WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

4 posters

Edge Cyber Sunday hakkında konuşuyor.

Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Edge Cyber Sunday hakkında konuşuyor. Empty Edge Cyber Sunday hakkında konuşuyor.

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Paz Tem. 03, 2011 1:44 am

Nexus theme çalar ve Edge'nin önderliğinde Nexus gelir.Edge konuşur:
    Evet beyler bayanlar şu anda karşınızda WWE tarihinin en iyi stablesi duruyor fakat buna rağmen RAW'da henüz maçım yok...Asıl konumuza gelelim benim Cyber Sunday'de maçım yok ve orada WWE kemeri için maça çıkmayı asıl hakeden kişi de benim fakat GM'ler bunu görmüyor.Nexus'un başı ve WWE'nin yüzünün maça çıkmaması çok saçma değil mi?Cyber Sunday'de biri ile maç istiyorum ve bu maçı kazanan WWEC için 1. contender olmalı.Rakibim farketmez ve bu maçın No DQ olmasını istiyorum.Ayrıyeten Cyber Sunday'deki WWEC maçının No contest biteceğini de söylemek istiyorum.der güler.
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Edge Cyber Sunday hakkında konuşuyor. Empty Geri: Edge Cyber Sunday hakkında konuşuyor.

Mesaj tarafından QuiM Paz Tem. 03, 2011 1:59 am

Ve John Morrison , Edge'den konuşması için izin ister .

-Haklısın dostum . Bizim gibi büyük bir Stable nin liderinin maçı nasıl olamaz ! Ama daha herşey yeni başlıyor. Nexus yakında RAW'daki tüm kemerleri silip süpürecek bunu bilin ve kafanıza sokun .
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Edge Cyber Sunday hakkında konuşuyor. Empty Geri: Edge Cyber Sunday hakkında konuşuyor.

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Paz Tem. 03, 2011 2:02 am

Edge tekrar konuşur:
    Evet JoMo RAW'da ortalığı dağıtcaz ve Cyber Sunday'de WWEC maçı dahil çoğu maçın oynanmasına izin vermiyeceğimize eminim.RAW GM yok SD GM buraya gelip maç ayarlasın!!!
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 2:12 am

Villain !

William Regal geliyor. Evet SD GM o ! Rampada tauntunu yapıyor ve ringe hareketleniyor. Merdivenlere çıkıyor ve oradan rnge giriyor. Kravatını düzelttikten sonra konuşuyor.

" Evet RAW'ın başında kimse yok. Maalesef size kendişovumda maç yayınlayamayacağım. Fakat gelecek RAW'da maçınız olması için yeni GM ile konuşacağım. Malum şovum en geç yarın. Sizin için yapabilecek bir şeyim yok beyler Haftaya olacak şovu bekleyin"
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Paz Tem. 03, 2011 2:17 am

Tamam Regal seni anlıyorum fakat RAW ve Cyber Sunday'de bana maç ayarlayacağına inanıyorum...Bir ihtiyacın olursa Nexus burada...der ve güler.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 2:21 am

"Bana inanmana sevindim senin gibi iyi güreşciler zor bulunuyor Edge. Seni kendi brandımda görmek isterdim. Ama bir sorum olacak, peki ayarlayamazsam ne olacak Edge ? Beni dövecek misiniz ?"
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Paz Tem. 03, 2011 2:24 am

Nexus'un kurallarını uygulicaz dimi JoMo der ve tekrar güler.Umarım maçı ayarlarsın...
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Paz Tem. 03, 2011 2:41 am

" Nexus'ın bana bişey yapabileceğini pek sanmıyorum ama yinede deniyeceğim Edge şeytanın bol olsun "

' Villain ! ' çalıyor ve Regal ringde tauntunu yaptıktan sonra ringden iniyor ve soyunma odasının yolunu tutuyor.
    | The Champ |
    | The Champ |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Champ | Paz Tem. 03, 2011 2:51 am

My Time İs Now !

John Cena gelir ve konuşur.

- Öncelikle Cyber Sunday'da omzumda gördüğün kemer için Batista ile maçım var.Seninle değil ! ( seyirciler coşar) Seninle olsaydı burada olmazdım Sayın Nexus başkanı ! Şuanda kemeri korumamın sevincini yaşardım.Çünkü seni öncedende yendim.Cyber Sunday'da güzel bir şov olacak.Kazanan ben olacağım ve gecenin en iyisi ben olacağım.Sen şimdi ne hakla maç istiyorsun ? Ama Edge...Böle olmuyor.Hep yenilmek senin favori hobin oldu baksana.( Sırıtır ) Sen ne zaman benle maç istesen kabul olmuyor değil mi ? Çünkü herkes biliyor şampiyon benim ! KAZANAN hep JOHN CENA !
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Paz Tem. 03, 2011 3:34 am

Cena o kemer maçını kazandın fakat onun rövanşını yapmadık.Rövanşını yapsak yenileceğeni biliyorsun.O kemer sende gereğinden fazla kaldı.Senin benden korktuğunu burada bilmeyen yok,şu gerizekalı seyirciler bile benden korktuğunu biliyor fakat korkunun ecele faydası yok.O kemer eninde sonunda benim olacak.
    QuiM
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından QuiM Paz Tem. 03, 2011 3:51 am

John Morrison bu konuşmayı duyduktan sonra arkadaşlarına işaret yapıp John Cena'nın üstüne atlıyor ve acımasızca yumrukluyor .

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 7:57 am