WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

+7
The Instant Classic
The Straight Edge Savior
Straight Edge Warrior
| The Apex Predator |
Second City Savior
mgs111
Racketeer
11 posters

WWE Summerslam 2011 tartışma konusu

Racketeer
    Racketeer
    1.Yıldız Moderatör
    1.Yıldız Moderatör

WWE Summerslam 2011  tartışma konusu Empty WWE Summerslam 2011 tartışma konusu

Mesaj tarafından Racketeer Ptsi Ağus. 15, 2011 8:21 pm

Şovu The Miz açtı.Kendisininen iyi olduğundan bahsetti.Ardından Truth geldi ve ona düzenlenmiş bir komplo olduğunu dile getirdi.Sıradaki Maçta Heel takımın son ismi A DR'de geldi ve Face takımın da gelmesiyle maç için herşey hazır hale geldi !

Takımlar John Morrison & Rey Mysterio & Kofi Kingston vs Alberto Del Rio & The Miz & R-Truth şeklindeydi.Maçı Rey'in R-Truth'u tuş etmesiyle Face takım kazandı.(Klasik bir summerslam face heel takımı maçı,genellikle face takım kazanır.

Backstage'de John Laurinaitiis Punk'tan özür dilemesini istedi.Punk'ta kaba bir şekilde özür diledi.Ardından Arkasında Stephanie McMahon'ı gördü.Steph ona maç için şans diledi.Aynı anda John Cena'ya diledi.Ardından Punk'la el sıkışmak istedi.Fakat Punk o elin nerden geldiğini bildiğini söyleyip oradan uzaklaştı...

Sıradaki Maç Sheamus vs Mark Henry idi.Maç genel olarak Henry'nin kontrolünde geçti ve ben bu maçı Sheamus'ın kazanacağını düşünüyordum ama Mark aldı.

Backstage'de Christian bu gece Randy Orton'ı yenip kemerini koruyacağını söyledi.Maçlarının adeta bir Hollywood filmine dönüşeceğini iddaa etti.

Cee-Lo Green adında bir adam konser verdi.Divalar yanında dans etti.(Reklam amaçlı herhalde)

Divas Title maçında Kelly Kelly Roll Up ile kemerini korumayı başlardı.

Steph backstage'de birinin odasından çıktı.Ardından kameralar kapıya yaklaşınca üstünde John Cena yazdığını gördük.

Backstage'de R-Truth'la Jimmy Hart arasında komik bir olay yaşandı.Sıradan bir olaydı ...

Şimdi Bryan'ın maçı vardı.Daniel Bryan vs Wade Barrett.Maçı Wade Wasteland ile kazandı.Ben bu maçta Bryan'ın kazanacağını düşünüyordum.Fakat Wade aldı.

WHC hakkında dönen Feud'la ilgili bir promo izledikten sonra.Sıra geldi WHC maçına.Christian ilk önce geldi ve büyük sürprizini taktim etti.Evet Bu Edge ! Edge ringe gelir.Christian' asarıldıktan sonra konuşmaya başladı.Konuşması ilerledikçe Christian'a garip laflar söylemeye başlar.Kendisinin o kemeri menejerlerinin arkasında durmayarak aldığını söyler.Ardından Edge onun iyice batağa battığını Christian'ın şimdiki olduğundan daha iyi biri olduğunu felan söyleyip oradan gitti.

Bu sıkıcı feudun sonunda Orton galip çıktı.Güzel bir RKO'yla maçı bitirdi.

Main event maçı
    CM Punk vs John Cena

Güzel geçen bir maçtı.Hunter'ın hakem olması ayrı bir hava katmıştı maça ...Punk,maçı bir hakem hatası sayesinde aldı.Ama durun!Biri ringe yaklaşıyor bu Kevin Nash!Punk'a saldırdı ve ona Powerbomb yaptı.Sonra Del Rio geldi.Çantasını hemen kullanacağı aklıma hiç gelmezdi.Ama yaptı ve yeni WWE şampiyonu oldu.

Son olarak , güzel geçen bir şovdu çoğunuz beğenmemiş olabilirsiniz fakat,Nash'İn dönüşü süperdi.Aynı şov gibi.Sizin görüşleride alalım mı?
    mgs111
    mgs111
    Rookie
    Rookie

WWE Summerslam 2011  tartışma konusu Empty Geri: WWE Summerslam 2011 tartışma konusu

Mesaj tarafından mgs111 Ptsi Ağus. 15, 2011 8:23 pm

Wade vs Daniel maçı çok keyifliydi. Bu 2 genç yıldız WWE'nin gelecekteki yüzleri olacaklar. Maç gerçekten çok keyifliydi. Yeteneklerini gösterdiler
    Second City Savior
    Second City Savior
    Mid Card
    Mid Card

WWE Summerslam 2011  tartışma konusu Empty Geri: WWE Summerslam 2011 tartışma konusu

Mesaj tarafından Second City Savior Ptsi Ağus. 15, 2011 8:26 pm

Christian vs Randy Orton maçını çok beğendim maç Extreme bir maç oldu ama Christian'ın galip gelmesi daha iyi olurdu.CM Punk vs John Cena maçından kesinlikle böyle bir sonuç beklemeiyordum.En azından Kevın Nash yerine Vatista veya Undertaker gibi birisi return yapsaydı şov daha güzel olabilirdi.Edge'in return'u güzeldi.Onun dışında PPV'yi pek beğenmedim diyebilirim.
    | The Apex Predator |
    | The Apex Predator |
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından | The Apex Predator | Ptsi Ağus. 15, 2011 8:28 pm

CC vs Randy maçı çok iyidi. Son olaylar hem kötü hemde heyecansızdı.
    Straight Edge Warrior
    Main Eventer
    Main Eventer

Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Ptsi Ağus. 15, 2011 8:28 pm

Bana göre müthiş bir PPV olmuş bu kadarını beklemezdim. Kevin Nash'in dönüp ona saldırması ve ADR'nin şampiyon olması sevinidirici. İkincisi Kevin Nash artık şovlara düzenli olarak çıkmalı PPv'den PPV'e maça çıkmamalı. Diğer maçlarda güzel geçmiş sonuçları face Team'ın kazanması dışında beğendim.
    The Straight Edge Savior
    The Straight Edge Savior
    Co - Admin
    Co - Admin

Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Ptsi Ağus. 15, 2011 8:33 pm

Nash'ın dönüşü şok etkisi yarattı bende.Gerçekten iyi hazırlanmış bir ME maçı oldu.Sonuda iyi bitti.Bazı kişilerin istediği olmasada unutamayacağımız bir SummerSlam olduğunu düşünüyorum.Kevın Nash'ın bu gece yapacakları gerçekten çok merak ediyorum.
    The Instant Classic
    The Instant Classic
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından The Instant Classic Ptsi Ağus. 15, 2011 8:36 pm

İlk maç oldukça güzeldi. Face takımda üç yetenekli High Fyler vardı. Heel takımda fena sayılmazdı. Böyle maçlarda klasik olarak hep face takımlar kazanır ama ben heel takımın kazanmasını isterdim. Punk ile Steph arasında olan olay gerçekten çok hoşuma gitti. Punk'ın o sözleri falan gerçekten çok iyiydi. Bir diğer maçımız ise Sheamus vs. Mark Henry oldu. Zevk aldığım bir maçtı. Bana göre Mark hep üstün götürmedi maçı. Sheamus'un, Mark'ı iplerin arasında sıkıştırıp vücuduna vurduğu darbeler çok iyiydi. Daha sonrasında Sheamus, Brogue Kick yaptı ama Mark dışarı fırladı. Sheamus onu kaldırmak isterken, Mark atağa geçti ve sırtını demirlere çarptırdı. Daha sonrasında bariyerlere fırlattı ve bariyerler kırıldı. Hakem saydı ve Count Out ile Mark kazandı. Bence çok eğlenceli bir maçtı. Beth vs. Kelly maçında ben Beth'in kazanacağını düşünüyordum. Maçın başlarında çok şaşırdım. Kelly hep üstün götürdü maçı. Daha sonrasında Beth kontrolü eline geçirdi ama beklenmedik bir anda Roll Up geldi ve Kelly kazanan isim oldu. Kelly'nin kazanmasını istiyordum ama Beth'in kazanacağını düşünüyordum. Beni yanıltan bir maç oldu. Barrett vs. Daniel maçında herkes Daniel'in kazanacağını düşünüyordu ancak, bu feud Daniel'in boş dolaşmaması için yapılan bir plan bence. Böyle bir planda Barrett dahil olduysa, onun ezilmesi bana saçma geliyordu. Böylelikle hem Barrett formundan düşmez, hemde Daniel boş dolaşmazdı WrestleMania'a kadar. Maç, tahmin ettiğim gibi sonuçlandı. WHC maçından çok ümitliydim. Christian'ın kazanacağına emindim açıkçası. Gerçekten çok çekişmeli ve zevkli bir maç izlemiştim. Harika performans sergilediler ama bu feudun sonunda Randy'nin kazanması beni üzen taraf oldu. Ben Christian'ın kazanıp, böylelikle feudun sona ermesini düşünüyordum. Ne olursa olsun harika bir maçtı. Söylenecek söz yok. Main Event maçı harika geçecek diye umuyordum. İstediğim kadar zevk alamadım maçtan. Triple H'in hakem olması ayrı bir zevk veriyordu. Maçı kim kazanırsa kazansın, Alberto'nun Cash In yapacağından emindim. Maç sonunda Punk maçı kazandı. Beklenmedik bir anda Nash geldi. Powerbomb yaptı ve kaçtı. Daha sonrasında beklediğimiz kişi geldi. Alberto ringe geldi. Cash In yaparak kemerin yeni sahibi oldu. Kısacası harika olmasada, güzel bir PPV izledik.
    _KobaChi
    _KobaChi
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından _KobaChi Ptsi Ağus. 15, 2011 9:34 pm

Nash tek gecelik bence Triple H'den adil bir maç beklemiyordum.Ben daha iyi bir şov bekliyordum ama yinede güzel oldu.
    Rated R-Cenation
    Rated R-Cenation
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Rated R-Cenation Ptsi Ağus. 15, 2011 9:47 pm

İlk maçı hiç beğenmedim zaten sonradan eklenmiş Rey'in sakatlığı yüzünden.Heel takımın kazanmasını isterdim.Daha iyi olurdu.

CM Punk iyi yaptı ama ben de Stephanie'yi çok severim.Geri dönmesine çok sevindim.Her ne kadar eskisi gibi olmasa da hala çok güzel bir kadın.

Sheamus vs Mark maçını çok beğendim.Bence eğlenceliydi ve Mark'ın kazanacağını tahmin etmiştim çünkü WWE ona push veriyor ve biraz daha sürecekti bu durum.Belki de Randy vs Mark izleriz ileride.

Bellaların dansı her zamanki gibi harikaydı.Şarkı da çok güzel olmasa da güzeldi.

Divalar maçının daha güzel geçmesini umuyordum.Eve ve Natalya'nın maçta aktif olmasını ve Bellaların da maça karışmasını bekliyordum.Böyle olsaydı maç daha da eğlenceli bir hal alırdı.

Wade vs Daniel maçını çok sıkıcı buldum.Wade'nin kazanması iyi oldu.

Edge'nin returnü gerçekten güzeldi ama kimsenin beklemediği şeyi yaptı yani Christian'a laf attı.Randy'nin maçı kazanmasına üzüldüm ama gerçekten unutulmaz bir maç oldu.PG'siz dönemlerin en güzel maçlarından biri olarak tarihe geçmiştir.

Maç çok güzeldi.Yine MITB'deki maça çok benzedi fakat bu sefer HHH'in hakem olması farklı bir maç olmasını sağladı.Maçı CM Punk hakederek kazanmadı HHH'in hatası vardı.Maçın sonu gerçekten çok değişikti.Özellikle Kevın'ın geri dönmesine aşırı sevindim.Her ne kadar Punk'ın kemeri kaybetmesine neden olsa da ben güreş izlemeye Kevın sayesinde başladım.İyi ki geri döndü.Umarım daha aktif olarak görünür.
    The Rated R Champion
    The Rated R Champion
    $impLy Thé ßést
    $impLy Thé ßést

Mesaj tarafından The Rated R Champion Ptsi Ağus. 15, 2011 10:11 pm

İlk maçı umursamıyorum.Heel takımın kazanmasını isterdim.Sheamus vs Mark Henry maçında Sheamus'un kazanmasını beklerdim.Zaten doğru düzgün bitmedi.Count out ile bitti ve bence iyi olmadı.Mark yenecekse pinfall ile de bitebilirdi.Divas Championship'te Kelly'nin yeneceğinden ümitliydim ve öyle de oldu.Wade Barrett vs Daniel Bryan maçı umduğumdan uzun geçti ve Barrett'in kazanması süper oldu.WHC maçına geçince Edge return yapmasına çok sevindim.Christian'ın hoşuna gitmeyecek şeyler söyledi.Ben Christian'ın maçı kaybedeceğini orada anlar gibi oldum.Beklediğimden kat kat daha güzel ve uzun bir maç oldu.Randy süper bir RKO ile maçı aldı..Son maç bence çok heyecanlı geçmedi nedense bilmiyorum.CM Punk haksız yere kazandı diyorum.Cena ayağını koymuştu iplere o tuş gerçekleşmemeliydi.Neyse ki gece böyle bitmedi ve yılların güreşçisi efsane Kevin Nash return yapıp Punk'a daldı ve cash in gerçekleşti ve bu olaya gerçekten sevindim.Raw'da olacakları heyecanla bekliyorum.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel Ptsi Ağus. 15, 2011 11:42 pm

Nash'in dönüşü ve CC vs Orton şovu kurtardı.Orton'un maçı şu zamanlardaki en Extreme maç diyebilirim.Keşke Taker vs HHH'de bu kadar heyecanlı olabilseydi.Diesel Punk ile feuda girecektir.Ama bu çok uzun da sürmez.

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 4:54 pm