WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

5 posters

John Morrison US hakkında konuşuyor.

QuiM
    Rookie
    Rookie

John Morrison US hakkında konuşuyor. Empty John Morrison US hakkında konuşuyor.

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 12, 2011 5:06 am

John Morrison ringe geliyor.

Evet sizi gidi budalalar . Ne zaman oldu ringlere çıkmıyorum. Ben bunu haketmiyorum sizde biliyorsunuz ! John Morrison çok güçlü , karizmatik ve bir o kadarda dürüst ! ( Gerilir ve gözlüğünü çıkarır atar yere) Ama benim burda olma sebebim siz değil tabiki de ! Benim uğraştığım bir kemer var. United States Title ! Kofi arkadaşımla TT kemerlerimiz vardı. Ama onu lanet olası şovda kaybettik ! Neyse bundan sonra Kofi ile TT için uğraşmıyacağız.

Bu RAW şovunda o 3 kişi alt edip kemeri alacağım. Hiç uğraşmasın o aptallar. Burada John Morrison dururken onlar ne yapacak ? O kemeri alacağım ve bundan sonra RAW'ın her şovunda bulunacağım ! Promolarda , maçlarda gerekirse spiker masasında bile! (der ve birinin gelmesini bekler )

Not : Sadece US feudundakiler.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

John Morrison US hakkında konuşuyor. Empty Geri: John Morrison US hakkında konuşuyor.

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 12, 2011 5:18 am

We Are One çalıyor.Swagger rampada gözüküyor ve konuşmasına başlıyor:

Hey dostum US Title ben de yani bu takımı kuran da evet şansız bir anda kaybettiniz TT'yi ama bu kemere yaklaşmak için önce benim bu kemeri kaybetmem gerek.Bu olunca senin alacağın kesin veya takımdan birinin dostum.Özür dilerim ama bunu yapmam gerek Jomo.
    Maniac İn The World
    Maniac İn The World
    Jobber
    Jobber

John Morrison US hakkında konuşuyor. Empty Geri: John Morrison US hakkında konuşuyor.

Mesaj tarafından Maniac İn The World Cuma Ağus. 12, 2011 5:28 am

Take Me Out ! Pyrolar ard arda patlıyor ! Seyirciler çıldırıyor & Alex Shelley ringe koşarak geliyor & mikrafonu alıp konuşuyor : Evet JoMo sen gerçekten karizmatik & yakışıklı birisin ama gelmen hiç bir şeyi değiştirmez ! Çünkü bu RAW tam 3 kişi yenip,YENİ UNİTED STATES CHAMPİON OLACAĞIM ! Ben olacağım! RAW'a geldiğimden bu güne bu kemeri hep istedim & bunun için emek veriyorum ! Sen ise buraya gelmiş hemen bu kemeri istiyorum şu kemeri istiyoum diyorsun & insanların emeklerini mahvediyorsun ! Aslında sen koca bir HİÇSİN ! Vampiro'da ağzının payını aldı & hemen ringden çekip gitti & seninde hemen bu ringden gideceğin anlaşıldı !!!!
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 12, 2011 5:30 am

Alex kafayı yedin herhalde US Title bende o kemeri kazanmak için bu 3 kişiyi yenmek lazım ama sende asla onu göremiyorum.Hem hangi kişi olursa olsun onu ezeceğim ve bu kemeri alamayacaksınız!
    Maniac İn The World
    Maniac İn The World
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Maniac İn The World Cuma Ağus. 12, 2011 5:36 am

Evet Şeker Oğlan Swagger konuştu ! Sen asıl ne diyorsun ha ! Ancak ağzında laf gebeliyorsun ! Senden hep nefret etmişimdir ! Burada şaklanbanlık yapıyorsun ha ! Gerçekçi ol biraz ! Gerçekçi Swagger ! Artık uyan bu bir rüya değil ! Bu bir amerikan rüyası değil Aptal amerikan amerikan amerikan amerikan amerikan amerikan amerikan amerikan Swagger !
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 12, 2011 5:39 am

Beni amerikanlığımla taktir ettiğin için sağol dostum.Asıl sen rüya görüyorsun hem de ayakta dostum.Sen kendini ne sanıyorsun he daha yeni gelmiş bir çömez veya çaylaksın sen!
    Maniac İn The World
    Maniac İn The World
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Maniac İn The World Cuma Ağus. 12, 2011 5:43 am

Çömez mi ? Çömez mi ? AHAHAHA hiç gülesim yoktu Swag ! Sana böyle hitap edeceğim Swag ! Ben uyumuyorum! Umursuyorum Swag ! Bir dakika sen U.S için conterder değilsin ! & senin ne işin var bu ringde sana bunu soruyorum Swag !
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 12, 2011 5:46 am

US Title benim canım beyinsizim benim.Hala rüyadasın dostum.Sen ne yapıyorsun böyler der ve güler Very Happy
    SES CM PunK SES
    SES CM PunK SES
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından SES CM PunK SES Cuma Ağus. 12, 2011 6:36 am

Hey siz yumuşaklar nasılsınız bakalım ? bu duruma düşmeyi istemezdim evet şuanda United States title için çaba göstermek istemezdim ama ne yaparsın WWE Championship için beklemektense şansımı denemeyi tercih ederim gerçi bu işin sonunda US Champion olacağım için şans sayılmaz bu seninle işim bittiğinde Swagger US Champion olacağım ve sen yerleri yumrukluyor olacaksın
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 12, 2011 4:25 pm

Swagger seni anlıyorum ama bu işte bende varım. Swagger, sen WWE champion için güreşmelisin dostum. Senin hakkın olan o US değil. Size gelince aptallar benim olduğum maçta kazanabileceğinizi mi sanıyorsunuz ? Artık John Morrison var ve sizi öldürecek. O kemer bende uzun süre kalacak göreceksiniz.
    SES CM PunK SES
    SES CM PunK SES
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından SES CM PunK SES Cuma Ağus. 12, 2011 5:29 pm

QuiM demiş ki:Swagger seni anlıyorum ama bu işte bende varım. Swagger, sen WWE champion için güreşmelisin dostum. Senin hakkın olan o US değil. Size gelince aptallar benim olduğum maçta kazanabileceğinizi mi sanıyorsunuz ? Artık John Morrison var ve sizi öldürecek. O kemer bende uzun süre kalacak göreceksiniz.

Morrison bu lafının üzerine anladımki sen tam bir yalakasın! Swagger daki Title'ı istiyorsun ama Nexus'tan korkuyorsun.
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 12, 2011 7:04 pm

Nexus benim umrumda değil adamım ! Ben bundan sonra kendi başıma gideceğim ve U.S için kapışacağım !
    SES CM PunK SES
    SES CM PunK SES
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından SES CM PunK SES Cuma Ağus. 12, 2011 7:05 pm

QuiM demiş ki:Nexus benim umrumda değil adamım ! Ben bundan sonra kendi başıma gideceğim ve U.S için kapışacağım !

Hayır yanlış bir cümle kurdun böyle olmalıydı
    (Sesini inceltir)

''Nexus benim umrumda değil adamım ! ben bundan sonra kendi başıma gideceğim ama U.S. için kapışamıyacağım çünki önümde Gunner gibi biri var''
    Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Rated RKO Cuma Ağus. 12, 2011 7:13 pm

Chris Jericho ringe geliyor!

-Gunner, uğraşma adamım Morrison kendini belli etti zaten.(Morrison'a döner)Morrison, Nexus umrumda değil mi dedin sen?Peki o zaman madem umrunda değil, şunu almadan bir yere gitme!

Morrison'a Codebreaker yapar ve mikrofonu alıp konuşmasına devam eder.

-Swagger'ın bana verdiği yetkiyle Nexus'tan çıkışın onaylandı Morrison!Bize katıldığında Nexus'un gücünün farkında olduğunu sanıyorduk ama sanıyorum daha anlayamamışsın!Eğer Swagger'a karşı çıkmasaydın belki kemer için şansın olurdu ama şimdi o şansı kendi ellerinle mahvettin!Şimdi tek devam et bakalım, Nexus'suz ne yapacaksın?!
    SES CM PunK SES
    SES CM PunK SES
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından SES CM PunK SES Cuma Ağus. 12, 2011 7:17 pm

Code Blue demiş ki:

Chris Jericho ringe geliyor!

-Gunner, uğraşma adamım Morrison kendini belli etti zaten.(Morrison'a döner)Morrison, Nexus umrumda değil mi dedin sen?Peki o zaman madem umrunda değil, şunu almadan bir yere gitme!

Morrison'a Codebreaker yapar ve mikrofonu alıp konuşmasına devam eder.

-Swagger'ın bana verdiği yetkiyle Nexus'tan çıkışın onaylandı Morrison!Bize katıldığında Nexus'un gücünün farkında olduğunu sanıyorduk ama sanıyorum daha anlayamamışsın!Eğer Swagger'a karşı çıkmasaydın belki kemer için şansın olurdu ama şimdi o şansı kendi ellerinle mahvettin!Şimdi tek devam et bakalım, Nexus'suz ne yapacaksın?!

Gunner;

Burada sanırım ilginç bir olaya şahitlik ettim falan filan falan filan Jericho seninde sonun Morrison gibi olacak kendini birşey zannediyorsun sanki Nexu Jericho'nun kafasına mikrofonu vurur.Bak işte seninde sonun Morrison gibi oldu.
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Cuma Ağus. 12, 2011 8:15 pm

Morrison ayağa zorla kalkar ve mikrofonu alır. Bundan sonra kötü John Morrison yok . Güçsüz Nexus'da duramam ben ! Bundan sonra Gunner , Jack Swagger kim olursa olsun hepsini ezeceğim.
    Maniac İn The World
    Maniac İn The World
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Maniac İn The World Cuma Ağus. 12, 2011 8:49 pm

Gunner sen ne istiyorsun biliyormusun ? İşte bunu ! Diyerek bir Shellshock yapıyor ! & şunları ekliyor: Evet şimdi benim zamanım ha ! Seszizliğimi bozdum artık ! Hepiniz iğrençsiniz diyere heel turn yapıyor ! Ve Y2J'in elini kaldırıyor !
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Cuma Ağus. 12, 2011 9:21 pm

Ehh hepiniz aptalsınız sende Morrison hepiniz karşıma çıksanız biriniz beni ezemessiniz anladınız mı aptallar!Morrison güçsüz olan sensin der ve Gutwrerench Powerbomb yapar ve Jericho ile giderler!

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 8:23 pm