapmıyorum ama sana üzücü bir haberim var..Cody'nin conterderlık hakkını elinden almıyorum çünkü o bugün maçı sırf hakem yerde olduğu için kazanamadı.Bayanlar baylar Cody'nin contenderlık hakkı devam ediyor ve Cody Rhodes ile Mark Henry Unforgiven'da bir maç daha yapacaklar !''
    Mark Henry sinirli bir şekilde Ric Flair'e bakarken reklamlara gidiyoruz
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Wwe-commercial-o

En son Cult Of Personality tarafından Salı Ağus. 16, 2011 9:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 16, 2011 9:47 pm

Gecenin 3. maçına geçiyoruz DDP ile MVP karşı karşıya gelecekler.
    Ringe gelen İsim MVP

Ardından rakibi Diamond Dallas Page geliyor

Maç başlıyor..Klasik bir şekilde lock up ile başlıyorlar ardından MVP DDP'ye armbreaker vuruyor sonrasında rakibini kaldırıp Rolling german suplex çekiyor..MVP DDP'i pine yatırıyor 1,2 DDP kalkıyor..MVP DDP'yi kaldırıp irish whip'e atıyor ve üzerine doğru koşuyor ancak DDP MVP'ye üzerine koşarken tekmeyi patlatıyor ve hemen ardından rakibini arkadan kaldırıp Sidewalk Slam çekiyor
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Sidewalk-slam-2-havorzone
    Pin denemesi 1,2 MVP kalkıyor..DDP bunun üzerine köşeye tırmanıyor ve taunt yapıyor.Bu sırada MVP kalkıyor DDP MVP'ye diving double arm attcak ile uçuyor ancak MVP zıplayarak jumping doublekick vuruyor ve ikiside yerde kalıyor.Hakem iksinede saymaya başlıyor 1..2..3..4. İki güreşide kalkıyor karşılıklı yumruklaşıyorlar.MVP yumruklarda üstün geliyor ve DDP'yi tutup çeviriyor ve swining neckbreaker çekiyor
    Ardından MVP Ballin Elbow için posisyon alıyor ve iplerden gerilip Ballin Elbow Drop yapıyor

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Ballin-Elbow
    MVP tuşa gidiyor 1,2 DDP yine kalkıyor.MVP bu seferde Playmaker için taunt yapmaya başlıyor DDP kalkıyor..MVP Playmaker için tekmei vuruyor ama DDP MVP'yi ittirerek hareketi engelliyor..Hemen ardından DDP Diamond Cutter için zıplıyor ama MVP'de DDP'yi ittiriyor.MVP DDP'yi kendisi kalkmadan kaldırıyor ve hemen The Playmaker posizyonuna getiriyor.The Playmaker !!
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown MVP-Playmaker3
    Tuş denemesi 1,2,3 MVP maçını kazanmayı başarıyor.

Cole:MVP taunt yaparken arka alana gidiyoruz.Scott Stanford'un konuğu WHC John Cena

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 14001310:jpeg_preview_medium
    Stanford:Merhaba Cena sana soracağım soru şu;Bu gece Randy'nin takımı ile senin takımın maç yapacak bu maçta neler olacak ayrıca bu pazar günü Unforgiven'da Randy ile yapacağın maça gelirsek neler söyliyeceksin ?
    Cena:Evet bu gece benim takımım ile Randy'nin aptal takımı kapışacak..Ve bu gece benim takımım Randy'nin takımını ezerek ringe gömecek ve sonra bu takımın patronu aynı zamanda bu endüstrinin kralı John Cena pazar geceside Randy Orton'u gömecek ve kemerini koruyacak ardından bu kral bütün Smackdown'ı tek tek ezecek ve bu şirketin tek kralı olmayı sürdürecek !
    Cena bu lafların sonunda gidiyor.
    Scott Stanford:Evet Cole sendeyiz.

Cole:Muhteşem 8 Man Elimination Tag Team maçın öncesindeki son maça geçiyoruz.
    Matthews:Hulk Hogan vs Daniel Bryan şimdi..

Can You Dig İt Sucka !

Booker T takım elbise ile anons masasına geliyor ve Cole'un yanına oturarak kulaklığını takıyor
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Booker
    Freefall çalıyor ve Daniel Bryan kafası sarılı bir şekilde ringe geliyor

Ardından Real American çalıyor ve ''Immortal'' Hulk Hogan ağır ağır ringe geliyor

Maç gong zili ile maşlıyor.Maçın başında Hogan Bryan'ı yumrukluyor ve bodyslam ile yere çakıyor 1,2 Bryan kalkıyor
    Hulk Hogan D.Bryan'a Single Leg Boston Crap bağlıyor Daniel Bryan bir anda bu hareketi reverse ediyor ve Crossface bağlıyor

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Daniel-bryan_a_GIFSoupcom
    Hulk Hogan crossface'ten kurtulmaya çalışıyor hakem onları dikkatle izlerken Booker T kulaklığını çıkartıp ayağa kalkıyor.Booker T sandalye alarak hakemin görmeyeceği yerden sandalyeyi ringe atıyor ve tam ters yerden ringe giriyor.
    Booker T'nin girdiğini gören hakem onu durdurmaya çalışıyor.Booker T ile hakem itişiyorlar.Bu sırada Daniel Bryan sandalyeyi görüyor ve bir an bile düşünmeden yerdeki sandalyeyi alıyor.Booker T hakemi ittirirken Daniel Bryan Hulk Hogan'ın kafasına sandalyeyi geçiriyor ve hemen sandalyeyi ringten aşağı atıyor.Booker T hakemi bırakıp ringten aşağı iniyor.
    Daniel Bryan Hulk Hogan'ı pine yatırıyor 1,2 ve 3...Maç sona eriyor.Daniel Bryan Hulk Hogan'ı yeniyor..Bryan köşede taunt yaparken

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Daniel-Bryan-wwe-superstar-7
    Booker T sandalye ile ringe giriyor ve sandalye ile Hogan'ı dövmeye başlıyor.Booker T Hogan'ı sandalye ile döverken D.Bryan Booker T'nin yanına geliyor ve onu durdurup elini sıkıyor.Booker ile Bryan el sıkıştıktan sonra Bryan Hulk Hogan'ı kaldırıp arkasından tutuyor.Booker T ise ringin altından bir demir alıp eline sarıyor ve ringe giriyor.Booker T Bryan'ın tuttuğu Hogan'ın kafasına tam demir ile yumruk atacakken birden her yer kararıyor !

7 saniye sonra ışıklar açıldığında Mr.Anderson ringte ve elinde sandalye var.Mr.Anderson sandalye ile Daniel Bryan'a dalıyor.Bu sırada ayağa kalkan Hogan'da Booker T'yi yumrukluyor.Mr.Anderson Daniel Bryan'ı sandalye ile dövdükten sonra sandalyeyi bırakıyor ve Bryan'a MicCheck çekiyor

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 19micheck_480x480
    Hulk Hogan'da Booker T'yi iplere gönderiyor ve bigboot çekiyor ardından Atomic Drop !
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown WWE-Hulk-Hogan-Legendry-Atomic-Leg-Drop-580x362
    Hulk Hogan ile Mr.Anderson Daniel Bryan ile Booker T'yi dövüyorlar..Anderson ile Hogan birlikte taunt yapıyorlar ve bizde reklamlara gidiyoruz

Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 16, 2011 9:54 pm

Cole:Evet reklamlardan dönüyoruz ve gecenin muhteşem main eventine geliyor sıra.Cena'nın takımı ile Randy'nin takımı harika bir maç yapcaklar
    Matthews:Gerçekten bu maç uzun süre konuşulacak ve hafızalardan çıkmayacak.

Voices çalıyor..Randy Orton önde M.Hardy,D.Mcintyre ve W.Barrett arkada Team Orton ringe geliyor

Ardından The Time Is Now eşliğinde Team Cena geliyor. Cena & Christian & Booker T ve Alberto Del Rio ringe girip taunt yapıyorlar.

Gong zili çalıyor ve muhteşem maç başlıyor.Maça Team Cena'dan Booker T ile Team Orton'dan M.Hardy başlıyor.Bu ikili başlarda basit harketler ile submissonlar yapıyorlar.M.Hardy W.Barrett'e tag veriyor..Booker T Barrett içeri girdiğinde aniden karnına tekme atıyor ve iplerden gerilip Booker Kick vuruyor !
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Bookertcoupdesciseaucour
    Pin denemesi 1,2,3 Wade Barrett eleniyor ve Team Orton 3 kişi kalıyor
    Team Orton'da D.Mcintyre ringe giriyor..Booker T Christian'a tag veriyor.Christian ringe girince Drew ile lockup bağlıyorlar Christian Drew'i irish whip'e gönderiyor ve corner splash yapıyor.Ardından Christian diving'e çıkıyor ve Drew ayağa kalkınca Flashpoint yapıyor

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 29mp3eu
    Christian Drew'i ayağa kaldırıp suplex + pin çekiyor 1,2,3 ve süpriz bir şekilde Drew'de eleniyor Team Orton 3 dakikada 2 kişi kalıyor.
    Matt Hardy ringe giriyor.Christian'ı bol bol pataklayan Matt Hardy Christian'a önce german suplex sonrada Side Effect çekiyor

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown MattHardy-SideEffect14
    Matt Hardy Chistian'ı pine yatırıyor 1,2 Christian 3 olmadan kalkıyor.Matt Hardy TOF için taunt yapmaya başlıyor..Christian ayağa kalkınca Matt onu TOF için yakalıyor ama birden Christian pozisyonu Killswitch'e getiriyor ancak Matt Killswitch'ten Christian'ı kollarını çevirerek kurtuluyor ve aniden Twist Of Fate'i yapıyor !
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Twisface1qd
    Matt Hardy Twist Of Fate'ten sonra Christian'ı pine yatırıyor 1,2,3
    Christian Team Cena'dan elenen ilk isim oluyor.
    Matt Hardy maça devam ediyor Team Cena'da WHC Cena içeri giriyor.Cena ile Matt Hardy lock up yapıyorlar bu ikili yaklaşık 3 dakika güreşiyor ve Cena Matt Hardy'i bayağı dövüyor sonrasında John Cena Matt Hardy'e sitout hiptoss çektikten sonra Five Knuckle Shuffle için taunt yapıyor ve Five Knuckle Shuffle geliyor

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Wgygic
    John Cena AA için taunu yaparken Randy içeri girip Cena'ya saldırıyor ancak Cena'nın takım arkadaşları Alberto Del Rio ile Booker T gelip Randy'i dövüyorlar ve onu köşede yumrukluyorlar..Bu sırada John Cena Matt Hardy'yi Attitude Adjustment için omuzlarına alıyor ve Attitude Adjustment !
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Cena-gives-the-rock-the-aa_o_GIFSoupcom
    1,2,3 ve Matt Hardy'de pin oluyor..
    Team Orton'da Randy Orton tek başına kalıyor Team Cena ise hala 3 kişi devam ediyor.Randy Orton ADR ile Booker T'den hala yumruk yiyiyor.ADR ile Booker T aprona geri dönüyorlar.Randy yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor bu sırada Cena ADR'ya tag veriyor ADR Randy'e doğru koşarken Randy bir anda kalkıyor ve Alberto'ya RKO çekiyor !

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown RKO
    1,2 ve 3 Randy Orton bir anda yaptığı RKO ile ADR'yu eliyor ve Team Cena'da 2 kişi kalıyor
    Team Cena'da Booker T hemen içeri giriyor ve Randy'yi tekmelemeye başlıyor.Ardından hemen Randy'yi kaldırıyor ve Booker End yapıyor !

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 20040941502729-0
    Pin geliyor 1,2 ama Randy son anda kalkıyor..Booker T hakeme itiraz ettikten sonra Randy'i kaldırıp tekme atıyor ve Booker Kick için iplerden geriliyor ve tam tekmeyi vuracakken Randy kaçıyor ve bir anda roll up yapıyor 1,2,3
    Ve Randy Orton Booker T'yide elemeyi başarıyor.Şimdi durum eşitleniyor ve Team Cena'da da John Cena tek başına kalıyor.John Cena sinirli bir şekilde ringe girerek Randy'yi tekmeliyor sonrada köşeye tırmanıyor ve Diving Leg Drop Bulldog çekiyor

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Th_wi69ub
    John Cena bunun üzerine Attitude Adjustment için Randy'nin kalkmasını bekliyor ve Randy kalkınca Cena onu omuzlarına alıyor.Ancak Randy omuzlarından iniyor ve RKO için zıplıyor.Ancak Cena Randy'i ittiriyor ve bu sefer bacağından tutup STF bağlıyor !
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 217087_144750182259945_127359843998979_274383_3900423_a
    Randy Orton bir süre dayanıyor ve iplere tutunuyor Cena Randy'i bıraktıktan sonra onu tekrar kaldırıp omuzuna alıyor ve Attitude Adjustment gelirken oda ne ?! Cena AA yaparken Randy hareketi reverse etti ve RKO geliyor !!

1,2,3 ve maç bitiyor..Randy Orton inanılmazı başarıyor ve tek başına 3 kişiyi eleyerek muhteşem bir zafere imza atıyor..Randy Orton yorgun bir biçimde köşeye çıkıp taunt yapıyor..
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Randy1_567871a
    Randy taunt yaptıktan sonra köeşden iniyor ancak o da ne ? Birden Cena Randy'i omuzlarına alıyor ve Attitude Adjustment yapıyor
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown B100000430757988_148098751881149_426
    Cena Randy'e maç sonrası AA yapabiliyor..Cena WHC kemerini eline alırken..

Cole:What ??? Aman tanrım Si si si si Cm Punk geliyor !
    Cult Of Personality eşliğinde Cm Punk ringte beliriyor ve yavaş adımlarla ringe geliyor.Punk ringe gelince aniden Cena'ya saldırıyor ve Cena'yı pataklıyor..Punk Cena'yı dövdükten sonra onu GTS için omuzuna alıyor ve hareket başarılı..Cena uyumaya gidiyor !

16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Kool-eo2
    Cm Punk ayağa kalkan Randy'yede GTS çekiyor !
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown ThGotoSleep
    Punk 2 güreşiyede GTS çektikten sonra yerdeki WHC kemerini alıyor ve havaya kaldırıp taunt yapıyor..
    16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown Cmpunk8
    Bu sırada Ric Flair'in müziği çalıyor

Ric Flair rampaya geliyor ve konuşmaya başlıyor.
    ''Punk bu yaptığın hareketler şova yakışmadı ve hoş olmadı..Aslında..Aslında yalan söylemeyeceğim,hoşuma gitmedi değil hani..Woooooooooo..Neyse konuyu dağıtmayalım..Senin bu iki isimdende nefret ettiğin anlaşıldı.Bu yüzden aklıma şöyle bir fikir geldi.Sen bu pazar gecesi Unforgiven'da John Cena vs Randy Orton WHC maçında özel hakem olacaksın,başarılar dilerim''
    Flair bu sözlerden sonra gidiyor.
    Cole:Punk kemer ile taunt yaparken şov sona eriyor
    Matthews:Bayanlar baylar ne şovdu ama tarihi geçecek bir Smackdown izledik,hepinize iyi geceler.

WTR Entertainment
    TM 2011
    All Rights Reserved

Yarın arkadaşlarımla tatile gideceğim için şimdiden 1 şov yapmak istedim.Cumartesi geri döndüğümdede yeni bir şov yapacağım..Bütün şovu yardım almadan bu sabah saat 02.00 ile 07.00 arasında yazdım tek başıma hazırladım,umarım beğenmişsinizdir,feudları ve storyleri pek bilmeden bu kadarını yapabildim Very Happy
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Salı Ağus. 16, 2011 9:57 pm

Harika bir şov yalnız sen 2 maç daha ekledin Raw'la aynı olması gerek yani 6 maç ama neyse hadi.
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 16, 2011 10:02 pm

Turkish Angel demiş ki:Harika bir şov yalnız sen 2 maç daha ekledin Raw'la aynı olması gerek yani 6 maç ama neyse hadi.
    Teşekkürler..O kuralı bilmiyordum 1 seferlik affedin beni Smile
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Salı Ağus. 16, 2011 10:02 pm

Cult Of Personality demiş ki:
    Turkish Angel demiş ki:Harika bir şov yalnız sen 2 maç daha ekledin Raw'la aynı olması gerek yani 6 maç ama neyse hadi.
    Teşekkürler..O kuralı bilmiyordum 1 seferlik affedin beni Smile

Olsun yav yazarız sen bırak bana.
    HunteR
    HunteR
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından HunteR Salı Ağus. 16, 2011 10:05 pm

İnanılmaz bir şov olmuş gerçekten Unforgivende Kane işi bitti!
    Savior of WWE
    Savior of WWE
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Savior of WWE Salı Ağus. 16, 2011 10:19 pm

Şovu çok beğendim .
    Emeğine sağlık Kemal kardeşim. 16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 869357
    Cult Of Personality
    Cult Of Personality
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 16, 2011 10:25 pm

HunteR demiş ki:İnanılmaz bir şov olmuş gerçekten
    Eyvallah 16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 869357
    Heart Break Kid demiş ki:Şovu çok beğendim .
    Emeğine sağlık Kemal kardeşim. 16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 869357
    Teşekkürler 16 Ağustos Live Tuesday Night Smackdown 869357
    Woo Woo Woo Kid
    Woo Woo Woo Kid
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Woo Woo Woo Kid Salı Ağus. 16, 2011 10:52 pm

Kaybetmeme rağmen müthiş şov olmuş. Eline sağlık.
    ShowTime
    ShowTime
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından ShowTime Çarş. Ağus. 17, 2011 8:26 am

Şov harika geçmiş.
    The Enigmatic Champion
    The Enigmatic Champion
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Enigmatic Champion Çarş. Ağus. 17, 2011 8:54 pm

Güzel bir şov olmuş. Eline sağlık.
    | The Apex Predator |
    | The Apex Predator |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Apex Predator | Çarş. Ağus. 17, 2011 8:55 pm

Harika harika Smile
    Screen`Shoot
    Screen`Shoot
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Screen`Shoot Çarş. Ağus. 17, 2011 11:20 pm

Kemal gene harikalar yaratmıssın.Emeğine sağlık.
    Made Punk Savior
    Made Punk Savior
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Made Punk Savior C.tesi Ağus. 20, 2011 6:56 pm

Kazanmışım ama hile ile. Suspect Boşver yinede kazanmışım. cheers

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 6:28 pm