WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

2 posters

Undashing debut promo. [Geç kaldık bayağı.]

Save_us.x29
    Save_us.x29
    Rookie
    Rookie

Undashing debut promo. [Geç kaldık bayağı.] Empty Undashing debut promo. [Geç kaldık bayağı.]

Mesaj tarafından Save_us.x29 Cuma Ağus. 12, 2011 1:08 am

Smoke&Mirrors!

Undashing debut promo. [Geç kaldık bayağı.] Cody-rhodes

Cody Rhodes kapüşonlu hırkası ve yüzünü koruyan maskesiyle podyumda görünüyor.
    Tauntunu yapıp ringe giriyor.

Undashing debut promo. [Geç kaldık bayağı.] Cody-rhodes-protective-mask

Mic alıp konuşmaya başlıyor :

Hepiniz şaşırdınız değil mi ? Burada elimde bir mikrofonla konuşmam çok ilginç. Halbuki ben, hep suskun kalırdım. Halbuki ben, ulaşılmazdım. Ama ne mi oldu ? Görüyor musunuz ? Görüyor musunuz utanç kaynağımı ? Bu beni yakışıklılığımdan alıkoyuyor. Kapüşonu indirir. Bu maske! Bu maske, işte benim utanç kaynağım. Bu şey yüzünden bu sıcakta kapüşon takıyorum. Öyle bakımsız ve terlisiniz ki ortam ısınıyor. Lanet olsun! Aynı Ted DiBiase gibi. Tanrı bilir kokuşmuş paralarıyla k*çını siliyordur. Terbiyesiz züppe! Ben öyle bir şey hayatta yapmam. Şimdi Ted, buraya gel de iki çift laf edelim.
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Undashing debut promo. [Geç kaldık bayağı.] Empty Geri: Undashing debut promo. [Geç kaldık bayağı.]

Mesaj tarafından Mr.Anderson Cuma Ağus. 12, 2011 2:08 am

Duylur.Anderson umursamaz bir tavır ile ringe gelir.

Dostum her konu'ya karışıyorum ama kendimi tutamadım.Saatler'dir odam'da gülüyorum.Bu halin ne böyle?.Sanırım intikamını çok kötü almalısın.Yakışıklı'yım diye gezerken tam bir hayvan dışkısına benzemiş'sin.Sanırım bizim Mark seni çiğner.O dışkı çiğniyor.Vay Canına.
    Save_us.x29
    Save_us.x29
    Rookie
    Rookie

Undashing debut promo. [Geç kaldık bayağı.] Empty Geri: Undashing debut promo. [Geç kaldık bayağı.]

Mesaj tarafından Save_us.x29 Cuma Ağus. 12, 2011 2:16 am

Bana mı gülüyorsun Anderson ? Her seferinde yukarıdan bir mikrofon indirip de "Mistaaaaaaaağ Andırsıııııııııııııııııııııın" diye bağıran sen, bana mı gülüyorsun ? Şuna bak! Bu bir kazayla oldu, Anderson. Senin böğürmen gibi doğuştan gelen bir şey değil. Ben ulaşılmazım, Anderson. Yukarıdan inen bir mikrofon ile böğürmem. Ben Undashing'im Anderson, ulaşılmam. Sen nesin ?

RP Out : Planımız Ted DiBiase ile feud yapmamdı ama.
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Cuma Ağus. 12, 2011 2:22 am

Judas Kiss demiş ki:Bana mı gülüyorsun Anderson ? Her seferinde yukarıdan bir mikrofon indirip de "Mistaaaaaaaağ Andırsıııııııııııııııııııııın" diye bağıran sen, bana mı gülüyorsun ? Şuna bak! Bu bir kazayla oldu, Anderson. Senin böğürmen gibi doğuştan gelen bir şey değil. Ben ulaşılmazım, Anderson. Yukarıdan inen bir mikrofon ile böğürmem. Ben Undashing'im Anderson, ulaşılmam. Sen nesin ?

RP Out : Planımız Ted DiBiase ile feud yapmamdı ama.

Sen sanırım ulaşılmaz'sın.Ulaşılmaz birşeye benziyorsun.Tahmin edeyim Mark HENRY'nin kı*'ı.
    Save_us.x29
    Save_us.x29
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Save_us.x29 Cuma Ağus. 12, 2011 2:35 am

Mark Henry ile benim ne alakam var çok zeki insan ? Veya Mark Henry'nin k*çının ? Niye gidip o kocakarı donu giyen herifin k*çını öpmüyorsun ? Ondan çok bahsediyorsan vardır bir bildiğin, yanlış mıyım ?
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Cuma Ağus. 12, 2011 2:43 am

Judas Kiss demiş ki:Mark Henry ile benim ne alakam var çok zeki insan ? Veya Mark Henry'nin k*çının ? Niye gidip o kocakarı donu giyen herifin k*çını öpmüyorsun ? Ondan çok bahsediyorsan vardır bir bildiğin, yanlış mıyım ?

Onun'la ilgili konuşmam intikam duygum benim.Cody sen çirkin bir yaratıksın.İnan bana o maske'nin için'de iğrenç duruyorsun.Ben sabah kalktım ve lavabo'ya gittim.İşim bittiğin'de klozete bakın'ca sana benzeyen birşey gördüm.Hiç düşünmeden sifonu çektim.Sanırım senin ikizin olmalı.
    Save_us.x29
    Save_us.x29
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Save_us.x29 Cuma Ağus. 12, 2011 2:48 am

Senin intikamından bana ne Anderson ? Ayrıca senin işemenden veya ihtiyacını gidermenden bana ne ? Niye bunları bana anlatıyorsun ? Niye anneciğine anlatmıyorsun ?

Cody podyuma gider. Bir mic iner üstten.

Misteaaaaaaaaaaaaaaağğğğğğ Andırsııııııııııııııın!

Backstage'deki odasına doğru gider.

RP Out: Feuda karıştığın için çok teşekkür ederim.
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Cuma Ağus. 12, 2011 2:55 am

Anderson:Sanırım bana özen'di Cody.Evet görüyorsunuz bu adam bana özendi.Dostum sana klozet'tekinin senin ikizin olduğunu söylemiştim ya,sanırım yanlış söyledim.Sen tam bir hayvan pisliğine benziyorsun.Bay çirkin yaratık.Bana benzemeye çalışma.Çünkü yanlış yapıyorsun.Beceriksiz'sin.Bay emekli yakışıklı sanırım odan'da sana bir kahve hazırladım.İçtinse üzgünüm çünkü o kahve'ye işedim.

Duyulur Anderson gider.

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 3:08 am