WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

3 posters

Sheamus Ringde

Savior
    Opener
    Opener

Sheamus Ringde Empty Sheamus Ringde

Mesaj tarafından Savior Ptsi Ağus. 01, 2011 6:36 am

Written In My Face!

Sheamus belinde WHC ringe geliyor.Hemen konuşmaya başlıyor.

-Randy Orton'a kaybettim.Neyseki bu bir WHC maçı değildi.Bu bebeği elimde daha ne kadar tutacağım bilmiyorum.Daha 1 ay oldu.Ve kemeri almak isteyen çok kişi var.Randy,Triple H,John Cena.Aralarından biri benim dikkatimi çekiyor.Randy Orton!Asi tavırlarıyla beni yenebileceğini sanıyordu ve yendi.Ama bu benim şamğiyon olduğum gerçeğini değiştirmez.Kemer maçı olmadığı için çok aktif değildim.Eğer bir kemer maçı olsaydı onu kesinlikle ve kesinlikle paramparça ederdim.Tıpkı bir aslanın ceylana yaptığı gibi.Ve şuan gerçekten endişeliyim.Hem bir yanda Randy'in bana saldırıları..hemde bir yanda John Cena'nın contender olması.Ne yapacağımı şaşırdım.Şimdi Randy,John Cena ve Triple H!O koca poponuzu kaldırıp ringe gelinde sorunlarımızı konuşalım ha!Ne dersiniz?
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Sheamus Ringde Empty Geri: Sheamus Ringde

Mesaj tarafından Evolution's Animal Ptsi Ağus. 01, 2011 6:50 am

Time To Play A Game çalar ve HHH koşarak ring'e gelir ve Sheamus'un üstüne yürür ama birşey yapmaz ve mikrofo alarak konuşmasına başlar.

Sheamus Ringde 050806hhh1

Hey beyaz çocuk. (Güler..) Dostum o kemere iyi bak çünkü ileride o kemeri tekrardan ben alacağım.Diğerlerinden de alabilirim ama seni yenerek almak çok zevkli olacak.Dostum bekle,der ve aşağıdan bir çanta çıkartarak Sheamus'a gösterir.Dostum bunun içinde biraz para var.Git bu parayla Bronzlaş lütfen.Çünkü görüntü kalitesini bozuyorsun,der ve güler.
    Savior
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Savior Ptsi Ağus. 01, 2011 6:55 am

out: E bıktım ama her feudda beyaz falan.

-Paul ilk önce kız gibi olan saçlarını kestirmeyi denesen.Sonra bana laf atsan?
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Ptsi Ağus. 01, 2011 6:57 am

Dostum bu saç bana yakışıyor.Ama şu beyazlığa bak.Bembeyazsın.Sanki üstüne un çuvalı dökmüşler. (Güler..) Dostum WHC kemerine dediğim gibi iyi bak çünkü Pedigree'lerimden sonra kemer tekrar benim olacak.

Out: Ne yapayım herkes öyle diyor Sheamus'a gerçekte de falan.Alışacaksın.
    Savior
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Savior Ptsi Ağus. 01, 2011 7:02 am

-Bunu Cena'ya yenilen adam söylüyor.Hah.Gülüyorum gerçekten.Bu kemeri alma şansın yüzde sıfır.Cena'yı yenebilseydin yüzde 49 olurdu.Neden mi? Çünkü biz asla fifty-fifty olamayız.Bunu aklına sok.Ve bana beyaz diyorsun.Herhalde ırkçı bir p*slik olduğun içindir!Ve bu beyaz çocuk çok iyi k*ç tekmeliyor diye duydum.Galiba sende 2 hafta önce bunu tatmışsın.Yanlış mıyım?
    PlayTheGame
    PlayTheGame
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından PlayTheGame Ptsi Ağus. 01, 2011 5:56 pm

[b]Ricardo Rodriguez Alberto Del Rio yu anons ediyor.
    Sheamus Ringde Ricardo-rodriguez-picture-1

Alberto Del Rio arabasıyla görünüyor.
    Sheamus Ringde Alberto-del-rio-2-o

Şimdi arabasından iniyor. Her zamanki gibi kendini övüyor.
    Sheamus Ringde Alberto-Del-Rio

Ardından rampaya çıkıyor. Alberto Del Rio kendini göstererek övünüyor.
    Sheamus Ringde Normal_WWE_Friday_Night_Smackdown_2010_09_17_WS_PDTV_XviD-433_www_WRESTLEYOURWAY_com_avi_000197400

Alberto Del Rio şimdi kendini överek ringe giriyor. Ardından konuşmaya başlıyor.
    Sheamus Ringde 5970

Alberto Del Rio :My name. My name is Albeeerrto Del Rrriiooooo ! But you already knows that. Ve ben ve ben sizin geleceğinizim. Siz de benim destekçilerim. [ Boooo ! ] Sheamus sen Mr.Mıtb ydin . Ve şimdi WHC olmuşsun. Bunları benim için oldun heralde. Söylesene Sheamus Cash ın i benim için yaptın değil mi ? Çünkü yakında kemer bende olacak. Hey millet şuraya baksanıza. Beyaz çikolata ve karı kılıklı HHH . Bir yandan da altın sarısı kemer. İstediğiniz kadar beyaz veya uzun saçlı olabilirsiniz ama ben o altın kaplamalı kemeri almaya mecburum . Çünkü bu kemer ile Regal in k*ını tekmeleyeceğim. JBL yi kovdurdu ve SD nin patronu oldu. Ve o ahmak sizi de kendine benzetmiş. Onun gibi davranıyorsunuz onun brandında onun gibi aptallarsınız. Biri kemeri alacağını söylerken diğeri koruyacağını söylüyor. İkinizin de aptal oluşunuzun sebebi bu. Çünkü o kemer benim gibi mükemmel ve asilin olacak. Peki ne zaman. Ben Regal kemer maçı isterken o bana Contenderlık maçı bile vermedi. Ve Contender Cena. Cena defol git lütfen RAW a ! Yoksa senin o koca p*ponu tekmeleyerek RAW a sokacağım. Extreme Rules te ben WHc maçına çıkmalıydım. Regal benimle hala iyi anlaşmak istiyorsan o maçı Triple Threat yap ve beni maça dahil et.
    Savior
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Savior Ptsi Ağus. 01, 2011 6:23 pm

-Alberto,kemeri almak istediğinin farkındayım ama bu iş için biraz daha fazla çaba sarfetmen gerekmiyor mu?Her önüne gelenden maç istersen haline ne olur?Bu kemeri kazanamayacaksın.Daha contender bile olmadan Extreme Rules'da maç istiyorsun.Gerçekten garipsin dostum,gerçekten.Şimdi git de diğerleriyle olan hesabımı bitireyim.Tamam mı?

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 8:41 am