WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

2 posters

Triple H Ring'de

Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Triple H Ring'de Empty Triple H Ring'de

Mesaj tarafından Evolution's Animal Salı Ağus. 09, 2011 5:02 pm

Time To Play A Game !! HHH Entrance'de gözüküyor ve suyu ile Ring'e geliyor.

Triple H Ring'de 2526041_o

Triple H ring'e giriyor ve mikrofon alarak konuşmasına başlıyor.

Triple H Ring'de Triple-h-ucf-o

Undertaker,Nasılsın dostum.Extreme Rules'ta o yediğin Pedigree'den sonra WM'de ki gibi ağlayıp evine gittin mi ? Dostum seni yenmek inanılmaz bir zevk.Raw'da benim yüzümden yenildin.Ne kadar kötü biriyim değil mi ? (Güler..) Dostum Raw'da yüzleşmemiz var ve Smackdown'da seninle maçımız var.Dostum o Pedigree'lerin ardı arkası kesilmeyecek.Her karşılaşmamızda benden bir Pedigree yiyeceksin ve sarsıntı yüzünden yine güreşi bırakacaksın.Ama bu sefer dönmemek üzere.Evet Taker,Gel buraya.

Out:Taker'dan başka biri gelirse sileceğim mesajını.
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Triple H Ring'de Empty Geri: Triple H Ring'de

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Çarş. Ağus. 10, 2011 9:51 am

Bir anda Gong duyuluyor ve etraf kararıyor ! HHH bir anda ringde arka arkaya gidiyor ve Ain`t No Grave duyulmaya başlıyor !!!

Taker girişte beliriyor ve taraftarlardan yüksek destekler var ! Ringe doğru ağır ağır yürümeye başlar ve sonrasında merdivenlerden çıkar.Işıkları klasik tauntu ile yakar ve ringe girer.Bir mikrofon alır,HHH e pis pis bakarak konuşmasına başlar :

Triple H Ring'de Undertaker-3-4-11

-Bak HHH,bu senden kaynaklanmıyor belkide ama çok salaksın dostum.Senden kaynaklanmıyor dedim çünkü çocuklukta istemeden bir yerlerden düşüp akli dengeni bozmuş ola biliyorsun.Ama korkma Ölünce geçiyor ve bu sana yakındır Triple H ! Sen sadece bir zavallının tekisin.Bir Hell İn A Cell maçına dalıyorsun.Hem yenilmeme neden oluyorsun,hemde Pedigree yaparak sanki büyük iş başarmış gibi oradan kaçıyorsun.Pedigree yapmak zor işmi HHH ? Zor işse o zaman sonuçlarıda ağır olmalı dimi ? O zaman neden ben bu ringde sapasağlamım acaba sora bilirmiyim sana ?(Taraftarlaradn destek artar) Ben WM 27 de evime ağlayarak gitmedim dostum.19-0 sevinci ile gittim.Korkak gibi o maçda bana Sandalye ile saldırmasan birşeyler olmayacaktı ama korkaklığın yüzünden sandalyeyi bana karşı kullandın ve erkek gibi savaşmak yerine demirlerle,sopalarla saldırmayı seçtin.Senden anca bu beklenirdi HHH.Eline Balyoz alıp ringe geldiğinde yerde yattım.Yattım ki tam üstüme gelip kendini bu seriyi bitirecek birisi sanarken,sana Hells gate bağlayıp o salak düşünceleri geçirdiğin kafanı ezeyim ! Ve inan bana ben o şovdan sonra evime bir travma ile gittim ama sen yüzünde,gözünde sargılarla ! (Seyircilerden destek yükselir) Ben o gece ringden ayrılırken 19-0 verdiği bir sevinç vardı içimde.Ya sende ne vardı HHH ? Kırılmış bir gurur ve tutulamamış bir söz ! Senin elde ettiğin tek şey 2.kez benim serime dahil olmakdı.WM 17 yetmedi birde WM 27 de seçdin.Bunu sen seçdin dostum ama karlı çıkan ben oldum.Tıpkı salak arkadaşın HBK gibi !!! Oda iki kez benim kurbanım olmayı seçti ve karlı çıkan gene ben oldum.Onu bu şirketten postaladım ama RAW GM olarak döndü ! Benim şovumun GM si oldu ! Smackdown a geçmek istedim onada izin vermedi,SCSA ile maçda üstüme seni saldı,Kestiğimiz promolarda tıpkı korkak tavuklar gibi 3-4 tane onun k*çını öpen şişkoları üstüme saldı ! Ama en son ne oldu ? HİÇ BİR ŞEY ! Emin ol ki Yüzleşmemizdende,SD da yapacağıız o maçdanda zararlı çıkan sen olacaksın HHH ! Ama sana acıyıp bir taraflarını kırmicam ve ya seni sakatlamicam.Çünkü belki gene o Hells Gate ile salaklaşdırdığım kafana serimi bozma fikrin girerde,20-0 da kolaylıkla ve hiç bir zorluk çekmeden Ulaşırım !!! - Wooooooooooowwwwww,Seyirciler adeta bu lafların ardından coşuyor !!!
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Çarş. Ağus. 10, 2011 10:02 am

Triple H Ring'de Triple-h-ucf-o

HHH güler ve etkileyici bir salaksın.Lafların çok güzel ama beynin küçük.Senin WM'de 3. kez rakibin olup bu sefer serini bozacağım.Çekirge hesabı.1.'de yendin,2.'de yendin ama 3.'de aynısı olmayacak.Dostum Hell's Gate'ne ne kadar dayandım gördün mü ? 2 dakikadan fazla bir süre.En fazla dayanan benim.Dostum senin Hell's Gate'ne bu yıl bu kadar dayandıysam.Seneye emin ol senin Hell's Gate'in bana etkisiz gelecek.Extreme Rules'ta sana tek bir Pedigree yaptım ve tuş oldun.Eğer ben orada Pedigree'leri devam ettirseydim şuan bana ya bastonla aksıyarak,Yada hastanede yatağından seslenecektin.Dostum yaşlandın.Vücudun
    dökülüyor.Kolun,Omzun,Bacağın,Başın her yerin sakat.Bu halde daha ne kadar sürdüreceksin.WWE tarihinde o kadar başarı yapıp en kötü şekilde giden sen olacaksın.
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Çarş. Ağus. 10, 2011 7:19 pm

Triple H Ring'de Undertaker-3-4-11

-Yanlış cevap HHH.Bu şirketin tarihine bir şey yazamayıp çok karsız ve kötü şekilde giden sen olacaksın asıl ! Sen şunuda bilki HHH,Hellst Gate yi sana bağlarken birazda sakattım ve eforlarımı yüksek şekilde harcayamadım.Yoksa emin ol ki sen Hells Gate e değil 2 dakika,2 saniyeden fazla dayanamazdın ! Sen sadece bir korkaksın HHH.Demirlerle rakibine saldıran korkak.Extreme Rules a gelince ise hiç kafanı bozma.Vengeance de emin ol senin yapmak istediğin arka arkaya Pedigree ler,sana Tombstone olarak dönecek !!! Ben sana acımayacağım HHH,ben sana asla acımayacağım ! Tombstoneler i sana saydırıp,seni hastanelik edeceğim ! Hayatının en kötü anlarını yaşayıp,birden bir kendini Cehennemin Kör derinliklerinde bulacaksın !!! HHH,serimin 20-0 da dahil olup daha sonra hem WWE den gideceksin,hemde artık konuşacak yüzün olmayacak.Zaten olamakayacakda.Hells Gate ile o yüzünü dağıtana kadar sıkıp,en sonunda ezeceğim !!! - der ve Seyirciler adeta coşarlar !!!

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 12:01 am