WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+2
RKO Bréak
Rated RKO
6 posters

Jericho Returns To Smackdown! [RPG]

Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Jericho Returns To Smackdown! [RPG] Empty Jericho Returns To Smackdown! [RPG]

Mesaj tarafından Rated RKO Paz Ağus. 21, 2011 7:01 am

Break The Walls çalıyor ve seyirciler bir anda şaşırıyor.Jericho Smackdown'a Return yapıyor!Ringe geliyor ve mikrofon alıp konuşuyor.

-Hey çocuklar!Bakın kim evine döndü!Gelecekteki WHC adayı, sizi Cena'dan kurtaracak kişi, o aslan yürek, WWE'nin kurtarıcısı, o Y2J, o Chris Jericho!Evet, sizleri Cena'dan kurtarmaya geldim.Randy Orton gibi anlamsız birinden kurtarmaya geldim.Evet, belki daha yeni döndüm ama Unforgiven'da Shawn ile karşılaşacağım.Onu da elbet yeneceğim ve Jericho yine zafere ulaşacak.Sonuçta istediğim 3 şey vardı.1.si, Smackdown'a draft olmak.2.si Shawn ile bir maç yapmak ve 3.sü ise WHC olmak.Evet, ne yalan söyleyeyim, 1.si gerçekleşmese burada olamazdım.2si gerçekleşmese Unforgiven için hazırlanmazdım.3.sü gerçekleşmeyecek olsa burada konuşmazdım!(deyince seyircilerin desteğini alır)Ben burada boş laf söylemiyorum.Sadece WHC maçı için Contender maçı istediğimi dile getiriyorum.GM Ric Flair'a gelirsek, kendisini aynı Shawn gibi küçükken de izlerdim.Açıkçası o benim kahramanımdı ve şimdi ise o benim patronum.O da bu yollardan geçti ve mutlaka benim bu Contender maçını hakettiğimi biliyordur.Umarım beni anlarsın Ric ve isteğime cevap verirsin.Her neyse.Asıl konumuza dönecek olursak...Bu kemer Unforgiven'dan sonra kimde olursa olsun, mutlaka karşısında beni bulacak.İster Orton, ister Cena.Ama şimdilik, şu anın kemer sahibi John Cena'yı buraya çağırıyorum.Belki benimle konuşmak istersin adamım.

Der ve sözü biter bitmez bir müzik duyulur ve Jericho'nun suratında hafif bir sırıtma vardır...

En son Rated RKO tarafından Paz Ağus. 21, 2011 8:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Jericho Returns To Smackdown! [RPG] Empty Geri: Jericho Returns To Smackdown! [RPG]

Mesaj tarafından RKO Bréak Paz Ağus. 21, 2011 7:15 am

New Divide çalar seyirciler coşar ve Matt Morgan sinirli bir şekilde gelir ve mikrofon alır konuşmaya hemen başlar ;
    '' Jericho adamım sana öncedende dedim ! Buraya gelirsen WHC'ye karışma çünki o sırada WHC ile uğraşan ben olacağım diye. Ama bakıyorum ki hiç takmıyorsun ? Dostum seni severim , senden önce ben meydan okudum Cena'ya ve Unforgiven'dan sonra Cena ile ben kapışacağım WHC için. Cena dediğme bakmayın Unforgiven'dan sonra kim WHC ayrılırsa yakasında ben olacağım ve dostum , umarım o kişi sen olmazsın ! ''
    Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Jericho Returns To Smackdown! [RPG] Empty Geri: Jericho Returns To Smackdown! [RPG]

Mesaj tarafından Rated RKO Paz Ağus. 21, 2011 7:24 am

Jericho güler ve:

-Ona bakarsan, WHC için bahsi geçen ilk kişi benim, hatırladın mı Matt?Edge'e WWE Championship ile ilgili verdiğim sözü sana verdiğimi hatırlamıyorum.WHC kim olur, görürüz.Ama olur da birbirimizin Contender'ı olursak, arkadaşım olsan bile en iyi performansımı ortaya koyarım.Rekabete girerim ve iyi olan kazanır.Sen şampiyon olsan ben bunu kabullenirim dostum, ama seni bilemem.Ama şunu bilmem gerek, ben mücadeleye hazırım, peki ya sen hazır mısın Morgan?Bu arada çok sinirlenme, ayran içmeni öneririm.Harareti alır.

Der ve Morgan'ın söyleyeceklerini dinler.
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak Paz Ağus. 21, 2011 7:31 am

Matt Morgan parmaklarını şaklatır ve yardımcısı bir bardak ayran getirir ve içer ve konuşmaya başlar ;
    '' Jericho şu anda o kadar hararetliyim ki çölde kırmızı görmüş boğa gibi. O kadar hazırım ki penaltı ile karşı karşıya olan kaleci gibi ve o kadar sinirliyim ki bir yılan gibi. ( Seyirciler coşar. ) Jericho gerçekten Contender olursak seni Cena'dan ayrı bi yere koymam. Ve sen WHC olursan tebrik ederim fakat yakanı bırakmam. '' der ve bir müzik onu kızdırır .

OUT : Birisi gelsin sırf ikimiz gidemeyiz . Very Happy
    Hell Yeah
    Hell Yeah
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Hell Yeah Paz Ağus. 21, 2011 7:52 am

Duyuluyor Daniel Brayn yeni theme songu ile geliyor.
    Jericho Returns To Smackdown! [RPG] Daniel-Bryan
    Yeni şarkım güzel dimi.Neyse bak Jericho WHC'ye bulaşma bende sana bulaşmıyım.WHC'nin geleceği belli.WHC'nin gelceği benim belim.O yüzden o kemere karışmamanı öneriyorum.Bu günlük misafir sayılırsın o yüzden istediğin yap.Ama haftaya ne olur orasını bilemem.(Arkasını dönüp giderken bir anda durur.Ve geri döner.)
    Matt sen ne yapıyorsun burada.Sen gelmiş Jericho meydan mı okuyorsun.Matt dayak yemeden önce in şu ringden.(Alaycı bir tavırla)Gelmiş Jericho'nun karşına.(Seyircilerden cheer alır)Matt defol şu ringden hemen.
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak Paz Ağus. 21, 2011 7:56 am

'' Seni çaylak hemen gözümün önünden git ! Bir daha iyilere vurmamak için and içtim ! Fakat biraz daha benimle ilgili konuşursan gözüme kötü gözükebilirsin. Hem iç hemde dış olarak ! ( Seyirciler coşar ! ) Şimdi Daniel git biraz kas yap. Senin 2 katınım eğer sen 1 WHC alabiliyorsan ben 2 tane alırım ! ''
    Hell Yeah
    Hell Yeah
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Hell Yeah Paz Ağus. 21, 2011 8:00 am

Seni amuda kalkarak bile döverim Matt.(Seyirciler çoşar)Sen WHC'in kıyısından bile geçemezsin.En zından ben #1 aday maçına çıktım.Ama sen boş boş gez sadece laf.Daha WHC'ye yaklaşacak bir hareket bile yapmadın.Oysa ben ilk buraya geldiğimde en düşük seviyedeydim.Ama şimdi ME'ye dğoru emin adımlarla ilerliyorum.Ama Matt senin bir seviyen bile yok.
    Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Rated RKO Paz Ağus. 21, 2011 8:03 am

"Sen mi Daniel?Sen WHC'yi mi alacaksın?Matt'i ve beni mi döveceksin?Ama ilk önce bunu al!" der ve Daniel'a ilk önce tükürür ve ardından bir Codebreaker'la onu dışarı gönderir.Ardından Matt'e bakar ve konuşmaya devam eder:
    "Evet Matt, gördüğün gibi bunun gibi çaylaklar WHC için önümü kesemez.Yalakalık yapsa bile...Fakat ben senin gibi bir rakip istiyorum.Çünkü mücadele ediyorsun dostum.Hırslısın.Ve emin ol ki senin rakibim olmanı isterdim." der ve Matt'in konuşmasını bekler.
    Hell Yeah
    Hell Yeah
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Hell Yeah Paz Ağus. 21, 2011 8:07 am

OUT:Olum promo kesecekseniz adam gibi gelin kesin.Sırf 7. mesajı bekliyorsunuz o geldiği dın dın dın.Hemen saldır.Sen buraya promo kesmek için mi saldırmak için mi çıkıyorsun.
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak Paz Ağus. 21, 2011 8:09 am

Şöyle bir Daniel Bryan'a bakar aşağı iner ve ringin içine sokar mikrofon alıp konuşmaya başalar :
    '' Jericho emin olabilirsin o sarı kemer için kapışacağız. Elimden gelenin en iyisini yapacağım ve o sarı şey benim belimde olacak. Bu arada emin adımlara gelirsek . '' der Jericho şaşırır ve ayağa doğru kalkan Daniel Bryan'a mükemmel bir Carbon Foot Print patlatır ve tekrar konuşur :
    '' Unforgiven'dan sonra şov başlıyor ... '' der kısa bir süre Jericho ile Face to Face yapar ve oradan gider.
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme Paz Ağus. 21, 2011 8:12 am

What!Just Close Your Eyes duyuluyor.Christian girişte gözüküyor.CC return!Mikrofonu alıyor ve girişte konuşmasına başlıyor.

-Biri WHC dedi sanki.Omzumda harika duran şeyi.I.C gibi ezik kemerleri bıraktım ve hedefimi daha yukarılara diktim.CC geri döndü ve o kemeri istiyor.O kemeri almak için herhangi biriyle,herhangi bir maç türünde,herhangi bir arenada,herhangi bir federasyonda,herhangi bir eyalette,herhagi bir ülkede,herhangi bir kıtada,herhangi bir gezegende,herhangi bir güneş sisteminde,herhangi bir galakside maç yaparım.Bunların hepsini belirleyin ve WHC'yi CC'de görün.
    Hell Yeah
    Hell Yeah
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Hell Yeah Paz Ağus. 21, 2011 8:14 am

Jericho Matt'e bakarken Daniel Bryan ona crossface yapar ve Jericho elini yere vurur.Sonra tekrar eline mikrofonu alır.
    Jericho hatırlarsan Wade de bir çaylaktı hem de senin çaylağın.(Matt'e döner)
    Matt kolaysa bunu ben ayaktayken yap.(Der ve o da gider.)
    OUT:Eğer siz dalıyorsanız bende dalarım.

En son Hell Yeah tarafından Paz Ağus. 21, 2011 8:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Rated RKO
    Rated RKO
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Rated RKO Paz Ağus. 21, 2011 8:15 am

Out: Dal kardeşim, bir şey diyen mi oldu. Very Happy
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak Paz Ağus. 21, 2011 8:20 am

Bir anda Matt Morgan sinirli bir şekilde koşarak Christian'a arkadan Clothesline vurur CC yere düşer koşarak girer içeri ve birde Daniel Bryan'a patlatır Morgan köşeye çekilir CFP için bekler ve CFP mi derken Daniel Bryan'ın yanından geçirir ve '' BOO '' diye bağırır Daniel Bryan hemen aşağı kaçar ve ; '' Bir daha eski arkadaşıma arkadan saldırma ! '' der.

OUT : Dahada kavga çıkmasın .
    Hell Yeah
    Hell Yeah
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Hell Yeah Paz Ağus. 21, 2011 8:22 am

O bizim yerimize de yazmışın.Bu arada benim yazımı okumadın galiba.(Der ve gider yazıyor
    RKO Bréak
    RKO Bréak
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından RKO Bréak Paz Ağus. 21, 2011 8:26 am

OUT: Yapma dostum Editlemişsin !
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Paz Ağus. 21, 2011 5:08 pm

Out:Adam yazmış.Sende daldığını görünce 1 dk sonra editlemişsin Very Happy
    Made Punk Savior
    Made Punk Savior
    Rookie
    Rookie

Mesaj tarafından Made Punk Savior Paz Ağus. 21, 2011 5:15 pm

Out: Ben buraya girmeyim dalarlar falan sakatlanırım PPV ye çıkamam sonra.Very Happy

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 11:17 pm