WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+7
Evolution's Animal
Efsane
The Straight Edge Savior
QuiM
The Showstopper
Rated R-Cenation
Mr.Master
11 posters

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble

Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  Empty 05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble

Mesaj tarafından Mr.Master Salı Tem. 05, 2011 7:10 pm

RAW'ın King'ini belirleyecek olan turnuva başlıyor.Güreşciler ringde yerlerini alıyorlar.Gong çalıyor ve maç başlıyor.

Jack ve John,birlikte The Rock'ı dövüyorlar.HBK ile The Miz dövüşüyor.A-Ri,R-Truth ve RVD yumruklaşıyorlar.Rock Jack'e Diving Chotsline geçiriyor.John Morrison'da Rock'a C4 geçiriyor! Ardından Jack'le beraber Rock'a German Suplex yapıyorlar.Fakat Rock düşmüyor.The Miz arkadan Jack'i ittiriyor ve Jack eleniyor!

JACK SWAGGER ELENDİ!

Jack sinirleniyor ve bir sandalye kapıp Morrison'a veriyor.Morrison The Miz'i haşat ediyor.Ardından iplerden aşağı yolluyor.

THE MİZ ELENDİ!

The Miz sinir dolu bakışlar atıyor ve belini tuta tuta oradan ayrılıyor.Rock A-Ri'ye bir Chotsline geçiriyor ve People's Elbow yapıyor!

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  Elbow

ALEX RİLEY ELENDİ!

The Rock,''I'M RAW KİNG'' diye bağırıyor.Ardından R-Truth'a Rock Bottom geçiriyor!

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  250px-Rockbottom

The Rock çıldırmış gibi ortalığa bağırıyor.O arada HBK,RVD'ı SCM ile dışarı yolluyor.

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  M_89ef8da63604aa77e8f3352df327370c

ROB VAN DAM ELENDİ!

RVD şaşıp kalıyor ama herkes gibi o da arka alanın yolunu tutuyor.Şuan ringde R-Truth,Morrison,HBK ve Rock var.3 isim birden Rock'a saldırıyorlar.Rock R-Truth'u iplere atıyor ve Spear tarzı bir hareketle dışarı fırlatıyor.

R-TRUTH ELENDİ!

Rock gerçekten harika bir mücadele çıkardı.Morrison ise halkanın en zayıf yeri olacak göze çarpıyor.HBK ve Rock beraberce dövüyorlar onu.Art arta Body Slam yapıyor Rock.Morrison düşüncede Shawn Leg Drop'la üzerine atlıyor.Haşat oldu Morrison.Ama daha dövülecek gibi görünüyor.Rock'tan Morrison'a 100 TL değil Fly DDT Very Happy Morrison artık dayanamıyor ve kendini iplerden aşağı atacak gibi duruyor.İplerde dinlenirken Shawn ona SCM yapıyor ama Morrison iplere tutunuyor son anda.Shawn bırakması için zorluyor ama Morrison bir anda HBK'nin üstüne atlıyor.Ve kafasına vurmaya başlıyor.Rock'la beraber epey dövüyorlar.Morrison Jack'tan iki sandalye istiyor.O da veriyor.Morri birisini Rock'a veriyorlar ve Shawn'ı iyice dövüyorlar.Rock sandalyenin tam üstünde Shawn'a Rock Bottom yapıyor.Morrison'da sandalyenin üstüne Shawn'ı koyup Sharship Pain yapıyor!

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  2iqhb49

Shawn'ın suratı kanıyor.Rock onu bırakıp Morrison'u köşeye fırlatıyor ve  Headbutt'lar atıyor.Shawn bu arada iyice dinleniyor.Rock Morrison'u köşeye koyup sert bir Chotstline ile dışarı atıyor.Ama bir anda Jack oraya masa kuruyor ve Morrison ayağı yere değmediği için devam ediyor.Bir anda WE ARE ONE!

Morrison sevinirken diğerleri sinirleniyor.Edge ve tayfası girişte ellerinde püskevitlerle (püskevit eşittir sandalye) beliriyorlar.İki efsane (HBK & Rock) Morrison'a saldırıyorlar sandalyelerle Edge ve tayfası koşarak Rock ve Shawn'a saldırıyorlar.İkiside haşat olduktan sonra ringden iniyorlar.Morrison iki ismide dışarı atmaya çalışırken birden ayaklanıyorlar.The Rock Morrison'u tutuyor ve Shawn dövüyor.Tam Nexus ringe girecekken I'm Comin duyuluyor.

MVP takım elbisesiyle ringde beliriyor ve mikrofonla konuşuyor;

- Hey,hey beyler durun! Eğer siz ringe girip bir kez daha maça karışırsanız siz aptalları WWE'den atarım!

Edge;
    - Bunu yapamazsın seni koca k*çlı şapşal! Sen sadece RAW Gm'sin.

Ama bir anda McMahon MVP'nin yanına geliyor.

- Evet bunu yapabilir Edge! Şimdi olduğunuz yerde durun ve maça karışmayın!

Nexus'lular sinirleniyorlar ve tekrar iniyorlar.

Bu arada Shawn Rock'a;
    - Bırak!
    diyor ve Rock bırakıyor.Shawn bir SCM patlatıp John Morrison'u dışarı yolluyor.

JOHN MORRİSON ELENDİ!

Morrison Edge abisinin yanına gidip ağlıyor.Arkadaşları onu teselli ediyorlar.We Are One eşliğinde gidiyorlar ama Edge spikerlerin yanına oturuyor.İki efsane şimdi ringdeler.Shawn Rock'un karnına bir tekme atıyor.Ardından Back Drop yapıyor.Sonrasında bir Catapult.Shawn taunt yapıyor ve rakibini köşeye atıp karnına tekmeler atıyor.Tam atmaya hazırlanırken cam kırılma sesleri geliyor! Bu SCSA!

Elinde birkaç tane birayla apronda beliriyor.Biraları içip hızla ringe giriyor.Shawn'a bir Stunner yapıyor.

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  1609945378

The Rock sırıtıyor ve elini sıkıyor SCSA'nın.SCSA Rock'ın elini kaldırıyor ve ardından tekmeyi basıp o na bir Stunner geçiriyor! SCSA ''I'm real RAW King!'' diye bağırıyor.Edge spiker masasından fırlayıp bir anda SCSA'ya Spear yapıyor!

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  77844156gif-20spear-gif

Ardından hemen ringden çıkıyor.SCSA'da yuvarlanarak ringden ayrılıyor.Shawn köşede SCM tauntları yapıyor.Rock iplere dayanarak kalkıyor ve harika bir SCM!

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  Images?q=tbn:ANd9GcT_I8D_wFDvh-ORyLd_fkQZUb0LFvHzXJwSbekHPfmC-FOlqfvO

Ve hemen German Suplex yaparak Rock'ı dışarı atıyor!

THE ROCK ELENDİ VE FİRST RAW KİNG,''HEART BREAK KİD,SHAWN MİCHEALS''

Shawn sevinemeden Edge geliyor.Ve mikrofon alıp konuşuyor;

- Tebrikler moruk.1 haftalık RAW King sensin.Ama şunu unutma.Gerçek RAW KİNG,EDGE!!!

Bunu der demez geri çekilip Spear'ı yapıştırıyor ve köşede taunt yapıyor.Ardından Nexus müziksiz ellerinde çikolatalarla (yani sopalar) geliyorlar.Shawn'ı öldüresiye dövüyorlar.JoMo,Starship Pain yapıyor.

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  Z

Kofi,Boom Boom Drop yapıyor.

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  Images?q=tbn:ANd9GcSOJov895nN67wN7pShnyDTcR8uIdGaVothFnG_j8EmWIeIpTbN

Evan'dan Air Bourne!

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  Air_Bourne

Jack Shawn'ı kaldırıp Gutwrench Powerbomb yapıyor.

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  Gutwrench-powerbomb

Shawn yerde hareketsiz kalıyor.Sağlık görevlileri onu götürüyorlar.Öğrendiğimize göre,sağ kolu ve 2 bacağı ve boynu sert bir şekilde kırılmış.Uzun süre ringlerde olamayacak.

Ve RAW'ın Mini RR'si bitiyor ve ilk RAW King Shawn oluyor fakat sakatlanıyor.Bir başka RAW şovunda görüşmek üzere.

Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble  Empty Geri: 05/07/2011 Mini RAW Royal Rumble

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Salı Tem. 05, 2011 7:18 pm

Ahahaha buna da Edge damgasını vurmuş. Very Happy RAW'ın gerçek kralı Edge. Rockerz
    The Showstopper
    The Showstopper
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Showstopper Salı Tem. 05, 2011 7:21 pm

Ben RAW ' ı önemsemem ama Süpper olmuş Very Happy

- Ellerine sağlık Smile
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Salı Tem. 05, 2011 7:25 pm

Harika bir Royal Rumble olmuş harbiden Very Happy . Yine Edge ve Nexus damga vurmuş Very Happy .
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Salı Tem. 05, 2011 7:41 pm

Ne demek lazım bilmiyorum.Bu tür baskınlar hep hoşuma gitmiştir.Son iki kişi arasında bende varım.Bu daha birşey değil.Önümüzdeki Raw'da Edge ile maçım olursa.Shawn'ın intikamını alabilirim.Umarım olur.Eline sağlık Özgür. :dogri:
    Efsane
    Efsane
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Efsane Salı Tem. 05, 2011 8:07 pm

Gerçekten zevkle okudum ama Edge daha kimin Kral olduğunu öğrenememiş o yüzden Edge'e sadece şunu diyorum, çok büyük kayaya çarptın dostum..!! Twisted Evil
    Ellerine sağlık
    Evolution's Animal
    Evolution's Animal
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Evolution's Animal Salı Tem. 05, 2011 8:11 pm

Süper olmuş Royal Rumble.Edge damgasını vurmuş yine.Harika olmuş.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Salı Tem. 05, 2011 8:43 pm

İlk önce ben mi elendim?

Ah hayır hem promo kesenlere diyorsun hem de beni ilk eliyorsun helal diyorum.

MSN'ye acil gelmen lazım işler çok karışık.
    WTR's Déstt
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından WTR's Déstt Salı Tem. 05, 2011 9:47 pm

The Straight Edge Savior demiş ki:Ne demek lazım bilmiyorum.Bu tür baskınlar hep hoşuma gitmiştir.Son iki kişi arasında bende varım.Bu daha birşey değil.Önümüzdeki Raw'da Edge ile maçım olursa.Shawn'ın intikamını alabilirim.Umarım olur.Eline sağlık Özgür. :dogri:

Al intikamımı bro. Very Happy

Gerçekten harika şov olmuş. King olmuşum ama Edge benden daha fazla King. Very Happy Sakatla dedim sakatlamışsın sağol ama PC yapıldı. Neyse sakatlandık artık. Very Happy Eline sağlık.
    Mr.Master
    Mr.Master
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından Mr.Master Salı Tem. 05, 2011 11:28 pm

Abicim ilk elememinde bir sebebi var.Orada çok yardımın var Morrison'a.
    The Rated R Champion
    The Rated R Champion
    $impLy Thé ßést
    $impLy Thé ßést

Mesaj tarafından The Rated R Champion Salı Tem. 05, 2011 11:34 pm

Bu maçta bende vardım sanki Suspect Süper olmuş,eline sağlık.
    PhEnOmFoReVeR
    PhEnOmFoReVeR
    Mid Card
    Mid Card

Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Çarş. Tem. 06, 2011 12:11 am

Güzel bir RR olmuş.Elinize sağlık...

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 10:06 pm