WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

3 posters

''Stone Cold'' Steve Austin ringte..

Efsane
    Efsane
    Rookie
    Rookie

''Stone Cold'' Steve Austin ringte.. Empty ''Stone Cold'' Steve Austin ringte..

Mesaj tarafından Efsane Çarş. Tem. 06, 2011 8:48 pm

Glass Shatters, çalıyor ve Stone Cold ringe doğru geliyor
    ''Stone Cold'' Steve Austin ringte.. Th_austinentrer
    Mikrofonu alır ve konuşmaya başlar, ama seyirciler boooooolar ve Austin hemen mikrofona şöyle der.
    Kapayın çenenizi sizi aptalar ben buraya sizlere değil yarın ki RAW'da rakibim olan kişi ile konuşmaya geldim, yarın, yarın benim RAW'da bir maçım var ve o maçtaki rakibim The Rock (Austin gülümser) Çoğunuz yani hepiniz biliyoruz ki Rock'u defalarca ama defalarca dövdüm aynı geçen RAW da olan gibi o RR'a katıldım ve HBK ile Rock'u adeta ezdim ama.......Ama arkadamdan Edge çıktı ve bana Spear çaktı ve kaçtı ama Edge bilki çok büyük kayaya çarptın adamım çok büyük.! Ben o ringten kendim düştüm biri beni elemedi veya eledi ama maçta olmayan biri o yüzden sayın RAW GM'dan o RR'ın devam etmesini taleb ediyorum tabi sadece ben ve Rock ile, Edge veya Rated R Nexus asla karışmayacak, neyse o aptal Edge'i bırakıyorum ve asıl rakibim olan Rock'a geliyorum, Rock bir adam gibi gel çık karşıma!
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

''Stone Cold'' Steve Austin ringte.. Empty Geri: ''Stone Cold'' Steve Austin ringte..

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Çarş. Tem. 06, 2011 8:58 pm

''Stone Cold'' Steve Austin ringte.. The-rock-entrance-o
    Fazla konuşmayacağım Cold.Sadece bıktığım bazı şeyler var.Bu gerçekten benim canımı sıkıyor.Mesela sen, bu dünyada gereksiz kişilerin içindesin.Seni önümüzdeki Raw rahatlık ile yenip.Önüme bakacağım.ve bir gereksizi çöpe atmış olacağım.Rock vs Cold !? Bende bıktım,sehircilerde bıktı.Bunun artık sonlanmasını istiyorum.Beni duyabiliyor musun gereksiz adam ? Ha duyabiliyor musun!?
    Efsane
    Efsane
    Rookie
    Rookie

''Stone Cold'' Steve Austin ringte.. Empty Geri: ''Stone Cold'' Steve Austin ringte..

Mesaj tarafından Efsane Çarş. Tem. 06, 2011 9:03 pm

Hadi ama adamım ikimizde biliyoruz ki ben senden daha güçlüyüm ve seni herzaman yenebilirim bu dünyada gereksiz biri varsa o da sensin sen bu dünyada bir fazlalıksın ve ben seni yine herzamanki gibi yendiğimde asıl ben önüme bakıcağım asıl ben senden sıkıldım sen değil sen tam bir eziksin adamım tam bir ezik seyirciler booooolar Steve Austinde kapayın çenenizi der..
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Çarş. Tem. 06, 2011 10:20 pm

Bak Cold, dediklerimi tekrarlamanı söyleyen olmadı değil mi ? Biraz adam olda daha kaliteli konuşmaya bak.Objektif olmaya bak.Hayata bakış açını değiştir.Sadece bira patlatmak ile bitmiyor bu işler.''Ezik'' lafını kullanman beni değil.Sadece seni düşürüyor.
    Efsane
    Efsane
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Efsane Perş. Tem. 07, 2011 1:17 am

Ben bu insanlara kendimi kanıtlamak için gelmedim Rock ben kimsenin gözünden düşmem çünkü ben kimseyi takmam heleki bu seyircileri

Booooolarrr artar

Kapayın çenenizi ahmaklar ben buraya güreşmeye geldim sizi eğlendirmeye değil o yüzden kapayın çenenizi ve sadece izleyin, izleyin ki nasıl Rock'u eziyorum..
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Perş. Tem. 07, 2011 1:19 am

Kendi kendine kötülük yapan herif.Sana birşey diyorum ve gidiyorum.Cahiller güreşçi olmamalı bence.Sonuçta burası özel ve tecrübelilerin yeri.Burada, senin gibi insandışı varlıkları görmek istemiyorum.Seni yenip, aramızdaki soğukluğu bitireceğim.Ne demek istediğimi anlamışsındır umarım.

Der ve ringi terk eder. :dogri:
    Efsane
    Efsane
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Efsane Perş. Tem. 07, 2011 2:16 am

Hep beklerim ahmak hep istediğin vakit gelebilirsin!! der ve oda ringten ayrılır
    The Rated R Champion
    The Rated R Champion
    $impLy Thé ßést
    $impLy Thé ßést

Mesaj tarafından The Rated R Champion Perş. Tem. 07, 2011 2:26 am

Kilit.

Forum Saati Salı Mayıs 21, 2024 2:49 am