WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm

3 posters

Anderson bırakıyor'mu?.

Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Anderson bırakıyor'mu?. Empty Anderson bırakıyor'mu?.

Mesaj tarafından Mr.Anderson C.tesi Ağus. 13, 2011 10:07 pm

Duyulur.Skillet grubu görünür.Seyirci'ler resmen coşar.Müziğe ara verirler.Are You Ready WWE'derler.Mr.Anderson sesi gelir.Nakarat'a girerler.Anderson gelir.

Anderson ringe geldiğin'de sanırım ben en iyiyim der.Evet etrafım'da bir sürü şap*al var.Evet şa*şal var.Genel müdür sen'de bir şa*şal'sın.Gelip kovsana beni.Ben dünyanın en iyisiyim.Evet en iyiyim.Çünkü tüm WWE evreni şahit'ki herkes'ten iyi feud keserim.En çok ring'de beni görürsünüz.Ödülüm Showlar'da görünmemek.Nekadar büyük ödül değilmi.Jack SWAGGER sanırım sen hep feudlar'da kı* yalamak sözcüğünü kullanıyorsun demişti.Evet kullanıyorum çünkü gerçekleri söylüyorum.Senin kavgalarına bulaşmamı istemiyorsun çünkü sen ve yanındaki bebek'ler benden korkuyorsunuz ve korkma'yı sürdürün.Siz öyle bir korktunuz'ki Smackdown'u benim Showumu Raw sandınız.Beni benim ringim'den kovma'ya çalıştınız.Umrum'da değilsiniz.Genel müdür'e kızıyorum.Genel Müdürüm.Smackdown için herşeyi yaptım.Evet herşeyi yaptım.Raw ile kavga ettim.Ödülüm Show'da bile görünmemek.Ben ve Kane kendimizi İC şampiyonluğu için parçala'dık.Contender maçın'da bile yokuz.Benim kardeşim Evan Bourne neden yenildi Mark'a Mark yeni gelmişti kemeri hak etmiyordu.Sanırım bu şartlar altın'da çalışamam der Anderson. WWE ile olan kontratını yırtar ve göz kırparak good bye der.

Skillet Say Good Bye şarkısını çalar. Anderson'un gözü dolmuştur.Seyirciler ile tokalaşır ve nakarat'ta mikrofonu eline alarak hepinizi seviyorum der.Ringi terk eder.
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Anderson bırakıyor'mu?. Empty Geri: Anderson bırakıyor'mu?.

Mesaj tarafından Land of Extreme C.tesi Ağus. 13, 2011 10:32 pm

Born to win!OMG!Evan Bourne girişte!Anderson backstage'e gitmeden önce Evan Anderson'u durdurur.

-Dur dostum!Benimde söyleyeceklerim var!Bu senle ilgili değil!Bu benle ilgilide değil.Mark ile ilgili de değil!Önemlisi Kane ile ilgili hiç değil!Söyleyeceklerim ikimiz ve GM ile ilgili!Biz WWE'ye yıllarımızı verdik.İkimiz!Evet ikimiz!I.C için o kadar çabaladık!Değil mi?Evet öyle!Biz bu kadar çabalarken koc k*çlı bir salak onu elimizden aldı.Biz takımdan öte birşeydik!Çocukluk arkadaşlığından öte birşeydik ikimiz!Ve Regal!K*çı onca adamın yalamasından sonra tertemiz olan Regal.Regal k*çına temizleyenlerin temizlediği bölgelerine isimlerini yazmış.Ve orda çoğunluk Mark'ın.Başka kimler mi var?Kane!Christian!Ve daha sayamayacağımız kişi.Ve ikimiz Regal'in k*çını tekmeledikten sonra.Regal'ın pırıl pırıl parlayan k*çı kirlenecek.Bu Smackdown halkının bize ihtiyacı var.Diğer salaklara değil!Christian'a hiç değil!Ben onu ringimden postaladıktan sonra hala contender maçına çıkabiliyor!K*ç tyaladığı açık.Ve biz iki efsanenin Smackdown'a kimlerin en iyi olduğunu göstermek için Smackdown!a geldiğimizi ikimizde biliyoruz.Seyirciler öğrenmiş.Ama şu s*lak Regal hala öğrenememiş.O zencilerin yalamasından hoşlanıyor.Açık bir şekilde belli oluyor.Yağ çuvalı Henry k*ç yalama uzmanı olarak A&E Rekorlar kitabın giriyor.Regal hala akıllanmamış.Onuda en s*lak olarak ekliyoruz.Biz WWE'nin en iyileriyiz.RAW'daki herkezden iyiyiz.RAW'a da asla geçmeyiz.Bu noktatada WWE'yi bırakırız.Ve Regal salaklık yaptığını anlamayıp iflas edecek.Ve bizde bunu izleyeceğiz.İflas etmesi an zaten.WWE'nin en iyi iki adamı burada WWE'yi ve güreş hayatını bırakıyor.Haksızlıklara tahammül edemiyoruz biz!Adalet istiyoruz!Adalet yoksa en iyi iki güreşçi yok!Bunu o zerre kadar olmayan beynine sok Regal!

der ve birlikte giderler.
    Turkish Angel
    Turkish Angel
    Legend
    Legend

Mesaj tarafından Turkish Angel C.tesi Ağus. 13, 2011 10:35 pm

Jack Swagger backstagede Anderson ile Evan'ı görür ve:

Anderson o son promoda seni dövdüğümü gördün dimi.Asıl sen bizden korkuyorsun sonra ise korktun ve ringin altına ağlamaya gittin dostum der ve gülerek gider.
    Land of Extreme
    Land of Extreme
    Opener
    Opener

Mesaj tarafından Land of Extreme C.tesi Ağus. 13, 2011 10:37 pm

Evan onu durdurur:

-Sen kim olduğunu sanıyorsun Swag!Burası WWE!Haksızlıklar olan WWE!Ve sen Shawn'ın k*çını yalamasaydın bu yerlere gelemezdin!Senin kim olduğunu biliyorum ve hiç konuşma.All A** S*cker.Burası Amerikan rüyası değil!!!
    Mr.Anderson
    Mr.Anderson
    Jobber
    Jobber

Mesaj tarafından Mr.Anderson C.tesi Ağus. 13, 2011 10:50 pm

Anderson güler.Sanırsam senden korktuğumuz için nasıl bebeklerim ile sana saldırdık demek istedin Swagger der.Sonra WWE süperstarları bazıları çevrelerini sarıp alkışlar.WWE binasını terk ederler.

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 8:24 pm