WWE & TNA iMPACT Türkiye | Wrestling Turkey

Forumumuzun tamamını görebilmek ve yararlanabilmek için üye olmalısınız.

En son konular

» Ben geldim
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:46 pm

» Cena ile Punk Eve'nin doğum gününü kutluyor
tarafından SES CM PunK SES Salı Ağus. 23, 2011 8:41 pm

» RAW 22/08/11
tarafından The Straight Edge Savior Salı Ağus. 23, 2011 8:37 pm

» Christian on RAW
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:51 pm

» Rey Mysterio (Ringe Dönüş)
tarafından Made Punk Savior Salı Ağus. 23, 2011 6:27 pm

» Christian isyanı! [RPG]
tarafından Land of Extreme Salı Ağus. 23, 2011 6:18 pm

» Chris Jericho Talk About WHC!
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:55 pm

» Triple H ringde [RPG]
tarafından Cult Of Personality Salı Ağus. 23, 2011 5:44 pm

» Kurt Angle
tarafından Save_us.x29 Salı Ağus. 23, 2011 5:24 pm

» WWE RAW | August 22nd 2011 | 08/22/2011 | HDTV | Watch Online/ Download
tarafından Rated RKO Salı Ağus. 23, 2011 3:36 pm


  21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Paylaş

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Cuma Tem. 22, 2011 2:58 pm  RAW Intro ile RAW başlıyor! Match Cards ekrana geliyor.

  Jim Ross: Merhaba Cole.
  Michael Cole: Merhaba Jim. Bugün harika bir RAW Şov'u bizleri bekliyor.
  Jim Ross: Sana katılıyorum. Benim en çok merak ettiğim maç Edge vs. Matt Morgan.
  Michael Cole: Sen aklını mı kaçırdın? Bugün ki Main Event The Miz vs. The Undertaker! Yani benim sonucunu en çok merak ettiğim maç.
  Jim Ross: Renkler ve zevkler tartışılmaz dostum.
  Michael Cole: Fazla konuşmayalım ve ilk maçımıza geçelim.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Yazan; Air Bourne

  Shelton Benjamin vs. Suicide
  Ain't No Stoppin' Me!

  Shelton Benjamin Giriş'te gözüküyor. Klasik bir şekilde Ring'e giriyor. İlk maçına çıkacak bugün.


  Suicide'nin müziği duyuluyor ve Suicide Ring'e giriyor. Shelton Benjamin ile bakışıyorlar. Hakem maçı başlatıyor.

  Shelton rakibine üst üste yumruklar attıktan sonra hemenn kaldırıyor ve German Suplex vuruyor. Ardından Suicide köşeye çekiliyor ama Shelton’dan da Clotheslineler geliyor. En az 5 defa Clothesline yapan Shelton ardından hemen Powerbomb için rakibini kaldırır ve Powerbomb vurur. Ardından hemen Triangle Hold bağlar,Suicide kurtulur ve tokat atar.Suicide Benjamin’i iplere gönderdi Shelton
  gelirken clothseline yiyor. Suicide Benjamin’i kaldırdı. Köşeye yolladı üstüne koşuyor ama Benjmin çekildi. arkasını dönünce Paydirt deniyor enjamin ama Suicide onu itiyor ve bir Shoulder Block çakıyor. Sucide chin lock bağlıyor. Shelton zorda olsa iplere tutundu. Benjamin’i iplere yolladı Benjamin koşuyor ve Moonsault geliyor! Shelton tuşa gidiyor ama Suicide ayağını iplere koydu. Suicide’i kaldırıyor ama bir enzugri geliyor! D.O.A için bekliyor! Benjamin kalkıyor ama Benjamin zıpladı Suicide arkasını dönüyor ve Paydirt geliyor! Benjamin bir Paydirt daha yapıyor!Tuşa gidiyor. 1.. 2.Olmadı!Suicide Shelton’un karnına bir tekme atıyor ve slam ediyor. İplere koşuyor clothesline için ama Benamin eğildi bir high kick geliyor.Suicide’ı köşeye yolladı. Üstüne koşuyor ve Rolling monkey flip yapıyor. Ardından back splash geliyor. Five Star Frop splash için köşeye çıktı. Zıplıyor ama Suicide çekildi! Benjamin yere çakılıyor. Suicide rakibini kaldırıp köşeye yolladı ama birden Moonsault geliyor! Benjamin tuşa gidiyor! 1.. 2.. 3 Deermişim!2'de kalkıyor.Suicide Shelton’u saçlarından tutup içeri alıyor. Ama Shellton aynı bileğe tekrar çalışmaya başlıyor. Suicide’dan bir tokat geliyor. Shelton’u köşeye atıyor üstüne koşuyor ama Benjamin çekildi Suicide’un karnına bir tekme atıyor iplere gidiyor ve Paydirt. Shelton tuşa gidiyor! 1.. 2.. 3 desem yalan olur!İplere yolluyor ama Suicide’dan bir Clothesline, 2. için iplere gidiyor ama Spring Kick geliyor Shelton’dan. Shelton Drop Kick atacak ama Suicide çekildi İplere koşuyor Swinging Neckbreaker vuruyor! Tuşa gidiyor! 1.. 2..! 2de kaldı hakeme deli gibi itiraz ediyor. Shelton’u arkasında unuttu. Shelton iplere gidiyor ve Flying Chuck vuruyor! Ardından Paydirt!Tuşa gidiyor! 1.. 2.. 3!

  Shelton Benjamin galip geliyor! Suicide'ye gülerek bakıyor. Ve Ring'i terk ediyor.

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Cuma Tem. 22, 2011 3:05 pm

  Yazan; Air Bourne

  Lita vs. Kelly Kelly
  Lovefurypassionenergy!

  Seyirciler coşuyor. Lita klasik bir şekilde Ring'e giriyor. Edge ekranda gözüküyor. Lita'ya "Başarılar" diyor ve ekran kapanıyor.  Holla!

  Kelly Kelly Giriş'te gözüküyor. O da Ring'e giriyor. Hakem maçı başlatıyor.

  Maça Lock-uplarla başlıyorlar. Lita Kelly’i köşeye sıkıştırıyor ve tekmeler atıyor. Hakem zor ayırdı. Kelly Lita’nın üstüne koşuyor ama Lita karnına bir diz darbesi vuruyor Kelly bir tenis topu misali havada süzülüyor! Lita iplere gidiyor ve çok sert bir Clothesline vuruyor! 1..2! Kelly son anda omzunu kaldırıyor. Litasault için pozisyon arıyor Lita ama Kelly kurtuluyor, çok sert ve seri tekmeler atıyor.Lita Kelly’i itiyor üstüne koşuyor ama Kelly’den Jumping Knee Drop geliyor! Kelly köşeye çıkıyor. Diving Leg Drop.Tuşa gidiyor ama Lita 2'de kalkıyor.Lita’yı iplere yolluyor ve bir Shoulder Block vuruyor. Kendisi iple gidiyor ve bir Clothesline vuruyor.Kelly tekrar iplere gidiyor ama Lita’dan bir Drop Kick yiyor! Lita hızlı hareket edip hemen köşeye çıkıyor. Crossbody ile rakibinin üstüne atlıyor! 1..2! Kelly omzunu kaldırıyor! Ve Lita bir Springboard 450 Splash vuruyor! Litasault için bekliyor Lita! Vuruyor! Ama hayır Kelly eğiliyor arkadan yakalıyor ve bir German Suplex vuruyor! Ardından ikinci German Suplex! Lita dirsek darbeleriyle kurtulmaya çalışıyor ama son bir German Suplex ile bitiyor Kelly. Köşeye çıkıyor ve Diving Headbutt vuruyor! Lita’yı iplere yolluyor ve bir Clothesline vuruyor.Kaldırıyor ve Axe Kick,Dragonrana,Kick yapıyor.Sonra tekrar Irish Whip'e gönderip Swiming Backbreaker yapıyor.Lita hakemin görmediği bir anda Eye Poke yapıyor.Enzugri geliyor.Litasault yapacaktı ama Kelly kaçıyor ve Lita boşluğa atlıyor.Birden ışıklar sönüyor.Açıldığında ikiside yerde.Kelly zorlukla elini Lita'nın üzerine koyuyor. 1.. 2.. 3!

  Kelly Kelly kazanıyor. Lita yavaş yavaş kalkarken Kelly hemen Ring'in dışına çıkıyor. Lita'yı çok sinirli görüyoruz.

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Cuma Tem. 22, 2011 3:11 pm

  Yazan; BK PUNK

  Edge vs. Matt Morgan | No DQ Match  Metalingus duyulur ve Edge ve Lita ile gelir.Edge köşeye çıkar ve tauntunu yapar.


  Matt Morgan theme çalar ve Matt tek gelir.Ringe giremez Edge'den korkar hakeme Edge'nin karışmamasını söyler hakem Edge'nin köşeye gitmesini söyler ve Edge gülerek köşeye gider.Matt içeri girer.
  Maç için herşey hazır ve hakem zili çaldırır maç başlar.Bir süre sadece bakışırlar Edge sesleri yükselir.Matt yumruk atmaya kalkar ama Edge onun elini tutar ve ard arda onu yumruklar.Matt'i iplere yollar ve iplerden gelince dropkick yapar.Edge seyircileri coşturur Edge'ye büyük destek vardır.Edge Matt'i kaldırır ve Body Slam yapar.İplerden sekip Matt'e Leg drop yapar.Tuşa gider birde kalır.Edge kalkar.Matt'i kaldırır ve köşeye atar.Üzerine clotsline ile atlar.Hemen köşeye çıkar ve Missile dropkick ile vurur.Tuş denemesi başarısız.Edge hemen spear için hazırlanır.Köşeye gider.Seyirciler coşar Edge tauntunu yapar.Matt tam kalkerken Edge koşar fakat Matt Edge'nin suratına tekmeyi yapıştırır.Edge kafasını tutar bu sırada Matt Edge'ye clotsline yapar.Bu sırada görüyoruz ki Matt'in burnu kanıyor.Matt burnunu tutuyor ve eline kan olduğunu görünce sinirleniyor.Edge'yi kaldırıyor ve karnına tekme atıyor.Alıyor ve Suplex yapıyor.Yerde onu tekmelemeye devam ediyor.Edge'nin arkasına geçiyor ve chinlock bağlıyor.Bir süre böyle sürerken Lita ringe eliyle vurmaya başlıyor.Seyirciler de alkışları ile Edge'ye destek veriyor.Edge yavaş yavaş kalkıyor.Ard arda dirsek darbeleri.Matt'i iplere yolluyor fakat Matt Edge'ye big bot yapıyor.Hemen orda tauntunu yapıyor ama seyirciler booluyor.Edge'yi yerden kaldırıp köşeye yolluyor ve üzerine clotsline ile atlıyor.Edge baygınca yürürken Matt ona Sidewalk Slam yapıyor.Tuş denemesi birde kalıyor.Matt chokoslam için hazırlanıyor.Seyircilerden boolama yükseliyor.Edge kalkıyor arkasını dönüyor ve Matt hemen onun boğazına yapışıyor.Kaldırıyor ama Edge Matt'in arkasına düşüyor ve Matt'in kafasını alıp Edgeomatic yapıyor.Seyrciler heyecanlanıyor. Edge Matt Alıp iplere yolluyor ama Matt Edge'nin karnına tekme atıyor.Edge iplere tutunuyor.Matt onu clotsline ile dışarı atmak istiyor ama Edge onu kaldırıp dışarı yolluyor.Matt kalkınca hemen onun üzerine atlıyor.İkisi de dışarıda.Bu sırada Alex koşarak geliyor.Alex Edge'ye vuracakken Edge onun elini tutuyor ve yumruklamaya başlıyor.Matt Edge'yi kendine çeviriyor ama Edge onun karnına vuruyor ve Edgecution yapıyor.Alex kalkıp Edge'ye tekrar vuracakken Lita onun üstüne atlıyor ve yerde defalarca yumrukluyor.Edge Matt'i içeri atıyor bu sırada Batista geliyor.Seyirciler heyecanlanıyor.Edge de içeri giriyor ve o Matt'i yumruklarken Batista Alex'i alıp bariyerlere atıyor.Yumrukluyor.Bu sırada Edge içeride Matt'i iplere yolluyor ve Big Boot yapıyor. Batista Ring'e bakıyor. Bu sırada Alex Riley seyircilerin arasından kaçıyor. Batista gülümsüyor.
  Bu sırada Edge Spear tauntunu yapıyor ve spear!!!


  Hakem sayıyor.1...2...3 maçı Edge kazanıyor!!!

  Batista hemen Ring'e giriyor. Edge'in elini kaldırıyor. Seyirciler coşuyor. Matt Morgan kendini yuvarlayarak dışarı atıyor. Edge intikamını alıyor diyebiliriz. Batista ile beraber Ring'i terk ediyor.

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Cuma Tem. 22, 2011 3:16 pm

  Yazan; BK PUNK
  Maç Sonu Olayları Yazan; Sexy Boy


  Jack Swagger vs. SCSA


  Jack'in müziği duyulur ve Jack ringe doğru ilerler.İçeri girip tauntunu yapar ve rakibini bekler.


  Cam kırılma sesi duyurlur ve Stone Cold Steve Austin görülür.Ringe girer bu sırada Jack dışarı çıkar.Stone Cold içeri girip köşede tauntunu yapar.Jack de içeri girer ve bakışırlar.Hakem ikisini kontrol eder ve maç başlar.
  İkili bakışırlar birbirine laf atarlar ve bu sırada Jack ona tokat atar.Stone Cold biraz sinirlenir ve Jack'e ard arda yumruklar atar.Seyircilerin Stone Cold'a büyük desteği vardır.Stone Cold Jack'i tutar ve iplere yollar.İplerden gelince clotsline yapıştırır.Jack ayağa kalkar ve clotsline daha yer.Bir kez daha clotsline yere ve Stone Cold tauntunu yapar seyirciler coşar.Stone Cold Jack'i kaldırır ve ard arda diz darbeleri ile vurur.İplere yollamak ister ama Jack onun elini döndürür ve tekmeyi atar.Sonrasında ise bir DDT yapar.Stone Cold Corner slingshot splash pozisyonundadır.Jack seyircilere bakar ama seyirciler onu boolar.Jack tauntunu yapar koşar ve Corner slingshot splash yapar.Bir kez daha gerilir ve birkez daha Corner slingshot splash yapar.Tuş denemesi 1..2.. tuş gelmiyor.Jack sinirleniyor stone Cold'u kaldırıyor ve Köşeye atıyor.Running clotsline ile üzerine atlıyor.Köşeye çıkıyor Stone Cold'a atlıyacakken Stone hemen koşup ona yumruk atıyor.Ard arda yumrukluyor.Stone Cold'da köşeye çıkıyor ve Jack'e supersuplex yapıyor.İkisi de yerde.Stone Cold yavaşca doprulup tuş deniyor.1...2... olmuyor.Tuş gelmedi.Stone Cold sinirleniyor ve Jack'i yerde yumrukluyor.Jack'i kaldırıp iplere yolluyor ama Jack ona clotsline yapıyor.Hemen Stone Cold'u alıp kafasını iplerde eziyor.Hakem sayıyor ve dörtte bırakıyor.Jack hakem ile tartışırken Stone Cold ona tekme atıyor ve bir facebuster.Sayıyor fakat yine ikide kalıyor.Jack'i kaldırıyor ve suplex yapıyor.Tuş denemesi yine ikide kalıyor.Stone Cold sinirleniyor.Jack'e arkadan yapışıyor ve German Suplex yapıyor.Tuş denemesi başarısız.Stone Cold yumrukluyor.Jack'i kaldırıyor ve Body Slam yapıyor.Stone Cold Stunner için tauntunu yapıyor bu sırada John Morrison ile Kofi Kingston görünüyor yavaş yavaş geliyorlar.Stone Cold onlara bakıyor.Bu sırada Jack roll upa getiriyor ama olmuyor.Stone Cold Jack'i tekmelemeye başlıyor bu sırada JoMo ile Kofi içeri giriyor ve Stone Cold'a saldırıyor.Hakem zili çaldırıyor ve maçı DQ ile Stone Cold Steve Austin kazanıyor.

  Jack Swagger kalkıyor. JoMo ile Kofi'ye bakıyor. Ardından SCSA'yı tekmelemeye başlıyorlar. JoMo bir sandalye alıyor. SCSA kalktığında sandalye ile yüzüne vuruyor. Bu sırada Edge ve Batista Giriş'te gözüküyor! Koşarak geliyorlar. Ama Swagger SCSA'yı kaldırıyor ve Ring'in dışına fırlatıyor. Edge ve Batista'nın üzerine düşüyor SCSA. Swagger&Kofi&JoMo Ring'i terk ediyorlar.

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Cuma Tem. 22, 2011 3:41 pm

  Batista Ring'te. Bir şeyler söylüyor:

  -"Bu Pazar, No Mercy var. Ve benim WWE Title için rakibim çaylak The Miz. John Cena'ya Cash-In yaparak WWE Title'nin yeni sahibi oldu. Şimdi The Miz, korkmadan Ring'e gel ve benimle No Mercy'den önce yüzleş. Bekliyorum..


  The Miz'in müziği duyuluyor ve Giriş'te gözüküyor. Ring'e giriyor ve konuşmaya başlıyor:

  -"İşte geldim Batista. Bir kaç şey söyleyeceğim ve sen gideceksin. Pazar günü No Mercy'de ne olacak biliyor musun? Sen kaybedeceksin ve Miz Still WWE Champion olacak. Duymak istediğin şeyler bunlar değil belki. Ama gerçekler acıdır Cena. The Miz en iyisi ve bunu bugün ve Pazar günü kanıtlayacak. Sen ise...

  Batista sözünü kesiyor:

  -"Ah Miz. Hala hayal kuruyorsun. Pazar günü No Mercy'de görüşeceğiz." Diyor ve Ring'i terk ediyor. Miz Ring'te bekliyor çünkü şimdi bir maça çıkacak.

  WTR's Déstt
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 955
  Kayıt tarihi : 08/01/11
  Yaş : 20
  Nerden : Türkiye'den . :D

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından WTR's Déstt Bir Cuma Tem. 22, 2011 3:47 pm

  Yazan; BK PUNK

  The Miz vs. The Undertaker  Ain't No Grave duyulur ve The Undertaker girişte görünür seyircilerde ses artar.Undertaker büyük destek alır bu sırada Miz dışarı çıkar.Undertaker klasik girişini yapar ve artık maç başlamak üzere The Miz içeri girer.Hakem zili çaldırır ve maç başlar.Undertaker sinsice Miz'in yanına yaklaşır tam lock up yapacakken Miz alttan kaçar.Taker tekrar lock up yapmaya başlar ama Miz tekrar alttan kaçar.Taker bu işten sıkılmış gibi görünüyor hemen Miz'in üstüne atlamaya çalışır ama Miz kaçar Taker köşeye yapışır.Miz ard arda yumruklar atar.İplerden seker ve harika bir dropkick ile onu köşeye atar.Miz seyircilere artist gibi bakar ve köşeye gider.Hazılarnır koşar ve Swinging corner clothesline yapar.Seyircilerden ahh sesi gelir.Miz köşede seyircilere artistce bakmaya devam eder.Hemen köşeye çıkar.Undertaker'ın kalkmasını bekler ve kalkınca Missile dropkick yapar.Tuş pozisyonu ikide kalır.Miz iplerden seker ve Undertaker'ın yüzüne dizi ile vurur.Tuş denemesi bu sefer birde kalır.Miz ard arda elbow dropkick yapar.İplerden seker ve leg drop yapar.Tuş denemesi yine başarısız.Miz Undertaker'ı kaldırır köşeye atmak ister ama Undertaker onu köşeye atar ve üstüne clotsline ile uçar.Miz'i kaldırıp kafası köşeye çarpcak şekilde atar ve hemen iplerden sekip omzu ile vurur.Miz tam kalkacakken Undertaker iplerden seker ve Running DDT yapar.Tuş denemesi ikide kalır.Undertaker chokoslam için hazırlanır seyirciler coşar.Miz kalkar ve Undertaker onun boğazına yapışır kaldırır ama Miz arkadan kaçar ve ringin dışına çıkar.Spiker masasında seyircilere bakarak boynunu tutar ve onlara bağırır.Miz arkasını döndüğünde Undertaker ona running flying clotsline ile atlar.Seyirciler bir anda coşar.Şimdi ikiside yerde.Undertaker yavaştan kalkar ve Miz'i kaldırıp direğe atar.Seyircilerden Undertaker'a büyük bir destek var.Undertaker Miz'e body slam yapar ve biraz daha bekler.Miz kalkar ve Undertaker onu bu sefer basamaklara atar.Şimdi Miz'i kaldırır ama Miz onu yumruklamaya başlar.Undertaker big botu yapıştırır.Seyircilerden büyük destek var.Undertaker Miz'i spiker masasının yanına getirir ve orada biraz dövdükten sonra spiker masasını sökmeye başlar.Seyirciler heyecanlanır.Miz kalkar ve Undertaker onu boğazından yakalar.Spiker masasına chokoslam yapmak için hazırlanır seyirciler coşar Undertaker Miz'i kaldırır ama Miz arkadan kaçar ve Mizard of Oz yapar.İkiside yerdedir.Hakem 8 der.Miz ile Undertaker yavaştan kalkar ve ikiside tam 9'da ringe girer.Kalkarlar ve Miz dropkick yapar.İplere atar ve gelince bir dropkick daha.Hakeme hızlı ol der.Hakem sayar 1...2... fakat tuş olmaz.Miz Undertaker'ı kaldırır ve Mizard of Oz yapar.

  Hemen tuş pozisyonuna getirir Miz heyecanlıdır 1...2...2.50 fakat olmaz.Miz çıldırır.Miz hazırlanır Undertaker'ın kalkmasını bekler ve kalkınca Reality Check yapar.

  Tuş denemesi.1..2..2.75 olmadı.Miz delirir.Undertaker'ı yumruklamaya başlar.Undertaker'ı kaldırır köşeye atar ve üstüne Swinging corner clothesline ile atlar.

  Köşeye çıkar Undertaker'ın üstüne atlar ama Undertaker onu boğazından yakalar ve chokoslam yapar.

  Tuş denemesi.1..2...2.90 olmuyor.Miz de kurtuluyor gerçekten harika bir maç.Undertaker Tombstone tauntunu yapıyor.Miz kalkıyor ve Undertaker onu alıyor ve Tombstone yapıyor.

  Sayıyor 1...2....3 maçı kazanan The Undertaker!

  Seyirciler coşuyor. The Undertaker klasik Taunt'unu yapıyor. RAW Şovu böyle sona eriyor.


  Arkadaşlar kuzenim PC'ye geçecekti. Olayları daha fazla yapabilirdim ama kalkmam gerekiyordu. O yüzden böyle oldu.
  avatar
  Rated R-Cenation
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2142
  Kayıt tarihi : 20/02/11
  Yaş : 23
  Nerden : California

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından Rated R-Cenation Bir Cuma Tem. 22, 2011 3:58 pm

  Çok güzel bir şov oldu kanka eline sağlık.Edge'nin kazanması güzel oldu.
  avatar
  PhEnOmFoReVeR
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 950
  Kayıt tarihi : 12/02/11
  Yaş : 22

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Bir Cuma Tem. 22, 2011 4:10 pm

  WWE Championu yenmişim haaa Twisted Evil Yakında kemeride alacağım Özgür merak etme Zua Şaka bir yana güzel şov olmuş.Yazı tipi Bold olsa dahada güzel olur bence.Elinize sağlık...
  avatar
  Efsane
  Rookie
  Rookie

  Mesaj Sayısı : 78
  Kayıt tarihi : 11/05/11

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından Efsane Bir Cuma Tem. 22, 2011 4:34 pm

  Gerçekten müthteşem olmuş SCSA DQ ile kazandım ama birdakinde DQ olmayacak ve ben kendi güçümle kazanacağım Very Happy Edge ve Batista'nın üstüne atmışlar beni Very Happy Ama onlardan özür diliyorum istiyerek olmadı Very Happy Ellerine sağlık.
  avatar
  Turkish Angel
  Legend
  Legend

  Mesaj Sayısı : 2114
  Kayıt tarihi : 23/06/11
  Nerden : Chicago

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından Turkish Angel Bir Cuma Tem. 22, 2011 4:40 pm

  Müthiş bir şov olmuş.Gücümüzü gösteriyoruz.Morgan'ın yenilmesi kötü olmuş.No Mercy'den sonraki şovda Edge ile maç istiyorum!
  avatar
  Mr.Master
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 817
  Kayıt tarihi : 09/10/10
  Yaş : 20
  Nerden : geldim bu dünyaya?

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından Mr.Master Bir Cuma Tem. 22, 2011 4:43 pm

  You will rest in peace Undertaker!

  Legolas14
  Rookie
  Rookie

  Mesaj Sayısı : 100
  Kayıt tarihi : 04/05/11
  Yaş : 24
  Nerden : Almanya Bremen WRB'den

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından Legolas14 Bir Cuma Tem. 22, 2011 6:32 pm

  Süper olmuş 3 paydırt'dan sonra maçı kazanmışım Very Happy
  avatar
  The Straight Edge Savior
  Co - Admin
  Co - Admin

  Mesaj Sayısı : 1545
  Kayıt tarihi : 09/10/10
  Nerden : Yarram Victoria

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından The Straight Edge Savior Bir Cuma Tem. 22, 2011 6:35 pm

  Gif yerine küçük resimlerden yanayım ama, sizin bileceğiniz iş.Elinize sağlın PG'ler daha uzun olabilirdi.
  avatar
  вαявιє gιяℓ ♥
  Rookie
  Rookie

  Mesaj Sayısı : 42
  Kayıt tarihi : 02/12/10
  Yaş : 22
  Nerden : İstanbul

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından вαявιє gιяℓ ♥ Bir Cuma Tem. 22, 2011 6:51 pm

  Çok güzel bir şov olmuş. Very Happy İlk defa maç kazandım galiba.
  avatar
  PhEnOmFoReVeR
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 950
  Kayıt tarihi : 12/02/11
  Yaş : 22

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından PhEnOmFoReVeR Bir Cuma Tem. 22, 2011 7:10 pm

  Mr.Master demiş ki:You will rest in peace Undertaker!

  Göreceğiz "Awesome Miz !" Kim Rest İn Peace olacak Twisted Evil
  avatar
  The Rated R Champion
  $impLy Thé ßést
  $impLy Thé ßést

  Mesaj Sayısı : 1071
  Kayıt tarihi : 09/10/10
  Yaş : 24
  Nerden : Toronto / Canada

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından The Rated R Champion Bir Cuma Tem. 22, 2011 7:29 pm

  İşin bitti Miz Twisted Evil Teşekkürler güzel şov.

  A**hoLe
  Mid Card
  Mid Card

  Mesaj Sayısı : 783
  Kayıt tarihi : 12/04/11
  Yaş : 22
  Nerden : İstanbul

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından A**hoLe Bir Cuma Tem. 22, 2011 11:45 pm

  PG'leri kısa buldum biraz. Ayrıca daha fazla backstage olayı olsa daha iyi olur. Daha zevkli olur.

  Straight Edge Warrior
  Main Eventer
  Main Eventer

  Mesaj Sayısı : 1202
  Kayıt tarihi : 21/06/11
  Yaş : 22
  Nerden : Bursa

  Geri: 21/07/11 RAW 8. Bölüm | Şov [Gecikmiş Şov]

  Mesaj tarafından Straight Edge Warrior Bir C.tesi Tem. 23, 2011 12:36 am

  İyi bir şov olmuş. Sonuçlarda görsellikte beni memnun etti.

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 8:38 pm