WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

Mr.Anderson promo

Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mr.Anderson promo Empty Mr.Anderson promo

Mesaj tarafından Mr.Anderson Çarş. Tem. 13, 2011 7:56 pm

Duyulur.Yüzü tamamen saklanmış biri gelir.Seyirciler Goldberg Goldberg diye bağırır.Ringe gelir bu adam.Yüzünü acar ve Mr.Anderson olduğu anlaşılır.Mr Anderson titantron duyulur. Mr.Anderson meşhur mikrofon isteme harektini yapar.Mikrofon gelir ve mikrofonu eline alır.Mr.Anderson promo Anderson4373Goldberg seninle bir maçımız olacak.Diğer şa*şallar gibi senide devireceğim.Sen biteceksin Goldberg senin sonun gelecek.Çünkü karşında Mr.Anderson var.Ben bu show'a para için gelmiyorum.Senin gibi şa*şalların kafasını kırmak için geliyorum.Voov pardon pardon.Burası RAW burada ringe çıkmam lazım.O şa*şal kurallar.Ben kuralsızım.Buradayım RAW dayım.Buradan Goldberg'in kafasını kırmadan gitmiyeceğim.WWE Evreni şunu bilsinki ben eski kuralıma geçtim.Artık hiç kimseyi af etmiyeceğim.Küçük bir hata yapanı bile.Sonu gelecek bir adam var.Goldberg!.O ölecek.Undertakerin meşhur sözü ile!.Huzur içinde yatacak.Saçmalamaya başladığımı herkez görüyor.Çünkü bu şa*şallar ile uğraşıyorum.Bu beyinsizlerin dilinde konuşmaya çalışıyorum.Undertaker sana saygım sonsuz dostum bu lafları üzerine alınma.Şa*şal Sheamus,Goldberg,Edge.Şu 3lü için sözlerim.Şu kendini bilmez şa*şallar için.Goldberg bu yolu kendin seçmedin.Şu kı*nı öptüğün genel müdürün seçti.Gel ve Goldergin kafasını kır dedi.Bende öyle yapacam.Goldberg senin kafanı kıracam dostum.Senin aklın olmaya bilir dostum.Bir beyinsiz ola bilirsin.Ama senin kafanı kırdıktan sonra var olan beyninde bitecek.Kas yığınından başka birşey olmayacaksın.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 3:11 pm