WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+13
The Straight Edge Savior
The[G]oldStander
The Showstopper
Mr.Anderson
QuiM
WTR's Déstt
PhEnOmFoReVeR
[C]hicago [M]ade PUNK
KaitlynKellyMaryseBellas
Evolution's Animal
Turkish Angel
Rated R-Cenation
Straight Edge Warrior
17 posters

6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov]

Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] Empty 6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov]

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Salı Tem. 05, 2011 8:50 pm

Smackdown theme çalıyor ve seyirciler coşuyor. Pyro gösterileri başlıyor ve söz spikerlerimiz ve yorumcularımızda...

Todd: Merhaba Samckdown severler. Müyhiş bir Smackdown ile karşınızdayız.
    Matt: Merhaba Todd (El sıkışırlar) Sana katılıyorum bu şov süper olacak !
    Todd: Bencede. Heyecenlı ve muhteşem ME maçı sizi büyüleyecek.
    Matt: İyi o zaman maçları bir görelim..

Rey vs Dolph
    Drew vs Umaga (for IC Championship)
    End of Life vs Hardy Boyz (Non-Title match)
    Alberto Del Rio vs Kane
    Mr. Anderson vs Sheamus (Non-Title match)

Maçların tanıtımı gösterilir.

6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] Imager

Broken Dreams çalıyor ve Drew!i rampada görğyoruz. Klasik yürüyüşünü yapa yapa ringe gitmekte. Merdivene çıkıp ringe giriyor. Üstündeki elbisesini çıkarıyor ve taunt yapıyor. mikrofon alıyor ve konuşuyor.

" İlk önce, bana bu gece IC title şansını geçte olsa veren sayın GM William Regal'a teşekkürlerimi sunuyor. ikincisi ise, Umaga benden korksun. Çünkü karşısında Geleceğin Ağırsiklet şampiyonu duruyor. Onun gib yaşlıları yenmek kolay olacak. Ayrıca sizede büyük iyilik yapacağım. Nasıl mı ? Zevksiz bi kişinin elinden kemeri alıp, sizi eğlendireceğim. Smackdown'ı ve dolayısıyla WWE'yi kurtaracağım. Bu gimmicki sevmiyorum ama, bu aralar kendimi Savior(Kurtarıcı) olarak görüyorum. Eğer sizde bana destek verirseniz o kemer benim olacak. Sonuçta IC kemeri, bulunması gerekende bulunacak.

Drew'in müziği tekrar çalıyor ve sırıtıyor. Sonra ringden inip arka alanın yolunu tutuyor...

Kane'in bir tributesini izliyoruz. Siz izlerken biz bi reklama gidek.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] Empty Geri: 6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov]

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Salı Tem. 05, 2011 8:54 pm

Perfection duyuluyor ve arenada bir ksım yuhalama bir kısım alkış sesleri geliyor. Dolph Ziggler tauntunu yapıyor. Ve ringe giriyor. Bir kez daha taunt yapıyor ve rakibini bekliyor.

Booyaka çalıyor ve Rey görünüyor. Arena adeta yerinden oynuyor seyirci onu gördüğünden dolayı çok sevinçli. Sağ ve sol taraflarda pyroları patlatıyor. Ve ringe doğru gidiyor. Elini uzatanların elini sıkıyor. İki maskeli kişiyle klasik konuşmasını yapıyor. Merdivenlere çıkıyor ve ringe giriyor. Köşeye çıkıyor ve üstündeki kolsuz t-shirti taraftara fırlatıyor. Eldivenini düzeltiyor ve zil çalıyor. Maçta başlıyor..

Lock-up ile başladılar.Dolph köşeye gönderdi Rey'i.Oraya doğru koşuyor ama Rey üzerinden atlayarak kurtuluyor.Sonra Rey Dolph'a Enzuigiri!Sonra tuş deniyor Rey! 1...1.3!

Tuş olmadı! Sonra Rey kalkıyor ve yavaşça aprona gidiyor.Apronda Rey.Dolph ayağa kalkıyor ve Seased Senton!Tuş denemesi 1...1.7! Rey şimdi Dolph'u kaldırdı birden Dolph kurtuldu! Ve Neckbreaker çakıyor! Tuş denemesi Dolph'dan! 1...1.4! Sonra Dolph kalktı ve Rey'i yavaş yavaş kaldırıyor.Snapmare yapıyor.Ve kafasına tekmeyi yapıştırıyor!Sonra tuş deniyor!1..2! Hayır!Sonra kaldırdı Dolph! İplere yolluyor Rey'i.Eğiliyor Dolph Rey birden reverse ile Hurracana yapıyor!

Sonra hemen ayağa kalkıyor Dolph birden Rey Roll-Up yapıyor!1...2.! Hayır!Şimdi Rey köşeye yolluyor Dolph'u! Sonra orda Dropkick yapıyor! Dolph yere devriliyor! Sonra aprona gidiyor Rey! Ordan bir SpringBoard Body Splash!Rey pes etmiyor! Sonra köşeye çıktı Rey! Ve MoonSault!Tuş denemesi 1....2....2.6! Rey deliriyor! Şimdi 6-1-9 için bekliyor! Dolph ayağa kalktı! Birden Dolph Rey'e ZigZag yapıyor!

İkiside yerde.10 saniye aradan sonra ikiside ayağa kalkıyorlar.Birden Face To Face yapıyorlar.Dolph Clothesline çekmeye çalışıyor Rey eğiliyor! Sonra Rey Dropkick yapıyor.Ve 6-1-9 pozisyonu! Rey 6-1-9 çekiyor! Ve Seased Senton!

Tuş denemesi!1...2....3! Rey kazanıyor!Rey Mysterio maçı kazanıyor!

Rey'in müziği tekrar çalıyor ve kendisi Turnbucklea çıkıp taunt yapıyor. Sonra soyunma odasına gidiyor.

Kane'in müziği bu ! Kendine has yürüyüşünü yaparak ringe doğru gidiyor. Aprona çıkıyor ve ringe giriyor.

Ringin ortasına geçiyor ve pyroları patlatıyor. Mikrofon alıyor ve konuşuyor.

" Geçen şov kendime inanamadım. Gerçekten inanamadım. Çünkü, Mr. Anderson'a yenildim. Bu nasıl oldu anlamadım. Her şey o lanet End of Life'ın yüzünden. O lanet stable Anderson'ın hırslanmasına neden oldu. Geçen haftaki öcümü bu hafta onlardan alacağım bu birinci sözüm. İkincisi ise, şu an karşınızda konuşan Smackdown'ın ve WWE'nin 1 numaralı kemerine aday olan kişidir. Ne sümsük Triple H, ne de kendini bilmiş ADR değilim ben. Ben Kane'im. Şeytanın bir numaralı iblisi. O bana yardım ettiği sürece kimse bana mani olamaz. Ne olağanüstü güçlere sahip dediğiniz Taker, ne de Sheamus. O çantasıyla ortalıkta mal gibi gezen kokoş kadınlara benziyor. Hatta onlardan pek bir farkı yokta. Onun o çanta ile kemer alabileceğini hiç sanmıyorum. O da tıpkı Anderson kemeri kullanamıyacaktır. Bugün ise, ADR'i yenip gerçek formumu ve gücümü size kanıtlamak istiyorum. Sizinde artık benim bir numara olduğumu öğrenmenizin ve kabul etmenizin vakti geldi dostlar. Hepiniz sıkı durun. Hepiniz."

Bunları söyledikten sonra Kane uzun bir kahkaha atıyor. Sonra pyrolarını patlatıyor ve müziği tekrar duyuluyor. Ringden inip arka alana gidiyor. Bizde reklamlara ...

]
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] Empty Geri: 6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov]

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Salı Tem. 05, 2011 8:58 pm

Umaga görünüyor rampanın başında. Tauntunu yapıyor ve ringe doğru yol alıyor. Tam aprona yaklaşmışken arkasından Drew geliyor ve onu saldırıyor. Onu ringe atıyor ve tişörtünü çıkarıp yere atıyor. Sonra kendisi giriyor.

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Drew Lock-up'ta üstün çıkıyor. Bir Gut Kick. Sonra iplere yolluyor! Dönerken Big Boot!Sonra tuş deniyor! 1...1.4 Sonra Umaga'yı kaldırmaya çalışıyor ama Umaga kurtuluyor.Sonra yerde
    Drew'e bir uppercut atıyor! Sonra ayağa kalkıyor Umaga! Drew'i yakalıyor Body Slamyapıyor! Sonra kaldırıyor ve iplere yolluyor. Sonra gelirken PowerSlam yapıyor! Tuş deniyor! 1...1.7 Tuş olmadı Drew! Umaga şaşırıyor! Ve hakemin yanına gidiyor! Bağırıyor! '' O üçtü! '' diyor. Birde Drew kalkıyor ve Roll-Up! Aynı anda kalkıyor ikisi ayağa! Birden birbirlerine Clothesline yapıyorlar! İkiside yerde! Birden Drew yavaşça kalkıyor. Umaga'yı kaldırıyor. Köşeye yolluyor. Sonra oraya gidiyor ve yumrukluyor. 5-6 tane yumruktansonra diğer köşeye yolluyor. Ordada Clothesline yapıyor. Umaga sallana sallana bir iki adım atıyor ve Drew'den NeckBreaker! Tuş denemesi 1....2

Sonra Drew onu kaldırıyor. Ve ringin dışına atıyor. Sonra o da iniyor aşağıya. Orda onu kaldırıyor. Birden ringin küçük merdivenlerinin oraya atıyor.

Umaga etkisiz halde. Sonra Drew kaldırıyor ve bariyerlere atıyor.Hakem 5 diyor.Sonra ilk Umaga'yı atıyor sonra kendisi giriyor ringe. Umaga birden ayağa kalkıyor.Bir Clothesline çakıyor Drew'e. Sonra bir daha.

Sonra HeadButt! Tuş denemesi 1....2....2.4 !Umaga bu sefer sinirleniyor.

Hakem'i ringin köşesinde sıkıştırıyor.Sonra bırakıyor. Drew'i kaldırıyor. Ve iplere yolluyor. Dönerken harika bir Big Boot çakıyor! Sonra tuş deniyor. 1...2...2.6! Umaga deliriyor. '' Yeter artık bu işi bitiriceğim.'' diyor. Drew'i kaldırıyor Samaon Spike için.Kaldırdı birden Drew eğiliyor ve sonra Future Shock DDT çekiyor!

Tuş deniyor 1...2....3! Tuş yapıyor Drew.Yeni IC oluyor! Drew seviniyor. Kemerini kaldırıyor.

6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] 2la3m79

Backstagenin yolunu tutuyor.

Backstagedeyiz. Sheamus'un elinde mavi çanta var. MITB çantası yani. Birini arıyor gibi. Karşısına Regal çıkıyor.
    Regal: Vay vay vay. Mr. MITB. Kimi arıyorsun öyle ? Anderson'ımı ?
    Sheamus: Biliyormusun Regal ? Beni okuyorsun. O sersem nerede ?
    Regal: Ben ne biliyim tanrı aşkına, ben güreşci takipçisi değilim. Git kendin ara !
    Regal'in bu terslemesine Sheamus suratını asarak karşılık veriyor. Anderson'ı elinde çantasıyla aramaya devam ediyor.

Her yer kıpkırmızı oluyor. Dumanlar çıkıyor. Boogeyman dumanların arasından ağzında bir saat varken çıkıyor her zamanki gibi. Sonra kafasında saati parçalıyor ve dumanlar ortadan yok oluyor. Tepeden pyrolar aşağıya iniyor Big Show görünüyor. Tauntunu yapıyor ve Boogey önde Show arkada ringe doğru gidiyorlar. boogey soldan, Show sağdan ringe giriyor. İkili rakiplerini bekliyor.

Hardy Boyz'un müziği çalıyor ve kendileri görünüyor. Tauntları patlatıyorlar ve koşa koşa ringe gidiyorlar. Jeff merdivenden, Matt aprondan ringe giriyor. İkili ikişer köşeye çıkıyor ve tauntlarını yapıyorlar kemerleriyle. Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.

Maça başlıyacak olanlar Boogeyman ve Matt Hardy. Boogey lockup bağlıyor ama Matt çabuk kuruluyor ve onun karnına tekmeyi basıyor. Sonra Irish Whip ve daha sonrasında Matt Hardy'den Sleeper Mat Slam izliyoruz. Matt Boogey'i kendi takım köşelerine gönderiyor. Jeff'e tag veriyor. Jeff ise geriliyor ve Crossbody arıyor ama Boogey çekiliyor. Sonra titreye titreye geriliyor ve Jeff'e Crossbody yapıyor. Jeff'i saçlarından tutup köşeye kafasını vurduruyor. sonra köşede onu yumrukluyor.Diğer köşeye gönderiyor ve bir Crossbody daha izliyoruz. Jeff yere kapaklanıyor. Boogey klasik yürüyüşünü yapıyor. Gerisine dönüp Jeff'e Leg Drop'u vuruyor. Tuşa gidiyor 1-1.4 Tuş gelmedi.

Boogeyman Jeff'i kaldırıyor ve Irish Whipe gönderiyor. Ve İnverted Atomic Drop'u vuruyor. Titreye titreye Show'un yanına gidiyor. Show'a tagi çakıyor ve Show giriyor. Kendisine doğru gelen Matt'e Choke yapıyor hakem üçü sayınca bırakıyor Matt yuvarlanarak ringden düşüyor. Jeff kalkınca Show Military Press Slam'i yapıp Jeff'in şarjını bitiriyor. İplerden sekip Leg Drop yapıyor ve tuşga gidiyor. 1-2-2.5 Tuş gelmedi. Boogeyman'e tag veriyor Show. boogeyman girer girmez Matt'e tag vermek için kalkan Jeff'e Clothesline'ı koyuyuor. Jeff kesinlikle bitti. Jeff'i kaldırıyor ve bir Body Slam izliyoruz. Boogey tuşa gidiyor 1-2-2.6 Tuş gelmedi.

Boogeyman Jeff'i saçından tutarak kaldırıyor. Onu kendi takım köşelerine atıyor ve Turnbucklea çıkarıyor. O da çıkıyor ve Jeff'in kafasını yumrukluyor ama 6.da Jeff uyanıyor ve Bogeyman'ın kafasına bir yumruk atıyor. Boogeyman da ona atıyor. Jeff bir kez daha atıyor. Boogey'in yumruğunu reversal ediyor ve bir Headbutt koyuyor. Boogey haliyle yere düşüyor. Jeff hazır köşedeyken Boogey'e Moonsault Plancha yapıyor. Boogey kıvranıyor ve bunu oldukçada abartıyor. Jeff Matt'e elini uzatıyor Boogey'da Big Show'a. İkiside tag istiyor. İkili arkadaşlarına yaklaşıyor ve yerdeyken aynı anlarda tag veriyorlar. Matt hemen giriyor ve Shown'un adını anmak istemediğim bölgesine tekme atıyor. Show orasını tutuyor ve Matt taunt yapıyor. İplerden sekiyor ve Show'un kafasına tekmeyi basıyor. Show yere düşüyor. Matt seyircilerin çığlıkları arasında köşeye çıkıyor ve Diving Leg Dropu Show'a hediye ediyor. Kalkıyor ve bu sefer Leg Drop yapıyor Show'a. Matt taunt yapıyor ve Apronda ayakta olan Boogeyman'a dirseğini koyuyor. Boogey haliyle düşüyor. Show'u kaldırıyor ve Body Slam için kaldırmak istiyor. Ama dikkatinizi çekerim Matt Hardy Jeff'e çok yakın. Bunu neden söylediğimi az sonra göreceksiniz. Matt Hardy Big Show'u kaldırmayı başaramıyor. Show kafasından tutuyor ve Headbutt'u koyuyor. Ancak Jeff Hardy çoktan köşeye çıkıp Show'un üerine Swanton ile atlamış durumda. Matt Hardy iplerin yardııyla kalmak üzere derken HHH siyah bir tişört ile ringe hareketleniyor. HHH, hakem yerdekilerle ilgilenirken Matt Hardy'nin yüzünü iplere çarptırıyor. Matt Hardy'nin işi şimdi bitti işte. Boogey Show'a deyip tagi alıyor, köşeye çıkıyor ve Diving Splash'i vuruyor.

Tuşa gidiyor Boogeyman 1-2-3 Tuş geldi ve Heel Team kazandı. Hardy Boyz yenildi. Show kalkıyor Boogeyman'ın müziği çalarken her yer kıpkırmızı oluyor. Yerde yatan kardeşlere bakıyor Boogey. solucan çıkarıyor ve Matt Hardy'nin başına doğru eğiliyor. Tam solucanları ağzına koyacakken Pyrolar patlıyor !

Müzik değişiyor. Çalan müzik Slow Chemical. Kane ringe hızlı adımlarla hareketlenirken HHH seyircilerin arasından kaçıyor. Kane aprona çıkmadan ringe giriveriyor ve Show ile Boogeyman'ın tekmelerine mağruz kalıyor. Show bir Headbutt koyuyor Kane'in kafasına. İpler olmasa Kane düşecek. Boogey ise iki elini tek yumruk yapıp Kane'in sırtına koyuyor. Kane ringin etrafında geziyor bu arada. Show ona yumruğu koyuyor ve Kane sinirleniyor Show'u deli gibi yumrukluyor. Arkasına dönüyor Boogey'in kendisine geldiğini görüyor ve Big Boot'u koyuyor. Sonra Show'a Choke yapıyor tam 14 saniye boğazını sıktı. Sonra Chokeslam'ı yapıştırıyor Big Show'a.

6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] Imager GIFSoup
    Her yer kıpkırmızı oluyor. Kane pyroları patlatıyor ve müziği çalıyor. Soyunma odasına gidiyor.

Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Salı Tem. 05, 2011 9:02 pm

ADR arabasıyla geliyor RR onu anons ederken. Arabadan iniyor ve tepeden akan pyroların altında tauntunu yapıyor. Ringe giriyor ve tauntunu yapıyor. Rakibini bekliyor.

Pyrolar patlıyor ve ADR dışarı çıkıyor. Kane ringe gidiyor. Merdivenlere çıkıyor ve aprondan ringe giriyor. Ringin ortasına geçip pyroları bir kez daha patlatıyor. Sonra geriliyor ve ADR ringe giriyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Alberto Del Rio kaçıyor ama Kane bunu farkediyor ve hafiften hafiften arkasından geliyor.Kane , Alberto'yu kafasından tutuyor ve yere çarptırıyor . Köşeye atıyor Alberto'yu .Alberto köşede dururken Kane koşa koşa Clothesline yapıyor ve yere düşüyor Alberto.KaneADR'yi yerde tekmeliyor . İplere yolluyor ADR'yi ve gelirken bir Big Boot yapıyor . ADR ayağa kalkamaz halde ringin dışına düşüyor
    ADR'nin kalkmasına Ricardo Rodriguez yardım ediyor.ADR ayağa kalktığında ringin etrafında dolanıyor ve hakem sayıyor ringer gelmesi için Kane ise bekliyor .ADR baya dolandıktan sonra ringe koşarak giriyor ve Kane'in bacaklarının altından geçiyor. Kane önünü döndüğünüde ADR bir Enzuigiri yapar . Ve seyircilere ''My name is Alberto Del rioo'' diyor bağırarak. Kane , ADR'yi boş zamanında yakalıyor. ve Chokeslam pozisyonunda kaldırıyor ADR kurtulmaya çalışıyor ve koluna Double Knee Armbreaker yapıyor.Ve sonradan tauntunu yapıyor ve Kane yerde iken Rolling Croos Armbreaker yapar. Kane zorda olsa kurtulmaya çalışıyor . Kendini yerde sürükleye sürükleye ve acı içinde ipleri tutmayı başarıyor. Kane yavaş yavaş ayağa kalkarken ADR'de iplere gidiyor . Ve iplerden kuvvet alıp Kane'in üstüne uçacakken bir UpperCut geçiriyor .

Bu sefer Kane köşeye çıkama ve atlama denemesinde . ADR ayağı kalktığında Kane Flying Clothesline ile ADR'yi tekrar yere seriyor. Kane tuş denemesinde 1....2....2.8 tuş denemesi olumlu değil . Kane bu sefer taunt yapıyor ve seyirciler coşkulu bir şekilde Chokeslam'i bekliyor.Kane Chokeslambekleyişi yaptıktan sonra ayağa kaldırıyor ADR'yi ve bir Chokeslam yapıyor .

Kane tuş denemesine gidiyor 1..2..3 Kazanan Kane oluyor. Müziği çalıyor ve arka alana gidiyor.

Todd: Gecenin ME maçındayız. Shemaus az önce Anderson'u arıyordu bakalım şimdi ona ne yapacak.

Mr Anderson rampada görünüyor kemeriyle birlikte. Mikrofon aşağıya iniyor. anderson konuşuyor.

" Evet Sheamus beni arıyordun. İşte buradayım. Gel ve bana gücünü göster"

Bu sözleri bittikten sonra Sheamus çantasıyla Anderson'ın kafasına vuruyor. Zil çalıyor ve maç başlamış kabul ediliyor.

Anderson ringe emekleyerek gitmek istiyor ama Sheamus ona tekme atıyor. Shgeamus onu tutuyor ve demir parmaklıklara atıyor. Hakem içeri girmesi için Sheamus ve Anderson'u uyarıyor. Sheamus onu kaldırıyor ve karşıdaki demir parmaklıklara atıyor. Anderson belini incetecek böyle giderse. Sheamus onu tekrar kaldırıyor. Ve merdivenin sol köşesini Anderson'ın sağ koluna gelecek şekilde fırlatıyor. Hakem 7'yi saymakta. Sheamus tişörtünü çıkarıyor ve yere atıyor. Anderson'ı ringe atıyor.

Bir anda Sheamus'tan bir yumruk dabresi geliyor Anderson'a . Anderson önünü döndüğünde koşa koşa Big Boot geçiriyor Sheamus. Sheamus ,Mr.Anderson'ın boynundan tuttuğu gibi kilit bağlıyor.Sheamus , Anderson'ı iplere itiyor ve Anderson gelirken bir omuz darbesiyle indiriyor yere. Ayağı kalktığında bir NeckBreaker yapıyor Sheamus'a . Anderson , Sheamus'ı iplere atıyor ve dönüşte dropkick yapacakken yapamıyor çünkü Sheamus iplere sıkı tutunmuş ve Anderson boşa tekme sallıyor .Anderson ayağa kalktığında bir Celtic Hammer geçiriyor Sheamus.Ve Anderson'ı ayağa kaldırıyor Irısh Course Backbreaker yapıyor ve Sheamus tuş denemesinde. 1...2...2.5 tuş denemesi başarısız .

Sheamus sinirlenmiş durumda . Bu sefer Sheamus Taunt yapıp Crucifix Powerbomb yapacak. Sheamus Crucifix Powerbomb için Anderson'ı ayağa kaldırır ve sırtına alıyor. Ama Anderson büyük bir çaba içinde kurtulmaya çalışıyor.Kurtulmayı başaran Anderson Sheamus önünü döndüğünde bir clothesline geçirmeye çalışıyor ama Sheamus eğiliyor ve iplerden sektikten sonra Sheamus bir Bicyle Kick geçirecekken Mr.Anderson , Sheamus'ın ayağını tutuyor ve Arm Block To Back Of leg hareketini yapıyor. Anderson son tauntlarını yapmaya başlıyor ve bu tauntlar Mic Check'in habercisidir. Anderson Sheamus'ın ayağa kalkmasını bekliyor.Ayağa kalkan Sheamus arkasını döner dönmez Mic Check ile karşılaşıyor.

Anderson Tuşa gidiyor. 1...2...3 ve maç bitti. Anderson kazandı. Ama o da ne

HHH koşa koşa ringe giriyor ve Sheamus yerdeyken Anderson'a Spinebuster yapıyor. Sonra taunt yapıyor ve Sheamus'u kaldırıyor. Pedigree'i vuruyor.

6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] 200px-Triple_H_@_Adelaide_South_Australia_RAW

HHH boş durmuyor. Ringden inip ringin aşağısından bir sandalye alıyor. Ringe giriyor. Ve kalkmakta olan Anderson'a bir tane çakıyor. Anderson'ın alnı kanamakta. Sheamus'ta iplere tutunuyor ve kalkıyorda arkasını döndüğünde o da sandalyeyi yiyor.

Birden pyrolar patlıyor. Her yer kıpkırmızı oluyor. HHH sandalyeyi yere atıyor. Işıklar sönüyor. Pyrolar tekrar patlıyor ve Kane görünüyor. HHH yavaşça arkasını dönüyor. Ve Kane HHH'i deli gibi yumrukluyor. Sonra Choke yapıyor 5 saniye boğazını tutuyor HHH'nin. Sonra Chokeslam'ı çakıyor.

6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] KANE_chokeslam_to_Edge

Kane yerdeki HHH'e bakıyor ama arkasında Orton geldi bile. Orton Kane'e RKO'u vuruyor.
    6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] 10961667_gal

Sonra birden ışıklar sönüyor. 4 saniye sonra geri geldiğinde görüyoruzki herkes yerde yatmakta. Ringin kenarlarında pyro çıkan yerlerde yani. Ateş yanıyor ve titantron tarafı kapkaranlık.Kameraman arkadaşımız o karanlık olan yeri çekerken şov sona eriyor.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Salı Tem. 05, 2011 9:05 pm

Güzel şov olmuş. Very Happy
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Salı Tem. 05, 2011 9:08 pm

Müthiş bir şov Raw'ın yıldızı Edge idi.

Smackdown'un ise Kane oldu Very Happy
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Salı Tem. 05, 2011 9:11 pm

Mükkemmel şov olmuş.Dağıtmışım ortalığı. Very Happy
    KaitlynKellyMaryseBellas
    KaitlynKellyMaryseBellas
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından KaitlynKellyMaryseBellas Salı Tem. 05, 2011 9:11 pm

güzel şov olmuş Very Happy

Ben haftaya karışırım umarım bi maça Very Happy
    [C]hicago [M]ade PUNK
    [C]hicago [M]ade PUNK
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından [C]hicago [M]ade PUNK Salı Tem. 05, 2011 9:11 pm

Kane End of Lıfe'ı bitirmiş resmen.Goldust'da vardı.Çok güzel şov hemde vaktinden önce... :kop:
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Salı Tem. 05, 2011 9:15 pm

Bu şovun yıldızı hakikaten Kane olmuş Very Happy Elinize sağlık...
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Salı Tem. 05, 2011 9:16 pm

Güzel şov, ve erken yayınlanmış. Helal gerçekten. Ben Booker olacak mıyım olmayacak mıyım?
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Salı Tem. 05, 2011 9:18 pm

Şuanlık değil. 4 5 hafta sonra GM değişikliğine gideceğim ayrıca seni bir dahaki şov için denemk istiyorum bakalım hızlı maç yazabiliyor musun ve güzel mi yazıyorsun diye.

Beğenmenize sevindim teşekkürler yorumlar için.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Salı Tem. 05, 2011 9:19 pm

Kane&Edge harbiden akıyor.Bakalım bu ikili ne zaman karşılaşacak.Belki de champ vs. champ olur yakında. Edge vs. Kane. 6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] 2342902956
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Salı Tem. 05, 2011 9:20 pm

Kane'in champ olacağını nerden biliyorsun oğlum ? 6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] 364988687
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Salı Tem. 05, 2011 9:21 pm

Oğlum baksana RAW=Edge Smackdown=Kane. Very Happy
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Salı Tem. 05, 2011 9:22 pm

İyi iş çıkardık ortak Very Happy . Süper şov oldu Very Happy
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson Salı Tem. 05, 2011 9:24 pm

Çok güzel bir show
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper Salı Tem. 05, 2011 9:29 pm

cilisyum demiş ki:Kane End of Lıfe'ı bitirmiş resmen.Goldust'da vardı.Çok güzel şov hemde vaktinden önce... :kop:

Katılıyorum .

- Bizim Hordileri yenmemizde iyi olmuş ta HHH maçını keşke biz bassaydık Çünkü bizim kararımız Bizden biri yenince maçı basıp rakibini dövmekti Smile
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Salı Tem. 05, 2011 9:31 pm

Big Red Monster demiş ki:Şuanlık değil. 4 5 hafta sonra GM değişikliğine gideceğim ayrıca seni bir dahaki şov için denemk istiyorum bakalım hızlı maç yazabiliyor musun ve güzel mi yazıyorsun diye.

Beğenmenize sevindim teşekkürler yorumlar için.

Artık şu GM'ler değişmese de ben de adam gibi görevimde kalsam. Lafım sana değil yanlış anlama. Çok değişiyor SD! GM gerçekten. Neyse, sen bana hangi maçları yazacağımı atarsın, ben de yazarım. Diğer şovlara bakarsan nasıl PG yazdığımı görürsün. 6 maçlık bir şovda 5 maç yazarım ben. 6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] 869357
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Salı Tem. 05, 2011 9:32 pm

Haklısın kardeşim haklısın. Match Cardsı paylaşınca msne gir konuşalım bu konuyu. :good:
    The[G]oldStander
    The[G]oldStander
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından The[G]oldStander Salı Tem. 05, 2011 10:12 pm

.Yıkmışım yakmışım ortalığı. Harika şov teşekkürler. WHC ben olucağım! Bunu çok istiyorum! 6 Temmuz 2011 Smackdown Show [Erken şov] 2342902956
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Salı Tem. 05, 2011 10:47 pm

Kane umarım şampiyon olmaz.Forum yenilenmeden önce, kemer hep Kane'in etrafında dönüyordu.Sıktı artık harbi.Eline sağlık şov kusursuz.
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper Salı Tem. 05, 2011 10:50 pm

The Straight Edge Savior demiş ki:Kane umarım şampiyon olmaz.Forum yenilenmeden önce, kemer hep Kane'in etrafında dönüyordu.Sıktı artık harbi.Eline sağlık şov kusursuz.

Forum Yenilenmesi Nasıl Bir Şey ?
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Salı Tem. 05, 2011 10:52 pm

The Icon demiş ki:
    The Straight Edge Savior demiş ki:Kane umarım şampiyon olmaz.Forum yenilenmeden önce, kemer hep Kane'in etrafında dönüyordu.Sıktı artık harbi.Eline sağlık şov kusursuz.

Forum Yenilenmesi Nasıl Bir Şey ?
    Yani, eski konular filan silindi.Herkes 0 mesajdan başladı.
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Mr.Master Salı Tem. 05, 2011 11:35 pm

Süper olmuş kankita.Önimizdeki şovda Kane vs Edge olacak yani RAW'da Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:33 pm