WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm


  13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Paylaş
  avatar
  SES CM PunK SES
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 366
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Nerden : Yunanistan

  13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından SES CM PunK SES Bir Paz Ağus. 14, 2011 2:24 am  [b](Abdullah PC'ye giremediği için ben açıyorum dogri Beren'in yazdığı maçlar babasının onu PC'den kaldırması yüzünden acele ile kısa olmuş kusura bakmayın. Beren 2 Ben 3 Maç yazmdım )

  [center]RAW Intro gösteriliyor ve RAW'ın 12. Bölüm'ü başlıyor!Bugün de güzel bir şov bizleri bekliyor.Match Card'a bakıyoruz:

  *R-Truth vs. Suicide

  *Jeff Hardy vs. Vampiro | Jeff Hardy kazanırsa Vampiro 1 hafta(2 Şov) RAW'dan uzaklaştırılacak! Vampiro kazanırsa, 1 hafta(2 Şov) Supernatural Enigma'nın başkanı olacak!

  *Alex Shelley vs. Gunner vs. Hurricane vs. John Morrison | US Championship #1 Contender Match

  *Chris Jericho&Jack Swagger vs. CM Punk

  *Edge vs. The Miz | WWE Championship #1 Contender Match

  Bu gece Unforgiven için 2 tane #1 Contender belirlenecek ve ayrıca Supernatural Enigma için bir kader maçı olacak.İlk maçın Normal Match olacağı duyuruluyor.

  R-Truth vs Suicide
  Yazan; Code Blue
  Who Is The Suicide çalıyor ve ringe doğru koşuyor Suicide.Tauntunu yapıyor ve rakibini beklemeye başlıyor.
  What's Up duyuluyor ve R-Truth da ringe geliyor.Birbirlerine bakıyorlar ve hakem maçı başlatıyor.R-Truth hemen elini uzatıyor ve Suicide'ın sıkmasını istiyor.Suicide sıkıyor fakat R-Truth hemen saldırıyor.Üstüste tekmeler geliyor ve ardından da R-Truth Elbow Drop'larla rakibini etkisiz hale getirmeye çalışıyor.Hakem onları ayırıyor ve R-Truth "What's Up!" diye bağırıyor.Suicide'ı yerden kaldırıyor ve köşede üst üste yumruklamaya başlıyor.Ama hakem onları ayırıyor ve sonrasında R-Truth Suicide'ın üzerine atlıyor.Suicide bir Drop Kick vuruyor ve iplerden gelip Running Russian Leg Sweep yapıyor.Şimdi bir tuş denemesi: 1...2... Ama R-Truth tuşu bozuyor.Suicide hemen R-Truth'a bir Clothesline yapmak istiyor, R-Truth çekiliyor ve hızını alamayan Suicide iplerden aşağı uçuyor.R-Truth da Suicide'ın üzerine uçuyor fakat Suicide hemen ringin içine giriyor ve R-Truth da yere kapaklanıyor.Suicide iplerden geliyor ve bir Senton ile dışarı uçuyor!R-Truth bariyerlere çarpıyor ve konu tutuyor.Hakem saymaya başlıyor:1...2...3...4...5 Suicide sürünerek ringe giriyor ve içeride dinleniyor.R-Truth da kalkıyor ve aprona çıkıyor.İçeri girecekken Suicide'dan bir Roll-up!1...2 R-Truth tersine çeviriyor!1...2 Suicide kalkıyor!Kendini dinlenmek için köşeye atıyor ama R-Truth hemen köşede bir dropkick yapıyor Suicide'a!R-Truth yerden kalkıp geriliyor ve Suicide'ın üzerine doğru koşuyor ama Suicide'dan bir Gorilla Press Powerbomb geliyor!Tuş deniyor:1...2 R-Truth yine kurtuluyor!Maç tek taraflı geçiyor ama R-Truth ona rağmen maçı bırakmıyor!Şimdi Suicide R-Truth'u Rolling Fireman's Carry için kaldırıyor ama R-Truth arkadan kaçıyor ve bir Suplex Lift Stunner yapıyor!Tuşa gitmiyor ve Suicide'ı kaldırıp bir de Gourdbuster yapıyor!Hemen tuşa gidiyor:1...2...2.99 hakem tam 3 için elini vuracakken Suicide'ın ayağının iplerde olduğunu görüyor ve tuşu saymıyor!R-Truth hakemle tartışıyor ve o esnada Suicide arkadan saldırıyor!R-Truth'u kendine doğru döndürüyor ve Suicide Solution için arkaya atıyor.Ama R-Truth yere sağlam basıyor ve ardından Suicide'a bir Shut Up yapıyor!R-Truth iplerden destek alarak tuş deniyor:1...2 hakem R-Truth'u görüyor ve tuşu yine iptal ediyor!R-Truth iyice sinirlenmi durumda!Suicide R-Truth'a doğru koşuyor ama R-Truth kaçıyor ve hakeme vuruyor!Ardından R-Truth ona vurmaya çalışırken pozisyonu alıyor ve D.O.A!Suicide tuş deniyor ama hakem baygın!Suicide hakemi ayıltıyor vearkasına bakınca R-Truth'un ona doğru koştuğunu görüyor ve hemen R-Truth'u köşeye yolluyor.R-Truth'un üzerine uçuyor ve Inverted Lungblower!Ancak o da ne?R-Truth hemen Roll-Up'la tuşa çeviriyor!1...2...3!R-Truth kazanıyor!

  VAMPİRO VS JEFF HARDY
  Yazan;SES CM PunK SES
  Graveyard Duyuluyor ve Vampiro ringe geliyor  No More Words duyulur ve maçın başlaması beklenir.

  Maç başlıyor ikilinin headlocklarını izliyoruz Vampiro dirsek darbeleri ve arkasından bir toe kick Jeff’i hemen ringin dışına atıyor Vampiro mikrofonu istiyor ve konuşmaya başlıyor;
  Jeff sen her zaman kaybeden olacaksın şuanda olduğu gibi maçın sonundada yerde olan sen olacaksın. Der ve ringin dışına çıkar vampiro bir Suplex! Şimdide clothesline ile Jeff’i bariyerlerin arkasına düşürüyor Vampiro Jeff’i alıp ringe giriyor ve yumruklaşmalar başlıyor bir Vampiro bir Jeff bir Vampiro bir Jeff Vampiro aniden bir Spining Roundhouse kick! Pin 1………..2….Jeff kalkıyor Vampiro üstünlük gösteriyor Sideslam yapmak için bekliyor Sideslam yaparken Jeff kendini aşağı atıp Sideslam’i Extreme Twist Of Fate pozisyonuna çevirdi Jeff Vampiro’da ROLL-UP’a 1…………2………Jeff kalktı.Vampiro DDT yapıyor aniden bir elbowdrop Jeff corner’a geçiyor Vampiro clothesline yapacakken Jeff çekiliyor ve Vampiro corner’a vuruyor Jeff Superlplex için top rope’a çıkardı Vampiro’yu ama Vampiro Jeff’i itiyor ve Jeff düşüyor yavaş yavaş Jeff kalkıyor ve Diving Spin Kick! Pin 1…………2………Jeff Pinfall olmuyor.Jeff kalkınca Vampiro’ya bir toe kick Twist Of Fate pozisyonunda Vampiro Overhead Belly To Belly Suplex yapıyor Vampiro eline bir sandalye alıyor ama hakem Vampiro’yu DQ olacağını ama Vampiro dinlemiyor ve Jeff’e vuracakken Jeff kaçıyor ve Twist Of Fate! Pin 1…………2………..Vampiro ayağını iplere koyuyor Jeff Vampiro’yu ayağı kaldırıyor Neckbreaker Pin 1…………….2………..Vampiro kalkıyor.Jeff Twist Of Fate yapacak.Tam düşürürken corner’a vurdu Vampiro Jeff’i Superkick! Jeff ringin dışına çıkıyor.Jeff apronda oradanda top rope’a Vampiro bir big boot vurdu Jeff’e ve top rope’a çıktı Avalanche Gutwrench Suplex yapacak ama Jeff yumruklar atmaya başladı Vampiro Avalanche Gutwrench Suplex ringin dışına! iki superstar’da ringin dışında hakem sayıyor 1……………..2……………..(İki kişide hareketsiz)3……………4…………5………….6………….7……………..8………………..
  Vampiro kalktı ve ringe girdi Suicide aniden geldi Jeff’i ringe attı hakem Suicide’a bağırıyor bunu yapmamasını söylüyor Vampiro o sırada Nail İn The Coffin yapıyor Jeff Hardy’i Pin ediyor ama hakem Suicide ile ilgilendiği için Pin’i görmüyor.Şimdi sayıyor 1………..2…….Jeff tuş olmadı birkez daha Nail İn The Coffin yapacakken Suicide Vampiro’ya saldırıyor ve DQ ile Vampiro kazanıyor.


  Bizde Reklamlara gidiyoruz
  En son SES CM PunK SES tarafından Paz Ağus. 14, 2011 2:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  avatar
  SES CM PunK SES
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 366
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Nerden : Yunanistan

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından SES CM PunK SES Bir Paz Ağus. 14, 2011 2:28 am


  [size=18]Alex Shelley vs Gunner vs John Morrison vs Hurricane

  Yazan ; Code Blue[/size]  Take Me Out’la ilk gelen isim Alex Shelley oluyor.Tauntlarla içeri giriyor ve rakiplerini beklemeye başlıyor.  Eye Of The Hurricane duyuluyor ve o da ringe geliyor.Alex ile bakışıyorlar ve rakiplerini bekliyorlar.  Duyuluyor ve Gunner da ringe giriyor.Herkes birbirine laf atıyor ve en sonunda da Ain’t No Make Believe çalıyor!  Maç başlıyor ve dört kişi de birbirini yumruklamaya başlıyor.JoMo ve Alex Shelley köşede yumruklaşıyorlar ve Gunner ile Hurricane de ringin ortasında Lock-Up yapıyorlar.JoMo Shelley’i itiyor ve bir Dropkick yapıyor.Ardından da iplerden Gunner ile Hurricane’in üzerine atlıyor!Gunner dışarı düşüyor ve yerde birazcık yattıktan sonra kalkıyor.Hurricane de hemen iplerin yardımıyla kendini Gunner’ın üzerine atıyor!Ardından Shelley ile JoMo köşeden ikilinin üzerine atlıyor!Seyirciler daha maçın başından çıldırmış durumdalar!Şimdi dört güreşçi de yerden kalkıyor ve dördü de ringin altından silah çıkarmaya çalışıyor.Alex bir çöp kovası alıyor ve ringe giriyor.Gunner bir sandalye alıp ringe dalıyor.Hurricane ufak bir merdiven çıkarıp ringe giriyor ve JoMo da bir sopa alıyor.Birbirlerine bakıyorlar ve ilk hamleyi sopayla Gunner’a vurarak JoMo yapıyor.JoMo sopayla Gunner’a defalarca vuruyor ve onu dışarı yolluyor.Ardından Alex Shelley de Hurricane’e bir Dropkick ile vuruyor.Sonrasında JoMo koşuyor ve Flying Forearm ile Alex’in üzerine atlıyor.Yerden kalkıyor ve Alex’e bir Running Knee deniyor ama Alex kafasını çekiyor ve ayağa kalkıp bir Flapjack yapıyor.Ardından ayağa kalkıyor ve Hurricane’den bir Single Knee Facebreaker yiyor!Ardından Hurricane Gunner’ın yanına gidiyor ve üst üste Elbow Drop yapıyor.Ardından ringin demirlerine vuruyor.Sonrasında ikili Spiker masalarının yanına gidiyor ve orada yumruklaşıyorlar.John Morrison da Alex Shelley’nin kalkmasını bekliyor ve kalkınca bir Flying Chuck yapıyor!Hakem sayıyor:1...2 ama Alex kurtuluyor!Hurricane ringe giriyor ve JoMo’nun arkasında bekliyor.JoMo arkasını dönüyor ve hemen bir Chokeslam yapıyor!Ama o da ne?Gunner da ringe dalıyor ve hemen bir Fireman’s Carry Facebuster yapıyor!Ardından Alex Shelley'den bir ShellShock!1...2...3!Alex Shelley #1 Contender oluyor!


  CHRİS JERİCHO & JACK SWAGGER VS CM PUNK

  YAZAN ; SES CM PunK SES
  This Fire Burns duyulur;


  CM Punk ringe girerken Jericho arkadan saldırıyor CM Punk’a Swagger ile double clothesline yapıyorlar.


  SEXY BOY!

  Shawn;

  Burada CM Punk’a yapılan haksızlığa göz yumamam bu maç Chris Jericho VS CM Punk maçı olacak!Swagger gidiyor Jericho şaşkın

  Maç başlıyor.CM Punk ROLL-UP 1…………2……....Jericho kalkıyor Codebreaker yapacakken CM Punk iplere tutunarak Jericho’yu öne düşürüyor.Jericho Punk’a koşarken CM Punk Jericho’yu ringin dışına fırlatıyor.CM Punk yere yığılıyor dinleniyor Jericho ringe girerken CM Punk’tan bir Buzzsaw kick! Jericho hala apronda suplex ile içeri aldı Punk Jericho’yu ve Pin 1…………2………Jericho kalktı.CM Punk Irısh Whip’e gönderdi jericho’yu clothesline Jericho alttan kaçtı iplere gitti ve koşarak Codebreaker yapacakken CM Punk kurtuldu.Jericho bir big boot yaptı CM Punk’a Pin 1………..CM Punk pinfall olmadı.Jericho bir Armlock CM Punk iplere gitmeyi deniyor ama başarısız.Zar zor dayanıyor ama kurtulmak üzere ayağı kalktı Jericho bir toe kick ve headlock CM Punk yumrukluyor Jericho’yu ama etkilenmiyor Jericho ve CM Punk’ta headlock yapıyor iki kişide bir birine headlock yapıyor.CM Punk backsuplex.CM Punk GTS için Jericho’yu sırtına aldı Jericho kendini yana attı ve knee drop GTS’ten knee drop’a harika bir geçiş.Jericho’dan Pin 1………..2………Pinfall olmuyor CM Punk Jericho Walls Of Jericho için CM Punk’ın ayaklarını tutuyor ama CM Punk Jericho’yu ittiriyor ve Jericho sırtını corner’a vuruyor CM Punk aniden kalkıp sırtına aldı Jericho’yu GTS gelecek CM Punk dizini kaldırdı ama Jericho CM Punk’ın dizini tutuyor ve Walls Of Jericho GTS’ten Walls Of Jericho’ya çevirdi Jericho CM Punk pes etmek üzere iplere gidiyor çok az kaldı Jericho CM Punk’ı ortaya aldı CM Punk ellerini yere koyuyor amuda kalkıyor aman tanrım yavaş yavaş amuda kalkıyor CM Punk Jericho bırakıyor. Ankle Lock! CM Punk ROLL-UP’a çevirdi Ankle Lock’u 1……….2……..kalkıyor Jericho ve Buzzsawkick’ide yiyor Jericho CM Punk aprona gidiyor Springboard Clothesline için bekliyor Jericho ayağı kalkıyor Springboard Clothesline geliyor ama Jericho havada bir Codebreaker!!! CM Punk hemen ringin dışına düşüyor Chris Jericho’da yerde AMAN TANRIM nasıl bir hareketti o öyle ikiside kendinden geçmiş bir durumda Jericho yerde CM Punk yerde Jericho yavaş yavaş kalkıyor CM Punk’ta kalkıyor CM Punk ringe giriyor Jericho CM Punk’a bir yumruk atıyor CM Punk’ta Jericho’ya o sırada  Jericho Titantrona bakarak gülüyor CM Punk’a bakıyor ve sen bittin diyor Jericho ile CM Punk bakışıyorlar ama hala Swagger ortalarda yok Jericho birazcık endişelenmeye başladı bir Aprona birde CM Punk’a bakıyor CM Punk’ta gülüyor ve GTS için sırtına alıyor Jericho’yu ve GTS!!! Pin 1…………..2…………ROPE BREAK!!! CM Punk çıldırdı resmen Jericho’yu ortaya aldı ve Anaconda Vise!!! Jericho zor durumda diz darbeleri görüyoruz ve CM Punk bırakıyor corner’da CM Punk Jericho Crossboddy için koştu CM Punk ayağını kaldırdı ve Jericho’nun yüzüne geldi.Jericho ringin ortasına doğru ilerledi ve CM Punk GTS! Pin 1………..2………3 CM Punk kazanan taraf oluyor.


  EDGE VS THE MİZ WWE CHAMPİONSHİP #1 CONTENDER'S MATCH

  YAZAN ; SES CM PunK SES
  Metalingus duyuluyor ve Edge ringe giriyor  I Came To Play'de duyuluyor ve Miz'de ringe geliyor.


  Maç başlıyor Edge ani bir clothesline Miz hemen ringten çıkıyor Edge’te çıkıyor ve Miz’i kovalamaya başlıyor Miz ringe girdi Edge’de girergirmez bir Big Boot yaptı Pin 1…………2..Edge kalktı Miz Edge’i yumrukluyor şimdi ise boğazına ayağını koyuyor ve bastırıyor hakem yapmaması gerek bir hareket olduğu için Miz’i uyarıyor Edge yerlerde Edge kalkınca Miz’den bir Discus Punch Edge’i kaldırıyor kolunu döndürüp bir toe kick vuruyor Running Kneelift Edge’e headlock yapıyor Miz Edge Miz’i iplere yolluyor ve Pull-BackSideSlam pin 1………..Miz kurtuluyor ve ayağı kalkıyor Edge clothesline bir tane daha ve DDT Miz’i ayağı kaldırıyor ve SideSlam Miz ringten çıkacak ama Edge Miz’i ayaklarından tutuyor ve decavitator Miz yavaş yavaş kalkarken durmasını söylüyor ve bir tokat atıyor Miz tekme atacakken Edge Miz’i ayağından tutuyor geri atıyor Miz’i Edge ve clothesline ile ringten dışarı atıyor.Miz ringe tekrar giriyor Edge ile bakışıyorlar ve Miz aniden bir tekme yapıyor Reality Check için ama Reality Check’in Neckbreaker kısmında Edge ters dönüyor ve Edge O Matic 1………..2……Miz kalkıyor Edge Edgecution için bekliyor Edgecution Spear tauntları başladı Edge’den Miz yerdeyken Edge’i görüyor ve kendini ringten dışarı atıyor Edge’de geliyor ve arkadan Miz’e saldırıyor bariyerlere atıyor kafasını Steel Steps’e vuruyor Miz Edge’e elbow vuruyor ve ringin altına giriyor Edge ringin altına bakıyor heryerden ama Miz’i bulamıyor.Ringe girerken Miz ringin altından çıkıyor ve iki kişide ringe aynı anda giriyor Edge Miz’e koşuyor ve SPEAR!!!  Pin 1……………2…………Miz Pinfall olmadı omg Edge ikinci bir Spear için tauntlarını yapıyor Spear için koşarken Miz Edge’i kolundan tutup SkullCrushingFinale pozisyonuna geldi SkullCrushingFinale’mı gelecek ? EDGE Miz’i öne atıyor ve elbow ile yere düşürüyor üstüne koşan Miz’i Edge powerbomb yapacak Miz’e Powerbomb gelecekken Miz havada kurtuluyor ve ROLL-UP 1……………2……….Edge kalkıyor Miz Edge’e DDT yapacak ama Edge Miz’i ayaklarından tutup yere düşürüyor ve Edgecutor!!!Miz elini kaldırıyor pes edecek sanırım ama iplere gitmeye başlıyor Miz çok zor bir durumda Miz iplere tutunuyor Edge bırakıyor Edge Spear için Tauntlarını yapıyor Spear için koşarken Miz çekiliyor ve Edge ringin dışına uçuyor.Miz ringin dışına çıkıp Edge’i ringin içine alıyor Miz ringe girince Edge Edgecution pozisyonuna aldı ama Miz SkullCrushingFinale’a çeviriyor Edgecution’ı ve SkullCrushingFinale!!!!  Maç kesinlikle bitti Pin 1…………2……….Edge PİNFALL OLMUYOR BU NASIL OLUR Miz çıldırmış durumda yerleri yumrukluyor Edge’i corner’a fırlatıyor Miz Flying Clothesline gelecek ama Edge çekiliyor ve Miz ringin ortasına doğru sersemlemiş bir şekilde gelirken SPEAR!!!  PİN 1………….2………..3 Maç bitiyor Edge kazandı!!!

  Edge sevinerek backstage’e giderken Gunner elinde sandalye ile geliyor Edge ile bakışıyorlar Edge yoluna devam ediyor.Gunner ise Ringe ilerliyor.

  Merhaba WWE sevenler merhaba WWE Universe herkese merhaba!Shawn hariç...neden biliyormusunuz ?
  o benim değerimi bilmiyor.sadece o değerli reyting kaynaklarına gerekeni yapıyor Michaels'ın
  göz bebekleri o Main Eventerler.Hala #1 Contender's maçına çıkamadım neden biliyormusunuz ?
  Shawn benim kazanmamdan korkuyor.Kazanmamdan sonra seyircilerinin WWE'yi izlemeyeceğini
  düşünüyor.O belirli kişiler harici kimseyi önemsemeyecek.Ama daha fenası nedir biliyormusunuz?
  Reyting'i saklanarak kim olduğunu gizli tutarak kazanacağını sanıyor sonrada korkusuz ve cesaretli
  biriymiş gibi kim olduğunu açıklıyor bende karanlıktan korkuyorum deyip karanlık bir yerin
  içine girebilirim ama bunlar gereksiz şeyler ben bunları söyledikten sonra kovulacağım biliyorsunuz
  değil mi ? ama 2 hafta sonra diğerleri gibi Return yapamıyacağım o Main Eventerler'ı kaybetme
  riskine giremez shawn kovar ve işe geri alır hiç aksamaz emin olun Edge'in bana yaptıklarını
  ben yapsaydım şu anda burada olamazdım ama RAW GM ona ne diyecek ki ? belkide artık Main Eventer
  olmak için bana şans verilse Edge-Batista-Swagger'dan daha iyi olabileceğimi anlayacaktır ama bu dediğimin imkansız
  olduğunu tabikide biliyorsunuz Batista WWE Champion olmayı hak etmiyor!ama bu onun suçu değil
  Batista ile alıp veremediğim yok Shawn onları şımartıyor ve Champ olma olasılığını ayaklarının
  altına seriyor.Shawn WWE Champion olacak kişilerin büyük kişiler olmasını istiyor çünki parasının aç gözüne
  yetmesini istiyor.

  ŞOV BEKLENMEDİK BİR ŞEKİLDE SON BULUYOR  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Paz Ağus. 14, 2011 2:31 am

  Bir dakika. Ben Promo'yu şovun başına koyun dedim. Sözüm neden dinlenmiyor? Gunner'a gereken cezayı veririz. Bu arada benim PC bozuk o yüzden. Ellerinize sağlık okuyacağım.
  avatar
  | The Champ |
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 182
  Kayıt tarihi : 13/01/11
  Yaş : 22
  Nerden : Nereye xDé

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından | The Champ | Bir Paz Ağus. 14, 2011 2:49 am

  RAW için güzel bir şov olmuş.Sonuçlarıda beğendim.Ellerinize sağlık.
  avatar
  SES CM PunK SES
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 366
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Nerden : Yunanistan

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından SES CM PunK SES Bir Paz Ağus. 14, 2011 2:50 am

  | The Champ | demiş ki:RAW için güzel bir şov olmuş.Sonuçlarıda beğendim.Ellerinize sağlık.

  Smackdown daha iyimi demek istiyorsun Very Happy birşeydeğil.

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Paz Ağus. 14, 2011 2:52 am

  Yalnız bir daha sözümü dinleyin. Hiç bir sözümü dinlememişsiniz. Nasıl güveneceğim ben size?
  avatar
  SES CM PunK SES
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 366
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Nerden : Yunanistan

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından SES CM PunK SES Bir Paz Ağus. 14, 2011 2:53 am

  WTR's Déstt demiş ki:Yalnız bir daha sözümü dinleyin. Hiç bir sözümü dinlememişsiniz. Nasıl güveneceğim ben size?

  Tamam.Pardon.İstinalar kaideyi bozmaz. dogri
  avatar
  deadman spear
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 406
  Kayıt tarihi : 13/07/11
  Yaş : 22
  Nerden : Nereye :D

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından deadman spear Bir Paz Ağus. 14, 2011 3:13 am

  Gunner ın promosunuda çok beğendim CM Punk ın kine benzemiş bence ME de olması iyi olmuş dogri.Bu arada çok güzel bir sov olmuş ve ben yenmişim. cheers Zua


  En son deadman spear tarafından Paz Ağus. 14, 2011 3:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  avatar
  Chick Magnet
  Rookie
  Rookie

  Mesaj Sayısı : 20
  Kayıt tarihi : 13/08/11

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından Chick Magnet Bir Paz Ağus. 14, 2011 3:15 am

  Gunner Punk'ı andırmış, çok güzel şov.Elinize sağlık.
  avatar
  SES CM PunK SES
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 366
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Nerden : Yunanistan

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından SES CM PunK SES Bir Paz Ağus. 14, 2011 3:17 am

  Chick Magnet demiş ki:Gunner Punk'ı andırmış, çok güzel şov.Elinize sağlık.

  CM Punk'ı göze alarak yazdım zaten hemde şu kıç yalama konusunda lafları görmekten bıktım her promoda başka birşeylerde yapılabileceğini göstermiş oldum.
  avatar
  Second City Savior
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 822
  Kayıt tarihi : 07/06/11
  Nerden : Chicago,IL

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından Second City Savior Bir Paz Ağus. 14, 2011 3:34 am

  Sonunda kazanmışım.
  avatar
  Rated RKO
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 364
  Kayıt tarihi : 12/07/11
  Yaş : 22
  Nerden : Winnipeg Manitoba, Kanada

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından Rated RKO Bir Paz Ağus. 14, 2011 3:46 am

  SES CM PunK SES demiş ki:
  WTR's Déstt demiş ki:Yalnız bir daha sözümü dinleyin. Hiç bir sözümü dinlememişsiniz. Nasıl güveneceğim ben size?

  Tamam.Pardon.İstinalar kaideyi bozmaz. dogri

  Kusura bakma Abdullah ama ben de ailevi bir problemle karşılaştım ve mecburen şovu SES'e emanet ettim.Apar topar kalktım bilgisayardan, SES de biliyor bunu.Görevi verirken de yapılması gerekenleri söylemeyi unutmuşum.Şov kötü olduysa benim hatalarım yüzünden olmuştur.Bundan dolayı özür diliyorum.Bir daha hata yapmayacağıma emin olabilirsin.

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Paz Ağus. 14, 2011 3:49 am

  Kötü oldu demedim. Önemli değil Beren sen görevini yaptın sonuçta. İkiniz de yaptınız teşekkür ederim. Smile Biraz sert çıkmış olabilirim, özür dilerim.
  avatar
  Rated RKO
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 364
  Kayıt tarihi : 12/07/11
  Yaş : 22
  Nerden : Winnipeg Manitoba, Kanada

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından Rated RKO Bir Paz Ağus. 14, 2011 3:50 am

  Önemli değil Abdullah.Sen gerekli ikazı yaptın.Önemli olan benim dersimi almamdı.Ben onu da aldım zaten. dogri
  avatar
  The Extinguished Champ
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 443
  Kayıt tarihi : 04/12/10
  Yaş : 20

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından The Extinguished Champ Bir Paz Ağus. 14, 2011 3:55 am

  Gunner şimdi sen bittin işte. Benim taklitimi yapmak nedir göstericem sana.
  avatar
  Maniac İn The World
  Jobber
  Jobber

  Mesaj Sayısı : 287
  Kayıt tarihi : 22/07/11
  Yaş : 22
  Nerden : Las Vegas / Nevada

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından Maniac İn The World Bir Paz Ağus. 14, 2011 4:05 am

  Ben conterder olmuşum !(I'amVery very very very very happy)
  avatar
  SES CM PunK SES
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 366
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Nerden : Yunanistan

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından SES CM PunK SES Bir Paz Ağus. 14, 2011 4:07 am

  The Extinguished Champ demiş ki:Gunner şimdi sen bittin işte. Benim taklitimi yapmak nedir göstericem sana.
  Ne yaptın hacı Burak Promo olarak Cena lafı bile geçene kadar koplayadı ben ne yaptım ? Very Happy
  avatar
  Rated R-Cenation
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2142
  Kayıt tarihi : 20/02/11
  Yaş : 23
  Nerden : California

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından Rated R-Cenation Bir Paz Ağus. 14, 2011 4:28 am

  Güzel bir şov olmuş ama Gunner'ın promosunun en sonda olmasını çok saçma buldum.Edge'nin sevinci ile bitmesi daha mantıklıydı.WWE kemeri benim olacak. dogri
  avatar
  Turkish Angel
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2114
  Kayıt tarihi : 23/06/11
  Nerden : Chicago

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından Turkish Angel Bir Paz Ağus. 14, 2011 4:38 am

  Çok kötü bir şov olmuş afedersin Abdullah ama!

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Paz Ağus. 14, 2011 5:07 am

  Neden Tuğra? He doğru. Maçın yok ya, arkadaşın yenildi ya normaldir.

  Burak, zaten o başta olacaktı. Berk bilmiyormuş.
  avatar
  Turkish Angel
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2114
  Kayıt tarihi : 23/06/11
  Nerden : Chicago

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından Turkish Angel Bir Paz Ağus. 14, 2011 5:12 am

  Bir kere Nexus'u dağıtmışsın ve bu takımı kurandan izinsiz!En azından senaryoyu söyleyebilirdin!
  avatar
  The Corporate Champion
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 708
  Kayıt tarihi : 20/06/11
  Yaş : 24
  Nerden : Dedengilden... :)

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından The Corporate Champion Bir Paz Ağus. 14, 2011 5:15 am

  Tühhh be yenildim.Güzel şov olmuş teşekkürler.
  avatar
  The Rated R Champion
  $impLy Thé ßést
  $impLy Thé ßést

  Mesaj Sayısı : 1071
  Kayıt tarihi : 09/10/10
  Yaş : 24
  Nerden : Toronto / Canada

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından The Rated R Champion Bir Paz Ağus. 14, 2011 5:17 am

  Şovda yokuz ama genede güzel şov olmuş.Elinize sağlık.
  avatar
  SES CM PunK SES
  Opener
  Opener

  Mesaj Sayısı : 366
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Nerden : Yunanistan

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından SES CM PunK SES Bir Paz Ağus. 14, 2011 5:26 am

  Turkish Angel demiş ki:Bir kere Nexus'u dağıtmışsın ve bu takımı kurandan izinsiz!En azından senaryoyu söyleyebilirdin!

  Dağıtmadım.Öyle duruyor ama değil.
  avatar
  Turkish Angel
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2114
  Kayıt tarihi : 23/06/11
  Nerden : Chicago

  Geri: 13/08/ RAW - RPG [ŞOV]

  Mesaj tarafından Turkish Angel Bir Paz Ağus. 14, 2011 5:27 am

  SES CM PunK SES demiş ki:
  Turkish Angel demiş ki:Bir kere Nexus'u dağıtmışsın ve bu takımı kurandan izinsiz!En azından senaryoyu söyleyebilirdin!

  Dağıtmadım.Öyle duruyor ama değil.


  Dağıtmışsın işte önce Morgan sonra Jericho'da gitmiş gibi gözüktü Jomo'da gitti budur işte!

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 8:38 pm